Eximchain: privāti viedie līgumi par piegādes ķēdes finansēšanu

Eximchain ir balstīts uz MIT programmatūras izstrādes uzņēmums izmantojot blokķēdi, lai uzlabotu piegādes ķēdes finansēšanu (SCF). SCF ļauj investoriem finansēt organizāciju visā tās piegādes ķēdes procesā, dodot viņiem lielāku apgrozāmo kapitālu un pamatdarbības naudas plūsmu, lai palielinātu efektivitāti un samazinātu risku. Uzņēmumi, kas veiksmīgi pārvaldīja šo naudas plūsmu, ir samazinājuši krājumus līdz 30%, kā rezultātā ievērojami samazinājušās darbības izmaksas.

Diemžēl kvalitatīvu SCF vēsturiski ir bijis grūti īstenot. Piegādes ķēdes ir lieli, sarežģīti procesi, kuros iesaistītas daudzas puses visā pasaulē. SCF paļaujas uz visu loģistikas sistēmas daļu koordināciju un saskaņotiem stimuliem.

Projektā tiek izmantota blokķēdes tehnoloģija, lai ļautu nemanāmi integrēt SCF mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) sistēmās. Papildus SCF šie uzņēmumi var arī izsekot ieguvi, lai nodrošinātu produkta derīgumu, precīzi pārvaldītu krājumus un izveidotu pilnībā pielāgotus risinājumus, izmantojot Eximchain SDK.

Eximchain saskarne

Eximchain galvenā informācija

Birža: EXC

Žetons Tips: ERC20 līdz Mainnet palaišanai

ICO Žetons Cena: 1 EXC = ~ 0,33 USD

Ziedojumu vākšana Mērķis: 20 000 000 USD


Kopā Žetoni: 150 000 000

Pieejams priekš Žetons Izpārdošana: 60 000 000 (40,0%)

Zināt Jūsu Klients (KYC): Jā

Pieņem: ETH

Kas ir Eximchain?

Eximchain ietver rīku komplektu, ko uzņēmumi var izmantot, lai uzlabotu piegādes ķēdes procesu. Lai gan SCF viedie līgumi ir projekta primārie piedāvājumi, blockchain platforma palīdz arī kvalitātes nodrošināšanā un krājumu izsekošanā.

Piegādes ķēdes finanses

Eximchain galvenā uzmanība tiek pievērsta SCF integrācijai. Sistēma ļauj finansistiem pārskatāmi aplūkot piegādes ķēdes naudas plūsmu, lai viņi varētu precīzāk spriest par ieguldījumu risku. Kā minēts iepriekš, piegādes ķēdes ir sarežģītas, un viena spēlētāja stimuli var neatbilst visas ekosistēmas panākumiem.

Lai atrisinātu šo problēmu, Eximchain īsteno Daudzpusēja dinamiskā līgumu slēgšana savā SCF risinājumā. Šis līgumu slēgšanas mehānisms izmanto spēļu teorijas paņēmienus, lai nodrošinātu, ka visas saistītās puses (pircēji, pārdevēji, finansisti) rīkojas tā, lai atbalstītu visu sistēmu, nevis tikai viņu individuālās tvertnes.

Sourcing un krājumu pārvaldība

Eximchain viedie līgumi arī reģistrē preču darījumus starp pircējiem un pārdevējiem blokķēdē. Tā kā ieraksts atrodas nemainīgā virsgrāmatā, pircēji var izsekot, kur prece bijusi līdz avotam, un droši zināt, ka tā ir precīza.

Eximchain’s blockchain nodrošina arī konsekventu un precīzu krājumu virsgrāmatu. Katrs atsevišķs uzņēmums piegādes ķēdē var aplūkot koplietoto informāciju un balstīt savu procesu uz to.

Programmatūras izstrādes komplekts (SDK)

The Eximchain SDK ļauj uzņēmumiem pilnībā pielāgot savu piegādes ķēdes risinājumu. Lai gan blokķēde ir publiska, tā izmanto privātus viedlīgumus, lai nodrošinātu patentētas informācijas un darījumu datu aizsardzību.

Eximchain marķieris (EXC)

Eximchain ICO laikā izplata ERC20 žetonus, bet platforma izmantos vietējo marķieri (EXC), kad tas būs pieejams. Kad tie būs pieejami, ERC20 marķieri būs jātirgo pret vietējiem EXC marķieriem, un pa to laiku nevarēsit tirgot ERC20 marķierus..

Žetonu īpašnieki izmanto EXC, lai samaksātu tīkla nodevas, apstiprinātu stāvokļa izmaiņas un veiktu pārvaldību. Eximchain ir dakšas QuorumChain balsošanā balstītā vienprātības metode un pievienoja dažus papildu pārvaldības noteikumus. Līdzīgi kā pierādījums par likmēm, arī Eximchain vienprātības metode neprasa kalnračus. Tā vietā platformas mezgli balso, lai uzturētu tīkla vienprātību un nopelnītu papildu EXC, piesaistot savus līdzekļus.

Atšķirībā no pierādījumiem par likmēm, mezglus var nobalsot par vienprātības mehānismu neatkarīgi no tā, cik daudz viņiem ir EXC.

Žetonu izpārdošana

Eximchain ir uzstādījis cieto vāciņu 20 miljoni USD priekš viņiem žetonu pārdošana. Tajā laikā komanda izveidos 150 miljoni žetonu un sadalīt 60 miljonus (40%) ICO dalībniekiem. Komanda sadalīs pārējos žetonus saskaņā ar zemāk redzamo diagrammu.

Eximchain marķiera piešķiršana

Eximchain konkurss

VeChain Thor un Waltonchain ir divi lielākie Eximchain konkurenti piegādes ķēdes telpā. Abiem konkurentiem šogad līdz šim ir bijusi ievērojama izaugsme un viņi lepojas ar iespaidīgām partnerattiecībām.

Lai atšķirtu sevi, Eximchain vispirms koncentrējas uz piegādes ķēžu finansiālo pusi, bet pārējie divi projekti griežas ap fiziskajiem produktiem. Katrā ziņā loģistika ir pietiekami liela nozare, lai visiem trim būtu jāatrod pietiekami daudz vietas darbībai.

Citi potenciālie konkurenti ir Modum, Wabi un OriginTrail.

Eximchain komanda

Hope Liu (izpilddirektors) un Can Kisagun (padomnieks) sāka Eximchain no MIT Media Lab 2016. gadā. Pievienojās Huans Sebastians Huertass (CTO). komanda neilgi pēc tam. Kopš tā laika komanda ir ieguvusi Inovāciju dzinēja balvu Rīsu biznesa plāna konkursā un parakstījusi 9 nodomu vēstules (LOI) ar dažādiem uzņēmumiem.

eximchain komanda

Liu ir laboratorijas vadītājs Ziemeļamerikas Blockchain asociācijā, un viņam ir vairāk nekā 6 gadu pieredze pārrobežu darījumu apstrādē UBS Asia. Kisaguns bija sākotnējais Eximchain izpilddirektors, pirms pārcēlās uz līdzdibinātāju Enigma. Huertas sāka kodēt 13 gadu vecumā un junioru gadā MIT izveidoja kriptonauda spēli.

Eximchain plusi

  • Milzīgs tirgus. Piegādes ķēde un loģistika ir a vairāku triljonu dolāru tirgus ar kopīgi izvirzītu mērķi – nepārtraukta uzlabošana. Eximchain tehnoloģija lieliski sasaucas ar šo mērķi.
  • Gudra komanda. Lielākā daļa komandas locekļu ir MIT absolventi ar plašu pieredzi piegādes ķēdes un blokķēdes tehnoloģijās.
  • Pierādīti sasniegumi. Pat bez mainnet komanda ir nodrošinājusi LOI, uzvarējusi sacensībās un piedalījusies cienījamā akseleratora programmā Plug and Play.

Eximchain Cons

  • Pagaidām nav produkta. Mainnets nebūs pieejams līdz plkst Q2 / Q3 šogad, 2018. Ar šo palaišanu komandai joprojām ir jāpierāda daudz.
  • Nesabalansēts marķieru sadalījums. Tikai 40% EXC marķieru tiek izplatīti ICO līdzautoriem. Tas ir mazāk nekā lielākajai daļai SIO; tomēr komanda piešķir papildu 20% platformā esošajiem agrīnās ieviešanas MVU. Ņemot vērā, ka galvenie marķiera lietotāji ir MVU, tas ilgtermiņā var kļūt labāks.

Pēdējās domas

Eximchain mēģina uzlabot MVU piegādes ķēdes procesus, nodrošinot tiem spēcīgu SDK, lai izveidotu savus blokķēdes risinājumus. Atšķirībā no citiem piegādes ķēdes projektiem komanda vispirms risina jautājumus ar finansējumu. Turpmāk viņi pāriet uz krājumu pārvaldību un preču ieguvi.

Komanda ir piepildīta ar MIT absolventiem un padomdevējiem ar lielu pieredzi gan blokķēdes tehnoloģijā, gan piegādes ķēdes procesos.

Tā kā nozare ir tik liela kā loģistika, nebūtu pārsteidzoši redzēt, ka Eximchain ir lieliski vadīts. Veiksmīgai tīkla sākšanai un nepārtrauktai uzņēmējdarbības attīstībai šogad Eximchain komandai vajadzētu dot lieliskus rezultātus.

Papildu Eximchain resursi

Vidējs

Twitter

Džitūbs

Telegramma

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me