Bittrex vs Bitfinex

Bittrex vs Bitfinex: Parasti Bittrex un Bitfinex, salīdzinot ar Binance, ir stabila apmaiņa investoriem, kuriem tagad ir zināma tirdzniecības pieredze..

Viņi piedāvā daudzus tirdzniecības pārus ar zemu maksu, padarot tos par ideāliem kandidātiem, ja vēlaties ieguldīt alternatīvās monētās (altkoīnos). Lai arī apmaiņa pēc būtības ir līdzīga, tām tomēr ir dažas atšķirības, kuru dēļ jūs varat izvēlēties vienu no otra.

Šajā Bittrex vs Bitfinex salīdzinājumā mēs iegremdējamies viss, kas jums jāzina par katru apmaiņu, lai jūs varētu droši izlemt, kurš no jums ir vislabāk piemērots.

PIEZĪME: Bitfinex nesen noņēma piekļuvi Amerikas Savienoto Valstu kontiem. Tātad, ja esat ASV pilsonis, jūs nevarēsiet tirgoties platformā.

Mēs izpētīsim:

Bittrex vs Bitfinex galvenā informācija

Finansēšanas metodes

Bittrex un Binance ir vienādas metodes, lai finansētu jūsu kontu – pārskaitījumi un kriptonauda.

Bankas pārskaitījumiem uz Bittrex jābūt lielākiem par 100 000 USD, un to var izmantot tikai, lai iegādātos Bitcoin, Ethereum vai Tether. Jūs varat noguldīt jebkura kriptovalūta ka Bittrex tomēr atbalsta.

Atšķirībā no Bittrex, Bitfinex nav minimuma pārskaitījumiem. Tāpat kā Bittrex, jūs varat noguldīt jebkuru kriptovalūtu, kuru birža atbalsta.

Saskarne

Bittrex apmaiņas saskarne ir daudz vienkāršāka nekā Bitfinex. Lai veiktu pasūtījumu, Bittrex tīri novieto svečturu diagrammu, skaļuma dziļumus un pasūtījumu grāmatas tieši ap ievades lodziņu..

Bittrex saskarnes diagrammas

Bittrex vietnē jūs varat veikt tirgus, limita un / vai nosacījumus.

Bittrex interfeisa pasūtījumu sadaļa

Bitfinex arī ievieto iepriekš minētos tirdzniecības grafikus un informāciju tajā pašā lapā, kurā veicat pasūtījumus; izkārtojums tomēr ir neskaidrs.

bitfinex interfeiss

Papildus regulārai tirdzniecībai ar tirgus, limitu un citiem nosacījumiem, Bitfinex piedāvā arī maržas tirdzniecība. Lai gan šī tirdzniecības stratēģija var būt ienesīga, tai ir arī lielāks risks. Jums vajadzētu tirgoties ar starpību tikai tad, ja esat pieredzējis tirgotājs.

Tirdzniecības maksas

Bittrex iekasē dzīvokli 0,25% maksa visos darījumos.

Bitfinex izmanto a tirdzniecības maksas grafiks lai aprēķinātu maksu par katru darījumu. Lai iegūtu šo skaitli, grafikā tiek izmantota jūsu tirdzniecības apjoma vēsture kopā ar jūsu veidotāja / ņēmēja statusu. Kā veidotājs (veicot grāmatu tirdzniecību), jūs maksāsiet starp 0,00% līdz 0,10%. Kamēr esat saņēmējs (aizpildot pasūtījumu no grāmatām), jūsu maksa ir starp 0,10% līdz 0,20%.

Kā redzat, Bitfinex maksas vienmēr ir zemākas nekā Bittrex maksas. Lai gan tas var šķist maz, šī atšķirība var patiešām palielināties, ja plānojat tirgoties lielos apjomos.

Pieejamās kriptovalūtas

Abās biržās ir simtiem tirdzniecības pāru, kas, visticamāk, ietver kriptovalūtas, kuru apmaiņa jūs interesē. Tas ietver, bet neaprobežojas ar:

 • Bitcoin
 • EOS
 • Ethereum
 • Golem
 • NEO
 • Trons
 • 0x

Jūs varat apskatīt pilnu atbalstīto tirdzniecības pāru sarakstu šeit par Bittrex un šeit par Bitfinex.

Bitfinex šeit iegūst nelielu cepures galu, jo tas piedāvā vēl vairākus fiat (USD, EUR, JPY, GBP) tirdzniecības pārus nekā Bittrex.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Bittrex pārsūtīšanas ierobežojumi ir stingrāki nekā tie, kurus atradīsit vietnē Bitfinex.

Bittrex neierobežo summu, kuru varat iemaksāt biržā, taču jums ir jāsniedz verifikācija, lai izņemtu jebkuru no jūsu līdzekļiem. Dienas izņemšanas ierobežojumi, kas saistīti ar katru verifikācijas līmeni, ir:

 • Bez verifikācijas: 0 BTC
 • Pamata verifikācija: ~ 0,4 BTC
 • ID verifikācija (bez 2FA): 1 BTC
 • ID verifikācija (ar 2FA): 100 BTC

Bitfinex neuzskaita nekādus depozīta vai izņemšanas ierobežojumus gan kriptogrāfijai, gan fiat, taču tiem ir dažas verifikācijas prasības saistībā ar fiat pārsūtīšanu. Lai pārsūtītu jebkuru fiat, jums jānodrošina:

 • Epasta adrese
 • Telefona numurs
 • Adrese
 • Adreses apliecinājums
 • Vecums
 • bankas rēķins
 • Divas valdības ID formas

Tas ir ievērojami vairāk informācijas nekā vairums apmaiņu prasa identifikācijas pārbaudes procesā.

Uzņēmuma trests

Bittrex ir nedaudz labāka reputācija nekā Bitfinex blockchain kopienā.

Tā kā Bittrex darbojas ārpus Sietlas, platformai ir jāievēro (dažkārt pārāk stingri) Amerikas Savienoto Valstu noteikumi un noteikumi. Kaut arī Bittrex bija īslaicīgi jāpārtrauc jaunu lietotāju reģistrēšanās pēc tam, kad 2017. gada beigās bija vērojama milzīga izaugsme, platforma tagad ir pilnībā atjaunota ar gludu lietotāja saskarnes jauninājumu.

Jautājiet dažiem tirgotājiem, un jūs, iespējams, dzirdēsiet dažādu viedokļu kopumu par Bitfinex. Daudziem lietotājiem nebija problēmu ar platformu, taču dažas izplatītas sūdzības mēdz parādīties atkal un atkal. Daži kopienas pārstāvji uzskata, ka Bitfinex nelegāli drukā Tether, lai atrisinātu viņu pašu maksātnespējas jautājumus. Tomēr tas vēl jāpierāda. Arī citi tirgotāji ir ziņojuši, ka minimālā summa, kas nepieciešama, lai izstātos no platformas, negodīgi aiztur mazāku investoru līdzekļus.

Ja uzticēšanās jums ir svarīgs faktors, Bittrex var būt labāka izvēle.

Fonda nodrošinājums

Jūsu naudas līdzekļi šajās biržās ir tikpat droši (ja ne drošāk) kā jebkurā citā platformā.

Bittrex komandai ir ilggadēja pieredze kiberdrošības jomā. Viņi izmanto elastīgu daudzpakāpju maku, lai nodrošinātu lielāko daļu lietotāju līdzekļu bezsaistē. Papildus tam viņi ir iekļāvuši divu faktoru autentifikāciju visos svarīgos tirdzniecības procesa posmos.

Bitfinex izklāsta lielu daļu viņu drošības prakse viņu tīmekļa vietnē. Viņiem ir 99,5% platformas līdzekļu bezsaistē daudzparakstu makā. Viņi arī katru dienu dublē biržas datu bāzi un rūpīgi seko visām aizdomīgām tirdzniecības darbībām.

Klientu atbalsts

Abas apmaiņas ir nomocījušās ar lēnu atbildes laiku, jo klientu atbalsta komandām ir nepietiekams personāls, taču šķiet, ka viņi to ir mainījuši.

Bittrex veica a rakstiska apņemšanās lai atrisinātu šo precīzo jautājumu. Tagad platformā atrodas stabila klientu atbalsta vietne ar vienkāršu biļešu izsniegšanas sistēmu un daudziem bieži uzdotiem jautājumiem.

Bitfinex ir arī īpaša klientu atbalsta sadaļa ar kopīgiem jautājumiem / atbildēm un apgabals, kurā iesniegt visus jautājumus.

Bittrex vs Bitfinex Secinājums

Bittrex un Bitfinex ir tik līdzīgi, ka, iespējams, joprojām ir problēmas ar lēmuma pieņemšanu.

Ja jūs novērtējat sabiedrības uzticību un / vai vienkāršību, Bittrex varētu būt labāks variants (lai gan tam ir augstāka cena). Ja plānojat tirgot lielus apjomus vai interesējaties par modernākām tirdzniecības iespējām, jums droši vien vajadzētu dot Bitfinex mēģināt.

(Skatīt CoinCentral pilnu kriptogrāfijas biržu sarakstu)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me