Ja atrodaties aparatūras maka tirgū, jums var rasties iespaids, ka Ledger un Trezor ir jūsu vienīgās divas iespējas. Lai gan tas varētu būt noticis pirms kāda laika, tagad jūsu rīcībā ir virkne aparatūras maku.

Viena no šīm alternatīvām ir CoolBitX un tā pamatprodukts CoolWallet S. Kas no pirmā acu uzmetiena šķiet sierīgs nosaukums, patiesībā tam ir nozīmīga nozīme. Kā foršs maciņš, CoolWallet S atrodas karsto (tiešsaistes) un auksto (bezsaistes) maku krustojumā. Tas savieno fizisko karti ar EAL5 + sertificētu mikroshēmu Secure Element un mobilo lietotni, lai iegūtu “pasaules vienīgo mobilās aparatūras maku”.

Šajā CoolWallet S pārskatā mēs aplūkojam visu, kas jums jāzina par maku, tostarp:

CoolWallet S apskats

Tūlīt pamanīsit, ka CoolWallet S nav tāds pats kā citi aparatūras maki. USB atmiņas varianta vietā, ko citi uzņēmumi izmanto savam fiziskajam seifam, CoolWallet S izmanto elektronisko karti, kuras lielums un izturība ir vienāda ar kredītkarti..

Izņemot seifa karti, gludajā kastē ir arī atkopšanas karte, plastmasas lādētājs un uzlādes kabelis.

CoolWallet S kastes saturs

CoolWallet S kastes saturs

CoolWallet S karte

CoolWallet S karte ir pietiekami izturīga, lai to ērti nēsātu makā. Tas ir ūdensizturīgs (līdz vienai stundai), nedaudz saliekams un iztur temperatūru no 14 līdz 122 grādiem pēc Fārenheita.

Vispirms mobilajām ierīcēm

CoolBitX komanda ir izvēlējusies mobilo sakaru pieeju ar CoolWallet S. Pirms seifa izmantošanas vispirms tālrunī ir jālejupielādē papildu lietotne. CoolWallet S lietotne ir pieejama abos Android un iOS.

Jūs savienojat karti ar seifa lietotni, izmantojot Bluetooth. Lai to izdarītu, jums jāpiešķir arī lietotnes atrašanās vietas atļaujas.

CoolWallet S lietotne tiek savienota pārī ar fizisko karti, izmantojot Bluetooth.

CoolWallet S lietotne tiek savienota pārī ar fizisko karti, izmantojot Bluetooth.

Abu maka komponentu savienošana ir samērā vienkārša. Lietotne sniedz viegli saprotamas instrukcijas un vietni piedāvā papildu palīdzību, ja jūs iestrēgstat.

Maka izveide

Kad jūsu fiziskais maks ir savienots pārī, varat sākt iestatīt seifu savām monētām. Ērti vienā maciņā varat nosūtīt, saņemt un saglabāt vairākas valūtas. Tāpat kā lielākajā daļā seifu, jūs varat vai nu atgūt sēklas, vai arī izveidot jaunu maku no jauna.

Veidojot maku no sākuma, jums ir diezgan daudz iespēju. Jūs varat pielāgot sākotnējās frāzes garumu, kā arī izvēlēties, vai vēlaties to ģenerēt, izmantojot lietotni vai karti. Katra atlase nodrošina atšķirīgu drošības līmeni. Jo ilgāk sēkla, jo drošāka. Karšu ģenerēšanai ir augstāks aizsardzības līmenis nekā lietotņu ģenerēšanai.

CoolWallet S ir dažāda līmeņa sēklu aizsardzība.

CoolWallet S ir dažāda līmeņa sēklu aizsardzība.

Sēklas pārbaude nav pastaiga pa parku. Tā vietā, lai pieprasītu ievadīt pāris izlases sēklas, lai pārbaudītu precizitāti, lietotne CoolWallet S liek jums ievadīt visu sēklu summu. Ar katru sēklu ar pieciem cipariem tas ir nedaudz sāpīgi.

Skaitļu sēklu izmantošana vārdu vietā nodrošina papildu drošības slāni. Tomēr jūs varat atrast, ka tas ir pārspīlēts.

CoolWallet S lietotne

CoolWallet S izmanto vienkāršu dizainu un ietver visu, ko jūs sagaidāt tipiskā makā (plus vēl vairāk). Jums ir seifa informācijas panelis, lai skatītu atlikumus un kopējo konta vērtību. Jūs varat nosūtīt un saņemt vairākas dažādas kriptovalūtas, izmantojot publiskās adreses un QR kodus. Tajā ir cilne ar visu jūsu darījumu vēsturi.

CoolWallet S lietotnes saskarne

CoolWallet S lietotnes saskarne

Papildus vienkāršajai seifa funkcionalitātei lietotnē ir iekļauta Changelly integrācija. Izmantojot šo integrāciju, jūs varat apmainīt vienu atbalstītu kriptogrāfiju pret citu tieši lietotnē. Jūsu seifs sastāv arī no tā, kā iegādāties kriptogrāfiju, lai gan tas patiesībā ir tikai saite uz Coinmama.

Lietotnei bija dažas nelielas kļūdas, un tā dažreiz bija lēna, taču neviena no šīm lietām nebija kaitīga kopējai pieredzei.

Pieejama kriptovalūta

CoolWallet S neatbalsta tik daudz monētu kā citi, populārāki aparatūras maki. Tomēr tajā ir dažas mazāk pazīstamas valūtas, piemēram, JAYZ un BDG, kuras lielajiem puišiem nav. Kriptovalūtas sarakstā ietilpst:

  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Binances monēta (BNB)
  • Bitcoin (BTC)
  • Ethereum (ETH)
  • Litecoin (LTC)
  • Piesaiste (USDT)
  • Ripple (XRP)
  • Zencash (ZEN)
  • ERC20 žetoni

Par CoolBitX

CoolBitX, uzņēmums CoolWallet S aizmugurē sāka darboties 2014. gadā. CoolBitX komanda 2015. gadā rīkoja Indiegogo kampaņu par oriģinālo CoolWallet, tādējādi piesaistot vairāk nekā 20 000 USD. Divus gadus vēlāk viņi ieguva pusmiljonu dolāru sākotnējo kārtu no galvenokārt Āzijas investoriem, tostarp Kyber Capital un Midana Capital.

2018. gadā SBI Holdings iegādājās 40 procentus uzņēmuma ar mērķi integrēt maku ar daudziem citiem kriptovalūtas projektiem, kas pieder arī kontrolakciju sabiedrībai.

Kopš pirmās produktu izlaišanas 2015. gadā CoolBitX ir pārdoti vairāk nekā 100 000 maku un ieguva apstiprinājumus no kriptogrāfijas smagsvariem, piemēram, Litecoin’s Charlie Lee.

Investoru komplekts, ievērojams apstiprinājums un ievērojams pārdošanas apjoms ir visas pazīmes, kas liecina, ka jūs varat uzticēties šim uzņēmumam.

Atbalsts

CoolWallet S iestatīšana un izmantošana iesācēju kriptovalūtas lietotājiem var nebūt intuitīva. Tomēr jums ir daudz atbalsta, kas jums palīdzēs.

Vietne nodrošina padziļināta rokasgrāmata, iepazīstinot jūs ar visu, sākot no sava maka savienošanas pārī ar konta noņemšanu. Turklāt ir a bieži uzdoto jautājumu saraksts kas attiecas uz visiem jums uzdotajiem pamatjautājumiem.

Ja jums joprojām ir problēmas, varat doties uz palīdzības centrs vai iesniedz a kontakta pieprasījums. Komanda arī aktīvi atbild uz jautājumiem par Twitter un Telegramma.

Sabiedrības noskaņojums

Kopumā CoolWallet S īpašnieki, šķiet, ir apmierināti ar saviem pirkumiem. Maka lietotnei ir 4.6 no 5.0 vērtējuma gan Google Play, gan Apple App veikalos. Tas nozīmē, ka šie rādītāji atspoguļo mazāk nekā 100 lietotāju viedokli.

Reddit un citi foruma kopienas locekļi arī ļoti labi runā par maku. Tomēr vairākās diskusijās parādījās divas drošības problēmas. Pirmkārt, Bluetooth savienojums starp karti un lietotni atver seifu līdz dažiem uzbrukuma vektoriem, kuru jums nav parastā aparatūras maciņa USB savienojumā. Otrkārt, lietotnei ir nepieciešama tikai papildu biometriskā pārbaude, nosūtot līdzekļus. Nekas neliedz kādam, kurš lieto tālruni, apskatīt jūsu atlikumus vai citu informāciju.

Tomēr jums nevajadzētu uztraukties. Maks BLE signāla drošībai izmanto AES256 šifrēšanu. Tātad, pat ja kāds spētu uztvert signālu, viņam būtu pieejama tikai publiskā darījuma informācija, kas tik un tā ir atrodama blokķēdē. Seifā ir veiktas arī trīs neatkarīgas drošības revīzijas, un pēdējo trīs gadu laikā tā nav piedzīvojusi nevienu ievainojamību.

Pēdējās domas

CoolWallet S ir novatoriska koncepcija, kas apvieno aparatūras maka drošību ar programmatūras mobilitāti.

Ar 99 ASV dolāru cenu zīme, tas ir lētāk nekā tā Ledger Nano X kolēģis. Bet, ja zīmola nosaukums jums ir svarīgs, tā vietā varat apskatīt virsgrāmatu.

No otras puses, CoolWallet S ir maz vai vispār nav drošības problēmu, salīdzinot ar citiem aparatūras makiem. Turklāt tam ir unikālas priekšrocības pārnesamība un ļauj jums tērēt savu kriptogrāfiju tieši no sava maka reālajā pasaulē.

Lai stratēģija būtu drošība vispirms, iesakām izmantot tradicionālo USB aparatūras maku (virsgrāmatu vai Trezor), lai lielāko daļu līdzekļu glabātu kaut kur drošā vietā, vienlaikus ikdienas tēriņu bilancei izmantojot kaut ko līdzīgu CoolWallet S. Lai gan šī metode ietver divus maka pirkumus, izmaksas ir mazas, salīdzinot ar mieru.

Kopumā CoolWallet S ir lielisks, mazs pārnēsājams sīkrīks ar milzīgu vērtību, kas nodrošina kriptonauda drošību ceļā..

Redaktora piezīme. Autore saņēma papildu CoolWallet S, lai pārbaudītu pārskatu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me