3Commas nodrošina piekļuvi dažādiem tirdzniecības instrumenti lai uzlabotu savu kriptogrāfijas tirdzniecības stratēģiju. Pareizi lietojot, šie rīki var palielināt jūsu peļņu un samazināt zaudējumu risku. No šiem rīkiem 3Commas ir vislabāk pazīstams ar saviem tirdzniecības robotiem. Šajā 3Commas pārskatā mēs izpētām funkcionalitāti, kas padara šo platformu tik spēcīgu.

Tirdzniecības roboti

Tirdzniecības roboti pēdējā laikā ir saņēmuši lielu uzmanību, pateicoties to algoritma attīstībai un pieaugošajam veiksmes līmenim. Neviens nevar vērot tirgu visu diennakti un visu diennakti, un kriptogrāfijas telpas nestabilitāte ļauj sekundēs uzņemties zaudējumus vai palaist garām iespējas. Par laimi, labi ieprogrammēts tirdzniecības robots var pārņemt grožus, kamēr jūs gulējat, ēdat vai veicat jebkādas citas darbības, kas nav saistītas ar kriptogrāfiju, un kas prasa jūsu uzmanību.

Kā 3Commas lietotājs jūs varat automatizēt savus robotus daudzos veidos, ieskaitot veiksmīgu tirgotāju darbību dublēšanu, tirdzniecības pasūtījumu automatizēšanu un galveno portfeļu izsekošanu. Šie parocīgie protokoli ļauj ieprogrammēt savu tirdzniecības stratēģiju, pamatojoties uz zaudējumu un peļņas procentiem, cenu punktiem vai dažādiem citiem tirgus apstākļiem. 3Commas tirdzniecības robotam ir vairāk nekā 33 000 reģistrētu lietotāju ar ikdienas tirdzniecības apjomu aptuveni 10 miljoni ASV dolāru.

Tirdzniecības roboti: lietas, kas jāņem vērā

Tirdzniecības roboti nav perfekti, un daudzi cilvēki apgalvo, ka ir manipulējot kriptovalūtu cena. Tur ir pierādījumi atbalstīt šo teoriju. 2017. gada jūnijā Ethereum piedzīvoja ātru avāriju no USD 319 līdz USD10 par GDAX tirdzniecības robotu plūdu dēļ, kas izraisīja apstāšanās zaudējumus. Neskatoties uz risku, ko rada šie protokoli, tirdzniecības roboti ir šeit, lai paliktu.

3Komandas

Maiami bāzētā kriptovalūta 3Commas platforma kriptogrāfijas tirgū ienāca 2014. gadā. Četru gadu laikā platformai izdevās kļūt par galveno spēlētāju kriptogrāfijas telpā. Kriptogrāfijas pārvaldības sistēmas 3Commas izstrādātāji izveidoja stratēģiskas partnerattiecības ar daudzām labi zināmām biržām, tostarp Binance, Coinbase, Bitfinex un Huobi. Šīs partnerības ļauj 3Commas tirdzniecības robotiem darboties dažās no lielākajām pasaules biržām, izmantojot API protokolu.

3Commas funkcijas

3Commas piedāvā tīmekļa platformu, kurai varat piekļūt no jebkuras ierīces, kurā iespējots internets visā pasaulē. Jūs varat piekļūt dažādiem robotiem, lai veiktu dažādas darbības, tostarp: vienkāršu, saliktu, apturētu zaudējumu, īsu un iegūtu peļņu. Izmantojot lietotājam draudzīgu saskarni, varat izveidot arī savu unikālo tirdzniecības stratēģiju.

Jūsu tirdzniecības robots nepārtraukti uzrauga tirgu, gaidot jūsu tirdzniecības kritērijus. 3Commas piedāvā spēcīgus rīkus saviem tirdzniecības robotu lietotājiem. Šie rīki ietver unikālas funkcijas, piemēram, pieturas zaudēšanas un peļņas gūšanas iespējas. Tālāk ir parādīts, kā šīs funkcijas palielina gan zaudējumu apturēšanas, gan peļņas funkciju efektivitāti.

Pārtraukt zaudējumu

Tradicionālā apstāšanās zaudējumu scenārijā jūs iepriekš ieprogrammējat zaudējumu procentu. Kad šis procents būs sasniegts, jūsu robots pārdos jūsu kriptogrāfiju. Piemēram, pieņemsim, ka jūs iegādājāties Bitcoin par USD 10 000. Jūs iestatāt apstāšanās zaudējumu par 10 procentiem zem pirkuma cenas. Ja Bitcoin cena nokrītas līdz 9000 USD, jūsu robots automātiski uzsāk pārdošanas pasūtījumu. Stop zaudējumi ir ārkārtīgi spēcīgi, un to izmantošana var ietaupīt jūs no milzīgiem zaudējumiem.

Aizmugurējā pieturas zaudēšana

Aizmugurējā pieturas zaudēšanas funkcija vienādojumā ņem vērā papildu faktorus. Šie faktori var ietvert visus sasniegtos ieguvumus. Izmantosim to pašu piemēru kā iepriekš, izņemot šo scenāriju Bitcoin vispirms realizē dažus ieguvumus visas dienas laikā pirms zaudējumu uzņemšanas. Aizmugurējo zaudējumu funkcija automātiski pielāgo jūsu apstāšanos ar 10 procentiem no pirkšanas cenas līdz dienas augstākajai vērtībai. Tādā veidā jūs joprojām saņemat visas dienas laikā gūtos ieguvumus.

Paņemiet peļņu

Take profit funkcija automātiski pārdod jūsu kapitāldaļas, kad tiek realizēts iepriekš noteikts peļņas procents. Jūs pērkat Bitcoin par 6500 ASV dolāriem, iestatiet savu peļņas funkciju par 6 600 ASV dolāriem, un, ja peļņa tiks realizēta, jūsu robots ņems jūsu peļņu. Sistēma ievērojami palīdz, taču bieži vien tā zaudē peļņu. Ko darīt, ja tas $ 6500 Bitcoin iet uz $ 8000? Tagad jūs vienkārši palaidāt garām papildu USD 1400.

Aizņemt peļņu

Aizņemošās peļņas funkcija ņem vērā dienas cenu tendences jūsu kriptogrāfijas pārdošanas laikā. Ja jūsu robots ir iestatīts uz peļņu 10 procentu apmērā, šī funkcija jūsu peļņu sasniegs 10 procentus no tendences augstākā punkta. Izmantojot iepriekšējo piemēru, jūs pārdodat savu USD 6500 par 7200 USD. Jūs gūstat 700 USD peļņu, nevis 100 USD.

Reģistrēšanās process

Pierakstīšanās process ir samērā nesāpīgs. Sākotnēji uzņēmums pieprasa jūsu e-pastu un paroli. Pēc tam jums ir jāapstiprina savs konts, izmantojot e-pastā noklikšķināmu saiti. Noklikšķinot uz saites, jūs nokļūsiet sava konta iestatīšanas lapā, kur jums tiks veiktas četras darbības.

3Komandas Izveidot kontu, izmantojot mājas lapu

3Komandas Izveidot kontu, izmantojot mājas lapu

Izveidojiet savienojumu ar Exchange

Šeit jūs integrēsit 3Commas platformu savās apmaiņās. Lai veiktu procesu, jums jānospiež savienojuma poga un jāaizpilda attiecīgā informācija, tostarp jūsu API, apmaiņai, kuru vēlaties pievienot.

Viedā tirdzniecība

Nākamais procesa solis ir stop loss izveidošana un peļņas funkciju veikšana. Platforma reāllaikā pārvaldīs jūsu kriptogrāfijas portfeli vairākās apmaiņās. Viedās tirdzniecības funkcija vienkāršo kriptogrāfijas tirgotāju uzraudzības procesu, bloķējot jūsu peļņu un samazinot zaudējumus.

Automatizētās tirdzniecības bot

Ja jums ir Binance vai Huobi konts, varat gūt papildu ienākumus, izmantojot automātiskās tirdzniecības robota funkciju. Jums būs jāievada procentuālais zaudējumu vai pieauguma procents, kuru vēlaties aktivizēt. Šajā sadaļā varat iestatīt arī robota progresīvākās funkcijas, piemēram, iepriekš minētās trailing stop loss un trailing take profit funkcijas.

Bot iestatījumi, izmantojot 3commas informācijas paneli

Bot iestatījumi, izmantojot 3commas informācijas paneli

Uzaicināt un nopelnīt

Jūsu 3commas konta iestatīšanas pēdējais solis ir jūsu draugu uzaicināšana pievienoties. Uzņēmums piedāvā iespaidīgu nodošanas likmi, un jūsu draugi saņem 10 procentu atlaidi 3Commas pakalpojumam.

3Commas Cenas

Ar šiem noderīgajiem pakalpojumiem ir saistītas dažas izmaksas. 3Commas piedāvā četrus abonēšanas plānus, no kuriem izvēlēties. Plāni ir sākot no jauniem kriptogrāfijas lietotājiem līdz pat uzņēmuma līmeņa darbībai. Zemāk ir četri plāni un tas, ko tie ietver.

Starteris $ 29 / mēnesī

Šis plāns nodrošina piekļuvi viedajam tirdzniecības terminālim, neierobežotu apmaiņas integrāciju un paziņojumus par kļūdām un atcelšanu. Šajā abonēšanas līmenī nav iekļauti roboti.

Papildu $ 49 / mēnesī

Uzlabotais plāns ietver visu, kas norādīts iesācēja pakotnē, kā arī piekļuvi vienkāršiem robotprogrammatūrām, pielāgotiem TradingView signāliem (patentēts tirdzniecības interfeiss) un portfeļa pārvaldības saskarni.

99 USD mēnesī

Pro plānā ir iekļauts viss, kas iekļauts papildu plānā, kā arī piekļuve vienkāršiem, saliktiem un Bitmex robotiem. Jūs saņemat pilnu portfeļa pārvaldības programmatūru un piekļuvi pielāgotiem TradingView signāliem.

Uzņēmējdarbība

Uzņēmuma līmeņa abonements pēc pieprasījuma ietver visus robotus un pielāgotās funkcijas. Pakalpojuma cenas nav norādītas, jo tās ir pielāgotas katram klientam. Jūs varat sagaidīt, ka tā būs lielāka par 99 ASV dolāriem mēnesī.

Kad esat izvēlējies abonementu, jums tiks jautāts, kā vēlaties maksāt par savu kontu. Trīs pieejamās izvēles iespējas ir Advcash, Crypto via CoinPayments un Yandex.Checkout. Lai samaksātu par savu 3Commas kontu, varat izmantot kredītkarti, naudas pārskaitījumu un pat vecās labās modes kriptogrāfiju.

3Commas: Tirdzniecības rīki nākotnei

3Commas turpina būt pionieris tirdzniecības robotu nozarē. Love’em vai hate’em, tirdzniecības roboti ir šeit, lai paliktu, un 3Commas piedāvā vienu no labākajiem nozarē. Šie noderīgie algoritmi pārveido kriptogrāfijas tirgu un nodrošina tirgotājiem lielāku kontroli pār viņu ienākumiem.

Tagad, kad esat iepazinies ar tirdzniecības robotiem, noteikti pārbaudiet, kā hakeri izmantoja tirdzniecības robotus, lai uzbruktu Binance.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me