Luno, diezgan piemērots nosaukums apmaiņai, kas mēdz uztvert vienu no kriptovalūtas visvairāk runātajām frāzēm “Uz mēnesi!”. Maiņa ir salīdzinoši nezināma kriptovalūtas entuziastiem, kuru atrašanās vieta ir Amerikā un Eiropā. Tomēr šajā Luno pārskatā mēs izpētīsim dažus reģionus, kuros tie darbojas, kā arī tirdzniecības priekšrocības un trūkumus ar šo topošo kriptovalūtas biržu.

Luno tika dibināts 2013. gadā Dienvidāfrikā un tagad darbojas vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē. Uzņēmuma lietotāju bāze pēdējos pāris gados ir dramatiski pieaugusi līdz ar milzīgo Bitcoin izaugsmi un ieviešanu. Luno ir aptuveni 2 miljoni klientu, un līdz šim maksājumi ir apstrādājuši vairāk nekā USD 2 miljardus.

Luno galvenā informācija

Kā tas strādā

Luno apskats. Luno reģistrēšanās process

Luno reģistrēšanās process

Izveidot profilu

Luno pārbaudes laikā mēs izveidojām kontu un veicām parastos reģistrācijas un drošības pasākumus. Process bija diezgan vienkāršs. Luno, tāpat kā vairums apmaiņu šajās dienās, jums paziņos par katru pieteikšanos, ja veicat aizdomīgas darbības

Mērinstrumentu panelis

Informācijas panelis ir diezgan labi organizēts, lai arī tas nav pats iespaidīgākais, kādu esam redzējuši, salīdzinot ar dažiem citiem labi izveidotiem spēlētājiem. Tātad, ja jūs plānojat veikt tūlītēju tirdzniecību, iespējojiet divfaktoru autentifikāciju (2FA) iestatījumi vajadzētu būt jūsu pirmajai piestāšanas ostai.

In maki, jūs varat atrast piekļuvi gan saviem fiat, gan kriptovalūtas fondiem. Naudas iemaksa un izņemšana no bankas kontiem un no tiem bija kūkas, un naudas nosūtīšana un saņemšana starp digitālajiem maciņiem bija vēl vienkāršāka, protams, pateicoties blokķēdes tehnoloģijai.

Luno birža

Tirdzniecības platforma Luno ir diezgan vienkārša salīdzinājumā ar citām mūsu pārskatītajām platformām. Tomēr jums joprojām ir pieejami parastie rīki. Tie ietver pasūtījumu grāmata, vienkārša kartēšana, vietas pasūtīšanas funkcija un jaunāko darījumu saraksts.

Pasūtījuma veikšana par noteiktu cenu caur pasūtījuma lodziņu ir vienkārša. Tomēr tirgus pasūtījuma veikšana nav tik intuitīva. Labākais veids, kā to izdarīt, ir faktiski noklikšķināt uz jaunākās cenas pasūtījumu grāmatā vai jaunāko darījumu sarakstā, lai iegūtu precīzu cenu. Tā varētu būt potenciāla problēma aktīvajiem tirgotājiem, kuri vēlas regulāri iekļūt un izkļūt no pozīcijām.

Viena iezīme, kuru mēs vēlētos redzēt pievienotu, ir iespēja iegādāties Ethereum tieši ar savu nacionālo valūtu. Pašlaik jums vispirms ir jāpērk Bitcoin, pirms to nomaināt pret Ethereum.

Luno apskats. Jūsu tirdzniecība Luno kriptogrāfijas tirgos

Jūsu tirdzniecība Luno kriptogrāfijas tirgos

Diemžēl diagrammu pakete nesniedz ilgtermiņa datus par lielāko daļu kriptogrāfijas valūtu pāru. Tas, visticamāk, ir saistīts ar ierobežoto Luno datu plūsmu. Paturiet prātā, ka lielākā daļa kriptovalūtu pāru tiek mērīti ASV dolāros (USD) dolāra rezerves statusa dēļ. Līdz ar to vietējo valūtu pāru datiem laika gaitā vajadzētu uzlaboties, jo platformai tiek pievienots vairāk lietotāju.

Pieredzējušāks tirgotājs var vēlēties izmantot modernu tirdzniecības platformu, piemēram, TradingView, lai izsekotu starptautiskajām cenām. Mums ir lielisks iesācēju ceļvedis par diagrammu veidošanu TradingView, kad esat gatavs pārcelt savu tirdzniecību uz nākamo līmeni.

Arbitrāža

Arbitrāža ir termins, ko lieto, lai aprakstītu viena un tā paša aktīva dažādās cenas dažādās vietās. Piemēram, ja sekojat Bitcoin cenai USD (USD) dažādās biržās visā pasaulē, iespējams, atklāsiet, ka tās atšķiras, dažkārt ievērojami.

Mēs pamanījām, ka Bitcoin cenu atšķirība Luno dažās dienās bija diezgan liela, salīdzinot ar citām. Tāpēc tirgotājiem tas jāpatur prātā, izmantojot pakalpojumu Luno. Atcerieties arī, ka nav centrālās iestādes, kas noteiktu starptautiskās kriptovalūtas cenas, jo tās nosaka piedāvājums un pieprasījums.

Atbalstītās valūtas

Pašlaik Luno atbalsta tikai kontus, kas ir denominēti šādās valūtās:

 • Eiro ()
 • Indonēzijas rūpija (IDR)
 • Malaizijas ringits (MYR)
 • Nigērijas Naira (NGN)
 • Dienvidāfrikas rands (ZAR)

Mobilā tirdzniecība & Maka lietotne

Mobilais maks ir jauks papildinājums Luno rīku komplektam. Lietotnē bija diezgan viegli orientēties un pārskaitīt līdzekļus ar to. Kartēšanas lietojumprogramma tomēr ir līdzīga darbvirsmas versijai, jo tā ir mazliet pārāk vienkārša. Saskarne varētu būt saistīta ar turpmāko atjauninājumu remontu.

Luno apskats. Luno lietotne šķiet diezgan viegli lietojama

Luno lietotne šķiet diezgan viegli lietojama

Paturiet prātā, ka jaunajos tirgos mobilie tālruņi ievērojami pārsniedz jebkuru citu piekļuves internetam veidu. Nākotnes bizness tiks veikts, atrodoties ceļā, izmantojot viedtālruni. Biržiem, kas klientiem nodrošina izcilas mobilās lietojumprogrammas, būs lielas priekšrocības.

Tirdzniecības maksas

Luno tirdzniecības maksas ir atkarīgas no jūsu valsts un atbalstītās nacionālās valūtas. Maksas Eiropas un Indonēzijas klientiem ir diezgan konkurētspējīgas, sasniedzot attiecīgi 0,20% un 0,25%. Kaut arī maksa par citām vietām ir dārgāka.

Tas ir žēl, jo tas netiek salīdzināts tik labvēlīgi ar citām apmaiņām. Šīs maksas gandrīz noteikti samazināsies, jo kriptovalūtu nozare nobriest un konkurenti ierodas uz skatuves.

Luno apskats. Luno tirdzniecības maksu sadalījums

Luno tirdzniecības maksu sadalījums

Depozīts & Izstāšanās maksa

Depozīta un izmaksas izmaksas parasti ir diezgan konkurētspējīgas. Bet atcerieties, ka, pārsūtot no kriptogrāfijas uz savu Luno kriptogrāfijas maku, tiek piemērota maksa no attiecīgās blokķēdes. Šeit ir piemērs par Ethereum blokķēdi. Jūs varat arī atrast detalizētu Luno maksas struktūras aprakstu vietne.

Pieejamās kriptovalūtas

Varbūt lielākais trūkums Luno lietošanā ir ierobežotais pieejamo kriptovalūtu skaits. Līdz šim tie nodrošina tirdzniecību tikai ar Bitcoin un Ethereum. Tas tomēr atbilst citu labi izveidotu uzņēmumu, piemēram, Coinbase un Gemini, modelim. Šie uzņēmumi dod priekšroku tirdzniecībai ar cienījamām monētām un veido labvēlīgas attiecības ar regulatoriem.

Neskatoties uz šīm priekšrocībām, iespējams, Luno interesēs būtu pievienot to piedāvājumam vēl dažas labi zināmas monētas un tādējādi piesaistīt jaunus klientus.

Pārsūtīšanas ierobežojumi

Kā parasti, ikdienas pārskaitījumu ierobežojumi ir atkarīgi no konta verifikācijas līmeņa. 1. līmenim ir zems maksimālais ierobežojums visiem izņemšanas un iemaksu gadījumiem. Jādomā, ka tas būs paredzēts ieguldītājiem, kas pirmo reizi vēlas slapju kāju kriptonauda tirgos.

2. līmenis nodrošina dāsnu depozīta un izņemšanas summu katru mēnesi, un 3. līmenis ir paredzēts ieguldītājiem, kuri regulāri tirgo / pārvieto lielu daudzumu kriptonauda:

Luno apskats. Luno tirdzniecības ierobežojumi

Luno tirdzniecības limiti

1. līmenim ir nepieciešami personas dati, savukārt 2. un 3. līmenim nepieciešama stingrāka dokumentācija saskaņā ar KYC (Pazīstiet savu klientu) noteikumiem. Vērts, ka Luno būs vajadzīgs valsts izdota identifikācijas informācija un adreses apliecinājums augšējiem līmeņiem.

Šķiet, ka kriptonauda nav ierobežota tikai izņemšana un noguldīšana.

Uzņēmuma trests

Nelieli rakdami, mēs atklājām, ka uzņēmums saņēma atšķirīgas atsauksmes no kriptogrāfijas kopienas daudzos gadījumos kontu bloķēšanas dēļ. Drošība pēdējos gados ir bijusi centralizētas apmaiņas problēma, tāpēc tas varētu būt iemesls, kāpēc Luno to spēlē ļoti droši. Tomēr atbalsta komanda ir ātri reaģējusi uz satrauktajiem lietotājiem vairākās Luno pārskata vietnēs.

Fonda nodrošinājums

Luno drošība ir diezgan droša, un pasākumi tiek veikti dažādos līmeņos:

 1. Uzglabāšana
 1. Lielākā daļa klientu līdzekļu tiek turēti aukstā noliktava vai auksts maks kontiem. Šie konti nav pastāvīgi savienoti ar internetu un ir vairāku parakstu, lai vienai personai nekad nebūtu pilnīgas piekļuves kontiem
 2. Karsts maks (vienmēr savienots ar internetu) kontos tiek izmantots arī vairāku parakstu, lai klientiem būtu tūlītēja piekļuve Bitcoin līdzekļiem, ja un kad tie ir nepieciešami. Turklāt vienu no atslēgām glabā BitGo, neatkarīgs kriptovalūtu kontu turētājs.
 • Autentifikācija

  1. Paroles tiek glabātas hash formā
  2. Papildu aizsardzības slānim ir pieejama divu faktoru autentifikācija (2FA). Mēs ļoti iesakām iespējot šo opciju visiem jūsu kriptovalūtas kontiem.
  3. Uzņēmuma principi

   1. Visos tīmekļa pakalpojumos un saziņā tiek izmantoti drošā slāņa protokoli un šifrēšana. Tāpat darbiniekiem nav piekļuves klientu līdzekļiem. Visbeidzot, revīzija notiek regulāri, lai uzskaitītu klientu līdzekļus.
   2. Konfidencialitāte – piekļuve personiskajai informācijai ir atkarīga no nepieciešamības zināt un tiek stingri kontrolēta.
   3. Atcerieties arī, ka Luno ir centralizēta apmaiņa un tāpēc ir uzlaušanas un krāpšanas mērķis. Centralizētās biržas dažās vietās uzglabā lielu daudzumu kriptogrāfijas. Ja esat liels kriptovalūtu pircējs un / vai ilgtermiņa īpašnieks, iesakām virtuālās valūtas glabāt aparatūras maciņā, kur jūs pilnībā kontrolējat atslēgas un līdzekļus!

    Klientu atbalsts

    No tā, ko mēs varētu apkopot, klientu atbalsta komanda diezgan ātri reaģē uz atsauksmju vietnēm un sociālajos medijos. Tomēr ievērojamas bažas rada bloķēto kontu skaits. Pēdējo pāris gadu laikā lielā interese par kriptovalūtu, visticamāk, ir izdarījusi zināmu spiedienu uz Luno atbalsta sistēmām. Rezultātā ar papildu resursiem un pieredzi šie jautājumi būtu jāizlīdzina.

    Secinājums: Luno apskats

    Luno papildina viņu pakalpojumus ar regulāru darbību sociālo mediju kanālos un viņu emuārā. Tā kā viņu mārketings rada arī profesionalitātes iespaidu, tam vajadzētu ļaut viņiem turpināt palielināt savu lietotāju skaitu nākamo pāris gadu laikā.

    Naudas pārskaitīšana starp fiat un kriptogrāfiju uz Luno bija vienkārša. Klientiem, kuriem ir grūtības pārskaitīt līdzekļus starptautiskā mērogā, vietējā apmaiņa būs reāls ieguvums. Kopumā platforma ir laba izvēle tiem, kuriem ir maz citu iespēju savā mītnes zemē.

    Tomēr augstās tirdzniecības maksas dažās vietās un lietotāju neapmierinātība ar bloķētiem kontiem joprojām ir Luno bažas. Ja viņi varēs ātri tikt galā ar šīm problēmām, viņi joprojām būs stabila apmaiņa lietotājiem jaunajos tirgos.

    Lai iegūtu papildu atjauninājumus un informāciju, varat sazināties ar Luno šādos kanālos:

    Mike Owergreen Administrator
    Sorry! The Author has not filled his profile.
    follow me