Čanelija ir labi pazīstama platforma, ko parasti izmanto iesācēji un vidēja līmeņa investori, lai apmainītu vienu kriptonauda pret citu. Biržā varat arī tirgot fiat par kriptogrāfiju, taču es iesaku jums izmantot platformu, kas vairāk vērsta uz šiem darījumiem, piemēram, Dvīņi vai Coinbase. Šajā pārskatā es koncentrēšos uz:

Changelly galvenā informācija

Kā tas strādā

Changelly ir vienkārša saskarne, kas soli pa solim iepazīstina jūs ar aktīvu apmaiņas procesu. Tie sniedz plašas instrukcijas, kuru dēļ pat visnācējam investoram jājūtas ērti, izmantojot viņu platformu.

Tūlīt jūs sagaida divas nolaižamās izvēlnes, lai jūs varētu izvēlēties, kuras divas valūtas vēlaties apmainīt. Kad esat ievadījis valūtas summu, kuru vēlaties mainīt no, Čanelija parāda aprēķināto jaunās valūtas summu saņemt.

Changelly mājas lapa

Nākamajā lapā jūs varat mainīt un apstiprināt sākotnēji ievadīto summu. The maiņas kurss, summa, ko saņemsiet, un plānotais ierašanās laiks ir skaidri parādīti arī. Changelly pat aprēķina un parāda to 0,5% darījuma maksu, neatstājot iespēju neskaidrībām, turpinot procesu.

Changelly apmaiņas lapa

Pēc tam jums jāievada seifa adrese, uz kuru jānosūta līdzekļi. Divreiz un trīs reizes pārbaudiet šo adresi. Ja ievadīsit nepareizu adresi, pēc apmaiņas veikšanas vairs nebūs iespējas piekļūt kriptonauda.

Changelly seifa lapa

Šajā brīdī jūs gandrīz esat pabeidzis. Nākamajā lapā tiek parādīta visa iepriekšējo lapu informācija un tiek lūgts apstiprināt, ka viss ir pareizi. Vēlreiz, Es ļoti iesaku jums veltīt laiku, lai apskatītu šo informāciju un pārbaudītu, vai tajā nav kļūdu. Pēc naudas pārsūtīšanas uz Changelly maku vairs nevarēsit labot šo informāciju.

Changelly apstiprinājuma lapa

Lai veiktu pēdējo darbību, jums jāpārskaita līdzekļi oriģināls valūtu līdz seifam, ko nodrošina Čanelija. To var izdarīt, nokopējot norādīto seifa adresi vai skenējot QR kodu lapas apakšdaļā.

Ja sūtāt STEEM, Ripple vai XEM, ir jāiekļauj arī papildu informācija. Plašāku informāciju par to var atrast šeit.

Changelly sūtīt līdzekļu lapu

Kad Changelly saņems jūsu līdzekļus, viņi jums nosūtīs apstiprinājumu pa e-pastu. Lielākā daļa apmaiņas pāru notiek 5-30 minūtes, un šajā laikā jūs varat sagaidīt, ka jūsu makā būs galīgā valūta.

Lai gan vietne ir labi izstrādāta un intuitīvi lietojama, tā vairākas reizes avarēja, kamēr es to izmantoju, un vairākas pogas nedarbojās pareizi. Kad Changelly komanda būs izstrādājusi šos trūkumus, Changelly būs visaugstāk novērtētā platforma attiecībā uz lietotāju pieredzi.

Tirdzniecības maksas

Čangelijs iekasē a fiksēta maksa 0,5% apmērā par katru darījumu – daudz zemāka nekā daudzas citas populāras biržas. Tomēr ne viss ir tā, kā šķiet. Bieži vien valūtas kurss, ko Changelly izmanto darījumu veikšanai, ir daudz sliktāks nekā pašreizējais tirgus kurss.

Kā redzat zemāk, Bitcoin tirgus likme šīs rakstīšanas laikā ir 5337,69 USD saskaņā ar coinmarketcap.com (uzticams kriptovalūtu tirgus datu un tendenču avots).

monētu mārketinga saskarne

Vietnē Changelly $ 5338 nopirks jums tikai ~ .866 Bitcoin. Tas ir nedaudz vairāk nekā par 13% mazāk nekā viens pilns Bitcoin un daudz lielāks nekā 0,5% maksa, ko viņi apgalvo.

Changelly saskarne

Ja jums nav iebildumu pret monētu apmaiņu ar mazāk nekā perfektu likmi, Changelly joprojām ir laba iespēja ātri veikt darījumus.

Pieejamās kriptovalūtas

Changelly atbalsta vairākas monētas un pārus, tostarp:

 • Pamata uzmanības marķieris
 • Bitcoin
 • Bitcoin Cash
 • Domuzīme
 • EOS
 • Ethereum
 • Ethereum Classic
 • Factom
 • Golem
 • Litecoin
 • Monero
 • NEO
 • Ripple
 • TenXPay
 • Vēl 58 monētas

Platformai pastāvīgi tiek pievienotas jaunas monētas, tādēļ, ja jūs nevarat atrast to, ko meklējat tagad, iespējams, tās būs tuvākajā nākotnē.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Changelly ierobežo maināmās valūtas daudzumu, taču tas ir ierobežots tikai jūsu pirmās tirdzniecības nedēļas laikā. ASV, Kanādas un Austrālijas pilsoņi var tirgoties tikai 50 USD pirmajā darījumā. Šī robeža ir palielināta līdz 100 USD par nākamo darījumu, kas veikts 4 dienu laikā. Pēc nedēļas limits atkal palielinās līdz 500 USD. Pēc tam jūsu darījumiem vairs nav ierobežojumu.

Kriptogrāfijas valūtai, kuru varat apmainīt, nav ierobežojumu. Jums tomēr jāzina par katras monētas minimālajiem depozītiem. Ja ar depozītu nepietiek, lai segtu tīkla maksas pārskaitīt līdzekļus, pastāv liels risks, ka zaudēsiet depozītu, un monētas netiks apmainītas.

Uzņēmuma trests

Čaneliju izveidoja komanda aiz muguras MinerGate, Bitcoin ieguves baseins, 2013. Viņiem ir vairākas partnerattiecības ar tādiem labi izveidotiem makiem kā Coinomi un Jaxx, un platformu tagad izmanto vairāk nekā 500 000 tirgotāju. Vairāki kopienas locekļi tomēr ir pauduši vilšanos par uzņēmumu, norādot iemeslus par zemo valūtas kursu, kuru es minēju iepriekš.

Fonda nodrošinājums

Changelly nesniedz daudz informācijas par viņu drošības politiku, taču par fondu drošību nav daudz jāuztraucas. Jūsu līdzekļi nekad netiek glabāti platformā. Tā vietā jūsu līdzekļi pēc apmaiņas tiek nekavējoties nosūtīti uz maku. Kā papildu aizsardzību jūsu kontā, Changelly pierakstīšanās laikā izmanto arī divu faktoru autentifikāciju.

Klientu atbalsts

Man bija dažas problēmas atrast klientu atbalstu vietnē Changelly. Saite uz atbalsta sistēmu darbojas tikai dažās viņu lapās. Bija daudzas reizes, kad es noklikšķināju uz saites “Atbalsts”, lai pārietu atpakaļ uz sākumlapu. Kad saite darbojas, parādās kļūdains uznirstošais logs, kurā varat iesniegt problēmu.

Pozitīvi ir tas, ka apmaiņai ir FAQ sadaļa kas aptver daudzus jautājumus, kas jaunam lietotājam būtu par viņu platformu.

Secinājums

Kopumā Changelly ir stabila iespēja investoriem, kuri ir ieinteresēti tirgot vienu kriptonauda citai bez parastās valūtas apgrūtinājumiem.

Kā jauns (“ish”) uzņēmums ir pamanāms, ka komanda joprojām strādā, lai vietnē novērstu dažas kļūdas. Kad šīs problēmas būs atrisinātas un valūtas kursi būs konkurētspējīgākā līmenī, man nebūs problēmu ieteikt Changelly ikvienam, kurš meklē ātru veidu, kā pārslēgties starp monētām..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me