Bitits ir a Francijas apmaiņas platforma to 2015. gadā dibināja trīs draugi un kriptovalūtas entuziasti. Kaut arī kriptogrāfijas biržas, piemēram, Binance, bieži tiek mērķētas uz tirgotājiem, Bitit ļoti skaidri orientējas uz kriptogrāfijas iesācējiem. Pakalpojuma mērķis ir ikvienam atvieglot kriptovalūtu iegādi, izmantojot kredītkarti vai dažādus citus maksājuma veidus.

Šajā Bitit pārskatā mēs aplūkojam funkcijas un sniedzam vispārēju Bitit platformas spriedumu.

Galvenā informācija

Pārskats

Kaut arī “apmaiņa” ir vienīgais vārds, kas mums jāapraksta Bitit, tā nav tipiska apmaiņa, piemēram, Coinbase vai Bitstamp. Bitit ir tikai fiat-to-crypto pakalpojums, kas ļauj iegādāties kriptogrāfiju un noguldīt līdzekļus savā makā. Tas nepiedāvā kriptogrāfijas – kriptogrāfijas pakalpojumu, un jūs to nevarat izmantot savas kriptovalūtas pārdošanai.

Šajā posmā lielākā daļa pieredzējušo kriptogrāfijas entuziastu, iespējams, saskrāpē galvas un domā: “Bet kāda tad jēga?” Svarīgi saprast, ka Bitit nepārdod sevi pieredzējušam kriptogrāfijas entuziastam. Tā stingri cenšas nostiprināties kā platforma, kas paver kriptogrāfijas pasauli jaunpienācējiem pat tiem, kuri citādi nespētu tai piekļūt..

Šajā nolūkā Bitit mērķis ir padarīt sevi pēc iespējas ērtāku lietošanu. Saskaņā ar uzņēmuma emuāru, tā ir vērsta uz pēc iespējas vairāk vietējām valūtām un valodām, lai paplašinātu tīklu potenciālajiem jaunajiem kriptogrāfijas lietotājiem.

Uzņēmums arī strādā pie integrācijas ar dažādiem maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, lai atvieglotu skaidras naudas norēķinus valstīs, kurās nav lielas kredītkaršu lietotāju bāzes. Bitit piedāvā pat dāvanu kartes, lai jūs varētu dot vecmāmiņai iespēju iegādāties Ziemassvētku dāvanā Bitit kā Ziemassvētku dāvanu..

Līmēšanas punkts

Kad esat apguvis šo ideju par galvenās mērķauditorijas atlasi ieejas punktam kriptogrāfijai, ir loģiskāk, ka Bitit nepiedāvā pilnus apmaiņas pakalpojumus. Bet mēs esam saskārušies ar vienu lielu Bitit biznesa modeļa loģikas punktu.

Bitit savā platformā neglabā nekādus kriptogrāfijas līdzekļus. Lai nopirktu kriptogrāfiju Bitit, lietotājiem ir jābūt savām maka adresēm. Viņu vietne drošībai iesaka Ledger Nano S, kas, protams, ir lielisks maks, ko izmanto daudzi. Turklāt mēs visi zinām, ka kriptogrāfijas glabāšana biržā parasti ir slikta ideja.

Tomēr, tiklīdz esat piešķīruši vecmāmiņai dāvanu karti Bitit, vai tiešām varat redzēt, kā viņa pārējās Ziemassvētku dienas tērē, pārlūkojot Amazon, izmantojot Ledger Nano S, un pēc tam to visu izveidojot pati? Nē, arī mēs. Pieņemsim, ka lielākā daļa cilvēku, kas ir jauni kriptovalūtās, uz kādu laiku atstāj monētas biržā, līdz viņi pietiekami lasīs, lai saprastu, ka tā ir slikta ideja.

Lai gan mūsu vecmāmiņas piemērs var būt tāls, Bitit paziņo, ka strādā pie tā, lai kriptonauda tiktu atvērta lietotājiem jaunattīstības valstīs. Šis mērķis ir slavējams, tomēr lietotājiem šī ārējā maka iestatīšana ir nepieciešama neatkarīgi no tā, kur viņi atrodas. Piedāvājot Ledger Nano S kā vienīgo maka ieteikumu, kas nav lēts aparatūra un nav piknika, ko ierīkot pilnīgi jaunpienācējam, joprojām šķiet vairāk kā šķērslis, nevis iespējotājs..

Izmantojot Bitit platformu

Jebkurā gadījumā, uz brīdi noliksim to visu malā un iedomāsimies, ka jūs esat mūsu hipotētiskais kriptonoks. Protams, jūs esat daudz tehnoloģiskāks nekā vecmāmiņa. Jūs esat apmeklējis Bitit vietni, lai skatītos pirmo reizi, un sapratāt, ka jums ir nepieciešams maks. Jūs esat izveidojis vienu, kas jums ir izveidots, un tagad jūs esat tur, saķēris savu jauno seifa adresi un esat gatavs padarīt savu pirmo kriptonauda, ​​izmantojot Bitit platformu.

Konta izveide

Tas ir viegli, it īpaši tagad pieredzējušam maka iestatītāja augšdaļai, piemēram, jums. Jūs dodaties uz Bitit vietni, ievadiet pamatinformāciju, tostarp vārdu, adresi, tālruņa numuru, dzimšanas datumu, e-pasta adresi un paroli. Pēc tam apstipriniet savu kontu, izmantojot e-pastu, kuru Bitit jums nosūta.

Pašreizējā situācijā nav pieejama Bitit lietotne, tāpēc viss tiek veikts, izmantojot vietni.

Pārbaude

Lai faktiski nopirktu jebkuru kriptogrāfiju, jums būs jāveic verifikācijas process. Šis process ietver pases skenēšanas iesniegšanu kopā ar selfiju, kurā jūs turat paroli, un papīra lapu, uz kuras ir uzrakstīts vārds “Bitit”..

Var paiet dažas dienas, līdz verifikācijas process tiks pabeigts.

Maksājuma iespējas

Vismaz ar mūsu Apvienotajā Karalistē reģistrēto kontu mēs varējām izvēlēties maksāt tikai ar kredītkarti, ar Neosurf vai Cashlib norēķinu kuponiem vai ar Bitit dāvanu karti.

Pieejamās monētas

Monētu klāsts, ko var iegādāties vietnē Bitit, ir parādīts zemāk:

Bitit monētu pieejamība

Monētu klāsts, ko varat iegādāties vietnē Bitit

Maksas

Kā nūja, jūs, iespējams, nezināt daudz par maksu. Kas ir tikpat labi, jo jūs gatavojaties maksāt cenu par ērto braukšanu, kuru līdz šim esat izbaudījis (neskatoties uz maka iestatīšanas prasmi).

Bitit iekasē dūšīgu 6,9% maksu par visiem kredītkaršu pirkumiem. Ja izmantojat maksājumu kupona pakalpojumu, tas var sasniegt līdz pat 11,9%. Šķiet, ka šī maksa tiek piemērota neatkarīgi no darījuma vērtības. Šāda veida fiksēta maksa atšķiras no citām jaunpienācējiem draudzīgām biržām, piemēram, Coinbase, kas iekasē lielas maksas procentos no mazvērtīgiem darījumiem, bet maksa par arvien vērtīgākiem pirkumiem kļūst arvien zemāka.

Bitit maksas

Es neraudu, tu raudi. Patiesībā es raudu.

Limiti

Izmantojot kredītkarti, Bitit ierobežo apmaiņu līdz maksimālajai vērtībai EUR 1500 (aptuveni 1700 USD) nedēļā. Izmantojot maksājuma kuponu vai dāvanu kartes iespējas, tas sasniedz 2500 USD nedēļā.

Jūs, iespējams, jau esat izstrādājis, ka labākais risinājums ir izmantot kredītkarti, lai iegādātos dāvanu žetonu Bitit. Pēc tam jūs varat to izmantot, lai veiktu pirkumus kriptogrāfijas valūtā, izmantojot zemākas maksas un augstākus pirkuma ierobežojumus.

Drošība

Bitit atbilst maksājumu karšu nozares datu drošības standartam, tas nozīmē, ka jūsu kredītkartes informācija ir droša Bitit vietnē.

Tā kā jūs glabājat savus kriptogrāfijas pirkumus savā makā, monētu drošība ir atkarīga no jūsu maka, nevis no Bitit apmaiņas drošības.

Uzticēšanās

Kopumā Bitit lietotāju atsauksmes parasti ir diezgan pozitīvas. Lielākā daļa sūdzību parasti attiecas uz iesaldētiem darījumiem, taču, šķiet, ka nav ziņots par būtiskām problēmām.

Klientu atbalsts

Bitit vietnei ir visaptveroša palīdzība sadaļā, kas aptver visdažādākos jautājumus, kuriem jāatbild uz lietotāju lielākajām bažām. Ja rodas kāda problēma, kuru nevarat atrisināt, izmantojot palīdzības sadaļu, vietnē ir pieejama saziņas veidlapa.

Kopsavilkums

Bitit noteikti ir sasniedzis savu mērķi – to ir viegli lietot. Interfeiss ir tīrs un intuitīvs. Iesācējam tas varētu būt viens no labākajiem variantiem, bet tikai tad, ja minētais iesācējs labprāt iet prom un virzās sava maka iestatīšanas procesā..

Ņemot vērā augstās maksas, ir maz ticams, ka Bitit pievērsīsies kādiem pieredzējušiem kriptogrāfijas tirgotājiem vai investoriem. Galu galā zemas maksas ir viena no atrakcijām, kas saistītas ar kriptovalūtām.

Pēc mūsu domām, ja Bitit patiešām vēlas stūrēt tirgu iesācējiem kriptogrāfijā, nepiedāvājot savu maku, tad to varētu darīt viena lieta. Lai gan mēs pilnībā atbalstām aparatūras seifa drošību, lai jūsu monētas būtu drošas, iesakot iesācējiem iegādāties aparatūras maku tieši no nūjas nav īsti iepriecinošs, it īpaši, ja tas galu galā maksā vairāk nekā viņu pirmā ieguldījuma vērtība.

Tādēļ vienkārši ieteikumu sniegšana dažiem alternatīviem karstās uzglabāšanas makiem, kas ir vairāk piemēroti iesācējiem, piemēram, Jaxx vai MyEtherWallet, būtu viens no Bitit vienkāršākajiem veidiem, kā padarīt iesācējus patīkamākus iesācējiem..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me