Binance vs Bitfinex

Binance vs Bitfinex: Abas biržas ir populāra izvēle aktīviem tirgotājiem, kas nodarbojas ar alternatīvām monētām (altkoiniem). Pēc tirdzniecības apjoma viņi pastāvīgi atrodas pirmajā piecā biržā, Binance gandrīz vienmēr apsteidzot Bitfinex.

Neapmierinoši ASV iedzīvotājiem Bitfinex pārtrauca pakalpojumu sniegšanu Amerikas Savienotajās Valstīs 2017. gada beigās. Lai gan šī pārtraukšana, šķiet, ir īslaicīga, nav skaidrs, cik ilgi tā faktiski turpināsies.

Ja pakalpojumu pārtraukšana ir pārtraukta, joprojām ir svarīgi salīdzināt šīs dominējošās apmaiņas. Šajā Binance un Bitfinex apmaiņas salīdzinājumā mēs aplūkosim visus plusus, mīnusus un detalizētu informāciju, lai jūs varētu pieņemt lēmumu par to, kurš no tiem ir vislabākais..

Mēs runāsim par:

Binance vs Bitfinex galvenā informācija

Finansēšanas metodes

Binance ir stingri kriptovalūtas apmaiņa – tai nav fiat uz rampas. Lai gan jūs varat noguldīt jebkuru atbalstītu kriptonauda, ​​jums vajadzētu palikt pie Bitcoin, Ethereum, Binance monēta, un Piesiet. Šīs ir vienīgās monētas biržā, ar kurām var tirgot citas kriptovalūtas.

Vietnē Bitfinex varat apmaksāt savu kontu, izmantojot bankas vadi. Platforma atbalsta eiro, Japānas jenu, sterliņu mārciņu un ASV dolāru. Jūs varat arī noguldīt kriptovalūtas līdzekļus.

Saskarne

Binance nodrošina divas saskarnes iespējas: Basic un Advanced. Abi uzskati pēc sarežģītības faktiski ir salīdzināmi, taču uzlabotajam ir pieejami vairāk rīku tehniskai analīzei. Abos skatījumos ir kopīgas diagrammas un skaitļi, kurus atradīsit jebkurā cienījamā biržā.

Vietnē Binance jūs varat veikt tirgus, limita un stop-limit rīkojumus.

binance interfeiss

Bitfinex saskarne ir ievērojami sarežģītāka nekā Binance. Bet platforma atbalsta arī uzlabotu tirdzniecību. Kopā ar tirgus, limita un cita veida nosacītiem pasūtījumiem jūs varat tirdzniecība ar starpību arī. Tā kā tas jau tā svārstīgajā tirgū rada pilnīgi jaunu riska līmeni, mēs iesakām tirgoties ar maržu tikai tad, ja esat pieredzējis investors.

bitfinex interfeiss

Tirdzniecības maksas

Jums būs grūtības atrast apmaiņu ar zemākām maksām nekā Binance. Binance iekasē tikai 0,10% vienā darījumā un samazina maksu uz pusi, ja maksājat ar Binance Coin (BNB).

Bitfinex izmanto a tirdzniecības maksas grafiks kas aprēķina maksu, pamatojoties uz jūsu tirdzniecības vēsturi un to, vai esat veidotājs (pasūtījuma ievietošana grāmatās) vai ņēmējs (pasūtījuma aizpildīšana no grāmatām). Maksa par maksu ir atšķirīga bez maksas līdz 0,10% kamēr ņēmēja maksa svārstās no 0,10% līdz 0,20%. Tas joprojām ir zems, salīdzinot ar lielāko daļu citu biržu.

Pieejamās kriptovalūtas

Lai gan Binance ir vairāk pieejamu kriptovalūtu nekā Bitfinex, jūs, iespējams, atradīsit jebkuru monētu, kuru meklējat, jebkurā no platformām. Abas apmaiņas atbalsta:

 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Domuzīme
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Litecoin
 • Monero
 • NEO
 • OmiseGo
 • + daudz vairāk

Lai skatītu pilnu kriptovalūtu sarakstu, ko piedāvā katra birža, varat pārbaudīt šeit par Binance un šeit par Bitfinex.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Binance nav depozīta limita. Tomēr jūsu izņemšanas ierobežojums ir balstīts uz jūsu verifikācijas līmeni. Bez verifikācijas jums būs ierobežots līdz 2 BTC dienā. Pēc ID verifikācijas iesniegšanas katru dienu varat izņemt līdz 100 BTC.

Bitfinex nav uzskaitījis nevienu depozīta vai izņemšanas limitu. Šķiet, ka pat bez verifikācijas jūs varat noguldīt un izņemt jebkādu kriptovalūtas summu. Tomēr tas neattiecas uz fiat transmisijām.

Lai noguldītu / izņemtu fiat valūtu, jums jāveic Bitfinex verifikācijas process. Šis process ir intensīvāks nekā verifikācijas darbības citās platformās. Lai saņemtu verifikāciju, jums jāiesniedz tiešsaistes veidlapa un jānodod šāda informācija:

 • Vecums
 • Adrese
 • Telefona numurs
 • Epasta adrese
 • Divas valdības izsniegtu personu apliecinošu dokumentu formas
 • bankas rēķins
 • Adreses apliecinājums

Ja jums ir neērti atteikties no tik daudz informācijas, iespējams, vēlēsities izvairīties no Bitfinex izmantošanas fiat darījumos.

Uzņēmuma trests

Kriptovalūtas kopiena Binance uztver daudz augstāk nekā Bitfinex.

Daži kopienas locekļi ir piesardzīgi pret Bitfinex saikni ar Tether un uzskata, ka birža neētiski drukā vairāk stabilās monētas, lai atrisinātu viņu pašu maksātnespējas jautājumus. Citi tirgotāji arī sūdzas, ka minimālās izņemšanas summas negodīgi neļauj mazo laika ieguldītāju līdzekļus bloķēt platformā. Tas nozīmē, ka daudziem investoriem ir bijusi pozitīva pieredze, izmantojot apmaiņu.

No otras puses, Binance ir kļuvusi par kriptogrāfijas valūtas maiņas zvaigzni. 6 mēnešu laikā platforma no ICO kļuva par lielāko biržu pasaulē. Binance komanda ir neticami caurspīdīga čivināt, un lietotāji reti ziņo par kādām problēmām.

Bytecoin (BCN) depozīta emisija

Sakarā ar Bytecoin (BCN) tīkla problēmām noguldījumi un izņemšana piedzīvo nopietnas kavēšanās. Bytecoin projekta komanda strādā, lai atrisinātu problēmu. Lūdzu, esiet piesardzīgs attiecībā uz cenu nepastāvību un tirdzniecību piesardzīgi.https://t.co/ZaUk3p2Wln pic.twitter.com/dhbAfd8naA

– Binance (@ binance) 2018. gada 8. maijs

Fonda nodrošinājums

Bitfinex ir priekšrocība, kad runa ir par drošības protokoliem, taču jūsu līdzekļi ir droši abās biržās.

Bitfinex tiešsaistē glabā tikai 0,5% no kriptovalūtas aktīviem, pārējos turot aukstos maciņos. Turklāt šiem aukstajiem makiem ir nepieciešama manuāla vairāku Bitfinex darbinieku apstiprināšana, lai pat atļautu piekļuvi. Komanda katru dienu arī dublē datu bāzi, uzrauga aizdomīgu rīcību un ļauj uzreiz iesaldēt kontu, ja domājat, ka tā ir apdraudēta.

Binance savā vietnē nav izklāstījusi savas drošības politikas, taču ir bijuši daži gadījumi, kad komanda ir pierādījusi savu uzticību drošībai. Pavisam nesen daži Binance lietotāji kļuva par pikšķerēšanas / API uzbrukuma upuriem. Kad komanda pamanīja aizdomīgas tirdzniecības darbības, viņi iesaldēja kontus, atsauca darījumus un atgrieza līdzekļus atpakaļ attiecīgajiem lietotājiem.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts abās platformās ir aptuveni vienāds un vienāds ar pārējo nozari. Tirdzniecības apjoma un jaunu reģistrāciju skaita pieaugums dažkārt kavē atbildes laiku, bet citādi abas komandas parasti ir noderīgas.

Binance un Bitfinex savās vietnēs ir paredzētas sadaļas, kurās tiek uzdoti bieži uzdotie jautājumi, atbalsta biļetes un vispārīgi tirdzniecības jautājumi. Jūs varat atrast šīs sadaļas šeit par Binance un šeit par Bitfinex.

Binance vs Bitfinex Secinājums

Ja esat ASV iedzīvotājs, lēmums ir vienkāršs – jūsu vienīgā iespēja ir Binance.

Tomēr visiem pārējiem jums ir jāizdara grūta izvēle. Jums vajadzētu apsvērt Bitfinex ja jums ir zināma tirdzniecības pieredze un vēlaties veikt uzlabotas tirdzniecības stratēģijas. Ja uzticība un / vai lietošanas ērtums ir jūsu galvenā prioritāte, ieskatieties Binance.

(Skatīt CoinCentral pilnu kriptogrāfijas apmaiņas pārskatu sarakstu)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me