Bitstamp ir cienījama birža, kas tiek uzskatīta par vienu no visuzticamākajām apmaiņām ar zemākajām darījumu cenām.

Apmaiņa ir labāk piemērota starpposma un pieredzējušiem lietotājiem, kuri veic ieguldījumus ar lielāku kapitāla daudzumu, un iesācējiem tā var būt mazliet sarežģīta. Maksājumu metodes ir ierobežotas, un Bitstamp iekasē diezgan augstas depozīta maksas par nelielām naudas summām.

Informācija par Bitstamp atslēgu

Bitstamp ir viena no vecākajām Bitcoin biržām un pastāv jau kopš 2011. gada. Tas nozīmē, ka Bitstamp ir redzējis, ka kriptonauda pasaulē ir daudz samazinājusies, un ir spējusi pielāgoties pēc nepieciešamības.

Vienīgais, kas patiešām kavē Bitstamp būt daudz konkurētspējīgākam popularitātes ziņā, ir tas, ka tā lietotāja saskarne nav tik intuitīva kā konkurentiem, kā arī ērtu norēķinu metožu trūkums.

Ja vēlaties tirgoties ar lielākām naudas summām, Bitstamp ir lielisks rīks jums. Noteikti izmantojiet elektronisko pārskaitījumu, lai jūs neēstu tik lielu maksu, kā jūs maksātu citās līdzīgās biržās.

Bitstamp pārskats

Sākotnēji Bitstamp tika dibināta kā Eiropas mēroga birža un alternatīva Mt. Gox, kas tajā laikā bija populārākā birža.

Ja neesat pazīstams ar Mt. Gox, tā bija liela apmaiņa Tokijā, kas vienā brīdī apstrādāja aptuveni 70% no visiem bitcoīna darījumiem. Mt. Goksa stāsts beidzās ar kaunu, jo uzlaušanas dēļ pēkšņi pazuda vairāk nekā 850 000 bitkoinu (kuru vērtība tajā laikā bija USD 450 miljoni)..

Jebkurā gadījumā ir lietderīgi saprast visu Mt. Gox situācija, jo tā palīdz mums novērtēt tādas apmaiņas kā Bitstamp.

Bitstamp, kas atrodas Luksemburgā, ļauj tirgoties starp USD un EUR dažādām kriptovalūtām, tostarp Bitcoin, Litecoin, Ethereum un Ripple.

Kā apmaiņas birža Eiropā Bitstamp bauda popularitāti daudzu eiropiešu kriptovalūtu tirgotāju vidū. Eiropas lietotājiem ir ļoti ērti noguldīt eiro.

Bitstamp piedāvā arī savu API, lai lietotāji varētu izveidot pielāgotu programmatūru, lai piekļūtu un izmantotu savus kontus.

Sabiedrības viedoklis


Sabiedriskās domas tiesa uz Bitstamp spīd diezgan pozitīvi. Tā kā tas ir bijis kādu laiku, mēs izskatījām dažus jaunākos pārskatus, lai iegūtu mūsdienīgāku ainu.

Pozitīvais: Cilvēkiem patīk zemā tirdzniecības maksa – 0,25% vai zemāka. Eiropieši dod priekšroku Bitstamp lietošanai, jo jūs varat noguldīt eiro SEPA bez maksas. Izņemot BTC, jums arī nav jāmaksā darījuma maksa. Pastāv apgalvojumi, ka Bitstamp klientu atbalsts ir ievērojami labāks nekā daudzās citās biržās, taču tas joprojām var būt ļoti lēns. Kad darījums ir ievadīts, tas notiek ārkārtīgi ātri. Analītika tiek salīdzināta ar parasto tirdzniecības grīdas analīzes analīzi. Turklāt Bitstamp ir licencēts.

Negatīvs: Naudas iemaksa ar kredītkarti var būt neķītri dārga. Tas ir diezgan standarts lielākajā daļā kriptovalūtu biržu. Izvairieties no kredītkartes izmantošanas jebkurā maiņas vietā vai apēdiet diezgan lielas maksas. Pārbaudes process var aizņemt mazliet ilgu laiku, bet tas galvenokārt ir saistīts ar masveida kriptovalūtu tirgotāju pieplūdumu. Žetonu daudzums ir nedaudz ierobežots (BTC, LTC, XRP un ETH), salīdzinot ar dažām daudzveidīgākām apmaiņām. Viena lieta, kurā daži cilvēki kūp, ir tā, ka naudas pārskaitīšana no Bitstamp uz Eiropas bankām var sagādāt sāpes, jo daudzas Eiropas bankas neļauj veikt darījumus ar uzņēmumiem, kas saistīti ar Bitcoin. Tā nav tik liela Bitstamp vaina, taču viņi par to tomēr saņem siltumu.

Vai Bitstamp ir drošs?

Bitstamp ir viena no drošākajām apmaiņas iespējām.

Kaut arī Bitstamp tiek uzskatīts par ārkārtīgi cienījamu un uzticamu, tas nav bijis bez neveiksmīgiem notikumiem. Ir svarīgi aplūkot, kā Bitstamp rīkojās ar šiem notikumiem, jo ​​kriptovalūtas maiņas nozare ir gājusi diezgan bedrainu ceļu.

2014. gada februārī Bitstamp nācās uz dažām dienām pārtraukt izņemšanu no tirgus hakeru DDOS uzbrukuma draudu dēļ. Hakeri it kā nosūtīja izpilddirektoram Neikam Kodričam izpirkuma maksu, pieprasot 75 bitkīnus.

Kodričs izvilka spēka paņēmienu un atteicās no izpirkuma maksāšanas, pamatojoties uz to, ka viņa kompānija neved sarunas ar teroristiem. Pēc pakalpojuma atjaunošanas Bitstamp kā drošības līdzeklis apturēja izņemšanu.

2015. gada janvārī Bitstamp izvēlējās pārtraukt savu pakalpojumu apmēram nedēļu pēc tam, kad tas tika uzlauzts par 19 000 bitkoiniem. Nav ideāls, bet noteikti ne tuvu kataklizmātiskajiem 850 000 bitkoiniem, kas tika uzlauzti no Mt. Gox.

Jūs varētu paskatīties uz šiem notikumiem un justies mazliet neomulīgi, taču, lūdzu, apzinieties, ka ar katru drošības apdraudējumu nāk jauns drošības pasākumu vilnis, lai nodrošinātu lietotāju drošību. Kopš uzlaušanas 2015. gadā Bitstamp lietas ir bijušas samērā vienmērīgas.

Bitstamp glabā aptuveni 98% no visām monētām aukstajos maciņos un klientu līdzekļus bezsaistē drošās glabātavās. Pārējais tiek turēts tiešai tirdzniecībai, izmantojot biržu.

Bitstamp nosaka labākās drošības prakses standartu ar pilnībā apdrošinātu saldētavu, divfaktoru autentifikāciju (2FA) un obligātiem apstiprinājuma e-pastiem. Bitstamp piedāvā e-pasta un SMS brīdinājumus. Tas arī izmanto PGP (Pretty Good Privacy) datu šifrēšanu, lai autentificētu visus augšupielādētos failus.

Tirdzniecības maksa par Bitstamp

Bitstamp depozīta un tirdzniecības maksa karājas biržas maksas apakšējā pusē.

Starptautiskajiem depozīta depozītiem ir jāmaksā .05% maksa ar vismaz 7.50 USD / EUR. Tie aizņem 2-5 dienas.

Starptautiskajiem pārskaitījumiem ir jāmaksā .09% maksa ar minimālo cenu 15.00 USD / EUR. Minimālais naudas daudzums, ko varat izņemt, izmantojot starptautisko pārskaitījumu, ir USD 50 USD / EUR, un līdz izpildei ir nepieciešamas apmēram 2-5 darba dienas.

Minimālā tirdzniecības summa ir 5 USD. Bitcoin tirdzniecības nodevas maksā 0,25% ikmēneša apjomiem, kas ir mazāki par 20 ASV dolāriem, procentuālajam līmenim samazinoties, apjoma pieaugumam samazinoties līdz 0,10%, ja mēneša apjoms ir 20 miljoni USD. Dažas no nodevām ir šādas:

.24% par mazāk nekā 100 000 USD

.22% par mazāk nekā 200 000 USD

.20% par mazāk nekā 400 000 USD

.15% par mazāk nekā 600 000 USD

.14% par mazāk nekā 1 000 000 USD

Kā redzat, Bitstamp ir labāk piemērots liela apjoma tirgotājiem, tāpēc ņemiet vērā, cik daudz jūs plānojat tirgot. Lai redzētu pilnu viņu tirdzniecības maksu sadalījumu, pārbaudiet to.

Ievērojama Bitstamp iezīme ir tā, ka, atsaucot BTC, nav jāmaksā transakcijas maksa. Tas ir ļoti noderīgi, ja vēlaties tirgot alt monētas dažādās biržās, jo šīs mazās BTC izņemšanas maksas iekasēs jūsu rezervēs. Bitstamp to paveic, apkopojot jūsu maksājumu ar virkni citu maksājumu, un pēc tam tie sedz maksu par jums.

Klientu atbalsts

Šķiet, ka klientu atbalsts patiešām ir lozēšana daudzām kriptovalūtu biržām. Daži cilvēki apgalvo, ka viņu problēmas tika atrisinātas dažu stundu laikā, bet citi apgalvo, ka viņiem ir nepieciešamas nedēļas, lai tikai saņemtu e-pastu.

Jūsu labākais solījums ir pārliecināties, ka jūs 100% zināt, ko darāt, veicot naudas iemaksu, un esat informēts par visām maksām un ierobežojumiem, lai nenonāktu situācijā, kad jums jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu.

Kad esat kļuvis par dalībnieku, var atrast Bitstamp klientu atbalstu šeit.

Pēdējās domas – Bitstamp Exchange pārskata kopsavilkums

Kopumā Bitstamp ir diezgan laba iespēja vidēja un augsta līmeņa augsta līmeņa tirgotājiem, īpaši tiem, kas dzīvo Eiropā.

Ja jūs tikko sākat darbu, Bitstamp var nebūt labākais risinājums jums. Maksa, kas saistīta ar mazāka apjoma darījumiem, padara Bitstamp dārgāku apmaiņu, un par augstām maksām jums labāk būtu apmaiņa, kas piedāvā vienkāršāku un vieglāk saprotamu lietotāja interfeisu.

Pirms konta izveidošanas noteikti iepazīstieties ar Bitstamp politikām un maksām un noskatieties dažas apmācības, kā to izmantot. Tādā veidā jūs varat izvairīties no mijiedarbības ar klientu atbalstu, kas ir viens no galvenajiem sāpju cēloņiem daudzos gadījumos.

Izņemot viņu klientu atbalsta plankumus, Bitstamp ir diezgan laba apmaiņa.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me