Bitfinex apskats

Bitfinex pastāvīgi ir visaugstākais vai otrais lielākais ikdienas tirdzniecības apjoms no jebkuras kriptovalūtas biržas, un tam ir labs iemesls. Platforma piedāvā plašu monētu izvēli ar daudziem tirdzniecības pāriem, zemām maksām un izturīgu saskarni.

Diemžēl, ja jūs dzīvojat ASV, jums var nepaveikties. Bitfinex nesen nolēma pārtraukt pakalpojumu ASV iedzīvotājiem un nav sniedzis nekādus paziņojumus par to, vai šis lēmums tiks atcelts..

Šajā Bitfinex pārskats, Es apskatīšu:

Bitfinex apskats: galvenā informācija

Kā tas strādā

The Bitfinex interfeiss var būt nedaudz pārliecinošs. Galvenajā informācijas panelī ir vairākas iespējas un cilnes, kas var jūs sajaukt, ja esat jauns ieguldītājs. Platforma ir vislabāk piemērota tirgotājiem, kuriem ir zināma pieredze.

Lai sāktu, vispirms ir jāapmaksā konts. Pieskaroties pogai “Depozīts” augšējā labajā stūrī, tiek atvērta depozīta lapa. Šeit jūs varat izvēlēties no noguldāmo kriptovalūtu saraksta.

Bitfinex depozīta lapa

Ja kontā ir naudas līdzekļi, tagad varat sākt tirdzniecību. Atlasiet pārī, kuru vēlaties mainīt, virzot kursoru virs pogas Tirdzniecība.

Bitfinex tirdzniecības iespējas

Tirdzniecības saskarnē tiek parādīti vairāki analītiskas informācijas gabali, piemēram, svečturu diagramma, grafiskā rīkojumu grāmata un jaunākie tirdzniecības dati. Jūs varat veikt vienkāršus ierobežojuma, tirgus un apturēšanas rīkojumus, kā arī uzlabotus stop-limit, trailing stop un aizpildīt vai nogalināt pasūtījumus. Jūs varat tirgoties arī ar starpību, lai gan es ļoti iesaku to nedarīt, ja vien neesat pieredzējis tirgotājs. Maržas tirdzniecība rada papildu riska līmeni kriptonauda jau tā riskantajam ieguldījumam.

Bitfinex informācijas panelis

Tirdzniecības maksas

Tāpat kā vairums biržu, arī Bitfinex tirdzniecības maksa katram darījumam ir atšķirīga, un to nosaka a maksas grafiks. Divi faktori, ko izmanto, lai aprēķinātu maksu, ir jūsu:

 1. Tirdzniecības apjoms pēdējo 30 dienu laikā
 2. Veidotāja / uzņemēja statuss

Lai kļūtu par veidotāju, pasūtījumu grāmatai ir jāpievieno likviditāte, veicot pasūtījumu virs svārsta cenas, ja pārdodat, vai zemākas par cenu. Takers rīkojas pretēji – aizpilda pasūtījumu, kas jau ir pasūtījumu grāmatā.

Bitfinex ražotāja maksa svārstās no 0,0% līdz 0,1% kamēr lietotāju maksa svārstās no 0,1% līdz 0,2%.

Visi kriptovalūtas noguldījumi ir bez maksas, bet nogulda caur no bankas pārskaitījuma tiek iekasēta maksa par 0,1%. Izmaksas par maksu (uzskaitītas šeit) dažādās valūtās atšķiras.

Pieejamās kriptovalūtas

Bitfinex ir pieejamas vairākas monētas, kas ir savienotas pārī ASV dolāri, Bitcoin un Ethereum tirdzniecībai. Pieejamās monētas ir:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Zcash
 • Monero
 • Domuzīme
 • Ripple
 • IOTA (Bitfinex ir viena no divām galvenajām biržām, kas ļauj iegādāties IOTA)
 • EOS
 • Santiment
 • OmiseGo
 • Bcash
 • NEO
 • ETP
 • QTUM
 • Aventus
 • Eidoo
 • Bitcoin Gold

Lai palīdzētu nepieredzējušiem tirgotājiem, Bitfinex nodrošina pārskats katras monētas, kas ir pieejama biržā. Uzņēmums pastāvīgi pārskatīšana un pārbaude monētas, ko pievienot apmaiņai, tādēļ, ja šodien neatrodat meklēto monētu, pēc dažām nedēļām pārbaudiet, vai tā ir pievienota.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Bitfinex nav norādīti depozīta vai izņemšanas ierobežojumi un vairāki investori dažādos forumos ir paziņojuši, ka viņiem nav problēmu ar ierobežojumiem.

Kriptovalūta izņemšana var ilgt līdz 12 stundām bet kam noteiktiem drošības elementiem iestatīšana kontā var paātrināt šo procesu. Ja jums nav iespējota divu faktoru autentifikācija, katra veiktā atsaukšana tiek manuāli pārskatīta un var aizņemt vēl ilgāku laiku.

Uzņēmuma trests

BitFinex pieder iFinex, Inc., un to pārvalda lielākās kriptovalūtu tirdzniecības platformas. Birža tika dibināta 2012. gadā, un tās galvenā mītne atrodas Honkongā.

2016. gadā a drošības pārkāpums izraisīja 72 miljonu dolāru vērtu Bitcoin nozagšanu no biržas kontiem. Lai atmaksātu līdzekļus, uzņēmums ietekmētajiem klientiem izsniedza BFX žetonus, kuru katra vērtība bija 1 ASV dolārs un kas bija katra ieguldītāja zaudētā summa. Laika gaitā viņi atpirka šos žetonus un pabeidza tos iegādāties 2017. gada aprīlī.

Kopumā Bitfinex uzticas kopienai, bet viņu lēmums pārtraukt pakalpojumu saviem klientiem ASV daudziem tirgotājiem ir licis meklēt alternatīvas.

Fonda nodrošinājums

Bitfinex dara apbrīnojamu darbu, izskaidrojot drošības politika lai aizsargātu gan jūsu kontu, gan jūsu līdzekļus.

Lai vēl vairāk aizsargātu savu kontu, varat to iespējot divu faktoru autentifikācija stiprina universālais 2. faktors atvērtais autentifikācijas standarts. Apmaiņā tiek izmantoti arī pārbaudes rīki, piemēram, IP adreses noteikšana un brīdinājumi par ļaunprātīgu darbību lai pārliecinātos, ka, piesakoties, “jūs faktiski esat jūs”.

Tikai 0,5% no kriptogrāfijas aktīviem tiek turēti tiešsaistē uzturēt ikdienas operācijas. Atlikušo vairākumu tur bezsaistē aukstos maciņos, kas nav hakeriem pieejami. Vēl labāk, lai aukstajiem seifiem būtu nepieciešama manuāla autentifikācija vairākiem vadības komandas locekļiem, lai maki būtu pieejami.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsta zona vietnē Bitfinex ir iespaidīga. Uzņēmumam ir vesels palīdzības centrs veltīts atbildei uz visiem iespējamiem jautājumiem. Palīdzības centra sadaļas aptver visu, sākot no “Darba sākšana” un “Drošība” līdz “Valūtu pārskati” un “Pasūtījumu veidi”..

Ja jums ir problēmas ar kontu vai palīdzības centrā nevarat atrast atbildi uz savu jautājumu, varat iesniegt atbalsta biļeti pa e-pastu. Tomēr tāpat kā daudzas citas apmaiņas, Bitfinex parasti tiek kritizēts par lēnu reakcijas laiku uz šīm biļetēm.

Secinājums

Ja esat pieredzējis tirgotājs, kurš ērti lieto svečturu tabulas, pasūtījumu grāmatas un maržinālo tirdzniecību, Bitfinex varētu būt lieliska iespēja jums. Platforma piedāvā plašu monētu klāstu (pat tādas kā IOTA, kas nav iekļautas daudzās citās biržās) ar zemām tirdzniecības cenām.

Diemžēl šī apmaiņa ir tikai rezidentiem, kas nav ASV Pagaidām.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me