Ja meklējat dārgakmeņus ar zemu tirgus ierobežojumu, visticamāk, meklēšanas laikā jūs paklupsit pa kriptopiju. Kas šī apmaiņa trūkst lietojamības, tas kompensē milzīgo pieejamo kriptovalūtu skaitu.

Kriptopijā bieži tiek uzskaitīti projekti, ja tie joprojām ir pārāk mazi, lai tos varētu iekļaut biržā, piemēram, Binance. Ieguldījums šajās mazajās monētās var būt ļoti riskants, taču pareizā atrašana varētu nozīmēt pārsteidzošu zeltu.

Šajā Cryptopia pārskatā mēs aplūkosim:

Kriptopijas galvenā informācija

Kā tas strādā

Kriptopija ir tīri a kriptogrāfijas-kriptogrāfijas apmaiņa. Tas nozīmē, ka jūs to nevarat izmantot, lai iegādātos monētas ar tādām valūtām kā USD. Tā vietā, lai sāktu tirdzniecību, jums būs jāiegūst vai nu BTC, USDT, NZDT, LTC vai DOGE un jāpārskaita tas uz jūsu Cryptopia kontu..

Apmaiņas informācijas panelis ir nedaudz pārblīvēts. Tajā tiek parādīts visu tirgu saraksts ar meklēšanu, kā arī 24 stundu tirgus kopsavilkums par katru tirgu. Turklāt tas parāda lielāko tirgu pēc katras valūtas tirdzniecības apjoma.

Lai sāktu tirdzniecību, augšējā kreisajā pusē noklikšķiniet uz attiecīgās tirdzniecības pogas cilnes un atrodiet monētu, kuru vēlaties tirgot.

Kriptopijas apmaiņas informācijas panelis

Kriptopijai ir standarta apmaiņas saskarne. Tajā ir grafiks, kas ļauj viegli pārslēgties starp svečturiem par cenu un apjomu, pasūtījumu grāmatu / dziļuma diagrammu un izplatīšanas diagrammu..

Kriptopijas apmaiņas saskarne

Pirkšanas / pārdošanas funkcijas nav tik intuitīvas kā citās biržās, taču tās joprojām nav pārāk grūti izmantot. Lai gan pirkšanas / pārdošanas paneļos nav tirgus vai ierobežotu pasūtījumu iespēju, jūs varat noklikšķināt uz esošā pasūtījuma grāmatās, lai automātiski aizpildītu pasūtījumu. Papildu iespējas, piemēram, maržas un sviras tirdzniecība, nav iekļautas.

Tirdzniecības maksas

Kriptopijas maksas struktūra ir vienkārša. Apmaiņas maksa a 0,2% maksa par katru darījumu. Tas attiecas uz biržas tirdzniecības maksu zemāko līmeni.

Par izņemšanu Cryptopia maksa atšķiras atkarībā no monētas. Katras monētas izņemšanas maksu varat skatīt vietnē CoinInfo lapa sadaļā “Iestatījumi”.

Nav depozīta maksas.

Pieejamās kriptovalūtas

Viena no galvenajām kriptopijas izlozēm ir milzīgais monētu skaits, kas ir pieejams tirdzniecībai. Birža atbalsta simtiem kriptovalūtu tirdzniecības pāros ar BTC, USDT, NZDT, LTC un DOGE.

Neatkarīgi no tā, kādu monētu vēlaties tirgot, jūs, iespējams, atradīsit to vietnē Cryptopia.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Iemaksājamai summai nav ierobežojumu.

Tomēr Cryptopia ierobežo summu, kuru varat atsaukt, pamatojoties uz jūsu verifikācijas līmeni. Līmeņi un nepieciešamā informācija ir šāda:

 • 1. līmenis: e-pasts
 • Dienas izņemšanas limits: 5000 ASV dolāru NZD
 • 2. līmenis: vārds, uzvārds, dzimšanas diena, adrese, personu apliecinoša dokumenta fotoattēls un fotoattēls, kurā esat ar personu apliecinošs dokuments

  • Dienas izņemšanas limits: USD 50 000 NZD
  • 3. līmenis: sazinieties ar klientu atbalsta dienestu

   • Dienas izņemšanas limits: >USD 50 000 NZD
   • Uzņēmuma trests

    Kriptopija agrāk bija vēlama apmaiņa investoriem, kuri vēlas iegādāties salīdzinoši nezināmas monētas. Tomēr šķiet, ka tas pēdējā laikā ir mainījies.

    Daudzi lietotāji ir uzsākuši ziņojumus par noguldījumiem, kā arī par izņemšanu. Acīmredzot pārskaitījumi vai nu sasalst, vai arī nekad neparādās, un klientu atbalsts ir lēns, lai atbildētu uz visiem jautājumiem.

    Ja jūs novērtējat uzņēmuma uzticību pār citiem faktoriem, kriptopija var nebūt jums piemērota.

    Fonda nodrošinājums

    Cryptopia vietnē trūkst nozīmīgas drošības informācijas. Nav skaidrs, kā viņi glabā līdzekļus un cik procentuāli tie atrodas tiešsaistes (karstā) krātuvē salīdzinājumā ar bezsaistes (aukstā) krātuvi. Pozitīvi ir tas, ka, piesakoties un tirgojoties, platforma patiešām ietver divu faktoru autentifikāciju.

    Vēlreiz, ja drošība ir jūsu prioritāte, varat meklēt citur.

    Klientu atbalsts

    Kā tika apspriests iepriekš, vairāki tirgotāji ir ziņojuši par lēnu atbildi no Cryptopia klientu atbalsta komandas.

    Ja jums nav nepieciešama nekāda mijiedarbība ar klientu atbalstu, tomēr jums varētu būt pozitīva pieredze. Platformai ir padziļināta palīdzības sadaļa kas ietver stabilu bieži uzdoto jautājumu sarakstu un detalizētas instrukcijas par to, kā veikt daudzus apmaiņas uzdevumus.

    Secinājums

    Kriptopijas mērķis ir skaidrs: apmaiņa ar nelielu tirgus ierobežojumu un mazāk zināmu kriptovalūtu tirdzniecību. Tās drošība ir salīdzinoši nezināma, trūkst klientu atbalsta, taču monētu izvēle ir augstākās klases.

    Ja vēlaties ieguldīt tikai dažās populārākajās kriptovalūtās, jums vajadzētu izvairīties no šīs apmaiņas. Tomēr, ja jūs meklējat neapstrādātus dimantus, kriptopija, iespējams, ir jūsu labākā izvēle. Dažreiz jums ir jāriskē, lai iegūtu cepumu.

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me