Tūlītēja apmaiņa ir populārs veids, kā kriptovalūtu tirgotāji var ātri un efektīvi tirgoties. Daudzi cilvēki uzskata, ka Changelly un ShapeShift ir divas no galvenajām tūlītējās apmaiņas iespējām tirgū šodien. Kā kriptovalūtas tirgotājam ir svarīgi apsvērt jebkuras apmaiņas plusus un mīnusus.

Šajā galvenajā pārskatā mēs pārbaudām Changelly pret ShapeShift, ņemot vērā to galvenās līdzības un atšķirības tādās jomās kā lietotāja saskarne, drošība, maksas un valūtas iespējas.

Lietotāja interfeiss

Pirmkārt, šajā Changelly un ShapeShift salīdzinājumā novērtēsim lietotāja saskarnes. Šis ir pirmais iespaids, kāds jebkuram kriptovalūtas tirgotājam rodas, izmantojot biržu.

Changelly saskarne, iespējams, ir vistiešākā, vienkārši lietojamā starp visām kriptovalūtu biržām. Piemēram, tā vietā, lai pārietu uz atsevišķu lapu, lai redzētu tirdzniecības iespējas un aprēķinātu valūtas kursu, Changelly to parāda savas mājas lapas augšdaļā. Jā, pirms faktiski var tirgoties, vēl ir jāveic reģistrēšanās / pieteikšanās process. Neskatoties uz to, jūs varat gūt labu priekšstatu par to, kāda maksa izskatās sākotnēji.

Changelly mājas lapas ekrānuzņēmums

Changelly mājas lapā ir valūtas konvertēšanas kalkulators, kura lietošanai nav nepieciešama reģistrēšanās.

Iepriekš ShapeShift bija pazīstams kā “apmaiņa bez kontiem”. Tomēr 2018. gada septembrī birža nolēma mainīt šo modeli, lai aizsargātu lietotājus un samazinātu berzi. Pārejot uz priekšu, jums ir jāizveido konts, lai veiktu tirdzniecību.

Salīdzinot ar Changelly, jaunākiem lietotājiem ShapeShift var būt nedaudz grūtāk. Piemēram, dodoties uz biržas sākumlapu, uznirstošajā logā ir teikts “tirdzniecībai ir nepieciešams konts”, un tajā ir uzskaitīti visi iespējamie ieguvumi no šīs apmaiņas izmantošanas. Izejot no uznirstošā loga, jūs atradīsit daudz labu funkciju, kas saistītas ar statistikas apmaiņu. Piemēram, jūs varat redzēt jaunākos darījumus ar dažādiem kriptogrāfijas – kriptogrāfijas darījumiem (BTC-to-altcoin, altcoin-to-BTC un altcoin-to-altcoin). Mājas lapā ir arī 24 stundu statistika par darījumu skaitu, BTC apjoma ekvivalentu, vidējo apstrādes laiku un populārāko tirdzniecības pāri.

Drošība

Changelly savā vietnē neglabā lietotāju līdzekļus. Tā vietā apmaiņa nosūta līdzekļus tieši uz jūsu maku pēc tam, kad esat to izmantojis. Tas padara to par ar brīvības atņemšanu nesaistītu biržu, kas parasti tiek uzskatīta par drošāku nekā birža, kurā glabājas kriptovalūtas fondi (brīvības atņemšanas birža). Turklāt Changelly izmanto divu faktoru autentifikāciju.

2017. gada maijā tika uzlauzts viens no Changelly atbalsta kontiem. Daži lietotāji saņēma ziņojumu ka lasāms: “Visiem klientiem, kuri veic apmaiņu no bitcoin uz jebkuru valūtu, ir jāveic manuāla pārsūtīšana uz šo Bitcoin maka adresi: ..” Changelly klientu atbalsts saka, ka viņi bloķēja kontu, reaģējot uz to, lai lietotāji nezaudētu līdzekļus.

ShapeShift savulaik savā vietnē izmantoja karstus maciņus. Nav skaidrs, vai tas joprojām ir vai nav, taču jums jāzina par šīs biržas iepriekšējo drošības ievainojamību. 2016. gada aprīlī tika uzlauzts ShapeShift, kā rezultātā zaudējumi fondos 200 000 USD. Saskaņā ar izpilddirektora Ērika Voorheesa teikto, “serveru infrastruktūra tika apdraudēta un apdraudēta. Mēs pieņēmām lēmumu iznīcināt šo infrastruktūru un atjaunot to pilnīgi jaunā un drošā vidē. ” Ir svarīgi atzīmēt, ka klienta līdzekļi netika zaudēti. Vienīgie nozagtie līdzekļi piederēja pašam uzņēmumam. ShapeShift uzskatīja, ka par incidentu ir atbildīgs nenosaukts darbinieks.

ShapeShift 24 stundu statistika

ShapeShift parāda atjauninātu tirdzniecības statistiku.

Maksas

Maksa par tūlītēju apmaiņu ir ShapeShift. Birža par katru darījumu iekasē tikai ieguves maksu. Daži cilvēki ir teikuši, ka birža gūst peļņu, uzskaitot lielāku fiksēto kalnraču maksu salīdzinājumā ar faktisko ieguves maksu. Tomēr ShapeShift maksas parasti ir zem 0,5 procentiem par konkrētu darījumu.

Birža neatmaksā neveiksmīgus darījumus gadījumos, kad aktīvu vērtība ir mazāka par norīkotās kalnrača maksas summu. Ja jūs sūtīsit kriptogrāfiju uz nepareizu adresi (t.i., GNT uz ETH adresi), birža iekasēs ieguves maksu, kas ir vienāda ar 50 EUR no nepareizi nosūtīta aktīva, izmantojot pašreizējos valūtas kursus.

Līdzīgi kā ShapeShift, arī Changelly maksas tiek noteiktas 0,5% apmērā. Tomēr viens Changelly trūkums ir tas, ka daži cilvēki ir atzīmējuši slēpto maksu iespēju. Piemēram, ja ievadāt valūtas summu, kas jums ir (t.i., USD), tas, ko saņemsit citā valūtā (t.i., BTC), ne vienmēr ir vienāds ar pašreizējo tirgus kursu. Dažreiz tomēr tirgus likme ir precīza. Tas ir kaut kas, kas jums jāzina, veicot darījumu, lai nevajadzīgi nezaudētu līdzekļus. Lai gan jums tas vienmēr jādara ar katru tirdzniecību jebkurā biržā, jums vajadzētu būt īpaši aktīvam, lai to novērstu Changelly.

vienkārša diagramma par to, kā darbojas Changelly

Changelly uzskaita vairāk nekā 90 kriptovalūtas, kā arī USD un EUR fiat opcijas.

Valūtas opcijas

Protams, gan ShapeShift, gan Changelly galvenā priekšrocība salīdzinājumā ar lielāko daļu apmaiņu ir fakts, ka ir ne tikai dažas galvenās monētas, kas veido pusi no tirdzniecības pāra. Piemēram, jūs varat viegli tirgot Qtum un Aragon tieši tā vietā, lai tirgotu Qtum ar Bitcoin un pēc tam Bitcoin ar Aragon, kā tas būs jādara lielākajā daļā citu biržu.

Ja jūs interesē viena no lielākajām diskusiju Changelly pret ShapeShift atšķirībām, noteikti ir jāapsver fiat valūtas pieejamība. ShapeShift ir stingra politika bez fiat. Tā vietā ShapeShift sadarbojās ar Vienkāršs lai dotu jums šo iespēju. Pat ar šo partnerību jūs varat izvēlēties tikai starp BTC-USD un BTC-EUR tirdzniecības pāriem.

ShapeShift ir pieejamas aptuveni 33 kriptovalūtas. Vietnē ir uzskaitīti vēl vairāki kriptogrāfi kā “īslaicīgi nepieejami”, kas dažiem lietotājiem var apgrūtināt biržas lietojamību. Turpretī Changelly piedāvā dažādus kriptogrāfijas tirdzniecības pārus (vairāk nekā 90) par USD un EUR. Šī apmaiņa ļauj arī iegādāties ar debetkartēm un kredītkartēm (Visa vai Mastercard).

ShapeShift interfeiss divu kriptovalūtu tirdzniecībai

ShapeShift piedāvā gan ātras, gan precīzas tirdzniecības iespējas.

Ģeogrāfiskie ierobežojumi un darījumu ierobežojumi

Ne ShapeShift, ne Changelly nav nekādu ģeogrāfisku ierobežojumu. Tas nozīmē, ka lietotāji no visas pasaules var viegli piekļūt abām šīm apmaiņas vietām. Tā ir laba ziņa, jo īpaši tāpēc, ka daudzām apmaiņas vietām ir šādi ierobežojumi.

Ja vēlaties apmainīt lielas naudas summas, jums jāzina, ka abām biržām ir darījumu ierobežojumi. ShapeShift ir salīdzinoši zems darījumu limits – 10 000 USD 1. līmeņa lietotājiem. Izmantojot dalību, ir iespējams palielināt šos ierobežojumus. Sākot ar 2018. gada novembri, augstāki līmeņi (2–5) personām, kas nav dalībnieki, vēl nav pieejami. Maksimālais Changelly ierobežojums ietver 50–10 000 USD par pirmo darījumu, līdz 20 000 USD dienā un līdz 50 000 USD mēnesī.

Secinājums

Tātad, kura apmaiņa uzvar Changelly pret ShapeShift debatēs? Pārbaudot iepriekš minētos kritērijus, šķiet, ka Čanelijai kopumā ir neliela priekšrocība. Lai gan, ja maksa jums ir svarīga, tā vietā var būt vērts izmantot ShapeShift.

Ir svarīgi atzīmēt, ka ShapeShift pievienoja dalības programmu 2018. gada septembrī. Tas noteikti būs kaut kas, kas jāuzmanās tuvākajā nākotnē, kad apmaiņa ieviesīs šīs funkcijas. Tas potenciāli varētu palīdzēt uzlabot vispārējo ShapeShift lietotāja pieredzi. Kas attiecas uz Čaneliju, birža turpina paziņot par a partnerību skaits ar uzņēmumiem blokķēdes un kriptogrāfijas telpās. Tādas lietas kā mobilo lietojumprogrammu integrācija ar dažādām maksājumu lietotnēm varētu ļoti labi paplašināt Changelly lietotāju bāzi un arī turpmāku ieviešanu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me