Exodus seifa apskats

Oficiāli uzsākta 2016. gada 29. jūlijā Exodus maks ir viena no jaunākajām iespējām saglabāt savu kriptovalūtu. Izceļošana ir a programmatūras seifs kas nodrošina klienta saskarni, lai jūs varētu piekļūt kriptovalūtas krājumiem un pārsūtīt tos.

Kā programmatūras seifs, kas savienots ar internetu, Exodus ir raksturīgs riskantāk izmantot nekā aparatūras maku alternatīvas piemēram, Ledger vai Trezor.

Seifā varat uzglabāt vairākas monētas, piemēram:

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Domuzīme
 • Golem
 • Augurs
 • Decred
 • EOS
 • OmiseGo
 • +Vēl 10 monētas

Arī atbalsts jaunajām monētām tiek pastāvīgi attīstīts. Viņu ceļvedī varat atrast monētu sarakstu šeit.

Exodus seifa interfeiss ir skaists – vienkāršs un vienkāršs. Paredzēts cilvēkiem, kuri nekad nav izmantojuši apmaiņu, seifs izvairās no tehniskā žargona lietošanas, un jūs varat veikt katru pieejamo darbību vienkāršā soli pa solim. Dizaina komanda ir tikusi pat tik tālu, lai nodrošinātu, ka katra ikona ir perfekti pikseļu, lai viegli iekļautos pārējā izkārtojumā.

Exodus informācijas panelis Macbook

Ko cilvēki saka?

Labais: Exodus seifs ir saņēmis ārkārtīgi daudz pozitīvu atsauksmju no saviem klientiem. Makam ir a 4,4 no 5 zvaigžņu vidējā līmeņa ieslēgts Kriptogrāfijas salīdzinājums ar vairāk 260 atsauksmes. Lietotāji dalās manī ar mīlestību pret saskarnes dizainu, un daudzi ir uzslavējuši uzņēmumu par viņu ātra un noderīga atbalsta komanda. Nozarē, kur atbalsts bieži ir viszemākā prioritāte, tas ir lieliski redzams.

Sliktais: Pat ar labi izstrādātu klientu un uz vietas esošu klientu apkalpošanu Exodus patiešām var uzlabot. Pašlaik jūs esat nevar izmantot divfaktoru autentifikāciju savam kontam. Tas rada drošības risku, par kuru jums nav jāuztraucas lielākajā daļā citu maku.

Daži klienti ir pauduši arī neapmierinātību ar mobilās lietotnes trūkums. Esmu pārliecināts, ka, pieaugot Exodus, tiks izstrādāti abi šie funkciju pieprasījumi.

Izceļošana ir bez maksas lejupielādēt un izmantošana; tomēr uzņēmums iekasē maksu par valūtas maiņu un nosūtīšanu caur maku. Daži klienti ir ziņojuši, ka šīs maksas ir daudz augstākas nekā citiem konkurentiem.

Kā tas darbojas?

Exodus klientam ir trīs galvenās sastāvdaļas:

 • Maks
 • Portfelis
 • Apmaiņa

Maks iespējams, pavadīsit lielāko daļu laika. Šeit jūs varat redzēt visu savu monētu atlikumus, uzraudzīt darījumus un nosūtīt / saņemt līdzekļus. Jūs pat varat filtrēt savus darījumus pēc “nosūtītajiem”, “saņemtajiem” un “apmainītajiem” – ērta funkcija, kas palīdz organizēt. Es nevaru pietiekami uzsvērt, cik iespaidu es atstāju par komandas centieniem nodrošināt izcilu lietotāja pieredzi.

Exodus maks

Lai iegūtu augsta līmeņa pārskatu par savām akcijām, varat pārbaudīt portfeļa lapa. Vienkārši izstrādātā šajā sadaļā parādīts katras jums piederošās monētas procentuālais sadalījums un ar to saistītā dolāra vērtība.

Exodus portfelis

Izceļošana ir integrēts ar ShapeShift. Tas nozīmē, ka jūs varat apmainīt monētas tieši seifā, nenosūtot tās uz apmaiņu. Apmaiņas ekrāns skaidri parāda summu, kuru saņemsit mijmaiņas darījumā (gan kriptogrāfijas, gan fiat vērtībās), kā arī pašreizējo darījuma starpību. Maks ir ļoti garš, lai nodrošinātu, ka, veicot tirdzniecību, nav neskaidrību.

Exodus Exchange

Ja pazaudējat datoru vai kāda iemesla dēļ ir jāatjauno konts, jums ir vairākas iespējas, kā vēlreiz piekļūt aktīviem.

Vieglākais veids ir caur viena klikšķa e-pasta atjaunošanas sistēma. Kad izveidojat kontu, jums tiks nosūtīts e-pasta ziņojums ar rezerves saiti, lai atjaunotu kontu. Vienkārši noklikšķiniet uz šīs saites un ievadiet savu paroli, lai pabeigtu procesu.

Izveidojot kontu, jums tiks piešķirta arī 12 vārdu ieejas frāze. Nezaudējiet un neaizmirstiet šo frāzi. Ja nevarat piekļūt savam e-pastam vai aizmirstat paroli, jums tas jāievada, lai saņemtu piekļuvi savam kontam. Nav citas iespējas iekļūt kontā, ja nepareizi lietojat ieejas frāzi.

Vai es varu uzticēties šiem puišiem?

Diemžēl Exodus maks ir nav 100% atvērtā koda, tāpēc jūs uzticēsieties izstrādātājiem un vadības komandai, izmantojot viņu maku. Tomēr CTO, JP Ričardsons, ir izveidojis vairāk 190 atvērtā koda bibliotēkas un ir ļoti uzticama attīstības kopienai.

Kā jaunam uzņēmumam Exodus nav bijis laika ieviest drošības funkcijas, kuras ietver daudzi citi maki. Jūsu blokķēdes aktīvi ir pilnībā šifrēti, bet ir aizsargāts tikai ar paroli. Nav divu faktoru autentifikācijas, kas pakļautu lielāku risku, ja netīšām lejupielādējat ļaunprātīgu programmatūru vai ļaunprātīgu programmatūru.

Uzņēmums faktiski iesaka izmantot citu maku ar vai nu multi-sig (piemēram, Copay) vai aparatūras komponentu (piemēram, Virsgrāmata), ja plānojat uzglabāt lielu daudzumu blokķēdes aktīvu.

Exodus komanda apzinās viņu drošības trūkumus un šobrīd runā ar aparatūras piegādātājiem, lai sāktu uzlabot šos trūkumus.

Kā atbalsta?

Exodus atbalsts ir A+. Viņu atbalsta vietnei ir zināšanu bāze ar vairāk nekā 100 raksti izskaidrojot dažādas funkcijas, maksas struktūru, problēmu novēršanu un 17 citas vispārīgas tēmas. Papildus visaptverošajam bieži uzdoto jautājumu sarakstam, daudzos saistītajos rakstos ir iekļauti videoklipi, kas jums vēl vairāk palīdzēs.

Ja zināšanu bāzes apgabalā nevarat atrast meklēto, varat sazināties ar atbalsta komandu pa e-pastu. Neskaitāmi recenzenti ir dalījušies ar apbrīnojamo pieredzi, kas viņiem bijusi, strādājot ar Exodus atbalsta komandu. Uz atbalsta biļetēm tiek ātri atbildēts, un uzņēmums cītīgi strādā, lai pilnībā atrisinātu katru problēmu.

Ko es domāju?

Tas var būt mans jaunākais iecienītākais programmatūras maks. Es esmu milzīgs dizaina un lietotāja pieredzes cienītājs, tāpēc uzmanība detaļām, ko Exodus piešķir jums, lai nodrošinātu jums vienmērīgu pieredzi, mani patiešām uzvar. Pateicoties lieliskam klientu atbalstam, pārskatāmam ceļvedim un vairāku monētu atbalstam, ir viegli saprast, kāpēc kopiena mīl šo maku..

Es priecājos redzēt, kā šis uzņēmums aug, uzlabojot seifa drošību un turpinot pievienot jaunu funkcionalitāti.

(Pārbaudiet mūsu pilnu ieteicamo Bitcoin maka un Ethereum maka opciju sarakstu)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me