MyCelium maku apskats

MyCelium izveidoja aparatūras inženieru grupa 2008. gadā. Darbu ar blokķēdi komandu motivēja Bitcoin parādīšanās un popularitāte nākamajos gados.

MyCelium piedāvā MyCelium Bitcoin maku, kas nodrošina pieejamu iespēju viedtālruņu lietotājiem. Lietotne izskatās, ka padara Bitcoin lietošanu bez berzes, funkcionālu un palīdz pārvarēt plaisu līdz fiat valūtai, saglabājot drošību.

MyCelium Bitcoin maks

Šajā MyCelium Bitcoin maku pārskatā jūs uzzināsiet par piedāvātajām funkcijām un to, vai tas atbilst jūsu prasībām.

Sabiedrības viedoklis

Dažreiz ir grūti izlemt, vai kriptogrāfijas platforma ir uzticams, uzticams produkts. Jūsu personīgā pieredze var atšķirties no tā, ko lasāt tiešsaistē, vai programmatūra jūtas ideāli, tāpēc apskatīsim kādu sabiedrības viedokli.

Sabiedrības viedoklis ļoti labvēlīgi iemirdzas MyCelium makā. Lietotne ir lejupielādējama no Google Play veikala, un tai ir spēcīgs 4,5 zvaigžņu vērtējums. Ir tūkstošiem laimīgu lietotāju, kuri kliedz uzslavas. Jūs vienmēr atradīsit dažas sliktas atsauksmes, taču lielākoties tās ir saistītas ar personīgiem jautājumiem, nevis ar maciņa pieredzi kopumā.

Ir diezgan grūti atrast pārāk daudz atturīgu viedtālruņa seifa nīdēju. Es gaidīju, ka izlasīšu daudzas sūdzības par drošību vai dublējumus, kas kļūs nepareizi. Tomēr Bitcoin pasaule parasti mīl MyCelium. Pat Reddit, kas ir kurpes kritikai, sniedz kvēlojošus ziņojumus.

Lietotāja interfeiss

Pārskati runā paši par sevi. Maka popularitāte izriet no lietpratīgi izstrādātas lietotnes. MyCelium seifs ir pieejams gan pakalpojumā Google Play, gan iTunes, un tam vajadzētu piestāvēt aptuveni 99% viedtālruņu lietotāju. Ja jūs joprojām esat iestrēdzis, izmantojot Windows tālruni, tad jums ir lielākas problēmas, mans draugs.

Atverot lietotni, jūs nekavējoties sagaida ar savu Bitcoin maku un vienkāršām viegli saprotamām cilnēm. Jūs esat ieguvis QR kodu, nosūtīt un saņemt pogas kopā ar pašreizējo valūtas kursu.

micēlija maks

Pārvelciet uz kontiem, un jūs varat nekavējoties dublēt seifam automātiski izveidoto privāto atslēgu. Šī ir svarīga funkcija, kas pārliecinās, ka esat veicis pasākumus, lai nodrošinātu līdzekļus, ja tālrunis tiek pazaudēts.

micēlija maks

Jūsu darījumu vēsture un adrešu grāmata pavada konta pārvaldību, lai nodrošinātu visaptverošu maku, kas padara Bitcoin lietošanu ceļā patiešām ērtu.

Pievienojiet maksājumu adreses, izmantojot QR kodu skenēšanu, vai kopējiet un ielīmējiet, lai izvairītos no kļūdām. Darījumu vēsture ir tieši saistīta ar izvēlēto bloku ķēdes pētnieku, noklusējums ir blockchain.info. Tas dod jums iespēju vienā pieskārienā pārbaudīt maksājumus par blokķēdi.

Drošība

Drošība vienmēr ir aktuāla tēma maka lietojumprogrammām neatkarīgi no platformas, kuru izmantojat. Būtu stulbi sākt pārsūtīt maku, vispirms nepārbaudot drošības iespējas un protokolu.

Sākotnējā doma par viedtālruņa maku ir satraucoša. Jūs būtībā nēsājat līdzi privātās atslēgas visur, kur dodaties. Jūs riskējat ne tikai ar šausmīgiem ļaunprātīgas programmatūras uzlaušanas gadījumiem, bet arī par bažām, ka kabatzagļi varētu gudrināt Bitcoin.

Lietotnei ir parastā saskarnes aizsardzība personīgā PIN numura veidā. Tas ir nepieciešams, lai atvērtu lietotni, nosūtītu līdzekļus un eksportētu privātās atslēgas. Tam vajadzētu vismaz izdarīt triku, lai novērstu jebkādus ļaunprātīgus ātrus pirkstus, atrodoties ārā.

HD (hierarhiski deterministisks) maka dizains nozīmē, ka dublējumkopijas tiek droši ģenerētas, izmantojot 12 nejaušu vārdu kopu. Šie vārdi ir jāglabā drošībā, jo tie pārstāv jūsu privātās atslēgas (nekad nelieciet tos tiešsaistē). Tālruņa nozaudēšanas vai bojājuma gadījumā jūs varat ātri atgūt līdzekļus. Šī ir sistēma, kuru izmanto aparatūras seifu nodrošinātāji, piemēram, Trezor.

Ja jums ir lieli aparatūras vai papīra maki, varat tos sekot, izmantojot MyCelium. Izmantojot funkciju Tikai skatīties, jūs varat redzēt pašreizējos līdzekļus, atstājot privātās atslēgas bezsaistē. Līdzekļu tērēšana ir ļoti vienkārša, bet pēc jūsu ieskatiem. Piemēram, vienkārši ieskenējiet lietotnē savu papīra maka QR kodu un sāciet tērēt.

micēlija maks

Kopumā viedtālruņa seifam tas ir veids, kā aizsargāt jūsu Bitcoins. Drošība vienmēr būs potenciāls risks tālruņiem, kas ir savienoti visu diennakti. Fakts, ka hakeri var atrast veidu, kā iesakņoties jūsu tālrunī, var atklāt jūsu žetonus. Lai palielinātu drošību, ieteicams lielus daudzumus turēt saldētavā.

Pieejamība

Ja vēlaties, lai Bitcoin katru dienu izmantotu funkcionāli, MyCelium ir jūsu kabatā gatavs šūpoties.

Veiciet maksājumus dažu sekunžu laikā vai saņemiet līdzekļus, izmantojot QR kodu, kas iestrādāts maka pirmajā lapā. Ir arī ātra kameras funkcija, lai skenētu citus kodus, ieskaitot iespēju ieslēgt kameras apgaismojumu. Tas varētu būt diezgan izveicīgs, ja atrodaties naktsklubā vai citās tumšās vietās, kur jāpieņem Bitcoin.

Nosakot personiskās izvēles, ir dažādas iespējas, tostarp atlasiet vietu, kur uzzīmējat maiņas kursu. Maka atsaucas uz Bitstamp, Kraken, Gemini un uz tirgus likmju izvēli. Tas ir ideāli piemērots tirgotājiem, kuri vēlas rūpīgi sekot saviem ieguldījumiem.

micēlija maks

Kalnrūpnieku noklusējuma maksu var viegli izvēlēties starp zemu, ekonomisku, normālu vai prioritāru. To var mainīt tieši cilnē “sūtīt”, kas ietver aptuvenu darījuma laiku.

Pirkšana un pārdošana tiek veikta dažos pieskārienos. MyCelium tirgus ir jauks pieskāriens, lai palīdzētu jums tirgoties ar citiem vietējiem iedzīvotājiem. Ar vienu pieskārienu atrodami citi pircēji un pārdevēji jūsu rādiusā.

micēlija maks

Vienkārši aktivizējiet lietotni, un viss ir gatavs darbam. Ja vēlaties, mainiet savus personiskos iestatījumus, bet tas ir neticami, cik ātri jūs varat skriet pa pilsētu ar blokķēdi kabatā.

Pēdējās domas

Ja meklējat viedtālruņa seifu, tas varētu būt lieliski piemērots MyCelium seifam. Ir grūti atrast pārāk daudz produkta kļūdu. To ir viegli saprast, izmantojot sarežģītākas funkcijas pieredzējušiem lietotājiem, ja jums tās ir nepieciešamas.

Sūtīšana un saņemšana var notikt gandrīz acumirklī, padarot to par piemērotu nelielu daudzumu Bitcoin uzglabāšanai un lietošanai. Vienīgais trūkums ir iespējamie drošības draudi, ja tā ir tiešsaistē. Tāpat kā jebkurai ierīcei, kas nepārtraukti tiešsaistē glabā privātās atslēgas, drošība nekad netiek garantēta 100%. Lai gan jums, iespējams, nebūs problēmu ar drošību, ir vērts atzīmēt, ka aparatūras seifa izmantošana, kas uztur jūsu līdzekļus bezsaistē, būtu daudz drošāka iespēja.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me