CoinBene ir kriptovalūtas birža, kas lietotājiem piedāvā vienkārši izmantojamu platformu tirdzniecībai ar kriptogrāfiju. Mūsu CoinBene pārskatā mēs aplūkojam šīs biržas priekšrocības un trūkumus, pārbaudot dažādas kategorijas, kas ir svarīgas jebkuram kriptovalūtas tirgotājam. Vai CoinBene birža ir noderīga iespēja vai nē? Noskaidrosim.

Informācija par CoinBene apmaiņas atslēgu

CoinBene apmaiņas pārskats

CoinBene biržas galvenā mītne atrodas Singapūrā, un biroji atrodas arī Honkongā, Malaizijā, Indijā, Brazīlijā un citur. Birža tika uzsākta 2017. gada 20. novembrī, padarot tās iespaidīgu sasniegumu līdz pat 24 stundu tirdzniecības apjoma konsekventai top 30 biržai.

Veicot vienkāršu Google meklēšanu vietnē CoinBene, jūs, visticamāk, atradīsit, ka vietnes apraksts ir rakstīts ķīniešu mandarīnu valodā. Tomēr, noklikšķinot uz vietnes sākumlapas saite, jūs, iespējams, atradīsit, ka vietnes teksts faktiski ir angļu valodā. Neatkarīgi no tā, apmaiņa ir pieejama dažādās valodās, kuras varat mainīt sākumlapas augšējā labajā stūrī.

CoinBene nav labākais risinājums cilvēkiem, kuri ir jauni kriptogrāfijā, vai tiem, kuri vēlas tieši sazināties starp kriptogrāfiju un fiat. Tā ir tikai kriptogrāfijas apmaiņa. Tomēr, ja jums jau ir kriptovalūtas līdzekļi, CoinBene noteikti varētu būt labs risinājums.

Ir arī svarīgi atzīmēt, ka CoinBene ir centralizēta apmaiņa.

Atsauksmes un klientu atbalsts

Ir dažas atsauksmes, kurās teikts, ka vietne dažkārt samazinās nejauši un tā ir citi iespējamie drošības jautājumi. Ikreiz, kad notiek tādi notikumi kā vietnes avārijas, lietotāji nevar piekļūt vietnei vai līdzekļiem, kas tiek turēti biržā. Lai gan tas parasti ir tikai īslaicīgs jautājums, daudziem lietotājiem tas var radīt bažas.

Biržā nav klientu atbalsta tālruņa līnijas. Daudzi klientu tiešsaistes pārskati apgalvo, ka klientu atbalsts ir lēns, lai atbildētu pa e-pastu, viņiem noteikti ir jāsadarbojas ar tādu komandu kā Salesforce. Turklāt angļu valodas atbalsts nav vislabākais. Tomēr CoinBene piedāvā dažādas klientu atbalsta saziņas iespējas. Apmaiņas mājas lapā varat atrast QR kodus Telegram un WeChat atbalstam. Jūs varat arī atrast klientu atbalsta iespējas vietnē Twitter un Weibo.

apmaiņas vietnes foto (cenas, tirdzniecības pāri, pirkšanas / pārdošanas iespējas)

CoinBene ir viegli saprotams lietotāja interfeiss.

Maksa par noguldījumiem, darījumiem un naudas izņemšanu

Maksa par kriptovalūtu tirdzniecību tiek noteikta 0,1% apmērā izmantojot lielākos tirdzniecības pārus, kas ietver USDT, BTC un ETH. Sākot ar 2018. gada oktobri USDT ir 29 tirdzniecības pāri, ETH – 75 un BTC – 59.

Tāpat kā daudzām biržām tirgū, arī CoinBene ir vietējais marķieris, kuru varat izmantot, lai samazinātu tirdzniecības maksu. CoinBene’s Coni token (CONI) samazina tirdzniecības maksu uz pusi, tikai līdz 0.05%. Maksa ir vienāda arī tirgus veidotājiem un patērētājiem. Salīdzinot ar citām centralizētajām biržām tirgū, CoinBene maksas ir konkurētspējīgas.

CoinBene atšķir no daudziem konkurentiem ir tas, ka jums jāmaksā ieguves maksa tikai tad, kad izņemat līdzekļus. Šī minimālā maksa ir skaidra CoinBene biržas priekšrocība, salīdzinot ar daudzām biržām, kurās tiek iekasētas pamatīgas maksas par izņemšanu, kas stimulē jūs pārvietot savus līdzekļus no biržas uz personiskajiem makiem..

Mobilā lietotne

CoinBene ir mobilās lietotnes gan iOS, gan Android. Lai gan daži cilvēki varētu sagaidīt, ka tas tiek dots no kriptogrāfijas valūtas maiņas, realitāte ir tāda, ka daudzas biržas nepiedāvā šo funkcionalitāti. Tie, kuriem ir labas atsauksmes, ir vēl retāki, un diemžēl CoinBene nav izņēmums.

Mobilo lietotņu lietotāju publicētās atsauksmes parāda dažas jomas, kurās CoinBene var uzlabot. Piemēram, pakalpojumā Google Play, Android lietotnei ir vidēji 2,7 no 5 zvaigznēm ar 103 atsauksmēm. Daži recenzenti apgalvo, ka lietotne nav saderīga ar operētājsistēmu Android 9 un / vai ka 2FA nedarbojas ikreiz, kad viņi ievada pieteikšanās datus.

Turklāt iPhone lietotne nav norādīta App Store. Tā vietā jums ir jāskenē QR kods CoinBene apmaiņas vietnē un jāveic manuāla instalēšana. Lai gan šis process ir pietiekami vienkāršs, ir viegli apšaubīt, kāpēc šīs papildu darbības vispār ir nepieciešamas. Un tas var radīt iespējamu drošības risku.

mobilās lietotnes CoinBene fotoattēli iOS un Android ierīcēm

CoinBene ir mobilā lietotne iOS un Android.

Ģeogrāfiskie ierobežojumi

CoinBene biržai ir lietotāji vairāk nekā 150 valstīs. Tomēr tas pašlaik neļauj ASV investoriem piedalīties. Saskaņā ar apmaiņas vietni citas vietas ar ierobežojumiem ir Kuba, Irāna, Ziemeļkoreja, Sīrija, Sudāna, Bangladeša, Bolīvija, Ekvadora, Kirgizstāna un Ķīna.

Ņemiet vērā, ka birža veic KYC pārbaudes attiecībā uz pirmo kriptovalūtas līdzekļu izņemšanu. Ja jūs nolemjat izmantot šo iespēju, pārliecinieties, vai jūs atbilstat biržas noteikumiem un nosacījumiem. Jums būs jāsniedz arī personas pamatinformācija (t.i., e-pasts un oficiālā identifikācija). Šis process var aizņemt vairākas dienas, lai saņemtu apstiprinājumu. Ja jūs mēģināt izņemt kriptogrāfiju no biržas un jums ātri jāpārvērš par fiat citā biržā, tas ir faktors, kas jāņem vērā.

Jā, ir daudz kriptogrāfijas-kriptogrāfijas biržu, kurām nav tik stingras prasības. Tomēr, tiklīdz sākotnējā KYC pārbaude būs pabeigta, jums vajadzētu sagaidīt, ka visas turpmākās izņemšanas tiks apstrādātas daudz ātrāk.

Partnerība ar Džonu Makafeju

Līdz 2018. gada septembrim nebija daudz informācijas par partnerattiecībām ar biržu. Tas ir tad, kad CoinBene paziņoja par partnerību ar McAfee alianse lai “veicinātu pārredzamību, korporatīvo atbildību un pašregulāciju kriptovalūtu tirgos”. Tas tika uzskatīts par svarīgu stratēģisku partnerību, lai CoinBene atšķirtu sevi no citiem kriptovalūtas maiņas tirgū. Blokķēdes / kriptogrāfijas uzņēmumi, kas arī ir daļa no McAfee alianses, ir Docademic, Apollo, Ethershift un vairāki citi.

foto no McAfee Alliance mājas lapas

CoinBene ir viens no vairākiem blokķēdes / kriptogrāfijas uzņēmumiem McAfee aliansē.

Kopsavilkums

Jā, CoinBene ir daži aspekti (t.i., mobilo lietotņu lietotāja pieredze un klientu atbalsta kvalitāte), kas jāpievērš uzmanībai.

Kopumā CoinBene ir birža, kas labi strādā, piedāvājot tirgus risinājumu, kas pievēršas lielākajai kriptovalūtu tirgotāju sūdzībai: augstas apmaiņas maksas. Piedāvājot nulles maksas izņemšanu (izņemot kalnrūpniecības maksu) un zemas komisijas maksu par darījumiem, CoinBene turpina veiksmīgi iegūt lietotāju adopciju un konkurēt valūtas tirgū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me