Labākie anonīmie Bitcoin maki

Tātad, jūs beidzot esat nolēmis izņemt savu bitcoin no biržas un uzglabāt to makā. Gudrs gājiens.

Jūsu kriptonauda glabāšana seifā samazina risku, ka hakeri var nozagt jūsu līdzekļus, kuri parasti vēršas pret valūtas maiņu viņu ļaunuma dēļ..

Kā papildu drošības slānis, izvēloties seifu, jāņem vērā arī privātums. Daudzi cilvēki vienādo vēlmi pēc privātuma. Anonīma maka izmantošana atdala jūsu personisko informāciju no jūsu līdzekļiem, neļaujot nevienam izsekot jums, lai iegūtu šī saldā, kriptogrāfiskā pīrāga šķēli.

Pārsteidzoši, ka tirgū nav daudz maku, kas koncentrējas uz jūsu anonimitāti.

Šajā rakstā es izklāstīšu četras jūsu labākās iespējas, lai jūs varētu atrast sev piemērotāko.

PIEZĪME: Tā kā Bitcoin būtībā ir valsts virsgrāmata, nav iespējas palikt 100% anonīms. Ja jūs meklējat pilnīgu privātumu, ir vērts apskatīt citas monētas, piemēram, Monero vai Verge.

Samourai

Samourai ir viens no jaunākajiem pieejamajiem anonīmajiem makiem. Diemžēl produkts pašlaik ir tikai alfa, un to var izmantot tikai tad, ja jums ir Android tālrunis. Attiecībā uz maku, kurā galvenā uzmanība tiek pievērsta privātumam, Samourai joprojām ir lielisks dizains. Saskarne ir vienkārša, un jūs varat veikt daudz funkciju, izmantojot īsziņu tekstus.

Katru reizi, kad saņemat bitcoin, seifs izveido jaunu adresi, lai neļautu kādam izsekot jūsu pirkšanas paradumiem. Samourai arī brīdina jūs, vairākas reizes sūtot bitcoin uz vienu un to pašu adresi, lai atturētu no netīšas adreses atkārtotas izmantošanas. Maksā ir arī citas izplatītas privātuma funkcijas, piemēram, Tor un VPN atbalsts, kā arī blokķēdes aizsmakums.

Samourai Bitcoin maks

Lai paplašinātu anonimitāti savā tālrunī, Samourai ir arī Maskēšanās režīms. Šī lieliskā funkcionalitāte paslēpj seifu no sākuma ekrāna, palaišanas programmas, lietotņu saraksta un jaunāko lietotņu. Vienīgais veids, kā jūsu seifs parādās, ir izsaukt slepenu PIN kodu. Tās ir dažas spiegu līmeņa lietas tieši tur.

Secinājums: Ja Samourai var izpildīt visu, ko viņi sola, tas viegli būs viens no labākajiem anonīmās programmatūras makiem. Viņi ir iebūvējuši produktā vairākus privātuma slāņus, atstājot jums ērti lietojamu maku, kuram nav nepieciešama papildu iestatīšana vai spraudņi.

Electrum on Tails OS

Electrum tika izveidots 2011. gadā un ir viens no uzticamākajiem programmatūras seifiem kriptogrāfiskajā telpā.

Vairāki sabiedrības locekļi iesaka izmantot šo maku uz a Astes operētājsistēma (OS), lai jūs paliktu anonīms. Izmantojot šo maku, izmantojot Tails, visa jūsu satiksme tiek virzīta caur Tor – anonimitātes tīklu, kas padara praktiski neiespējamu jūsu darbības izsekošanu.

Lai iestatītu Electrum maku, jums nav jāievada nekāda personiskā informācija.

Vienīgais iespējamais veids, kā kāds varētu jūs saistīt ar jūsu darījumiem un naudas līdzekļu atlikumiem, ir tas, ka jūs pārraidāt publiskās adreses, kuras izmantojat.

Electrum arī ģenerē jaunas adreses katram darījumam, līdz tiek sasniegts starpības ierobežojums – pēc noklusējuma iestatīts uz 20. Kad būsit sasniedzis šo ierobežojumu, jūs joprojām varēsit manuāli ģenerēt jaunas adreses, komandu konsolē ierakstot skriptu. Tomēr esiet piesardzīgs, jo visas adreses, kas ģenerētas, pārsniedzot atstarpju robežu netiks automātiski atgūts no sēklām. Lai tos atgūtu, jums jāpalielina atstarpju ierobežojums vai jāizveido jaunas adreses, līdz tiek atrasti izmantotie.

Ja plānojat vai jau lietojat aparatūras maku, varat to izmantot kopā ar Electrum. Seifs atbalsta trešo pušu spraudņus populāriem aparatūras makiem, kā arī vairāku parakstu pakalpojumiem.

Secinājums: Electrum ir uzticama sabiedrībai, un tā jums nodrošina augsta līmeņa anonimitāti.

Šis bezmaksas maku ir lieliska iespēja lietotājiem, kuri ērti darbojas ar alternatīvām operētājsistēmām un izmanto komandrindu. Ja šīs lietas jūs iebiedē, es iesaku izmantot vienkāršāku risinājumu.

BitLox

BitLox ir bitcoin aparatūras maks ar privātuma komplektu, kas paredzēts jūsu anonimitātes nodrošināšanai. Aparatūra spēj noturēt vairāk nekā 100 maki ar spēju radīt miljoniem adrešu katram maciņam. Jums nav jāuztraucas par adrešu atkārtotu izmantošanu ar šķietami nebeidzamu seifa un adrešu kombināciju daudzumu.

BitLox izmanto slēptos makus ar datiem, kas neatšķiras no nejaušiem baitiem, lai nodrošinātu vēl vienu privātuma slāni un nodrošinātu ticamu noraidāmību. Maks arī nodrošina jūsu darījumu parakstus ar a NIST sertificēts patieso nejaušo skaitļu ģenerators. Ja nepieciešams, varat ievadīt ārkārtas PIN kodu, lai no ierīces notīrītu visus lietotāja datus.

Komplekts BitLox Extreme Privacy

The Īpaša privātuma kopa BitLox piedāvā arī militāras klases USB glabātuvi ar iepriekš instalētu OS Tails. Izmantojot šo, jūs varat anonīmi nosūtīt un saņemt līdzekļus, izmantojot Tor tīklu, izmantojot viņu ar Tor saderīgo tīmekļa rīku.

Secinājums: Ja jūs interesē drošs, privāts aparatūras maks, BitLox ir lieliska iespēja. Lai gan tas ir dārgāks nekā tā konkurenti (Extreme Privacy Set ir 198 USD), produktam ir unikālas privātuma funkcijas, kuras pārējie aparatūras maki vienkārši neietver.

Darkwallet

Darkwallet tika izstrādāts īpaši, lai padarītu jūsu bitcoīna lietošanu pēc iespējas privātu. Viņu vietnē ir norādīts, ka seifs ir tā pirmajā publiskajā beta versijā, taču viņu GitHub lapa apgalvo, ka produkts ir tikai alfa. Viņu GitHub repo arī nav apņēmusies vairāk nekā gadu, liekot man domāt, ka šis projekts ir miris ūdenī.

Maks ir pieejams tikai kā Google Chrome spraudnis bet ietver tādas funkcijas kā multisig un darījuma atbalsts. Lai jūsu darījumi būtu pēc iespējas anonīmi, Darkwallet izmanto slēpto maksājumu un MonētaPievienoties saspiešana.

Tāpat kā lielākā daļa citu anonīmo seifu, arī Darkwallet ģenerē jaunu publisku adresi katram jūsu veiktajam darījumam.

BRĪDINĀJUMS: Vairāki lietotāji ir ziņojuši, ka, lai arī maks darbojas, tas ir pilns ar kļūdām. Turklāt darījumi, izmantojot Darkwallet, bitcoīnu tīklā bieži vien aizņem daudz ilgāk nekā parasti.

Secinājums: ES iesaku pret izmantojot Darkwallet. Satraukums rada ierobežoto informāciju viņu vietnē un neaktīvo GitHub lapu. Izstrādātāji pat apgalvo, ka “seifa lietošana nemaz nav droša”. Tā parasti nav laba zīme.

(Pārbaudiet mūsu pilnu ieteicamo Bitcoin maka un Ethereum maka opciju sarakstu)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me