Cobinhood – nulles maksas tirdzniecības pieeja

Cobinhood ir pasaulē pirmā kriptovalūtas nulles maksas apmaiņa. Sakarā ar citām biržām, kas sacenšas par viszemākajām cenām šajā nozarē, Cobinhood ir samazinājusi to visu vērtību, dodoties tieši uz nulli! Rezultātā viņi cer piesaistīt tirgotājus savai platformai un nozagt tirgus daļu no maksas biržām. Šajā Cobinhood pārskatā tiks pētīta nulles maksas tirdzniecības pieeja.

Vai tas atbilst ažiotāžai? Un vai tas var nodrošināt visaugstāko klientu pieredzi pārpildītajā kriptovalūtas maiņas tirgū? Noskaidrosim:

Cobinhood galvenā informācija

Kā tas strādā

Cobinhood apskats

Izveidot profilu

Cobinhood pārskatīšanas laikā mēs izveidojām kontu un veicām parastos drošības pasākumus un apstiprinājumus. Tas bija diezgan vienkāršs process.

Mēs arī pamanījām, piesakoties sistēmā no jaunas ierīces, kas būs nepieciešama Cobinhood e-pasta autentifikācija no šīs ierīces. Šī ir ļoti ērta viņu ieviesta drošības funkcija, kuru mēs vēlētos redzēt vairāk praktizējošu apmaiņā.

Mērinstrumentu panelis

Flyout informācijas panelis ir ērti glabājams bez ceļa, taču tam var ātri piekļūt no ekrāna augšējā labajā stūrī. Šeit varat piekļūt svarīgām funkcijām, piemēram, savam kontam, līdzekļiem un palīdzības centram.

The Līdzekļi sadaļa ļaus jums noguldīt līdzekļus, kas nepieciešami jūsu pirmā darījuma veikšanai. Bet, lūdzu, pārliecinieties, ka esat iemaksājis pareizo kriptovalūtu uz attiecīgo adresi, jo, iemaksājot citu kriptogrāfisko kodu, nekā noklikšķināts, varat zaudēt līdzekļus!

Cobinhood šobrīd pieņem tikai kriptovalūtas noguldījumus, bet plāno kādā brīdī nākotnē iekļaut arī fiat (ASV dolārs, eiro utt.) Noguldījumus.

Visbeidzot Konti Informācijas paneļa sadaļā varat atjaunināt drošības iestatījumus, piemēram, izveidot četrciparu piespraudi un iestatīt divfaktoru autentifikāciju. Šie papildu piesardzības pasākumi ir ļoti ieteicami neatkarīgi no tirgotās naudas summas.


Cobinhood apmaiņa

Jūs varat izvietot savus darījumus, izmantojot apmaiņas platformu, kas ir pirmais ekrāns, kas tiek parādīts, piesakoties. Tas ir diezgan vienkārši, bet var būt iebiedējoši iesācējiem investoriem.

Turklāt jūs varat iesniegt vienkāršus tirgus un ierobežotos pasūtījumus tieši no pasūtījuma formas, kā norādīts zemāk. Ja jūs saprotat uzlabotas tirdzniecības iespējas, piemēram, pieturas ierobežojumus, varat to iestatīt arī šeit.

Cobinhood apskats

Standarta diagrammām nav pievienoti rīki, taču to var mainīt, atlasot TradingView kartēšanas loga augšējā labajā sadaļā. Parādīsies vairāki noderīgi rīki, tostarp lielākā daļa, ko pieredzējušāks tirgotājs vēlētos, piemēram, Fibonacci līnijas, tendenču līnijas un modeļus.

Pārliecinieties, ka saprotat tirgus un ierobežoto pasūtījumu, svečturu diagrammu un pasūtījumu grāmatu, ja vēlaties maksimāli izmantot savu tirdzniecību. Mums ir noderīgs ceļvedis diagrammu sastādīšanai TradingView, ja vēlaties uzlabot savu grafiku.

Mobilā tirdzniecība

Cobinhood apskats

Pārskatot Cobinhood, mēs arī izmēģinājām viņu mobilo lietotni. Tie nodrošina lietotnes gan iOS, gan Android platformām. Tas ir lielisks bonuss tirgotājam, atrodoties ceļā. Mēs iesakām vispirms iepazīties ar tīmekļa platformu, pirms pāriet uz mobilo.

Tirdzniecības maksas

Veicot pasūtījumus faktiskajā biržā, maksa ir nulle. Tas nozīmē nulli gan pirkšanas, gan pārdošanas darījumos. Bet paturiet prātā, ka tas neattiecas uz depozītiem un naudas izņemšanu. Jums joprojām ir jāmaksā standarta maksa par blokķēdes kalnračiem, kuri apstiprina darījumus, kā jūs parasti darītu.

Tā rezultātā depozīta maksa ir pilnībā atkarīga no tā, kuru kriptovalūtu jūs sūtāt, un kādas ir šīs kriptogrāfijas blokķēdes izmaksas. Šeit ir piemērs par Ethereum blokķēdi. Jūs varat atrast detalizētu aprakstu par Cobinhood izņemšanas maksām viņu tīmekļa vietnē.

Mūsu Cobinhood pārskatā mēs pamanījām, ka viņi pievienoja jauku pieskārienu, līdzīgu tam, ko Binance ir darījis ar savu vietējo marķieri. Varat izmantot esošos Cobinhood (COB) žetonus, lai samaksātu par izņemšanas maksu.

Cobinhood dod jums 50% atlaidi atsaucot. Tas nozīmē, ka Cobinhood maksās pusi no kalnrača nodevas par visiem izņemumiem, ja vien jūsu kontā ir COB, ar kuru norēķināties.

Pieejamās kriptovalūtas

Cobinhood nodrošina tirdzniecību vairāk nekā 60 dažādās kriptovalūtās, regulāri pievienojot jaunas. Kā gaidīts, viņi atbalsta plaši atzītus kriptogrāfijas veidus, piemēram, Bitcoin, Litecoin, Ethereum un Bitcoin Cash.

Viņi arī uzskaita vairākas mazākas monētas, kuras nav atrodamas citās biržās. Tas tomēr rada zemākas likviditātes risku (grūtāk atrast pircēju vai pārdevēju, salīdzinot ar tādām monētām kā Bitcoin). Paturiet to prātā, tirgojot, jūs nevēlaties būt iestrēdzis ar monētu, kuru nevarat viegli pārdot, ja jums tas nepieciešams īsā laikā.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Jūsu ikdienas pārsūtīšanas ierobežojumi ir atkarīgi no jūsu konta verifikācija.

1. līmeņa pārbaude ļauj atteikties līdz 3 BTC katru dienu. 2. līmenis ļauj sasniegt pērienu 100 BTC dienā. Visbeidzot, ir pieejams VIP līmenis tam, ko mēs varam pieņemt tikai par kriptogrāfijas vaļiem (tirgotāji / investori ar ļoti lielu kriptogrāfijas daudzumu). Visiem noguldījumu līmeņiem nav ierobežojumu.

Cobinhood apskats

1. līmenim nav nepieciešami dokumenti, savukārt 2. līmenim – ID un tālruņa verifikācija.

Visbeidzot, ja esat ASV pilsonis, jums būs jāapstiprina sava attiecīgā nodokļu informācija Cobinhood saskaņā ar FATCA, Ārvalstu kontu nodokļu atbilstības likumu.

Uzņēmuma trests

Šajā projekta agrīnajā posmā ir grūti novērtēt sabiedrības uzticēšanos Kobinhood. Cobinhood pārskata laikā mēs pievērsāmies dažiem jautājumiem dažādos Reddit ierakstos, un šķiet, ka kopiena dažos jautājumos ir sašķelta.

Šķiet, ka viņi ir diezgan aktīvi vairākos saziņas kanālos, kas ir pozitīva zīme. Tā rezultātā, iespējams, viņu interesēs būtu veltīt vairāk resursu, lai reaģētu uz lietotāju bažām.

Fonda nodrošinājums

Cobinhood drošība šķiet diezgan stabila, un platformā tiek izmantotas visas standarta drošības procedūras (SSL, multi-sig, 2FA). Saskaņā ar viņu oficiālo paziņojumu presei viņi sīki izklāsta savus bezsaistes krātuves process ir šāds:

“Lai piekļūtu bezsaistes seifam, 5 no 8 HSM ir jāapstiprina. Tādā veidā, ja tiek apdraudēta tikai 1 vai 2 HSM, jūsu maks paliek drošībā. HSM tiek arī ģeogrāfiski sadalīti dažādās valstīs, tādējādi vēl vairāk palielinot drošību. ”

Ir svarīgi atzīmēt, ka Cobinhood (tāpat kā lielākā daļa biržu, kas atrodas tur) pašlaik ir centralizēta. Centralizētā apmaiņa ir vairāk pakļauta uzlaušanai un krāpšanai, salīdzinot ar decentralizēto. Rezultātā viņi ir paziņojuši par decentralizētas apmaiņas plāniem, kas ilgtermiņā būtu izdevīgi tirgotājiem.

Klientu atbalsts

Cobinhood’s oficiālais paziņojums presei pieprasa diennakts klientu apkalpošanas dienestu un atbildi uz pieprasījumu vienas dienas laikā. Viņu vietne nodrošina saziņas veidlapu un telegrammas kanālu, ja jums ir nepieciešams sazināties. Mēs nespējām atrast reālas kopienas problēmas ar viņu klientu atbalstu.

Tīmekļa vietnē ir arī labi organizēta FAQ sadaļa ar lielu jautājumu kopumu un noderīgām atbildēm.

Secinājums: Cobinhood Review

Šajā Cobinhood pārskatā mēs esam redzējuši, cik viegli ir sākt darbu platformā. Bet jautājums par daudziem lietotāju lūpām šobrīd ir tāds, kā Cobinhood pelna naudu ar nulles maksu tirdzniecību? Nu, izmantojot šādus kanālus:

  • Augstas frekvences tirdzniecības servera abonēšanas pakalpojums
  • Cobinhood Prime abonēšanas pakalpojums
  • Aizdevuma tirdzniecības aizdevuma iespēja
  • Cobinhood ICO parakstīšanas pakalpojums

Šķiet, ka tas ir diezgan augsta riska biznesa modelis, kas ir atkarīgs no tā, vai Cobinhood piesaista lielu skaitu tirgotāju. Ja viņi to var izdarīt un izlīdzināt dažus kinkus sistēmā, tas nākotnē varētu izrādīties visaugstākā izvēle tirgotājiem.

Noslēgumā, ja nulles maksas un augstas frekvences tirdzniecība ir jūsu galvenās prioritātes, tad šī ir platforma jums.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me