bitFlyer – pasaules lielākā Bitcoin birža

bitFlyer ir pasaulē lielākā Bitcoin apmaiņa darbojas Japānā, Eiropā un Amerikas Savienotajās Valstīs. 2017. gadā biržas darījumi visā pasaulē bija vairāk nekā 100 miljardi USD, un tai ir vislielākais tirdzniecības apjoms Japānā.

Izmantojot bitFlyer neseno ienākšanu ASV tirgū, jūs varētu domāt, vai tas ir labs risinājums, kuru varat izmantot. Salīdzināma ar Gemini un GDAX, cienījama platforma piedāvā uzticamu metodi, kā nopirkt Bitcoin ar USD.

Šajā bitFlyer pārskatā mēs aplūkosim:

bitFlyer galvenā informācija

Kā tas strādā

bitFlyer ir divas saskarnes, kuras varat izmantot, lai pārvaldītu tirdzniecību:

  • Mērinstrumentu panelis
  • bitFlyer zibens apmaiņa

Mērinstrumentu panelis

Informācijas panelī varat pārvaldīt kontu un apskatīt tirdzniecības vēsturi. Uz Cilne Sākums, jūs varat apskatīt savu aktīvu vērtību, dažus augsta līmeņa tirgus datus un galveno konta informāciju, piemēram, konta klasi.

Iekš Tirdzniecības ziņojums sadaļā varat atrast ierakstu par saviem darījumiem un bankas darījumiem. Šos dokumentus var viegli eksportēt arī uz CSV vai Excel failu.

bitflyer apmaiņas informācijas panelis

Informācijas panelī ir arī vietas, kurās varat iemaksāt un izņemt līdzekļus (gan BTC, gan USD) uz / no sava konta. USD depozīti un izmaksas jāveic, izmantojot bankas pārskaitījumu. bitFlyer noraidīs ACH depozītus un atgriezīs vadus, kas pārsniedz jūsu ierobežojumu.

Visbeidzot Cilne Iestatījumi Informācijas panelī varat atjaunināt drošības iestatījumus, piemēram, izveidot četrciparu piespraudi un iestatīt divfaktoru autentifikāciju. Šie papildu piesardzības pasākumi ir ļoti ieteicami neatkarīgi no tirgotās naudas summas.

bitFlyer zibens apmaiņa


BitFlyer Lightning Exchange ir platforma, kurā veicat savus darījumus. Apmaiņas platforma ir diezgan vienkārša, bet iesācējiem investoriem tā var būt biedējoša. Skatoties saistītās diagrammas, jūs varat iesniegt vienkāršus tirgus un ierobežotos pasūtījumus tieši no saskarnes.

bitflyer zibens apmaiņa

Šīs diagrammas ietver lielāko daļu lietu, ko vēlētos pieredzējušāks tirgotājs, piemēram, Fibonači līnijas, kustīgie vidējie rādītāji, svečturi un dziļuma diagrammas.

Ja meklējat uzlabotas tirdzniecības iespējas, varat pieskarties Cilne “Īpašais” noteikt tādus nosacījumus kā stop-limit un vairākus automatizētus darījumus.

bitflyer lightning apmaina īpašus pasūtījumus

Zibens biržā ir arī ziņojumu dēlis visiem tirgotājiem, kas pašlaik atrodas platformā. Nav pilnīgi skaidrs, kādu vērtību tas piešķir tirdzniecības pieredzei, taču tas ir interesants pieskāriens.

Tirdzniecības maksas

Tur ir 0,0008 BTC darījuma maksa izņemot Bitcoin no platformas un a 10 USD maksa izņemot USD.

BitFlyer tirdzniecības maksas diapazonā no 0,02% līdz 0,12% gan veidotājiem, gan uzņemējiem atkarībā no 30 dienu apjoma.

Pieejamās kriptovalūtas

Pašlaik Bitcoin ir vienīgā kriptovalūta, kuru jūs varat iegādāties un pārdot vietnē bitFlyer Amerikas Savienotajās Valstīs. Apmaiņa atbalsta papildu valūtas ārzemēs, taču tās ir piesardzīgas, izvēloties valūtas, un lēnām to atbalsta.

Viņi vēl nav paziņojuši, kuras monētas nākamgad plāno atbalstīt ASV, taču, visticamāk, sekos japāņu kolēģim, pievienojot Litecoin, Ethereum, Ethereum Classic un / vai Bitcoin Cash.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Jūsu ikdienas pārsūtīšanas ierobežojumus nosaka jūsu konta klase.

Izmantojot Trade Lite kontu, jūs varat iemaksāt un izņemt naudu līdz 2000 USD katru dienu. Šis ierobežojums ir vienāds neatkarīgi no tā, vai pārskaitāt Bitcoin vai ASV dolārus. Šajā kontu klasē jums ir arī maksimums viena darījuma ierobežojums 3000 USD tirgojoties uz platformas. Lai iegūtu Trade Lite konta klases statusu, jums jānorāda vārds, dzimšanas datums, tālruņa numurs un mājas adrese.

Ja papildus iesniedzat ID verifikāciju, jūs pievienojaties parastajai Trade kontu klasei. Šajā klasē jūs esat ikdienas depozīta / izņemšanas limits palielinās līdz 50 000 USD. Tas atkal attiecas gan uz Bitcoin, gan uz ASV dolāriem. Turklāt šajā klasē pazūd maksimālais viena darījuma ierobežojums. Tas nozīmē, ka ir nav ierobežojumu līdz summai, kuru varat apmainīt vienā darījumā.

Visbeidzot, ja jūs aizpildīsit uzlaboto uzticamības pārbaudes anketu, to varēsit saņemt Tirdzniecības Pro statuss. Šajā kontu klasē nav ierobežojumu nevienam noguldījumam, izņemšanai vai tirdzniecībai.

Uzņēmuma trests

BitFlyer lielais tirdzniecības apjoms parāda, ka investori visā pasaulē uzticas uzņēmumam un cilvēkiem, kas atrodas aiz tā. Uzņēmumam ir piešķirta arī atbilstoša licence no Japānas Finanšu pakalpojumu aģentūras (FSA), Eiropas Savienības un lielākās daļas Amerikas valstu.

Birža ir arī Japānas Blockchain asociācijas platīna locekle viņu stingrās drošības politikas dēļ.

Fonda nodrošinājums

bitFlyer ir tikpat drošs, cik viņi nāk. Platforma izmanto visas standarta drošības procedūras (SSL, multi-sig, 2FA) un vairāk nekā 80% no Bitcoin līdzekļiem glabā bezsaistes makā. Šo seifu nostiprina daudzas fiziskās slēdzenes un diennakts novērošanas sistēma.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par BitFlyer stingrajām drošības politikām, varat apskatīt viņu publikācijas šeit.

Klientu atbalsts

Varat sazināties ar klientu atbalsta dienestu pa e-pastu, kaut arī nav skaidrs, cik ilgi atbildes parasti aizņem. Izpētot forumus un atsauksmes, ir skaidrs, ka tie, kas izmanto apmaiņu, mīl bitFlyer un nav ziņojuši par problēmām ar klientu apkalpošanu.

Tīmekļa vietnē ir arī labi organizēta FAQ sadaļa ar lielu jautājumu kopumu un noderīgām atbildēm.

Secinājums

Lai gan iesācējiem tas nav tik intuitīvs, bitFlyer varētu būt piemērots tieši jums, ja meklējat ātru veidu, kā nopirkt Bitcoin. Apmaiņa ir viena no uzticamākajām pasaulē, un tai ir lieki drošības pasākumi, lai pārliecinātos, ka jūsu līdzekļi ir droši.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me