Las Vegas’taki ChainXChange, 15 Ağustos’u tamamladı ve katılımcılara kripto para birimi ve kapsayıcı teknoloji endüstrileri hakkında bazı değerli bilgiler bıraktı..

Mandalay Bay Convention Center, Apple’ın Kurucu Ortağı Steve Wozniak, Wired Magazine Genel Yayın Yönetmeni Nicholas Thompson, Wall Street Journal Editör Yardımcısı Sam Walker, Famed Economist ve Nobel Ödüllü Paul Krugman gibi konuşmacıların yer aldığı üç günlük etkinliğe ev sahipliği yaptı. Daha.

Konferans, “Dünyayı Nasıl Değiştireceksiniz” temalıydı ve büyük ölçüde tüketicilerin ve işletmelerin yapay zeka ve blok zinciri gibi yeni teknolojilerin gücünden nasıl yararlanabileceklerine odaklandı..

1.gün

ChainXChange’in 1. Günü Las Vegas’ta Blockchain Haftası’nı resmen başlattı.

Etkinliğin öne çıkan kısmı, günün üç ana konuşmacısının işten çıkarılması ve hatta otomasyon yoluyla toplumsal değişim, kuantum hesaplamanın etkileri ve tabii ki blok zincirinin nasıl bir sürücü olacağı gibi konuları kapsayan bir paneldi..

Wired Magazine Genel Yayın Yönetmeni Nicholas Thompson Dinamik olarak değişen teknolojik manzarayı ve bunun şimdi ve gelecekte hayatımızın tüm yönleri üzerindeki etkisini keşfettik.

Wall Street Journal Editör Yardımcısı Sam Walker En çok satan kitabı The Captain Class’tan liderlikle ilgili temel bilgileri paylaştı ve izleyicilerin bunları günümüzün hızla değişen dünyasında nasıl uygulayacaklarını anlamalarına yardımcı oldu.

Houman Haddad Blockchain’in Suriyeli mültecilerin ihtiyaçlarını karşılamada yararlı olduğunu kanıtlayan başarılı bir pilot uygulama için uzman bilgisini insancıllıkla harmanladı.

2. gün

2. Gün, kripto şüphecisi, Ünlü Ekonomist ve Nobel Ödüllü Paul Krugman, Eski JP Morgan Pazar Stratejisti ve Fundstrat Kurucusu Tom Lee, Cannabis Blockchain Company CEO’su Paragon, Lilia Infante, Özel Temsilci Adalet Departmanı Cryptocurrency Criminal Task Force ve blockchain ödeme şirketi Ripple Baş Pazar Stratejisti Cory Johnson

Ek olarak, Jason Derulo özel bir konuk olarak çıkarıldı ve ChainXChange sunucusu ve moderatörü ile konuştu. Denise Roberson Global Crypto Offer Exchange (GCOX) ile Celebrity Token’ın lansmanı ve şu anki hayırsever çabaları hakkında ateş başında bir sohbette.

Yaygın ayrıca, yapay zekaya büyük bir inancı olduğunu ve Microsoft ile ortaklığının, yapay zekanın iç şehirlere taşınmasını teşvik etmede itici bir güç olduğunu belirtti

Gary Vaynerchuk Konferanstaki herkesi, internetin ilk günlerine ve bunun nasıl bir moda olarak kabul edildiğine atıfta bulunarak sabır dağıtmaya teşvik etti.

Gecenin ikinci paneli Ortak, Gary Vaynerchuk, Neil Sahota ve Phu Stilleri. Panelde yapay zekanın işgücünü nasıl etkileyeceği, kadınların teknolojiye nasıl ön plana çıktığı ve geleceğe yönelik diğer tahminler ele alındı..

3 GÜN

Wozniak, 8 yaşında bilgisayar yaratma hayranlığının onu ilk Apple bilgisayarın yaratıcısı olarak nasıl fırlattığına dair tutkulu bir hikaye paylaştı..

Günün konuşmacıları arasında yeraltı pokeri oynamaya başlamasından ve deneyimlerinin onu nasıl daha iyi bir girişimci yaptığına kadar uzanan öyküsünü paylaşan Molly Bloom vardı..

Günün diğer ilginç bileşenleri arasında Lottery.com CEO’su Tony DiMatteo, gıda bilimi ve teknoloji uzmanı Dr. Matthew Lange, önde gelen Bitcoin tüccarı ve eğitimcisi Tone Vays, Michael Terpin ( AT aleyhine 223 milyon dolarlık dava&O sabah), avukat ve hayırsever Robert Shapiro, sağlık sektörü melek yatırımcısı Mary Jo Potter ve Wala CEO’su Trisha Martinez

Wozniak ve Bloom, gelecek yeniliklerin dünyamızı nasıl değiştireceğinden girişimcilikle ilgili kişisel felsefelere kadar her şeyi tartışmak için katıldı. Beşi de gelecekte Bitcoin, blockchain ve yapay zekanın kayda değer bir etkisini görüyor, ancak ikinci gündeki bazı panelistler gibi Wall Street ve Cryptocurrency uzmanı Tone Vays, Bitcoin kullanımının ötesinde blockchain entegrasyonu konusunda şüpheci olmaya devam ediyor.

Bilgelik sözlerini paylaştılar. Molly Bloom, daha büyük girişimler üstlenmeden önce kendinizi bulmak için meditasyon yapmanın ve kendi kendine çalışmanın önemini vurguladı. Vays gizliliği korumada ısrar etti. Wozniak’ın sözleri tartışmayı sonuçlandırdı. Felsefesini, mutluluğun yaşamın noktası olduğunu açıkladı ve H = F ^ 3 denklemine indirdi, burada H mutluluğu ve F küpü yemek, arkadaşlar ve eğlence anlamına geliyor. Denklemini girişimcilere basit bir öğütle takip etti: “Sizi mutlu eden şeyleri yapın.”

Günün erken saatlerinde, kripto para birimi girişimcisi, farklı endüstrilerdeki blok zincirinin sonuçlarına yaklaştı. Terpin, sürdürülebilirlik, Shapiro yasası, Potter sağlık hizmetleri ve küresel bankasız Martinez ile ilgili olarak konuştu. Hukukta blok zincirinin değişmezlik yönlerine hala şüpheyle yaklaşan Shapiro hariç, hepsi ilgili alanlardaki teknoloji için çok iyimser sonuçlar ifade etti..

Önemli Alıntılar

Yaygın:

Common Ground Foundation, Chicago merkezlidir.

“Şikago’dan gençlerle şehir merkezindeki gençlerle çalışıyoruz ve onları beslenmeden Yoga’ya, sadece akademik destek ve mentorluğa kadar her türlü şeye maruz bırakıyoruz ve Microsoft ile ortaklık kurduğumuzda, onlar için bir anlaşma yaptık. sadece teknolojiye katkıda bulunmakla kalmayıp, temelde gençliğimizi ilerletmek için vakfımıza para ve her şeyle katkıda bulundular. Her yerdeki çocukların bu fırsatı siyah ve kahverengi beyaz ve Asyalı çocukları hak ettiğini düşünüyorum ama teknolojinin nerede olduğu ve gerçekten ona bağlı hissettiği zaman siyah ve kahverengi topluluğu o kadar yetersiz hizmet görüyor ki bunun savunucusu olmalıyız ve buna mecburum özellikle ben bir savunucu olun, teknolojiye yaklaşmayan “gerçekten” bir adammışım gibi, kalbimle ilgilendiğimi biliyorsunuz ama bir kez gördüğümde kalbimizi bu teknolojiye koyabilir ve bu cihazları iyi bir şekilde kullanabiliriz Ben bunun içindeydim. “

Gary Vee:

“Bence bu konferansta aklıma en çok gelen kelime sabır. Blockchain veya kripto hakkında düşündüğümde, AI hakkında düşündüğümde ve daha da önemlisi kariyerimi düşündüğümde, sabır kelimesinin burada konuşulması gereken bir şey olduğunu düşünüyorum. Bu öğleden sonra benim için çok eğlenceliydi çünkü 2005, 2006, 2007’de katıldığım sosyal medya konferanslarının titreşimleri beni tekmeliyor… 1995’te e-ticaret işini izlerken hissettiğim hislerimle aynı titreşimleri tekmeliyor. -1996, bugün pek çok konuşma, bunun ne zaman ana akım haline geleceği hakkında. ”

“İnsanların aramanın ne zaman kabul edileceğini ve internetin başlangıcına kadar, burada blockchain’i haklı çıkarmak için orantısız bir süre harcayan tüm gençlerin olduğu konferansları aramaya gittiğim bir zaman vardı. ve kripto, size internetin kendisinin kaybolduğu bir zaman olduğunu hatırlatmak istiyorum. “

“İlk kez buna benzer bir konferanstayken, bir ticaret odası etkinliğinde bir panelde oturdum, burada tam anlamıyla yaşlı insanlar 45 dakika boyunca benimle dalga geçti çünkü insanların şarap satın alacağı fikrine güldüler. internet ve panelde birden fazla kişi 2006 yılına kadar internetin olmayacağını söyledi! “

“Kripto ve blok zincirinin başarılı olup olmayacağını tartışmak için harcadığınız kadar enerji harcadıysanız, aynı enerjiyi ve gerçekten alırsanız, birkaç inovasyon döngüsünden geçmiş eski zamanlayıcıdan gerçekten bir tavsiye vermek istiyorum. mesleğinizdeki infazda bir uygulayıcı oldu, çok daha ileride olacaksınız! “

“Size benim bakış açımdan bir şey bırakabilirsem ve bu konferans sırasında konuşan birçok ilginç insan varsa, çok daha fazla sabır göstermenizi şiddetle tavsiye ederim. Haklı veya haklı olsanız da, tamamen alakasız, hepsi sona erecek ve hepimiz Pazartesi Sabahı Oyun Kurucu olacağız. “

“Bu alandaki insanların anlamasının çok önemli olduğunu düşünüyorum. Para birimlerinin% 90-98’i bunu başaramayacak! Bu alanda inanılmaz olan şey, yol boyunca tasfiye olması. Ziyafet ya da kıtlık olan erken aşama girişimlere yatırım yaptığım zamanların aksine, yol boyunca herhangi bir tasfiye olmadı. “

Ama lütfen, insanların blok zincir teknolojilerini anlamasına ihtiyacım var..

“Öyleyse lütfen bu boşluklarda olduğumuzda, muazzam değişkenliklerini anlayın ve çok erken,” gerçek “gibi erken, gerçekten çok erken gibi ve bence sabırsızlık, haklı olduğunuzu kanıtlama ve yapmaya ihtiyaç duyma 10 milyon dolar veya aklınızdan geçen her ne ise, güvenlik açığıdır. Bu kolektifte sabır eksikliği, kolektif savunmasızlığımız sabır eksikliğidir. “

Jessica VerSteeg

“Uluslararası bir şirket yönetiyorum ve ayın sonunda tüm [çalışanlarıma] bitcoin olarak ödeme yapmak benim için çok daha kolay.”

Tom Lee

“Zaten aşağıdayken düşüş göstermek bir hatadır. Ayı piyasası, büyük ölçüde kriptoda seyrini sürdürdü. Büyük bir şekilde para kazanabileceğiniz tek zaman başkaları satış yaparken satın almaktır. ”

Cory Johnson

Yolun kuralları net değil. Bu gerçekleşene kadar sektör, yapabileceği ölçekte gelişmeyecektir. “

Önemli Temalar

Etkinlik boyunca aşağıdaki temalar yankı buldu:

  • Bitcoin kral ve burada kalacak.
  • Düzenleme yakın ve toplum için çok iyi bir şey.
  • Piyasadaki gerçek ihtiyaçları çözemezlerse birçok altcoin hayatta kalamaz, ancak blockchain teknolojisi şüphesiz dördüncü teknolojik devrimi beraberinde getirecektir..
  • Blockchain’in yetersiz hizmet alanlara yardım etmesi ve küresel eşitsizliği köprülemesi için birçok uygulama var..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me