Galvenā informācija par BitClave ICO

 • Sākuma datums – 2017. gada 28. novembris
 • Beigu datums – 2017. gada 8. decembris
 • Žetona simbols – CAT
 • Mīkstais vāciņš – 25 547 000 USD
 • Cietais vāciņš – 1 000 000 000 USD
 • Kopējie žetoni – 2 000 000 000
 • Valūtas kurss – aptuveni 0,07 USD / žetons (pēdējais)
 • Pieņemtās kriptovalūtas – BTC, ETH, LTC un QTUM
 • Pirmspārdošana – ~ 22 000 000 USD, kas iegūti iepriekšpārdošanā

bitklāvs ico

BitClave kopiena

Twitter: 18,3k sekotāji

Facebook: 22 686 patīk

Vidējs: 780 sekotāji

Kas ir BitClave?

BitClave piedāvā atvērtu meklēšanas tirgu, kura mērķis ir saglabāt godīgas reklāmu cenas. BitClave vēlas atgriezt vērtību uzņēmumiem un klientiem, izslēdzot starpnieku izmantošanu. “Starpnieki” attiecas uz vairākiem reklāmas tīkliem, piemēram, Adwords, kas nošķir patērētājus un tirgotājus.

Bitclave funkcija pirms tam

No BitClave baltā papīra

Piedāvātajā BitClave reklāmu tirgū uzņēmumi varēs tieši atrast savu mērķauditoriju un piedāvāt viņiem savus produktus un pakalpojumus. Piemēram, ja jūs vadāt velosipēdu remonta darbnīcu, jūs varēsiet atrast ikvienu, kam pieder velosipēds, un tieši nosūtīt viņiem savus piedāvājumus.

Lai cilvēki varētu izmantot šo sistēmu, BitClave piedāvā stimulētu meklēšanas veidu. Tomēr tas atšķirsies no jūsu parastajiem meklēšanas vaicājumiem par reklāmu ieņēmumiem, piemēram, Bing Rewards. BitClave mērķis ir izveidot sistēmu, kurā piedāvātā reklāma tiktu rādīta tikai cilvēkiem, kuriem ir noteikta interese par to. Tas ļauj uzņēmumiem racionalizēt savu reklamēšanu, jo tādējādi tiktu samazināta milzīga daļa izšķērdēto reklāmas izdevumu, un tas dod viņiem iespēju piedāvājumam dot lielāku vērtību atlaižu, paraugu un izmēģinājuma piedāvājumu veidā. Lai saldinātu darījumu, ir pierādīts, ka atlaides, paraugu un izmēģinājuma piedāvājumu izmantošana saņem lielāku atsaucību.

Bitclave pēc

No BitClave baltā papīra


BitClave ekosistēma patērētājiem ļautu pilnībā kontrolēt savus datus un izvēlēties, vai viņi vēlas atklāt savu personisko informāciju mazumtirgotājiem. Tas atgriežas pie mazumtirgotājiem, kuri varētu izmantot sniegto informāciju, lai atbildētu ar mērķtiecīgām akcijām.

Konkurenti

Kad runa ir par ICO, kas mēģina nozagt uguni no Dieviem, BitClave ir viens no ievērojamākajiem. BitClave konkursā ir tādi lietotāji kā Google, Facebook, Baidu un būtībā ikviens no meklētājprogrammām vai reklāmas nozares.

Patiesā BitClave projekta veiksmes metrika ir tas, cik ātri viņi var paplašināties un veicināt adopciju, vienlaikus piesaistot nozīmīgus klientus arī biznesa reklāmas pusē. Viņiem tiek uzdots ne tikai mēģināt iekāpt miljardiem lietotāju, bet arī sacensties ar dažiem visaugstāko tehnoloģiju novatoriskajiem uzņēmumiem pasaulē.

Iespēja

Reklāmas industrija ir aptuveni vērta 550 miljardi USD dolāru, un to lielākoties vada tādi starpnieki kā Facebook un Google. Lai gan pašreizējā reklāmas nozare joprojām ir salīdzinoši efektīva, BitClave mēģina izmantot vairākas neefektivitātes un vājās vietas. Pirmais ir aptuveni vērtība, kas, pateicoties robotu datplūsmai (lēsts, ka 50% no visas datplūsmas rada roboti) un slikti mērķētas reklāmas. Otrais ir tas, ka lietotājiem trūkst brīvības kontrolēt savus datus, un to izmanto meklētājprogrammas.

Komanda

BitClave tika dibināts 2016. gadā, darbojas ārpus Google galvenā universitātes pilsētiņas Mountain View, Kalifornijā (runājiet par lāča izspiešanu). Tas nozīmē, ka BitClave ir iespēja pieņemt darbā visdažādākos augsta līmeņa meklēšanas tehnoloģiju talantus.

BitClave izpilddirektors ir Alekss Besonovs, kuram ir pieredze darbā ar daudziem starta akseleratoriem, kā arī strādāt par programmatūras inženieri Microsoft, eBay un Informatica.

BitClave CTO ir Patriks Tagjē, un viņam ir pieredze mobilajā, iegultajā un bezvadu drošībā.

Termiņi ir šādi:

bitklāva laika skala

BitClave plusi:

 • BitClave mēģina atrisināt milzīgu neefektivitāti lielā tirgū. Pat, 5% no 550 miljardu reklāmas tirgus ir 2,75 miljardi USD.
 • Tam ir nepietiekama vervēšanas priekšrocība strauji augošajā kriptovalūtu pasaulē.
 • Komanda jau ir savākusi 16 532 341 USD iepriekšpārdošanā.
 • Mīkstais vāciņš, šķiet, ir ļoti izpildāms šāda mēroga projektam un komandai.

BitClave mīnusi:

 • BitClave konkurence nav nekas tāds, par ko varētu šķist. Ja kaut kas var apvienot tādus kā Google un Facebook, tas ir viņu ieņēmumu aizsardzība.
 • BitClave ir ieguvis milzīgu uzdevumu ātri iekāpt daudz cilvēku abos galos (patērētājos un uzņēmumos)..

Pēdējās domas:

BitClave ICO jau ir piesaistījis ievērojamu uzmanību. Ja jūs interesē, ieteicams rūpīgi pārbaudīt un pārbaudīt viņu baltā grāmata jo tas faktiski ir viens no nedaudzajiem baltajiem dokumentiem, kas sniedz neticami padziļinātu un rūpīgu aprakstu par visu, ko uzņēmums plāno sasniegt tuvākajā nākotnē.

Viena no galvenajām bažām ir tā, kā konkurence reaģēs, ja (un tas ir liels, ja) BitClave spēj radīt pat vismazākos draudus. Ne tikai tādiem kā Facebook un Google ir resursi, lai izveidotu savu bloku ķēdes risinājumu, viņiem ir arī pietiekami dziļas kabatas, lai nākotnē iegūtu BitClave.

Neatkarīgi no tā, vai izvēlaties ieguldīt vai nē, šis būs interesants stāsts, ko sekot nākamajos mēnešos.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me