DeepBrain ķēdes ICO pārskats

Saskaņā ar vietne, DeepBrain ķēde tiks iekļauta sarakstā pēc Ziemassvētkiem (2017. gada 25. decembrī) Huobi, Kucoin un Lbank.

 • Sākuma datums – ICO 14. decembrī (izpārdots 1 stundas laikā)
 • Maiņas sākuma datums – pēc 2017. gada 25. decembra
 • Žetona simbols – DBC
 • Cietais vāciņš – 1 500 000 000 žetonu (1,5 miljardi)
 • Kopējie žetoni – 10 000 000 000 (10 miljardi)
 • Valūtas kurss – 1 NEO = 2200 DBC
 • Pieņemtās kriptovalūtas – NEO
 • Pirmspārdošana – 600 000 000 DBC, kas izdoti iepriekšpārdošanā

DBC žetoni

DeepBrain ķēžu kopiena

Lai gan nevienā uz “DeepBrain Chain” vērstajā kopienas lapā nav daudz ko atrast, vietnē ICO ir vairākas ziņas Reddit un Steem.

Kas ir DeepBrain ķēde?

DeepBrain ķēde piedāvā decentralizētu mākslīgā intelekta skaitļošanas tīklu un platformu dažādiem mākslīgā intelekta produktiem.

Būtībā tā ir platforma, kas paredzēta datu aprēķināšanai un datu tirdzniecībai, lai izplatītu rezerves skaitļošanas resursus. Tas galu galā padarītu AI aprēķināšanas prasības daudz lētākas (projektā tiek lēsts, ka AI izmaksas samazināsies par 70%), pasargājot no datu noplūdes, vienlaikus nodrošinot arī produktu un datu intelektuālo īpašumu..

Papildus tam vēl viens kritisks elements ir DeepBrain semantikas bibliotēka: bibliotēka, kas atbalsta balss mijiedarbības lietojumprogrammas (līdzīgi kā Amazon Alexa). DeepBrain semantikas bibliotēku var izmantot arī, lai izveidotu trešo pušu lietojumprogrammas, kurām nepieciešamas balss, attēlu, teksta un citas ievades

Iespēja

Dibinātāju komanda ir pārliecināta, ka DeepBrain Chain jau ir parādījis izmantošanas gadījumu esošajā tirgū, ir potenciāls paplašināties gigantiskā tirgū un spēs pakāpeniski attīstīties ap savu pamatdarbību, proti, koplietošanas krātuvi, un savu skaitļošanas spēju kalnrūpniecība.

Katrs DBC marķieris atbilst pakalpojuma aprēķina vērtībai. Tas nozīmē, ka marķieris ir saistīts ar reālo vērtību, un, ja DeepBrain ķēde var izvilkt šo vērienīgo projektu, investori varēs redzēt diezgan būtiskas dividendes.

Ja DeepBrain ķēde spēj kļūt par pionieri bloku ķēdē balstītā AI telpā, tai būs ievērojams pamats potenciāli triljonu dolāru rūpniecībā. Eksperti prognozē, ka mākslīgo intelektu nozīme turpinās pieaugt līdz ar jaunu AI lietojumprogrammu parādīšanos.

Pašlaik AI rūpniecības vērtība ir aptuveni 20 miljardi USD gadā, un lielāko daļu izmaksu tērē skaitļošanas apstrādei. Tas ir tieši tas, kur izskatās, ka DeepBrain ķēde iekļaujas, jo tā izmanto blokķēdi, lai samazinātu izmaksas un palielinātu darījumu ātrumu.


Komanda

Šanhajā bāzētā DeepBrain Chain lepojas ar diezgan sakrautu komandu.

Izpilddirektors Fens Viņš tiek uzskatīts par mākslīgā intelekta telpas ekspertu, un kopš 2014. gada viņš ir pazīstams un galu galā kļuva par cienījamu figūru Ķīnas Bitcoin un blockchain tehnoloģiju pasaulē. Viņš savulaik pārraudzīja pasaulē pirmās mākslīgā intelekta skaņas kastes (Small Zhi), Ķīnas pirmā smadzeņu sistēmas mākoņa (DeepBrain) izstrāde, kā arī vadīja pirmā ķīniešu balss palīga (smart 360) izpēti un attīstību, kura lietotāju bāze pārsniedz 17 miljonus.

KTO Šu Čangs tiek uzskatīts par AI, blokķēdes un kriptogrāfijas telpas ekspertu, pateicoties viņa līdzdalībai Šanhajas mākslīgā intelekta laboratorijas direktorā.

TKO Chuanfeng Lee ir viens no pirmajiem uzņēmēju sērijām Ķīnas AI telpā, Bitcoin un blockchain pētījumos. Viņš arī vadīja smart 360 mārketingu un palīdzēja projektam nokļūt līdz lietotāju skaitam, kas pārsniedz 17 miljonus.

Daži no komandas ievērojamiem atzinības veidiem, tostarp Ķīnas cilvēka un mašīnas dialoga novērtējuma SMP2017 uzņēmuma sektorā pirmās vietas iegūšana. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 30 nacionālās AI komandas.

Komanda plāno attiecīgi sadalīt kapitālu:

DBC marķiera izplatīšana

DeepBrain ķēdes plusi:

 • Sadarbība ar NEO padomi un viens no pirmajiem ievērojamākajiem SIO, kas izstājās no NEO platformas. NEO kopiena ir izrādījusies ļoti skaļa un atbalstoša, un šīs kopienas atbalsts būs milzīgs ieguvums. Tiek lēsts arī, ka NEO iepriekš ir ieguldījis 6 miljoni ASV dolāru projektā.
 • Nozares vērtība ir 20 miljardi ASV dolāru, un paredzams, ka tā turpinās pieaugt, attīstoties arvien vairāk uz AI balstītām tehnoloģijām. Ja DBC var būt nozīmīga loma izmaksu samazināšanā, tas palīdzēs nozares mērogam (vienlaikus gūstot sev labu peļņu).
 • DeepBrain Chain baltā grāmata apgalvo, ka kopš 2012. gada ir bijuši tikai 5000 AI balstīti jaunie uzņēmumi, kas nopelna vairāk nekā 22 miljardus ASV dolāru. Tas nozīmē, ka katra starta uzņēmuma vidējā peļņa ir aptuveni 4,4 miljoni ASV dolāru. Šis skaitlis tomēr neatspoguļo uzņēmumu ieguldījumus AI, kas kopš 2012. gada nozares kopējo skaitu viegli palielina līdz krietni vairāk nekā 100 miljardiem USD.

DeepBrain ķēdes mīnusi:

 • Viens no lielākajiem projekta mīnusiem ir tas, ka NEO ir Ķīnas projekts, kas atrodas Singapūrā, ne tikai padarot to mazliet nepieejamāku Amerikas Savienoto Valstu investoriem. SIO bija stingri kyc / aml noteikumi, un neviens ķīnietis vai amerikānis neļāva ieguldīt.
 • Tā kā tikai 9% no visiem žetoniem nonāk ICO, tas ir tālu no decentralizēta SIO, pie kā daudzi investori ir pieraduši. Tomēr 50% žetonu tiek iegūti kalnrūpniecības procesā, tajā pašā laikā, piemēram, Bitcoin piedāvājums laika gaitā palielinās, pierādot darbu. Tā kā ikvienam būs pieeja šim kopumam, projektā joprojām ir daži decentralizēti komponenti. Centralizētā daļa ir tā, ka daudzus marķierus glabā komanda un fonds, kas tiks izlaisti 10 gadu laikā. Pēc 1 gada dibinātājiem būs tikai 3,5% no kopējā piedāvājuma.
 • Vietnes un mārketinga materiālus ir neparasti grūti pārvarēt. Esmu pārliecināts, ka to var novest līdz tulkošanas atpalicībai, kas godīgi jāsaka, ka nešķiet viegls darbs pārtulkot drosmīgo AI-blockchain tehnoloģiju vienkāršiem vārdiem un angļu valodā bez dažiem paklupieniem.

Pēdējās domas:

DeepBrain ķēde ievēro diezgan stingrus KYC noteikumus un piedāvā plānu logu savam ICO. Paredzams, ka pati ICO iegūs daudz investīciju no NEO atbalstītājiem un no dažiem cilvēkiem kriptovalūtu nozarē, kuri ir pazīstami ar šo ķīniešu un salīdzinoši zem radara esošo projektu.

Veidojot uz NEO, Ethereum ķīniešu konkurentu, DeepBrain Child nākamajos mēnešos, iespējams, pievērsīs lielu uzmanību. Tas būs viens projekts, kas jāievēro, ja / kad tas notiks lielās apmaiņās pēc ICO.

DBC izplatīšana

Lai uzzinātu vairāk, apmeklējiet viņu vietni mājas lapā (bet pieskarieties sev un skaļruņiem par kaitinošu automātiskās atskaņošanas video).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me