Ikvienam, kurš vēlas pirkt vai pārdot Bitcoin, vismaz jāzina BitQuick. Jā, pat jūs.

BitQuick ir vienkārša Bitcoin apmaiņa, kas ļauj klientiem viegli pirkt vai pārdot Bitcoin, izmantojot skaidras naudas vai SEPA pārskaitījumus. Process ir vienkāršs:

 1. Pircēji iemaksā skaidru naudu pārdevēja bankas kontā, izmantojot skaidras naudas iemaksu (pārskaitījumi pašlaik netiek atbalstīti)
 2. Pircēji nosūta pārdevējam kvīts attēlu :, pēc tam pārdevējs pārbauda, ​​vai ir saņemti līdzekļi
 3. Pārdevēji izlaiž monētas no BitQuick darījuma pakalpojuma

Tas viss notiek bez nepieciešamības satikt svešinieku, lai nodotu viņiem skaidru naudu (es skatos uz tevi, LocalBitcoins). Izmantojot BitQuick, jūs varat viegli iegādāties Bitcoin, izmantojot skaidru naudu.

Pārdevējiem jūs varat izkraut savu Bitcoin par augstāku nekā tirgus likme, jo cilvēki, kas pērk ar skaidru naudu, ir gatavi maksāt šīs likmes.

Tomēr jebkurš pakalpojums, kas saistīts ar Bitcoin pirkšanu un pārdošanu, pirms tā lietošanas ir rūpīgi jāpārbauda; galu galā, tāpēc jūs esat šeit, vai ne? Kaut arī Bitcoin pasaulē ir daudz uzticamu vietņu, joprojām pastāv diezgan liela daļa maldinošu vietņu, kuru mērķis ir pievilināt jūs pārskaitīt tām grūti nopelnīto Bitcoin vai USD.

Tātad, vai BitQuick ir likumīgs pakalpojums? Visas zīmes norāda uz jā.

Tomēr jums vajadzētu izlemt pats, izlasot šo BitQuick pārskats ja pakalpojumu ir vērts izmantot.

BitQuick apskats: galvenā informācija

Pazīstams pēc vienkāršības un ātruma, BitQuick nodrošina vienkāršu veidu, kā konvertēt savu naudu uz Bitcoin vai Bitcoin uz skaidru naudu. Tomēr pircējiem tas maksā par Bitcoin augstākas nekā tirgus likmes un maksā 2% maksu.

bitquick mājas lapa

Atšķirībā no citiem pakalpojumiem, lai nopirktu Bitcoin, jums nav nepieciešama kredītkarte vai bankas konts. Pircējiem ir nepieciešama tikai skaidra nauda.

Ja jūs esat jauns Bitcoin lietotājs, jums būs nepieciešams Bitcoin maks un darba izpratne par to, kā nosūtīt un saņemt Bitcoin pirms darba sākšanas ar BitQuick. Izņemot to, BitQuick ir viegli lietojams un lieliski piemērots iesācējiem ar skaidru naudu, kas vēlas iegādāties Bitcoin.

Kā nopirkt Bitcoin vietnē BitQuick


nopirkt bitcoin bitquick

Izstrādātāji BitQuick ir atvieglojuši Bitcoin iegādi. Tas ir vienkāršs trīspakāpju process:

 1. Pasūtījumu grāmatā atlasiet vēlamo pasūtījumu, ievadiet savu e-pasta adresi un Bitcoin maka adresi. Jums tiks nosūtīta saite pa e-pastu – saglabājiet šo e-pastu.

 2. Dodieties uz banku un samaksājiet summu skaidrā naudā uz konta numuru, kas tika norādīts pasūtījuma apstiprinājuma lapā. Nepieciešams tikai aizpildīt depozīta čeku un nodot bankai skaidru naudu.

 3. Augšupielādējiet kvīti uz saites, kas jums tika nosūtīta pa e-pastu.

Kad pārdevējs ir saņēmis kvīti, viņš atbrīvos Bitcoin un tas tiks pārskaitīts uz jūsu maku, atskaitot 2.0% maksu. BitQuick nodrošina 3 stundu laika periodu no brīža, kad augšupielādējat kvīti, līdz monētu izlaišanai, lai gan tas bieži vien ir īsāks. Plānojiet trīs stundas, pēc tam būsiet patīkami pārsteigts, kad to būs mazāk.

Kā pārdot Bitcoin vietnē BitQuick

pārdot bitcoin bitquick

Pārdot Bitcoin vietnē BitQuick ir neapšaubāmi vieglāk nekā pirkt. Tas ir arī trīspakāpju process:

 1. Pabeigt pārdot veidlapu vietnē BitQuick.

 2. Nosūtiet pareizo Bitcoin daudzumu darījuma adresē, kas tiek norādīta pēc pasūtījuma izveides.

 3. Saņemiet no pircējiem skaidras naudas iemaksas, apstipriniet tos un atlaidiet monētas.

Pārdevēji paši var noteikt savu Bitcoin cenu. Tas ļauj pārdevējiem nopirkt Bitcoin no cita avota un pārdot tos vietnē BitQuick, lai gūtu peļņu.

Kāda ir maksa par BitQuick lietošanu?

Par pirkšanu ar BitQuick ir jāmaksā 2,0% maksa. Tur ir par pārdošanu nav jāmaksā. Maksas tiek atskaitītas no Bitcoin summas pirms tās atbrīvošanas. Lai gan šī politika ir skaidri norādīta viņu vietnes FAQ sadaļā, tā ir saņēmusi dažas sūdzības par dažām pārskatīšanas vietnēm.

Vai BitQuick ir drošs?

Jebkuram pakalpojumam, kas gatavojas uzglabāt Bitcoin vai saņemt jebkuru jūsu personisko informāciju, jābūt drošam. BitQuick drošību var novērtēt, pārbaudot trīs drošības elementus:

 1. Uzņēmuma likumība. BitQuick ir lieliska reputācija Bitcoin kopienā. Lai gan ir iesniegtas dažas sūdzības par maksām un augsto cenu, uzslavas tās ievērojami atsver. Toreiz, kad uzņēmumu sauca par BuyBitcoin.us (2013), viņi publicēja paziņojumu BitcoinTalkForums un sabiedrība tos labi uzņēma.
 2. Droša līdzekļu glabāšana. BitQuick nav paredzēts lietošanai kā Bitcoin maku. Tā vietā pārsūtiet savu nesen iegādāto Bitcoin uz maku. Kad pārdevējs izveido sarakstu, Bitcoin glabāšanai tiek izmantots trešās puses darījuma pakalpojums. Tomēr informācija par viņu drošības protokoliem nav publiski pieejama.
 3. Personīgā konta drošība. Lai tirgotos, lietotājiem nav jāreģistrējas. Tā vietā pārdevēji izveido PIN kodu, kas ļauj pieņemt, modificēt vai atcelt pasūtījumus. Pircēji norēķināšanās laikā norāda savu Bitcoin adresi, kas tiek izmantota pasūtījuma izpildei pēc maksājuma veikšanas.

Ir vērts atzīmēt, ka BitQuick tika uzlauzts 2017. gada martā. Netika zaudēti līdzekļi, pārkāpums tika nekavējoties atklāts un platforma nekavējoties tika bezsaistē, lai novērtētu situāciju. Neviens klients nezaudēja savus līdzekļus pārkāpuma un no tā izrietošās darbības dēļ.

Vai BitQuick ir klientu atbalsts?

Pilnīgi. BitQuick ir nopelnījis zvaigžņu reputāciju par atsaucību. Ar viņiem var sazināties, izmantojot viņu tiešsaistes veidlapa vai uz šādu adresi:

9435 Waterstone Blvd # 140

Sinsinati, OH 45249

BitQuick atbalstītās valstis

Tiek nodrošināts starptautisks atbalsts, taču šķiet, ka platformu izmanto tikai ASV iedzīvotāji. Oficiāli tiek atbalstītas šādas valstis:

 • ASV
 • CA
 • ES
 • RU
 • ĀS

Rakstīšanas laikā nav neviena pārdošanas ordera citā valūtā.

Bitcoin sūtīšana un saņemšana ar BitQuick

Daudzos dienestos ir nepieciešams turēt līdzekļus un pārskaitīt tos uz maku jūsu brīvajā laikā. BitQuick ir padomā cits plāns.

Pircējiem nav jānosūta iegādātais Bitcoin uz savu maku, tas notiks automātiski, kad pārdevējs atbrīvos līdzekļus.

Pārdevējiem būs jānosūta Bitcoin uz BitQuick darījumu pakalpojumu pēc tam, kad viņi ir ievietojuši savu sarakstu. Kad pārsūtīšana ir saņēmusi vienu apstiprinājumu no tīkla, pasūtījums tiks publicēts BitQuick vietnē.

Šis process novērš neskaidrības, kas pavada daudzus citus Bitcoin pirkšanas un pārdevēju pakalpojumus; BitQuick vietnē ir maz pārsūtīšanas starp jūsu maku. Tas ne tikai nodrošina lielisku lietotāja pieredzi, bet arī samazina tīkla maksu.

BitQuick apskats: pēdējās domas

BitQuick ir šķietami fantastisks pakalpojums tiem, kas vēlas veikt darījumus skaidrā naudā. Citiem pakalpojumiem ir nepieciešamas kredītkartes vai bankas konti, taču viss, kas jums nepieciešams, ir skaidra nauda, ​​lai nopirktu Bitcoin ar BitQuick. Viens no galvenajiem ieguvumiem ir tas, ka jums nav personīgi jāsatiek svešinieks un jānodod viņiem skaidra nauda – jūs vienkārši iemaksājat skaidru naudu uz viņu bankas kontu..

Tā kā kā pārdevējam nav jāmaksā un jūs varat pats noteikt cenu, tas ir sapņu scenārijs. Parasti jūs varat pārdot savu Bitcoin par augstākām tirgus likmēm cilvēkiem, kuri ir gatavi maksāt šīs likmes, lai norēķinātos ar skaidru naudu.

BitQuick ir vērts jūsu laiku, ja vēlaties pirkt Bitcoin ar skaidru naudu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me