BitMEX (Bitcoin Mercantile Exchange) pārskats

BitMEX (Bitcoin preču birža) nesen ir ieguvis zināmu popularitāti kā pieredzējušu kriptovalūtu tirgotāju apmaiņa. Piedāvājot līdz pat 100x sviras līgumus un īssavienojumus, jūs varat palielināt savus potenciālos ieguvumus (vai zaudējumus) platformā, uzņemoties papildu risku katrai tirdzniecībai.

Atšķirībā no citām biržām, BitMEX piedāvā tikai līgumus ar piesaistītiem līgumiem, kurus jūs pērkat un pārdodat Bitcoin. Tas nozīmē, ka, pat ja jūs tirgojat altkīnus, jūsu peļņa un zaudējumi būs Bitcoin. Šī platforma ir paredzēta tirgotājiem, nevis investoriem, kuri vēlas monētu patieso īpašnieku.

Piezīme. BitMEX pašlaik nav pieejams ASV iedzīvotājiem.

Pārskatā BitMEX mēs aplūkosim:

BitMEX galvenā informācija

Kā tas strādā

No pirmā acu uzmetiena BitMEX saskarne var būt milzīga. Platforma pastāvīgi atjaunina pasūtījumu grāmatas, kā arī veiktos darījumus. Jūs uzreiz pamanīsit, ka platformā ir visi standarta analīzes dati: svečturu un dziļuma diagrammas, tehniskie rādītāji un tirdzniecības apjoms.

Bitmex interfeiss

BitMEX piedāvā divu veidu līgumus: Nākotnes līgumi un Mūžīgie līgumi. Nākotnes līgums ir vienošanās par pamata aktīva pirkšanu vai pārdošanu par noteiktu cenu nākotnē noteiktā laikā. Tas ļauj tirgot monētas bez jebkādas to īpašumtiesības.

Pastāvīgais līgums ir līdzīgs, taču tam nav derīguma termiņa. Tirdzniecība ir līdzīga parastajai tūlītējai tirdzniecībai.

bitmex tirdzniecības iespējas

Vietnē BitMEX jūs varat veikt vienkāršus tirgus un ierobežojumus, kā arī iestatīt pieturas ierobežojumus, izmantojot pastāvīgos līgumus. Ja šie termini jūs mulsina, mēs iesakām izmantot apmaiņu, kas vairāk paredzēta iesācējiem, piemēram, Coinbase.

Lai gan BitMEX ir unikāls, ir tā piedāvātās uzlabotās tirdzniecības iespējas. Īpaši tas atbalsta sviras tirdzniecību no 2x līdz pat 100x jūsu pozīcijai. Sviras apjoms katrā līgumā ir atšķirīgs, taču Daily Bitcoin / JPY Futures un Perpetual Bitcoin / USD ir visaugstākās pieejamās sviras iespējas..


Tirdzniecības maksas

BitMEX tirdzniecības maksas svārstās no -0,05% (atlaide) līdz 0,075% atkarībā no tā, vai esat veidotājs vai ņēmējs un kādus līgumus jūs tirgojat. Par šiem jautājumiem sabiedrībā ir radušās neskaidrības nodevas; tomēr šķiet, ka tirdzniecība ar svirām ievērojami palielina šīs maksas.

BitMEX norēķinu maksa ir bez maksas visiem nākotnes darījumiem, izņemot Bitcoin. Turklāt jums nebūs jāmaksā nekāda maksa par naudas iemaksu vai izņemšanu. Tomēr, atsaucot Bitcoin, BitMEX automātiski nosaka minimālo tīkla maksu, kas var būt augstāka par to, ko esat pieradis.

Pieejamās kriptovalūtas

Kā minēts iepriekš, BitMEX ir nākotnes tirdzniecības platforma, nevis kriptovalūtas birža. Tāpēc jūs jebkad nodarbosieties tikai ar Bitcoin. Tomēr jūs varat tirgot līgumus par:

  • Bitcoin
  • Bitcoin Cash
  • Cardano
  • Ethereum
  • Litecoin
  • Ripple

Ja jūs interesē dažādu jūsu tirgoto monētu īpašnieks, jūs varētu interesēt Binance.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Bitcoin summai, kuru varat iemaksāt kontā un izņemt no tā, nav ierobežojumu.

Minimālais depozīts tirdzniecībai katrā līgumā ir atšķirīgs atkarībā no sākotnējās starpības, bet parasti tas ir diezgan zems.

Uzņēmuma trests

Komanda BitMEX palaišana ir neticami pārredzama, parādot viņu vārdus, LinkedIn BIOS un attēlus tieši oficiālajā vietnē. Komanda nodibināja biržu 2014. gadā un šobrīd to pārvalda ārpus Honkongas.

Kopienas locekļiem par platformu galvenokārt ir pozitīvas lietas, lai gan daži apgalvo, ka maksas ir ievērojami augstākas nekā citas sviras tirdzniecības iespējas. Nesen BitMEX ir redzējis zināmu atpazīstamību aktīvo tirgotāju vidū Twitter vietnē uzņēmuma dēļ saistītā programma. Kaut arī populārie tirgotāji, visticamāk, reklamē platformu, lai iegūtu papildu ienākumus, maz ticams, ka viņi sabojātu savu reputāciju, reklamējot kaut ko neuzticamu.

Fonda nodrošinājums

BitMEX komanda ņem fonda drošība nopietni. Viņi visus līdzekļus glabā daudzparakstu maciņos, kuriem var piekļūt tikai tad, ja to atļauj vairākums partneru. Maki ir bezsaistē (saldētava), kas potenciālajiem hakeriem nav pieejams.

Turklāt vismaz divus BitMEX darbinieki manuāli pārbauda visus izņemšanas gadījumus, pirms tie tiek izsūtīti. Tādēļ jums jāiesniedz izņemšanas pieprasījums līdz pulksten 13:00 pēc UTC, lai tajā pašā dienā saņemtu līdzekļus.

Klientu atbalsts

BitMEX atbalsta problēmas risina, izmantojot e-pasta biļešu sistēmu. Šķiet, ka sabiedrības viedoklis par klientu atbalstu ir diezgan labs. Komanda arī aktīvi sazinās Reddit un citos forumos, izstrādājot radušos jautājumus.

Papildus tam BitMEX vietne ir plaša informācija ne tikai par tirdzniecības platformu, bet arī par neskaidru terminoloģiju. Tajā ir iekļauts bieži uzdoto jautājumu saraksts, tirdzniecības starpības informācija un līgumu ceļveži.

Secinājums

BitMEX ir stabila izvēle pieredzējušiem kriptovalūtu tirgotājiem. Lai gan maksa ir augstāka, platformas sviras iespējas ir nepārspējamas. Kopienai ir galvenokārt pozitīvas lietas par BitMEX, un komanda droši glabā jūsu līdzekļus saldētavā.

Tomēr, ja esat investors, kurš vēlas iegūt monētas, vai esat iesācējs, iesakām izmantot citu platformu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me