LocalBitcoins darbojas kopš 2012. gada, savienojot Bitcoin pircējus un pārdevējus atklātā, vienādranga tirgū. Ir daudz iemeslu ieteikt Vietējos Bitcoins kā drošu un viegli lietojamu tirdzniecības platformu. Šajā Vietējo Bitcoins pārskatā es paskaidrošu, kas man patīk Vietējos Bitcoins un kā jūs varat gūt labumu no platformas izmantošanas.

Vietējā Bitcoins galvenā informācija

Pirms mēs iegremdējamies pārskatā, vissvarīgākais punkts par vietējo Bitcoins lietošanu ir laba prāta izmantošana. Vietējie Bitcoins nav apmaiņa tradicionālajā nozīmē. Jūs neievadāt bankas konta informāciju un neiegādājaties Bitcoin. Tā vietā Vietējie Bitcoins ir vieta, kur jūs varat satikt citus cilvēkus, kas interesējas par Bitcoins pirkšanu un pārdošanu. Kā tāds, jums vajadzētu būt piesardzīgam, izvēloties tirgotājus, ar kuriem veikt darījumus. Lai gan vietējos Bitcoins ir izstrādāti pasākumi, lai pārliecinātos, ka neesat izvilkts, sūdzības iesniegšana var būt nomākta un laikietilpīga.

Ar ko vietējie Bitcoins atšķiras no citām biržām

Kā jau iepriekš minēju, Vietējie Bitcoins atšķiras no citām biržām, jo ​​tā nav tirdzniecības birža. Kad izveidojat kontu lielākajās biržās, piemēram, Coinbase, Kraken vai Bitstamp, jūs saistāt savu bankas kontu tieši ar viņu tirdzniecības platformu, lai finansētu pirkšanas un pārdošanas komandas. Apmaiņā pret darījumu atvieglošanu šīs biržas iekasē maksu par darījumiem.

Vietējie Bitcoins ir atšķirīgi. Pieņemsim, ka vēlaties iegādāties dažus Bitcoins vietējos Bitcoins. Pirmkārt, jūs izveidojat kontu un maku Vietējos Bitcoins, bet savu bankas konta informāciju tieši nesavienojat ar Vietējiem Bitcoins. Tā vietā jūs meklējat citus lietotājus, kuriem ir Bitcoins, un vēlaties tos jums pārdot.

pirkšanas iespējas

Kad atrodat lietotāju, kurš piedāvā pārdot Bitcoins par jums patīkamu valūtas kursu un noteikumiem, jūs ziņojat viņiem, lai viņi vienotos par darījumu. Tad jūs atradīsit veidu, kā samaksāt personai. Tiešsaistes darījumos varat izmantot skaidras naudas iemaksu, izmantojot banku, PayPal (par maksu) vai citiem skaidras naudas pārskaitīšanas līdzekļiem. Vai dažos gadījumos jūs varat satikties klātienē un dot personai skaidru naudu apmaiņā pret Bitcoin, līdz ar to nosaukums Local Bitcoins.

Kad esat samaksājis, Bitcoins tiek izlaisti jūsu vietējā Bitcoins makā, un no turienes jūs varat tos pārvietot uz savu personīgo maku..

Kā izvairīties no krāpšanās vietējos bitkoinos

Kopš Vietējie Bitcoins ir vienaudžu apmaiņa, jūsu darījumi ir tikpat uzticami kā persona, kas atrodas darījuma otrajā pusē. Kad maksājat tiešsaistē, vietējie Bitcoins tur visus darījumus ar depozītu, tāpēc, ja jūs varat pierādīt, ka esat par tiem samaksājis, Bitcoins tiks atbrīvots jums. Tomēr ir diezgan viegli izvairīties no sūdzības iesniegšanas, ja, pārbaudot tirgotājus, ar kuriem darāt, ievērojat dažus vienkāršus piesardzības pasākumus.

Kad domājat par tirdzniecības veikšanu, noklikšķiniet uz tirgotāja lietotājvārda, lai redzētu vairāk informācijas par viņa tirdzniecības vēsturi …

tirgotāja piemērs

Novērtējot tirgotāju, man patīk meklēt šādus kritērijus:


  1. Vai viņi ir tirgojuši vairāk nekā 50 BTC?
  2. Vai viņi ir veikuši vairāk nekā 100 darījumus?
  3. Vai viņu atsauksmes ir 97% vai augstākas?
  4. Vai viņi ir bijuši vietējos Bitcoins vairāk nekā gadu?
  5. Vai viņi ir pārbaudījuši savu informāciju, izmantojot vietējos Bitcoins?
  6. Vai 20 vai vairāk lietotāji “uzticas” šim tirgotājam?

Ja atbildes uz šiem sešiem jautājumiem ir “jā”, jūs, iespējams, esat ieguvis labu tirdzniecību. Kā redzat iepriekš redzamajā ekrānuzņēmuma piemērā, lietotājs CeruleanShine atbilst visiem maniem uzticama tirgotāja kritērijiem. Es justos ērti, veicot darījumu ar šo personu.

Protams, kā jaunam vietējo Bitcoins lietotājam jums arī jāveido sava reputācija. Dažreiz tas var nozīmēt mazāku darījumu veikšanu ar mazāk cienījamiem tirgotājiem, lai izveidotu jūsu tirdzniecības skaitu un atgriezenisko saiti. Es iesaku šos pirmos darījumus turēt zem 200 USD, tādēļ, ja kaut kas noiet greizi, jūs neesat uz āķa par pārāk daudz naudas.

Visiem tiešsaistes darījumiem Local Bitcoins nodrošina darījuma aizsardzību. Pārdevējs ievieto Bitcoins vietējā Bitcoins darījuma kontā (plus pārdevējam jāpievieno 1% kā Vietējo Bitcoins darījumu maksa). Pēc tam jūs nosūtīsit maksājumu pārdevējam un darījumu atzīmēsit kā apmaksātu. Tiklīdz pārdevējs saņems maksājumu, viņš atbrīvos darījuma summu. Ja pārdevējs mēģina aizbēgt ar jūsu naudu, jūs varat iesniegt sūdzību vietējiem Bitcoins kopā ar maksājuma apliecinājumu, un viņi jums atbrīvos darījuma depozītu..

Kur jūs varat izmantot vietējos Bitcoins?

Vietējie Bitcoins kā vienaudžu apmaiņa ir veidoti tā, lai tie būtu decentralizēti un izmantojami no jebkuras vietas. Tā kā jūs varat norēķināties skaidrā naudā un jums nav nepieciešams izmantot bankas, ja vien jūsu reģionā ir citi lietotāji, jūs varat pirkt un pārdot, izmantojot Local Bitcoins gandrīz visur pasaulē. Ir divi galvenie izņēmumi; Vietējie Bitcoins nav pieejami Vācijā vai Ņujorkas štatā noteikumu dēļ.

Cik daudz jūs varat nopirkt un kā jūs maksājat?

Vietējais Bitcoin neuzliek ierobežojumus darījumiem. Jūs varat brīvi izlemt, cik daudz esat gatavs tirgoties. Ja pārdodat, varat arī pats noteikt cenas. Parasti cienījami pārdevēji varēs noteikt dažus vairāk dolāru maiņas kursā nekā mazāk pieredzējuši.

Vietējie Bitcoins saviem tirgotājiem piedāvā vairāk nekā 50 iespējamās samaksas metodes. Lietotāji var piekrist iegādāties Bitcoin, izmantojot jebko, sākot no iTunes dāvanu kartēm līdz pa pastu sūtītai naudai. Kamēr jūs un tirgotājs vienojieties par skaidras naudas pārskaitīšanas metodi, jūs varat maksāt, kā vēlaties.

Localbitcoins norēķinu metodes

Ja jūs pārdodat Bitcoins par naudu vietējos Bitcoins, ir lietderīgi pieprasīt tādu darījumu veidu, kuru ir grūti atcelt. Šī iemesla dēļ ir populāri skaidras naudas noguldījumi, naudas pārvedumi un pārskaitījumi. Ja jūs atļaujat kādam maksāt, izmantojot kredītkarti, izmantojot Paypal, šī persona var nopirkt no jums Bitcoin un pēc tam apstrīdēt darījumu ar savu kredītkaršu kompāniju, neatstājot jums naudu. Tā kā daudzi vietējo Bitcoins lietotāji ir anonīmi, var būt grūti vai pat neiespējami izsekot kādu, kurš izmanto šādu shēmu.

Maksa par tirdzniecību vietējos bitkoinos

Vietējie Bitcoins neiekasē maksu no pircējiem platformā. Patiesībā vietējie Bitcoins neapstrādā nevienu no skaidras naudas darījumiem, jo ​​visi darījumi tiek virzīti tieši uz vienaudžiem. Pārdevējiem Local Bitcoins ņem 1% maksu par katru darījumu. Šī maksa tiek pievienota summai, ko pārdevējs veic darījuma veikšanas laikā darījumos ar Local Bitcoins. Daži pārdevēji nodos šo 1% maksu pircējam Bitcoin kursa uzcenojuma veidā.

Vietējo Bitcoins drošība un privātums

Daudzi tirgotāji Amerikas Savienotajās Valstīs un citās valstīs, kurās ir likumi par naudas atmazgāšanu, prasīs, lai jūs viņiem nosūtītu identitātes apliecinājumu, pirms viņi piekrīt darījumam. Šī ir daļa no prakses ar nosaukumu “Pazīsti savu klientu” (KYC), un ASV likumi to pieprasa tirgotājiem, kuri pārdod vērtspapīrus. Ja vēlaties saglabāt savu anonimitāti, parasti varat atrast citus tirgotājus, kuri vēlas veikt darījumus bez identitātes pārbaudes.

Vietējās Bitcoins tirdzniecības platformas vispārējs pārskats

Es ceru, ka jums tas patika Vietējie Bitcoins pārskatīšanu un uzskatīja to par noderīgu. Kopumā vietējie Bitcoins ir izveidota platforma, un lielākoties tas ir drošs un zemas maksas veids, kā tirgoties ar Bitcoin. Kamēr jūs izmantojat labu lēmumu, izvēloties, ar ko nodarboties, vietējie Bitcoins var būt lieliska platforma visām jūsu tirdzniecības vajadzībām. Es iesaku to kā vienkāršu veidu, kā sākt ieguldīt Bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me