Bittrex vs GDAX

Bittrex vs GDAX: Kriptovalūtas tirgotāji parasti izmanto Bittrex un GDAX tandēmā, lai iegādātos alternatīvas (alt) monētas. Tomēr, ja jūsu mērķis ir pieturēties pie vienkāršām investīcijām, jums var rasties jautājums, kura platforma jums ir piemērotāka.

Lai gan abām biržām ir zemas maksas, GDAX ir pazīstams ar savu kriptovalūtas funkcionalitāti (un otrādi), savukārt Bittrex ietver tikai kriptogrāfijas tirdzniecību ar kriptogrāfiju.

Šajā Bittrex un GDAX salīdzinājumā mēs izskatīsim katras apmaiņas sīkumu, lai jūs varētu izlemt, kuru labāk izmantot. Jūs galu galā atradīsit, ka abi ir ideāli jums.

Mēs paskaidrosim:

Bittrex vs GDAX pamatinformācija

Finansēšanas metodes

Bittrex galvenokārt atbalsta tīras kriptovalūtas tirdzniecību. Tādēļ jūs varat finansēt savu kontu tikai ar kriptonauda. Mēs iesakām izmantot Bitcoin, Ethereum vai Tether, lai veiktu noguldījumus, jo tās ir trīs kriptovalūtas, kuras platformā varat tirgot pret citām monētām.

Jūs varat arī iegādāties Bitcoin, Ethereum un Tether, izmantojot pārskaitījumu, taču minimālā pirkuma summa ir 100 000 USD.

GDAX piedāvā dažas dažādas finansēšanas iespējas. Jūs varat noguldīt USD, izmantojot ACH pārskaitījumu, pārskaitījumu vai no sava Coinbase maka. Noguldījumi no Coinbase ir bezmaksas un tūlītēji. Turklāt jūs varat nosūtīt atbalstītās kriptovalūtas (pašlaik Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash) uz savu kontu.

Saskarne

Bittrex nesen pārveidoja viņu saskarni, piešķirot tai jaunu, jaunu izskatu. Tas nozīmē, ka tas joprojām ir nedaudz sarežģītāks nekā GDAX.

Tāpat kā lielākā daļa citu apmaiņu, arī Bittrex ietver visas attiecīgās diagrammas un datu rīkus, kas nepieciešami tehniskās analīzes veikšanai, ieskaitot dziļuma diagrammu, svečturu grafiku un apjoma rādītājus. Varat arī ātri pārslēgties starp dažādām monētām, izmantojot izvēlni lapas kreisajā pusē.

Bittrex saskarnes diagrammas


Vietnē Bittrex jūs varat izpildīt tirgus, limita un nosacījumu pasūtījumus vienā un tajā pašā lapā ar datu rīkiem..

Bittrex interfeisa pasūtījumu sadaļa

GDAX arī izvieto pamata diagrammas un rīkus vienā lapā ar pasūtījumu grāmatu. Ja esat tirgojies iepriekš, jums nevajadzētu rasties problēmām ar jebkura interfeisa izmantošanu.

GDAX Bitcoin informācijas panelis

Tirdzniecības maksas

Bittrex ir vienkārša maksas struktūra: 0,25% visos darījumos.

GDAX tirdzniecības maksas grafiks ir nedaudz sarežģītāka. Ja esat veidotājs (kāds, kurš izdara pasūtījumu grāmatām), tur ir nav tirdzniecības maksas.

Tomēr, ja esat piesaistītājs (kāds, kurš aizpilda pasūtījumu no grāmatām), jūsu maksa svārstās no 0,10% līdz 0,30%. Jūsu samaksātā maksa nosaka jūsu 30 dienu tirdzniecības apjomu. Jo lielāks ir tirdzniecības apjoms, jo mazāka maksa.

Kā redzat, tirdzniecības maksa starp abām platformām ir aptuveni vienāda

Pieejamās kriptovalūtas

Bittrex piedāvā vairāk nekā 100 kriptovalūtas tirdzniecības pāros ar Bitcoin, Ethereum un Tether. Dažās monētās ir:

 • Auger (REP)
 • Bitcoin Cash (BCH)
 • Cardano (ADA)
 • Litecoin (LTC)
 • Monero (XMR)
 • NEO (NEO)
 • Ripple (XRP)

Jūs varat apskatīt visu Bittrex pieejamo kriptovalūtu sarakstu šeit.

GDAX ir daudz ierobežotāks, tikai piedāvā Bitcoin, Litecoin, Ethereum, un Bitcoin Skaidra nauda pašlaik. Tomēr uzņēmums ir paziņojis, ka drīzumā viņi plāno piedāvāt dažus ERC20 marķierus.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Bittrex ir ierobežojošāki pārsūtīšanas ierobežojumi nekā citām tīras kriptovalūtas biržām, pateicoties to galvenajai mītnei ASV. Jūs varat iemaksāt jebkuru vēlamo summu savā Bittrex kontā. Tomēr, ja jūs kādreiz vēlaties izņemt līdzekļus, jums ir jāpārbauda savs konts. Jūsu ikdienas izņemšanas limits katrā verifikācijas līmenī ir:

 • 0 BTC: nav verifikācijas
 • ~ 0,4 BTC: Pamata pārbaude
 • 1 BTC: ID verifikācija (bez iespējotas 2FA)
 • 100 BTC: ID verifikācija (ar iespējotu 2FA)

GDAX neierobežo jūsu depozīta summu, ja to veicat ar kriptovalūtu vai izmantojot pārskaitījumu. Tomēr nedēļā ir ierobežojums summai, kuru varat iemaksāt, izmantojot ACH, tas ir atkarīgs no jūsu konta vecuma, tirdzniecības vēstures un verifikācijas līmeņa. ACH pārskaitījumi parasti tiek dzēsti 3-5 darba dienu laikā, bet var ilgt līdz 7-10 kalendārajām dienām.

GDAX ierobežo jūsu izņemšanu līdz 10 000 USD dienā.

Uzņēmuma trests

Gan Bittrex, gan GDAX ir ASV dibināti uzņēmumi, kuru galvenā mītne atrodas attiecīgi Sietlā un Sanfrancisko. Tāpēc viņi ievēro visus ASV noteikumus un noteikumus attiecībā uz kriptovalūtu tirdzniecību.

Kriptogrāfijas valūtas kopiena jūtas pārliecinoši pozitīvi arī attiecībā uz šīm divām biržām. Vienīgās sūdzības, kas parādās, ir atbilde uz novēlotu klientu atbalsta laiku, taču šķiet, ka pat šo dienu starp šīm dienām ir maz.

Fonda nodrošinājums

Vēlreiz jūs varat uzticēties gan Bittrex, gan GDAX, lai jūsu līdzekļi būtu droši.

Bittrex dibināja kiberdrošības ekspertu grupa. Viņi saglabā lielāko daļu ieguldītāju līdzekļu bezsaistē, izmantojot elastīgu daudzpakāpju maka stratēģiju. Dažreiz līdz nokaitināšanai viņi gandrīz katrā tirdzniecības procesa posmā ir integrējuši arī divu faktoru autentifikāciju.

GDAX pieder un to pārvalda tas pats uzņēmums, kas Coinbase, tāpēc viņiem ir tādi paši drošības pasākumi. Visi jūsu ASV dolāru fondi ir apdrošināti FDIC līdz 250 000 USD. Tāpat kā Bittrex, arī GDAX lielāko daļu digitālo aktīvu bezsaistē saglabā arī aparatūras makos.

Klientu atbalsts

Līdzīgi kā lielākajai daļai citu kriptogrāfijas valūtas maiņu, arī Bittrex un GDAX radās problēmas rīkoties ar milzīgu investoru pieplūdumu 2017. gada beigās. Bittrex pat īsi aizvēra durvis jaunām reģistrēšanās reizēm, lai kontrolētu viņu problēmas. Tagad abas platformas ir daudz gatavākas rīkoties ar lielāku tirdzniecības apjomu.

Bittrex ir izveidojis a rakstiska apņemšanās klientu apkalpošanas uzlabošanai. Tas ietver visaptverošu atbalsta vietni ar plaši uzdotajiem jautājumiem un ērti lietojamu problēmu portālu.

GDAX ir arī labi dokumentēta FAQ sadaļa, un tā parasti atbalsta atbalsta biļetes 2-3 darba dienu laikā. Turklāt uzņēmums nesen pievienoja atbalsta tālruņa numuru, uz kuru varat piezvanīt, ja jums nepieciešama palīdzība.

Bittrex vs GDAX Secinājums

Iespējams, labāk ir domāt par šo salīdzinājumu kā Bittrex un GDAX, nevis Bittrex pret GDAX. Ar zemām maksām, sabiedrības uzticību un līdzīgām saskarnēm šīs apmaiņas darbojas labi.

Jūs varētu apsvērt iespēju izmantot GDAX lai iegādātos vai nu Bitcoin, vai Ethereum ar fiat. Un pēc tam pārsūtiet šīs kriptovalūtas uz Bittrex tirgot papildu altkoīnus. Bet galu galā lēmums ir jāpieņem jums.

(Skatīt CoinCentral pilnu kriptogrāfijas apmaiņas pārskatu sarakstu)

Vairāk Bittrex salīdzinājumu

 • Bittrex vs Coinbase
 • Bittrex vs Kraken
 • Bittrex vs Poloniex

Vairāk GDAX salīdzinājumu

 • GDAX vs Dvīņi
 • GDAX vs Kraken
 • GDAX pret Poloniex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me