Bēdīgs apskats

Jums nav obligāti jāskatās ziņas, lai zinātu, ka Bitcoin pašlaik ir karstāks nekā jebkad agrāk.

Tā kā pieprasījums pēc visvērtīgākās kriptovalūtas turpina pieaugt, ir gan klienti, kas vēlas to iegādāties, gan pašreizējie īpašnieki, kas vēlas to pārdot. Lai atvieglotu šo Bitcoin tirdzniecības pieprasījumu, rodas Paxful – vienādranga tirgus vieta, kur lietotāji var pirkt un pārdot savu kriptovalūtu, izmantojot daudzu maksājumu veidu. Aprakstot sevi kā “PayPal + Uber un cilvēku Volstrītu”, Paxful par prioritāti uzskata ērtības un pieejamību, piedāvājot lietotājiem bezjēdzīgu un pārredzamu pakalpojumu. Mēs esam pārskatījuši vietni zemāk.

(Mums ir vairākas citas Bitcoin iegādes metodes, kuru vērtējums šeit ir augstāks nekā briesmīgs)

Kaitīgs pārskats: pamatinformācija

Izveidoja 2015. gadā pieredzējušu izstrādātāju kolekcija, Bēdīgs ir unikāls pāris veidos. Pirmkārt, tas ir vienādranga tirgus laukums, kurā pircēji un pārdevēji piedāvā tirdzniecības piedāvājumus. Padomājiet par to tāpat kā eBay; pretstatā tam, ka viņš ir Bitcoin tirgotājs, Paxful vienkārši darbojas kā starpnieks starp pusēm un nodrošina lietotājiem publisku vietu, kur izlikt savas prasības.

Otrkārt, lietotāji var pirkt un pārdot savu Bitcoin, izmantojot visdažādāko maksājumu metožu izvēli. Tie ietver kredītkarti / debetkarti, bankas pārskaitījumu, PayPal, Neteller, Skrill un milzīgu skaitu dāvanu karšu (ieskaitot iTunes, Amazon un Steam).

Paxful neuzņemas nekādas maksas tieši no pircēja, kad viņi pērk Bitcoin. Tomēr pircējam tiks iekasēta maksa pēc pārdevēja ieskatiem; šī procentuālā daļa var ievērojami atšķirties atkarībā no izmantotā maksājuma veida. Šīs maksas var būt diezgan augstas, it īpaši par nišas maksāšanas metodēm, piemēram, dāvanu kartēm.

Pārdevējiem Bitcoin vietnē Paxful tiks iekasēta maksa 1% apmērā. Ir arī neliela maksa, kas pazīstama kā ‘ieguves maksa’, kad Bitcoin tiek sūtīts no vienas adreses uz otru – to maksās arī pārdevējs. Informācija par lietotāju ir pārredzama, un citi var sniegt pozitīvas vai negatīvas atsauksmes ar papildu komentāriem – tie visi tiks parādīti jūsu profilā.

Pērkot Bitcoin vietnē Paxful

Pirmais solis, lai iegādātos bitcoin Bēdīgs ir izvēlēties summu, kuru vēlaties iegādāties.

Izvēlieties Bīstama pirkuma summa

Ja jums vēl nav Paxful konta, jums tiks lūgts ievadīt savu e-pastu, lai sāktu reģistrācijas procesu. Lai izveidotu kontu, Paxful prasīs ne vairāk kā e-pastu, lietotājvārdu un paroli.

Reģistrējieties vietnē PaxfulPēc tam jums būs jāizvēlas maksājuma veids, kuru vēlaties izmantot. Pārdevēji, kas pieņem dāvanu kartes, parasti iekasē ļoti augstas maksas, taču jums nebūs jāpierāda sava identitāte, un maksājumiem jābūt tūlītējiem.


Izvēlieties Maksājuma veids Paxful

Kad esat izvēlējies piedāvājumu, jūs tiksiet saskaņots ar pārdevēju. Pēc tam varat apskatīt pārdevēja profilu un reputāciju. Jums būs arī iespēja izvēlēties citu pārdevēju, no kura veikt pirkumu.

Paxful lietotāja profils

Kad esat sācis pirkumu pie izvēlētā pārdevēja, jums būs jāveic Paxful parādītās darbības. Informācija būs atšķirīga atkarībā no izmantotās pirkšanas metodes.

Ir nedrošs drošs?

Veicot finanšu darījumus internetā, ir ļoti svarīgi, lai jūsu izmantotā vietne būtu droša un aizsargātu jūsu personisko informāciju. Paxful ir nodrošināts ar Comodo, kas nozīmē, ka visus sensitīvos datus šifrē 256 bitu SSL. Vietne arī atbilst PCI ievainojamības standartiem, lai nodrošinātu, ka vide ir pēc iespējas drošāka tās lietotājiem. Tā kā Paxful ir vienādranga pakalpojums, jums jāpārliecinās, ka lietotājs, ar kuru tirgojat, ir cienījams un pārbaudīts ar pozitīvām atsauksmēm. Līdzekļus aizsargā Darījuma depozīts, un visus strīdus starp tirdzniecības pusēm atrisina Paxful moderatoru komanda.

Uzņēmuma likumība

Paxful Inc. ir reģistrēts uzņēmums, kura galvenā mītne atrodas 3422 Old Capitol Trail, PMB # 989, Wilmington, DE 19808, Amerikas Savienotās Valstis. Informācija par viņu darbiniekiem ir atrodama lapā “Par mums”. Atsauksmes par Paxful ir pozitīvas, un kopš 2015. gada vietne ir apkalpojusi vairāk nekā 55 000 apmierinātu klientu.

Fondu drošība

Ja vien nenorādīsit citādi, jūsu līdzekļi vietnē tiks glabāti makā, kuru Paxful automātiski izveidos jums, reģistrējoties kontam. Jūsu seifs ir tikpat drošs kā jūsu parole un divfaktoru autentifikācija, tāpēc, ja ir iespējota sarežģīta parole un iespējota 2FA, jūsu seifs tiks atbilstoši aizsargāts. Paxful serveri tiek apsargāti saskaņā ar visaugstākajām bankas specifikācijām.

Personīgā konta drošība

Paxful ir iespējota divu faktoru autentifikācija, lai jūs savam kontam varētu pievienot papildu drošības slāni. Lai to izdarītu, apmeklējiet šo saiti: https://paxful.com/account#security (lai piekļūtu šai lapai, jums ir jāpiesakās). Jums vajadzētu arī padarīt paroli pēc iespējas drošāku, pievienojot mazos un lielos burtus kopā ar cipariem un simboliem.

Klientu atbalsts

Paxful atbalsta komanda ir ļoti atsaucīga un ar dažādiem līdzekļiem var sazināties. Lai iegūtu specifiskus jautājumus, sazinieties pa e-pastu pa e-pastu [e-pasts aizsargāts] vai pa tālruni pa tālruni +1 (865) 272-9385. Vietnē ir arī integrēts ziņojumapmaiņas pakalpojums – vienkārši noklikšķiniet uz tērzēšanas lodziņa attēla ekrāna apakšējā labajā stūrī. Sociālo mediju lietotāji var arī sazināties ar Paxful, izmantojot savu Facebook lapu vietnē https://www.facebook.com/paxful/ vai vairāk viņu vietnē Twitter (https://twitter.com/paxful). Lai iegūtu vispārīgus FAQ, apmeklējiet vietni https://paxful.com/support.

Limiti

Pircēja / pārdevēja ierobežojumus nekontrolē Paxful, bet gan katra darījuma dalībnieki. Noteikti izlasiet ierobežojumus, kurus noteicis lietotājs, ar kuru tirgojat, lai jūsu prasības tiktu apmierinātas.

Atbalstītās valstis

Paxful nav ierobežojumu attiecībā uz atbalstītajām valstīm – visiem lietotājiem ir tiesības reģistrēties neatkarīgi no viņu atrašanās vietas. Tomēr pircējiem un pārdevējiem būs savi nosacījumi attiecībā uz valstīm, kuras viņi atbalsta. Daži maksājuma veidi parasti tiek pieņemti starptautiski (piemēram, Western Union), citi ir raksturīgi katrai valstij.

Bīstama pārskata kopsavilkums

Ja meklējat ātru veidu, kā pirkt un pārdot Bitcoin, izmantojot dažādas maksāšanas metodes, Bēdīgs ir ideāls. Lielākais vietnes ieguvums ir milzīgs skaits veidu, kā jūs varat maksāt par savu kriptogrāfiju. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties iegādāties Bitcoin, izmantojot PayPal, Netflix dāvanu karti vai Runescape Gold, Paxful jūs esat sedzis.

Ar šo elastību nāk atbildība, un, izmantojot peer-to-peer tirdzniecības sistēmu, jums vienmēr jāpārliecinās par to lietotāju izpēti, ar kuriem vēlaties veikt apmaiņu. Tā kā maksu pārdevēji nosaka individuāli, jums vienmēr jāmeklē labākais piedāvājums un jāizvairās no jebkādiem piedāvājumiem, kas iekasē ārkārtīgi lielas valūtas maiņas maksas un vēlas gūt labumu no jūsu naivuma..

Lai uzzinātu alternatīvas kriptovalūtu pirkšanas un pārdošanas iespējas, skatiet mūsu lapu Kā nopirkt kriptovalūtu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me