GDAX pret Binance

GDAX pret Binance: Divas no lielākajām apmaiņas platformām kriptovalūtas telpā. GDAX parasti ir ieguldītāja pirmais solis ārpus Coinbase, savukārt Binance ir vieta, kur tirgotāji parasti vispirms iemērk pirkstus alternatīvās monētas (altcoin) baseinā.

Ir lietderīgi salīdzināt abus, bet ideālā gadījumā jums vajadzētu padomāt, kā jūs varat izmantojiet abus kopā. GDAX ir lielisks fiat on-ramp, kur jūs varat tirgot, piemēram, ASV dolārus par pamata monētām. Tā kā Binance ir paredzēta tikai kriptogrāfijas un kriptogrāfijas apmaiņai.

Šajā GDAX un Binance biržas salīdzinājumā mēs aplūkosim visu, kas jums jāzina, lai izlemtu, kura birža ir vislabākā jūsu tirdzniecības stratēģijai.

Mēs izklāstīsim:

GDAX vs Binance Key Informācija

Finansēšanas metodes

Jums ir diezgan daudz iespēju, kā finansēt savu GDAX kontu. Jūs varat noguldīt USD, izmantojot ACH, bankas pārskaitījums, vai pat no jūsu Coinbase maks. Visi pārsūtījumi no Coinbase ir jūtami un tūlītēji. Papildus tam jūs varat finansēt savu kontu ar jebkuru atbalstītu kriptonauda, ​​kas pašlaik ietver Bitcoin, Ethereum, Litecoin un Bitcoin Cash.

Binance ir tikai viena finansēšanas metode – kriptonauda. Jūs varat noguldīt jebkuru kriptovalūtu, ko piedāvā platforma. Tomēr mēs iesakām palikt pie monētām, kurām ir tirdzniecības pāri – Bitcoin, Ethereum, Binance Coin un Tether.

Saskarne

GDAX saskarne ir nedaudz vairāk paredzēta iesācējiem nekā Binance, tomēr tā piedāvā spēcīgus datu rīkus.

GDAX ērti izvieto svarīgas diagrammas, informāciju par pasūtījumu grāmatām un tirdzniecības vēsturi vienā un tajā pašā lapā. Tas ļauj veikt analīzi, nepārslēdzot skatus uz priekšu un atpakaļ. GDAX ļauj arī veikt visus standarta pasūtījumus (tirgus, ierobežojums, apturēšana).

GDAX Bitcoin informācijas panelis

Binance dod jums divas saskarņu tirdzniecības iespējas: Basic un Advanced. Galvenā atšķirība starp abām ir tā, ka izvērstajā skatā ir vairāk rīku tehniskai analīzei. Līdzīgi kā GDAX, arī Binance tajā pašā lapā parāda visus attiecīgos datus, diagrammas un pasūtījumu grāmatas, kaut arī nedaudz atšķirīgā izkārtojumā.

Binance Atrodiet IOTA

Tirdzniecības maksas

GDAX izmanto a tirdzniecības maksas grafiks lai noteiktu maksu par katru darījumu. Ja pasūtāt grāmatas kā ražotājs, jūs nemaksājat maksu. Tomēr, ja aizpildīsit pasūtījumu no grāmatām, maksāsiet jebkurā vietā no 0,10% līdz 0,30% tirdzniecības maksa. Jo lielāks ir jūsu 30 dienu tirdzniecības apjoms, jo zemāka ir maksa.

Binance maksa ir 0,10% visiem darījumiem. Tomēr, ja jūs maksājat maksu ar Binance Coin (BNB), tā tiek samazināta uz pusi.

Pieejamās kriptovalūtas

Pašlaik GDAX piedāvā tikai Bitcoin, Litecoin, Ethereum un Bitcoin Cash. Viņi ir paziņojuši, ka drīz atbalstīs dažus ERC20 marķierus, taču nav norādījuši, kādi būs šie marķieri.

Vietnē Binance varat tirgot vairāk nekā 100 dažādas monētas un žetonus. Sarakstā ir tādas pašas kriptovalūtas kā GDAX plus:

 • ARK
 • LPTP
 • IOTA
 • NANO
 • NEO
 • VeChain
 • Viļņi
 • Daudz vairāk

Ja jūs vēlaties dažādot vairākas dažādas kriptovalūtas, Binance ir domāts jums.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Pakalpojumā GDAX jums nav depozīta limita kriptovalūtai vai pārskaitījumiem. Jūsu tirdzniecības vēsture, konta vecums un verifikācijas līmenis nosaka jūsu nedēļas ierobežojumu ACH depozītiem. Šie depozīti parasti tiek ievadīti jūsu kontā 3–5 darba dienu laikā, taču reizēm tas var ilgt līdz 7–10 kalendārajām dienām.

GDAX izņemšanas limits ir 10 000 USD dienā.

Binance ir ievērojami mazāk ierobežojoša, ja runa ir par pārsūtīšanas ierobežojumiem. Platformai nav depozīta limita. Jūsu dienas izņemšanas limits ir šāds:

 • 2 BTC bez verifikācijas
 • 50 BTC ar identifikācijas verifikāciju

Uzņēmuma trests

Abiem šiem uzņēmumiem uzticas miljoniem tirgotāju, kuri izmanto viņu platformas.

GDAX, kas pieder un ko pārvalda tā pati kompānija kā Coinbase, atrodas Sanfrancisko un ievēro stingros Amerikas Savienoto Valstu valdības un SEC noteikumus.

Binance, iespējams, ir visredzamākā kriptovalūtas birža tirgū. Viņi pastāvīgi informē lietotājus par jebkādām problēmām, kas viņiem rodas, un sabiedrība pret to pārsvarā atbalsta uzņēmumu..

Fonda nodrošinājums

Jūsu ASV dolāru līdzekļi GDAX ir apdrošināti FDIC līdz 250 000 USD. Birža lielāko daļu kriptovalūtu līdzekļu bezsaistē uzglabā saldētavās.

Binance nav tik iepriekšējs par viņu drošības pasākumiem. Tomēr apmaiņa ir parādījusi, ka viņi pienācīgi uztver fondu drošību. Nesenā pikšķerēšanas / API uzbrukumā Binance iesaldēja izņemšanu, kas saistīta ar aizdomīgām darbībām, mainīja ļaunprātīgos darījumus un atdeva līdzekļus tirgotājiem, kurus skāra uzbrukums..

Klientu atbalsts

Kaut arī iepriekš to pārņēma pēkšņais lietotāju pieaugums 2017. gada beigās, šķiet, ka klientu apkalpošana abās platformās uzlabojas.

GDAX ir pievienojis klientu atbalsta tālruņa līniju, lai papildinātu viņu parasto atbalsta biļešu sistēmu. Apmaiņai ir arī garš noderīgu jautājumu saraksts.

Binance ātri izslēdz savu veļas mazgāšanas sarakstu ar atbalsta jautājumiem, un komanda sazinās sociālajos medijos, atbildot uz visiem iespējamiem papildu jautājumiem..

GDAX vs Binance secinājums

GDAX un Binance ir lieliski piemēroti specializācijai. GDAX ir viegli lietojams fiat vārteja ar zemām maksām, savukārt Binance izmanto augstākā līmeņa tirdzniecības dzinēju, lai piedāvātu simtiem tirdzniecības pāru ar minimālu maksu.

Daudzi investori izvēlas vispirms iegādāties Bitcoin vai Ethereum ar ieslēgtu fiat GDAX pirms šo līdzekļu pārskaitīšanas uz Binance. No turienes jūs varat viegli tirgot šīs kriptovalūtas pret citiem altkoīniem. Sinerģiskās īpašības starp abām biržām nodrošina zemu izmaksu un vienkāršu tirdzniecības pieredzi.

(Skatīt CoinCentral pilnu kriptogrāfijas apmaiņas pārskatu sarakstu)

Vairāk GDAX salīdzinājumu

 • GDAX vs Bittrex
 • GDAX vs Dvīņi
 • GDAX vs Kraken
 • GDAX pret Poloniex

Vairāk Binance salīdzinājumu

 • Binance vs Coinbase

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me