Coinbase vs Binance

Ja jūs esat jauns kriptonauda, ​​iespējams, ka vienīgās apmaiņas, par kurām esat dzirdējis, ir Coinbase un Binance. Coinbase ir iesācēju investoru platforma, savukārt Binance pat nesen ir kļuvusi par lielāko kriptovalūtas biržu pārspējot Deutsche Bank rentabilitātē.

Abas apmaiņas ir piemērotas dažādiem mērķiem, un jums tās jāuztver kā papildinošas, nevis konkurējošas. Šajā Coinbase vs Binance pārskatā mēs sniegsim visu nepieciešamo informāciju, lai noskaidrotu, kura apmaiņa jums ir labāka (ja ne abas)..

Mēs apskatīsim:

Coinbase vs Binance: pamatinformācija

Finansēšanas metodes

Coinbase ir ievērojami vairāk iespēju finansēt jūsu kontu nekā Binance.

Vietnē Coinbase jūs varat noguldīt naudu un / vai iegādāties kriptovalūtu, izmantojot ACH nodošana, kredītkarte, vai pārskaitījums. Varat arī noguldīt atbalstītās kriptovalūtas – pašlaik Bitcoin, Ethereum, Litecoin un Bitcoin Cash.

Binance ir tīri a kriptovalūtas maiņa, tāpēc jūs varat finansēt savu kontu tikai ar kriptonauda. Šī iemesla dēļ daudzi tirgotāji vispirms iegādāsies Bitcoin vai Ethereum platformā, piemēram, Coinbase vai citā fiat biržā, un pārsūtīs to uz Binance, lai iegūtu citas monētas.

Saskarne

Coinbase komanda izstrādāja savu saskarni, domājot par iesācēju investoru. Atšķirībā no sarežģītākām tirdzniecības platformām, jums nav iespēju tirgoties ar maržām vai pat rīkot tirgū / ierobežot. Jums vienkārši ir vienkāršas pirkšanas un pārdošanas iespējas.

Tas ir lieliski, ja jūs tikko sākat darbu vai izmantojat Coinbase kā atspēriena punktu citai platformai. Tomēr, ja jūs esat tāds tips, kuru interesē iekļaut savos darījumos tehnisko analīzi (TA), iespējams, vēlēsities meklēt citur.

monētu bāze

No otras puses, Binance ir labāk piemērots pieredzējušākiem tirgotājiem. Apmaiņa tomēr ietver gan “Basic”, gan “Advanced” platformu, tāpēc jums nevajadzētu domāt to izmēģināt, ja esat jauns.


The Pamata skats sniedz jums visas tirdzniecības platformas standarta iespējas (pasūtījumu grāmatas, diagrammas, tirdzniecības vēsture), bet Papildu skats sniedz vēl dažus analīzes rīkus.

binance interfeiss

Kā minēts iepriekš, stabila stratēģija ir ātri iegādāties monētu Coinbase, lai to pārsūtītu uz Binance, lai veiktu plašāku tirdzniecību.

Tirdzniecības maksas

Binance izpūta Coinbase no ūdens, kad runa ir par tirdzniecības maksām. Coinbase maksas mainās atkarībā no pirkšanas metodes, bet parasti svārstās no 1,49% līdz 3,99%. Ieguldījumi, kuru vērtība nepārsniedz 200 ASV dolārus, varētu radīt arī vēl lielākas maksas.

Binance ir daži no zemākajiem maksājumiem no visām biržām 0,1% vienā darījumā. Turklāt šī maksa tiek samazināta uz pusi, ja maksājat, izmantojot Binance monētu BNB.

Pieejamās kriptovalūtas

Binance monētu izvēle ir daudz lielāka nekā Coinbase.

Pašlaik Coinbase vienkārši atbalsta Bitcoin, Ethereum, Litecoin un Bitcoin Cash. Komanda tomēr ir paziņojusi, ka drīzumā plāno platformai pievienot ERC20 žetonus.

Binance papildus tām, kas ir vairāk nekā 100, ir tādas pašas monētas kā Coinbase. Citu monētu sarakstā ietilpst, bet ne tikai:

 • Ark
 • Cardano
 • EOS
 • Monero
 • NEO
 • Ripple
 • VeChain
 • + daudz vairāk

Binance monētas ir tirdzniecības pāros ar Bitcoin, Ethereum, Binance un / vai Tether.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Vietnē Coinbase pirkumu vēsture, konta vecums un verifikācijas līmenis nosaka maksimālo summu, kuru vienas nedēļas laikā varat pārskaitīt uz kontu un no tā. Izmantojot verificētu ASV kontu, jums nevajadzētu sagādāt grūtības iegūt nedēļas ierobežojumu USD 5000 pirkumiem bankas kontos un USD 50 pirkumiem kartēs. Pārsvarā izņemšanas limits ir daudz augstāks nekā depozīta limits.

Coinbase noguldījumi, izmantojot bankas kontu, parasti ilgst 4-5 darba dienas, un karšu iemaksas ir tūlītējas. Izņemšana var ilgt no 2 līdz 4 darba dienām.

Binance ir iecietīgāka pret viņu ierobežojumiem. Iemaksājamai summai nav ierobežojumu, un jūsu izņemšanas ierobežojums ir balstīts uz jūsu verifikācijas līmeni:

 • Nepārbaudīts: 2 BTC dienas ierobežojums
 • Pārbaudīts: 50 BTC dienas ierobežojums

Pārbaudes process ietver personas informācijas nosūtīšanu un personu apliecinošu dokumentu apliecināšanu.

Uzņēmuma trests

Gan Coinbase, gan Binance saņem milzīgu uzticību un cieņu no kriptonauda kopienas.

Coinbase ir ASV uzņēmums, kas kopš dibināšanas ir ievērojis visus atbilstošos noteikumus. Platformai ir vairāk nekā 10 miljoni lietotāju, un tā ir apmainījusi digitālo valūtu vairāk nekā USD 50 miljardu vērtībā. Viņiem ir arī tādu investoru atbalsts kā Andreessen Horowitz un Ņujorkas fondu birža.

Binance izpilddirektors Zhao Changpeng ir pazīstams ar savu caurspīdīgumu neatkarīgi no situācijas, kurā Binance atrodas. Vai tie būtu hakeru mēģinājumi, platformas pārtraukumi vai apgalvojumi par baumām, Changpeng informē lietotājus pa e-pastu un Twitter. Tas ir tikai viens no iemesliem, kāpēc birža šobrīd lepojas ar lielāko tirdzniecības apjomu no jebkuras citas kriptovalūtas biržas.

#Binance ir pārbaudījis, vai visas uzskaitītās ERC20 žetonus neietekmē partijas vai starpniekservera pārpildes kļūdas. Paldies @Quantstamp par palīdzību Binance uzturēšanā visdrošākajā apmaiņā, efektīvi pārbaudot visus uzskaitītos ERC20 marķierus.

Lasiet vairāk vietnē Medium: https://t.co/ikfuwYWtI8

– Binance (@ binance) 2018. gada 30. aprīlis

Fonda nodrošinājums

Jūsu līdzekļi ir droši gan Coinbase, gan Binance.

ASV dolāru līdzekļus, ko jūs glabājat Coinbase, sedz FDIC apdrošināšana līdz 250 000 USD. Turklāt birža 98% lietotāju digitālo aktīvu glabā bezsaistes krātuvē, bet pārējie 2% ir apdrošināti. Pat datu pārkāpuma gadījumā ar šo apdrošināšanu pietiek, lai atgūtu visus zaudētos līdzekļus.

Kaut arī drošības informācija viņu vietnē nav viegli pieejama, Binance atkal un atkal ir pierādījis, ka tā ir galvenā prioritāte. Nesen daži Binance lietotāji kļuva par pikšķerēšanas / API uzbrukuma upuriem. Binance komanda nekavējoties apturēja naudas izņemšanu, pamanot aizdomīgas darbības, kas apturēja hakerus viņu pēdās. Pēc slikto pušu nomākšanas viņi mainīja atbilstošos darījumus un atdeva lietotāju līdzekļus.

Tas nozīmē, ka joprojām ir ieteicams turēt līdzekļus ārpus biržas un makā, lai iegūtu papildu drošības slāni.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts abās platformās ir bijis vēsturiski lēns, salīdzinot ar tradicionālajiem uzņēmumiem, pateicoties straujai kriptovalūtu nozares izaugsmei. Šķiet, ka tas tomēr mainās.

Coinbase nesen pievienoja klientu apkalpošanas tālruņa numuru. Lai gan atbildes uz e-pastu joprojām var aizņemt vairāk nekā nedēļu, sazināties pa tālruņa līniju ir ātri un vienkārši.

Binance ir arī uzkrājums ar atbalsta biļetēm, taču komanda ir komunikabla gan Reddit, gan Twitter, palīdzot lietotājiem novērst viņu problēmas.

Coinbase vs Binance secinājums

Abi Monētu bāze un Binance ir cienījama apmaiņa, kas ir izcila dažādās jomās. Un tie viegli papildina viens otru.

Monētu bāze ir ideāli piemērots, ja esat iesācējs vai vēlaties ātru monētu iegādes veidu, lai pārsūtītu to uz citām biržām. Tomēr tas nāk ar augstāku cenu.

Binance ir ideāli piemērots plaša monētu klāsta iegādei par minimālu maksu. Tās sarežģītākā saskarne sniedz arī vairāk informācijas, lai jūs varētu veikt darījumus, kuru pamatā ir TA.

(Skatīt CoinCentral pilnu kriptogrāfijas apmaiņas pārskatu sarakstu)

Vairāk Coinbase salīdzinājumu

 • Monētu bāze pret GDAX
 • Coinbase vs Kraken
 • Monētu bāze vs Dvīņi
 • Monētu bāze vs XAPO

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me