Bittrex vs Binance

Bittrex vs Binance: Divu no populārākajām altcoin tirdzniecības platformām cīņa. Abas biržas parasti tiek ieteiktas investoriem, kuri vēlas pāriet uz kaut ko vairāk attīstītu nekā iesācēju platformas, piemēram, Coinbase vai Gemini.

Abas biržas piedāvā plašu monētu izvēli par minimālu maksu. Dažu pēdējo mēnešu laikā Binance ir kļuvusi par lielāko kriptovalūtas biržu pasaulē, savukārt Bittrex ir noslīdējusi reitingā. Tomēr nesen veiktā Bittrex pārprojektēšana varētu atgriezt lietotājus kādreiz labvēlīgajā platformā.

Šajā Bittrex vs Binance salīdzinājumā mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem, lai jūs varētu droši pieņemt lēmumu par to, kura apmaiņa jums ir vislabākā..

Mēs aptversim:

Bittrex vs Binance pamatinformācija

Finansēšanas metodes

Bittrex un Binance ir stingri kriptogrāfijas valūtas maiņa, tāpēc jūs varat abos kontos finansēt tikai kriptonauda. Lai gan jūs varat pārskaitīt jebkuru atbalstītu kriptonauda uz jebkuru platformu, mēs iesakām deponēt monētas, kurām ir tirdzniecības pāri. Tie ir:

 • Binance: Bitcoin, Ethereum, Binance Monēta, Tether
 • Bittrex: Bitcoin, Ethereum, Tether

Turklāt Bittrex ļauj veikt pārskaitījumus apmaiņā pret Bitcoin, Ethereum vai Tether, taču summai jābūt lielākai par 100 000 USD.

Saskarne

Abās platformās jūs saskarsieties ar līdzīgām tirdzniecības saskarnēm.

Bittrex ietver tipiskus grafikus, kurus redzat tirdzniecības platformā (svečturis, dziļuma diagramma, skaļuma joslas), kā arī pasūtījumu grāmatas vienā un tajā pašā lapā. Varat ātri pārslēgties starp monētām, lai to varētu viegli analizēt.

Bittrex saskarnes diagrammas

Jūs varat arī iestatīt limita / tirgus rīkojumus un izveidot nosacījumus no tirdzniecības lapas centra.


Bittrex interfeisa pasūtījumu sadaļa

Līdzīgi kā Bittrex, arī Binance interfeiss parāda svečturus un apjoma datus. Tomēr, lai redzētu dziļuma diagrammas, jums jānoklikšķina uz atsevišķas cilnes. Binance arī padara vienkāršu pārslēgšanos starp monētām. Arī šoreiz jūs varat noteikt tirgus, limita un stop-limit rīkojumus biržā.

binance interfeiss

Turklāt Binance ir uzlabota tirdzniecības platforma, kas piedāvā nedaudz vairāk tehnisko rādītāju nekā tā pamata platforma.

Binance papildu skats

Tirdzniecības maksas

Bittrex iekasē dzīvokli tirdzniecības maksa 0,25% visos darījumos.

Binance ir a 0,10% maksa katram darījumam. Tomēr, ja jūs samaksājat tirdzniecības maksu Binance Coin (BNB), maksa ir tikai 0.05%.

Abas šīs platformas iekasē dažus no zemākajiem maksājumiem nozarē.

Pieejamās kriptovalūtas

Bittrex un Binance ir plaši pazīstami ar kriptovalūtu skaitu, kas viņiem ir pieejams. Viņi abi piedāvā vairāk nekā 100 monētas tirdzniecības pāros ar Bitcoin, Ethereum un Tether, ieskaitot:

 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Cardano (ADA)
 • Litecoin (LTC)
 • OmiseGo (OMG)
 • Ripple (XRP)
 • Zvaigžņu lūmeni (XLM)
 • Plus vēl ķekars

Lai uzzinātu, kuras monētas ir pieejamas katrā platformā, skatiet šeit par Bittrex un šeit par Binance.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Bittrex pārsūtīšanas ierobežojumi ir stingrāki nekā Binance, ņemot vērā tā atrašanās vietu Amerikas Savienotajās Valstīs. Summai, kuru varat iemaksāt Bittrex kontā, nav ierobežojumu, taču bez verifikācijas jūs nevarat neko izņemt.

Pārbaudes prasības un ar tām saistītie dienas izņemšanas ierobežojumi ir šādi:

 • Bez verifikācijas: 0 BTC
 • Pamata verifikācija: ~ 0,4 BTC
 • ID verifikācija (bez 2FA): 1 BTC
 • ID verifikācija (ar 2FA): 100 BTC

Binance arī nav depozīta limita. Vēlreiz jūsu ikdienas izņemšanas ierobežojums ir balstīts uz jūsu verifikācijas līmeni:

 • Bez verifikācijas: 2 BTC
 • ID verifikācija: 50 BTC

Ja privātums jums ir svarīgs, Binance, iespējams, ir labāka izvēle.

Uzņēmuma trests

Jūs varat droši uzticēties abiem šiem uzņēmumiem.

Kā apmaiņas birža ASV Bittrex ievēro visus Amerikas Savienoto Valstu noteikumus. Dibinātāju komandai ir plaša pieredze kiberdrošības jomā, un lietotāji pastāvīgi ziņo par pozitīvu pieredzi platformā.

Binance ir kļuvusi par kriptogrāfijas kopienas mīluli. Izpilddirektors Zhao Changpeng ir pārredzams un balss Twitter ar visiem jautājumiem, ar kuriem saskaras apmaiņa. Tā kā kriptovalūtas birža ar vislielāko tirdzniecības apjomu, ir skaidrs, ka kopiena uzticas Binance.

Paldies, ka izmantojāt Binance. Mēs joprojām atjaunojam mūsu sistēmu, jums būs mazliet jāgaida. https://t.co/dfowFsUInK

– CZ Binance (@cz_binance) 2018. gada 8. februāris

Fonda nodrošinājums

Kā minēts iepriekš, dibinātāju kiberdrošības pieredze nozīmē, ka Bittrex nopietni uztver fondu drošību. Platforma izmanto elastīgu daudzpakāpju maka stratēģiju, kurā lielākā daļa lietotāju līdzekļu tiek turēti bezsaistē. Turklāt, lai novērstu krāpšanu, platforma izmanto divu faktoru autentifikāciju un IP adreses noteikšanu.

Binance nav pilnīgi skaidrs par viņu drošības pasākumiem, taču ir pierādījis, ka viņi zina, kā saglabāt līdzekļus drošībā. Pirms neilga laika biržā notika pikšķerēšanas / API uzbrukums, kas ietekmēja tirgotājus, izmantojot noteiktu tirdzniecības botu. Binance komanda nekavējoties apturēja izņemšanu no apgrozības, konstatējot aizdomīgas darbības, un atcēla nepieciešamos darījumus, lai atgrieztu lietotāju līdzekļus.

Klientu atbalsts

Bittrex ir izturīgs un viegli sekojams atbalsta vietne. Tajā ir iekļauti daudzi bieži uzdotie jautājumi un vieta, kur ievadīt atbalsta jautājumus. Kopš jaunu lietotāju reģistrācijas atsākšanas komanda ir palielinājusi arī atbalsta personālu un izveidojusi apņemšanās uzlabotu klientu atbalstu.

Binance piedāvā arī stabilu klientu atbalstu. Lai arī apjoma dēļ viņiem pašlaik ir problēmas ar atbalsta biļešu atdalīšanu, viņi ir komunikatīvi Twitter un Reddit tīklos un cenšas palīdzēt lietotājiem, cik vien iespējams..

Bittrex vs Binance secinājums

Jūs tiešām nevarētu kļūdīties ne ar Bittrex, ne ar Binance. Tās ir līdzīgas platformas, kas piedāvā daudzas tās pašas funkcijas. Galu galā tas attiecas uz jūsu vēlmēm un to, kuras monētas jūs vēlaties tirgot.

Jums vajadzētu izmēģināt Bittrex ja jums ir svarīga ASV bāzēta uzņēmuma uzticamība.

Ja vēlaties saņemt viszemākās maksas vai pievienoties nozares populārākajai platformai, dodiet Binance šāviens.

(Skatīt CoinCentral pilnu kriptogrāfijas apmaiņas pārskatu sarakstu)

Vairāk Binance salīdzinājumu

 • Binance vs Coinbase

Vairāk Bittrex salīdzinājumu

 • Bittrex vs Coinbase
 • Bittrex vs Kraken
 • Bittrex vs Poloniex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me