Bloķēšanas ports: pirmā sociālā šifrēšanas birža

Blockport ir Amsterdamas birža koncentrējoties uz kripto tirdzniecības atvēršanu visiem lietotājiem neatkarīgi no viņu pieredzes līmeņa.

Pašreizējā investīciju ainava ir piepildīta ar augstiem šķēršļiem iekļūšanai tirgū, kas bieži attur ieguldītājus iesācējus no krituma. Lai tirgotu lielāko daļu monētu, atsevišķās biržās ir jābūt vismaz 2 kontiem, kuros saskarnes var būt mulsinošas un slikti izstrādātas. Papildus tam ilgstoši apstiprināšanas procesi un nepieciešamība pastāvīgi pārvietot līdzekļus starp kontiem rada papildu galvassāpes.

Blockport komanda mēģina to atrisināt, pievienojot pašreizējai ainavai likviditāti, drošību, pārredzamību, lietojamību un izglītību.

blockport informācijas panelis

Informācija par bloķēšanas atslēgu

Birka: BPT

Žetona tips: ERC20

ICO marķiera cena: 1 ETH = 2880 BPT

Līdzekļu vākšanas mērķis: 16666 ETH

Kopējais žetonu skaits: 69 440 000

Pieejams žetonu izpārdošanai: 49 600 000 (71,4%)

Pazīstiet savu klientu (KYC):

Pieņem: ETH


Kas ir Blockport?

Blockport ir pirmais šāda veida veids kā hibrīda decentralizēta apmaiņa sociālajā jomā. Platforma ietver vairākus sociālās tirdzniecības un koplietošanas aspektus, lai palīdzētu investoriem justies ērtāk mulsinošajā kriptogrāfijas pasaulē.

Sociālais dizains

Izmantojot Blockport, varat sazināties ar citiem tirgotājiem, runāt par ieguldījumu stratēģijām un pat kopēt citas personas tirdzniecības portfeli. Tas ļauj jaunajiem investoriem mācīties no profesionāļiem un dod viņiem apmācības riteņu komplektu, sākot tirdzniecību.

Nav grūti redzēt, ka portfeļa kopēšana kļūst populāra. Facebook un Reddit forumus pastāvīgi pārpludina jauni tirgotāji, kuri jautā, kurās monētās ieguldīt – Blockport portfeļa kopēšana novērš minējumus.

Komanda arī izveido a zināšanu pamats, stabila klientu apkalpošana un kopienas lapa, lai vēl vairāk uzlabotu lietotāju pieredzi.

Hibrīdā centralizētā arhitektūra

Blockport unikāli izmanto gan centralizētās, gan decentralizētās apmaiņas tehnoloģiju arhitektūru.

BlockPort arhitektūra

Decentralizētajā pusē, jūsu līdzekļi paliek makā, kurā jūs turat privātās atslēgas. Tas palīdz novērst uzlaušanas uzbrukumus platformai – izplatīta centralizētās apmaiņas problēma.

Centralizēti katrs jūsu veiktais darījums tiek veikts ar trešās puses apmaiņas starpniecību un ir pabeigts ārpus ķēdes. Tas novērš likviditātes problēmu, kāda dažkārt var būt decentralizētai biržai.

Izmantojot šo hibrīdo struktūru, jūs iegūstat labāko no abām pasaulēm.

Blockport marķieris (BPT)

BPT ir ERC20 marķieris, kuru izmantojat, lai iegādātos augstākās kvalitātes saturu, samaksātu diskontētās tirdzniecības maksas un apmainītos ar sociālās tirdzniecības funkcijām..

Ārpus ICO jūs varat iegādāties BPT Token Shop Blockport platformā. Jūs varat arī iegūt BPT, koplietojot savu portfeli ar citiem tirgotājiem. Katram tirgotājam, kurš kopē jūsu portfeli, ir jāmaksā maksa, kurā jūs saņemat 90%, bet Blockport saņem pārējos 10%.

Žetonu izpārdošana

Blockport palielina maksimāli 16 666 ETH, izmantojot iepriekšpārdošanas un crowdsale kārtas. Tikai 69 440 000 BPT kādreiz tiks izveidots, un 71,4% no tā tiek piešķirti ICO dalībniekiem. Atlikušie marķieri tiek sadalīti starp komandu un agrīnajiem investoriem, Token Store un sabiedrību.

Blockport ICO marķiera izplatīšana

Konkurence

Kriptogrāfijas apmaiņas, kas konkurē ar Blockport, netrūkst. Lielais vārds kosmosā šobrīd, protams, ir Coinbase. Abas platformas specializējas ērti lietojamās saskarnēs, kuras jebkuram investoram var būt ērti izmantot.

Decentralizētās apmaiņas lēnām kļūst par normu, tomēr ar vairākiem ievērojamiem kriptogrāfijas projektiem izveido paši, tostarp:

  • Komodo platforma
  • Viļņi
  • 0x

EtherDelta ir vēl viena populāra decentralizēta birža, taču tās netaisnīgais dizains liek investoriem viegli kļūdīties.

Blockport komanda

Blockport komanda strādā no TQ, tehnoloģiju centra, kuru atbalsta Google un KPMG Amsterdamā.

Sebastiaan Lichter (galvenais produkts) un Kai Bennink (Chief Strategy) nodibināja komandu. Abiem dibinātājiem ir gadu pieredze tehnoloģiju jomā, un Bennink specializējas blokķēdē Delftas Tehnoloģiju universitātē.

Īpaši komanda nesen sadarbojās ar Ark, projektu, kas rada savstarpēji saistītu blokķēžu ekosistēmu. Ņemot vērā to, ka Ark koncentrējas uz dizainu un ērtu lietošanu, ir loģiski, ka šie divi uzņēmumi apvienosies. Arkas finanšu direktors Larss Rensings tika piesaistīts arī kā Blockport padomnieks.

Blockport plusi

  • Liela problēmu telpa. Valūtas tirgus ir milzīgs, un tajā ir vietas vairākiem veiksmīgiem uzņēmumiem. Labākās biržas atvieglo darījumus vairāk nekā USD 1B vērtībā dienā.
  • Partnerība ar Ark. Ark ir labi izveidots blokshēmas uzņēmums ar spēcīgu kopienu. Blockport varēs piekļūt sabiedrībai un, visticamāk, izmanto arī viņu tehnoloģijas.
  • Skaists dizains. Blockport dizains izpūš lielāko daļu citu apmaiņas vietu no ūdens. Viņiem nevajadzētu būt grūti iegūt lietotāju adopciju ar savu gludo dizainu.

bloķēšanas ceļvedis

Blockport Cons

  • Nepierādīts produkts. Apmaiņa joprojām tiek izstrādāta, un komanda drīz izlaidīs beta versiju. Bez darba produkta joprojām ir daudz risku.
  • Nav peļņas dalīšanas. Kucoin un Binance, divas citas biržas, kas rīkojušas SIO, savos žetonos ir iekļāvušas peļņas sadali. Blokportam tas trūkst.

Pēdējās domas

Blockport mēģina pazemināt kriptogrāfisko ieguldījumu ienākšanas šķēršļus, izmantojot vienkāršas lietotāja saskarnes un sociālo tirdzniecību. Tas ir ļoti vajadzīgs produkts nozarē, kas ir pārņemta ar sliktu pieredzi un neskaidriem procesiem.

Komanda izmanto ieguldījumiem raksturīgo sociālo raksturu, izveidojot platformu, kurā jaunie investori var mācīties no tirgiem un tirgoties līdzās pieredzējušākiem tirgotājiem. Vēl labāk, ieguldot veterānus, tiks samaksāts par zināšanu apmaiņu un sabiedrības uzlabošanu.

Marķiera iepriekšpārdošana jau ir notikusi, taču jūs joprojām varat piedalīties 24. janvāra pūlī. Pārliecinieties, vai esat pieteikties baltajam sarakstam pirms tam gan.

Plašāku informāciju par Blockport varat atrast viņu rakstā šeit.

Papildu Blockport resursi

Telegramma

Facebook

Twitter

Bitcointalk

Vidējs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me