Edge Wallet apskats

Mala, nesen zīmolu no Airbitz, ir programmatūras seifa nodrošinātājs, kura galvenā mītne atrodas no Sandjego, Kalifornijā. Uzņēmums tika dibināts 2013. gadā un ir izmantojis unikālu pieeju jūsu līdzekļu un privātās informācijas drošībai. Tā vietā, lai koncentrētos uz trešajām pusēm servera puses drošībai, Edge ļauj jums kontrolēt, nodrošinot viegli lietojamu drošības slāni virs produkta klienta puses (uz lietotāju vērstām) daļām..

Edge maks joprojām ir beta versijā bet tiks palaists ar atbalstu:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Bitcoin Cash
 • Augur REP
 • Spārni
 • Matrikss

Papildus tam Edge ir izveidojis modulāru arhitektūru, kas ļauj viņiem strādāt ar jebkuru blokķēdi vai marķieri. Lai seifā būtu pieejama jauna monēta, monētas komandas izstrādātājam vienkārši jāsniedz atbalsts, izmantojot vienkāršu spraudni, kuru nodrošina Edge.

Edge Wallet

Edge maku arī integrējas ar Shapeshift ļaujot viegli apmainīties starp atbalstītajām monētām, nenosūtot līdzekļus apmaiņai.

Šis Edge seifa pārskats ir izveidots, lai palīdzētu jums saprast, kas piedāvā Edge maku, kādu uzņēmuma vēsturi un vai tas ir piemērots jūsu vajadzībām..

Ko cilvēki saka?

Tā kā jaunais Edge maks joprojām ir beta versijā, žūrija izlemj, vai tas būs vai nebūs kopienas iecienīts. Tomēr Airbitz maks ir bijis tirgū dažus gadus, tagad saņemot simtiem atsauksmju. Var droši pieņemt, ka šīs atsauksmes būs piemērojamas v2.0 makam (Edge), tiklīdz tas nonāks tirgū.

Labais: Airbitz vidēji vērtē 4 zvaigznes (no 5) vairākās atsauksmju platformās, piemēram, Kriptogrāfijas salīdzinājums un Google Play veikalā. Daudzi klienti izsaka komplimentu seifam par tā vienkāršo interfeisu un iesaka to ikvienam, kas ir jauns Bitcoin lietotājam. Pieredzējušiem lietotājiem patīk, ka maka uzmanība tiek pievērsta drošībai, privātumam un decentralizācijai – kriptovalūtas kustības pamatprincipi.

Sliktais: Ironiski, ka lielākā daļa sūdzību par Airbitz ir saistītas ar drošības un identifikācijas procesu. Daži lietotāji jūtas neērti par informācijas daudzumu, kas viņiem jāsniedz, lai iegādātos Bitcoin, izmantojot lietotni, bet citi pauda vilšanos, ka viņiem nav atļauts iegādāties viņu ģeogrāfiskās atrašanās vietas dēļ. Kā ASV dibināts uzņēmums varu tikai pieņemt, ka šie piesardzības pasākumi ir ieviesti, lai ievērotu naudas atmazgāšanas (AML) un naudas pārvedēju politiku.

Airbitz ir bez maksas lejupielādēt un lietot. Vienīgās maksas, kuras jūs maksājat, ir ieguves maksas, lai nosūtītu līdzekļus no seifa.

Kā tas darbojas?

Airbitz ir vairāk nekā tikai maks, un to pašu varam sagaidīt arī no Edge. Papildus naudas sūtīšanai un saņemšanai maku varat izmantot arī, lai:


 • Piesakieties decentralizētās lietojumprogrammās (DAPP)
 • Iegādājieties Bitcoin
 • Pavadīt Bitcoin

Izmantojot Edge, varat izmantot savu maku autentificēt dapps patīk Spārni un Augurs kas izmanto Edge Security SDK. Lai autentificētu, viss, kas jums jādara, ir skenēt svītrkodu, ko jums nodrošina programma. No turienes jūs varat piekļūt un pārskaitīt tos pašus līdzekļus, kurus parasti glabājat savā Edge makā.

Pieteikšanās malas svītrkodā

Jums ir 3 iespējas iegādāties Bitcoin Airbitz makā:

 1. Glidera ASV bankas kontiem
 2. Labvēlība Eiropas banku kontiem
 3. LibertyX ASV skaidras naudas pirkumiem

Airbitz ir sadarbojies ar šiem uzņēmumiem un novirza jūs uz viņu saskarni, lai veiktu pirkumus. Ja rodas problēmas ar Bitcoin iegādi, jums jāsazinās ar atbilstošo uzņēmumu, nevis ar Airbitz / Edge atbalstu.

Airbitz Pērciet Bitcoin

Arī Airbitz ir sadarbojies ar Karte monētām Inc. un Bitrefill nodrošināt veidus, kā tērēt Bitcoin seifa lietotnē. Jūs varat iztērē savu Bitcoin Target un Starbucks un saņemt atlaides līdz 20% katru reizi, kad iepērkaties. Šī ir jauka priekšrocība, kas dod papildu vērtību kriptonauda turēšanai, ļaujot jums to tērēt populārās vietās.

Airbitz maks

Airbitz / Edge ir pieejams tikai iOS un Android ierīcēs, un uzņēmums ir paziņojis, ka viņi neplāno īstenot a tīmekļa saskarne. Tas vēl vairāk aizsargā jūs no kontu uzbrukumiem, kas ir izplatīti vietņu infrastruktūrā. Daži cilvēki to var uztvert kā negatīvu, taču es domāju, ka uzņēmuma centieni jūsu konta drošībai pat uz kādas funkcionalitātes rēķina ir cienījami.

Vai es varu uzticēties šiem puišiem?

Edge Wallet ir veidots decentralizēti, kas to nodrošina nevienai trešās puses uzņēmumam nav piekļuves uz jūsu līdzekļiem vai konta informāciju. Pat pašiem Edge nav piekļuves šai informācijai.

Tā vietā jūsu ierīcē lokāli tiek izveidotas jūsu privātās atslēgas, publiskās adreses un darījumu vēsture. Pēc tam šie dati tiek šifrēti un saglabāti vienādranga mākoņu serveros.

Pat ja uzņēmums pārstāj pastāvēt vai tā serveri nedarbojas, jūs varēsiet piekļūt saviem līdzekļiem. Tas papildina svarīgu uzticības slāni nozarē, kurā uzņēmumi un biržas dažreiz var pazust gaisā, ņemot līdzi savus līdzekļus.

Kā atbalsta?

Šī maka klientu atbalsts ir izcils. Lasot pārskatus Google Play veikalā, es pamanīju, ka uzņēmumā ir atbilde, ko katrs lietotājs lūdz pēc palīdzības. Atbildē bija iekļauta ne tikai atbilstoša informācija, bet arī e-pasts, ar kuru sazināties, ja klientam joprojām ir problēmas.

Airbitz vietnē ir arī a bieži uzdoto jautājumu saraksts kas attiecas uz izplatītākajām problēmām, piemēram, konta atkopšanu un seifa problēmu novēršanu. Daudzi recenzenti ir ziņojuši, ka klientu atbalsta komanda vienmēr ir noderīga un atsaucīga pret viņu nosūtītajām e-pasta atbalsta biļetēm.

Ko es domāju?

Ja esat izlasījis manas iepriekšējās maka atsauksmes, jūs zināt, ka esmu vienkārša dizaina un vienkāršas lietošanas pieredzes cienītājs. Airbitz / Edge ir intuitīvs interfeiss, kas nav iebiedējis kriptogrāfijas iesācēju vienlaikus nodrošinot visaugstākā līmeņa drošība un funkcionalitāte. Tā ir nāvējoša kombinācija.

No tā, ko esmu redzējis, izskatās, ka Edge Wallet sniegs vēl labāku pieredzi nekā pašreizējais Airbitz kolēģis. Mana kontaktinformācija jau ir iekļauta beta reģistrēšanās sarakstā, un es ar nepacietību gaidu visu, ko piedāvā jaunais Edge seifs.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me