KuCoin biržas apskats

Vēl 2011. gadā KuCoin biržas dibinātāji sāka pētīt blokķēdes tehnoloģiju un 2013. gadā devās tālāk, lai izveidotu KuCoin tehnisko arhitektūru. 4 gadus vēlāk apmaiņa tika uzsākta ar galveno mērķi “kļūt par vienu no top 10 pasaules karstākajām apmaiņas platformām [s ] ”Līdz 2019. gadam. Šajā īsajā laika posmā KuCoin izdevās pāriet no neskaidras apmaiņas uz vietu kā 18. lielākais apmaiņa pēc 24 stundu tirdzniecības apjoma.

Šī starptautiskā kriptovalūtas birža, kas atrodas ārpus Honkongas, pašlaik atbalsta daudzu digitālo aktīvu tirdzniecību. Izpilddirektors un viens no sākotnējiem dibinātājiem Maikls Gams ir bijušais tehniskais eksperts Ant Financial, kas ir visvērtīgākā fintech kompānija pasaulē..

Interesanti šajā biržā ir tas, ka tā darbojas pēc peļņas sadales sistēmas un 50% no ikdienas kopējiem tirdzniecības maksas ieņēmumiem izplata lietotājiem, kuriem ir viņu biržas marķieris KuCoin Shares (KCS). Līdzīgi kā Binance, KuCoin piedāvā samērā zemas tirdzniecības maksas un stimulus savas vietējās kriptovalūtas turēšanai (vai tirdzniecībai)..

Tātad, kas vēl ir tik īpašs KuCoin? Šajā pārskatā mēs iegremdēsimies dziļi KuCoin tirdzniecības platformas iekšējā darbībā.

Tautas viedoklis

Lai apkopotu sabiedrības viedokli, rakstnieks vērsās pie Reddit, lai uzzinātu, ko internets saka par šo apmaiņu. Kopumā šķiet, ka KuCoin ir ieguvis labas atsauksmes no šiem anonīmajiem avotiem.

Labais: pozitīvas atsauksmes par KuCoin ir tā lietotājam draudzīgais interfeiss, detalizēti tirdzniecības grafiki, divu faktoru autentifikācija, KCS turētāja atlīdzība, zemas tirdzniecības / izņemšanas maksas un spēja nopelnīt GAS, turot biržā NEO. Turklāt tā piedāvā apmaiņu starptautiskajai sabiedrībai, nodrošinot to pieejamu vairāk nekā 10 valodās.

Slikti: jūs nevarat iegādāties sākotnējo kriptovalūtu biržā, un daži lietotāji ziņo par sistēmas atpalicību un lēnu klientu apkalpošanu. Ir arī daži, kas apmaiņu saista ar Confido scam, viltotu ICO, kas beidzās ar investoru naudu. Lai gan lielākā daļa lietotāju atzīst, ka KuCoin apmaiņa nebija saistīta ar krāpšanos, negatīvais notikums joprojām paliek lietotāju prātos. Tomēr viņu kopiena, šķiet, ciena KuCoin par atlīdzību tiem, kas ieguldīja Confido.

KuCoin apskats: galvenā informācija

Tabulas ID ir obligāta vērtība!

KuCoin komandas pārskats

Kā teikts viņu oficiālā mājas lapa kurā uzskaitīti 12 galvenie dalībnieki: “Kucoin mērķis ir nodrošināt lietotājiem vēl drošākus un ērtākus digitālo aktīvu darījumu un apmaiņas pakalpojumus, integrējot augstākās klases aktīvus visā pasaulē un izveidojot vismodernāko darījumu platformu”..

Izpilddirektors un dibinātājs Maikls Gams ir bijušais ķīniešu Alibaba grupas filiāles Ant Financial tehniskais eksperts. Viņš bija arī vecākais partneris tādos interneta gigantos kā MikeCRM un KF5.COM.


Izpilddirektors Ēriks Dons tiek dēvēts par “vecāko interneta pētnieku, sistēmu arhitektu un interneta nozares zvaigzni”. Tiek arī norādīts, ka viņš ir CTO un vecākais partneris IT uzņēmumos, tostarp YOULIN.COM, KITEME un REINOT. Tomēr nav skaidrs, vai šīs vietnes patiešām pastāv, jo tās netika rādītas Google meklēšanā vai ievadot vietņu domēnus. Pēc viņa LinkedIn, viņš šobrīd ir Youlin Network Technologies CTO, tomēr netiek pieminēts KITEME vai REINOT.

Rakstnieks atzīst, ka valodas barjeru dēļ daudzu šo dibinātāju / komandas locekļu fona izpētē var būt daži ierobežojumi. Tomēr, ja komandas locekļi ir tādi, kādus viņi saka, viņi gūst ilggadēju pieredzi no tādiem slaveniem uzņēmumiem kā 18,4 miljardi dolāru investīciju firma GF Securities un mobilo maksājumu risinājums un pakalpojumu sniedzējs iBoxPay.

kucoin

KuCoin biržas izmantošanas pārskats

KuCoin nodrošina diezgan ātru lietotāja aktivizācijas procesu, un konta izveidei rakstniekam bija nepieciešamas mazāk nekā 3 minūtes.

kucoin

Lai sāktu, jums:

  1. Piekrītiet noteikumiem un nosacījumiem
  2. Reģistrējieties, izmantojot savu e-pastu un paroli
  3. Noklikšķiniet uz aktivizācijas saites e-pasta e-pastā (kas var būt jūsu surogātpasta lodziņā),
  4. Jūs esat pierakstījies.
  5. Iemaksājiet līdzekļus no cita maka un sāciet tirdzniecību!

kucoin

Lai tirgotos, vienkārši ierakstiet noteikta tirdzniecības pāra cenu un summu, kuru vēlaties iegādāties. Katram darījumam KuCoin pieprasa ievadīt savu Google 2-FA (ja vien iestatījumos nevēlaties noņemt šo funkciju)..

Pieņemsim, ka vēlaties iegādāties 1 KCS un apmainīt to pret ETH, daudzuma sadaļā ierakstiet 1 un pieprasīto cenu, par kuru vēlaties to iegādāties. Ja vēlaties veikt tūlītēju darījumu, tas palīdz ierakstīt pašreizējo cenu “Jautāt”, pirkšanas režģa augšējā labajā stūrī tiek parādīta.

Tirdzniecības galvenās iezīmes biržā ir spēja sazināties ar automātisko atbalstu visu diennakti, jūsu spēja tirgoties ar daudziem bāzes tirdzniecības pāriem, piemēram, BTC, ETH, NEO un KCS, un ka vietne parāda USD vai BTC summu, kas ir jūsu portfelis ir vērts. Tas arī ļauj lietotājiem noklikšķināt uz tirdzniecības pāra, lai iegūtu sīkāku ieskatu par tirdzniecību (parādīts zemāk).

kucoin

Maksa par katru darījumu ir 0,1% no jūsu nopirktā aktīva (atskaitot visas atlaides, kuras varat saņemt, turot KCS). Par katru jums piederošo 1000 KCS jūs saņemat 1% atlaidi (nepārsniedzot 30%). Aptuveni 5 ASV dolāru vērtībā jums vajadzēs turēt apmēram 5000 ASV dolāru KCS par 1% atlaidi un 50 000 USD KCS (10 000 KCS) ar 10% atlaidi. Skaidrs, ka vidusmēra konta īpašniekam nav pieejamas būtiskas atlaides tirdzniecības maksām.

Iemaksa un izņemšana ir diezgan vienkārša. Viss, kas jums jādara, ir pāriet uz sadaļu “Aktīvi” un ierakstīt attiecīgo informāciju.

kucoin atsaukt

Depozīts ir bezmaksas, un izmaksas izmaksas ir atkarīgas no valūtas, kuru vēlaties izņemt. Piemēram, NEO un GAS izņemšana ir bez maksas, bet ETH atsaukšana maksā 0,01 ETH un BTC izņemšana maksā 0,0005.

Binance lietotājiem šobrīd maksā 0,1% par katru darījumu, piedāvā bezmaksas depozītus, bezmaksas NEO un GAS izņemšanu, attiecīgi 0,001 BTC un 0,01 ETH izņemšanas maksu. Kā redzat, KuCoins maksas ir diezgan līdzīgas, salīdzinot tās ar Binance’s, labi pazīstamu zemo cenu tirdzniecības platformu.

Dividenžu saņemšana

Ja vēlaties aprēķināt, cik daudz saņemsit monētu dividendēs, varat noklikšķināt uz šo saiti un ierakstiet turēto KCS daudzumu. Pašlaik, turot 100 KCS, jūs nopelnīsit aptuveni 10 centus dienā monētu dividendēs no aptuveni 100 dažādām monētām. Lai gan tas var šķist mazs daudzums, paturiet prātā, ka KCS vienības vērtība var arī pieaugt. Kopš tās izlaišanas, KCS ir pieaudzis par vairāk nekā 900%.

kucoin atlīdzības

Kopsavilkums

KuCoin ir viegli lietojams, piedāvā labu drošību, tai ir mobilā lietotne, tiek piedāvātas zemas tirdzniecības maksas un stimulēti tirgoties / turēt KCS. Turklāt fakts, ka biržas aizver durvis uz jauniem lietotāju kontiem mērogojamības trūkuma dēļ, bet KuCoin nav padarījis to par stabilu izvēli jauniem lietotājiem, kuri vēlas tirgoties altcoin tirgū. Tas nozīmē, ka KuCoin noteikti ir ceļā, lai kļūtu par vienu no pasaules lielākajām pasaules biržām.

Raksta tapšanas laikā KuCoin pašlaik ir 28. lielākā birža ar apjomu 84 243 753 USD. Lai gan šis skaitlis ir tālu aiz pasaules valūtas līdera Upbit (4 309 450,07 USD), tas var turpināt masveida jauno lietotāju piesaistīšanu un pāriet uz top 10 vietu. Lai iekļūtu labāko desmitniekā, tam jāpārspēj Bittrex un jāiegūst aptuveni 600 miljoni USD.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me