MyEtherWallet apskats

MyEtherWallet galvenokārt ir Ethereum un žetonu maka ģenerators.

Vietne piedāvā atvērtā koda Ethereum maku, kas ļauj lietotājiem mijiedarboties ar Ethereum blokķēdi tieši no tīmekļa pārlūkprogrammas.

Papildu drošībai maku varat iespējot tieši, izmantojot datora cietos diskus vai aparatūras makus.

myetherwallet

Šajā MyEthereumWallet pārskatā jūs uzzināsiet par to, ko maks piedāvā un vai tas ir piemērots meklētajam.

Sabiedrības viedoklis

Runājot par MyEtherWallet, parasti ir divi ļoti kontrastējoši viedokļi.

No vienas puses, nopietnu kriptovalūtu lietotāji MyEtherWallet parasti piedāvā savas augstās uzslavas. Daži hardcore Ethereum fani saka, ka viņi nevarētu dzīvot bez pieteikuma, jo tas ir būtiski Ethereum pieņemšanai. Tā kā tas ir bezmaksas un atvērts maks, kas atbalsta Trezor un Nano aparatūru, lielākā daļa pamatu ir pārklāta. Padziļinātā funkcionalitāte kopā ar drošību ir liels ķeksītis.

Pirmo reizi Ethereum pircēji, šķiet, cīnās ar maku. Tas nav tik gluds un draudzīgs kā daži lielu uzņēmumu, piemēram, Coinbase, piedāvājumi. Joprojām ir sūdzības, ka interfeiss mēdz sajaukt ar nelielu intuitīvu plūsmu, kas nepieciešama jaunpienācējiem.

myetherwallet

Lietotāja interfeiss

Jūs varat vienkārši ielādēt MyEtherWallet no izvēlētās tīmekļa pārlūkprogrammas, un jums nav nepieciešams daudz, lai sāktu strādāt ar interfeisu.

Jūsu privātās atslēgas netiek glabātas MyEtherWallet, tāpēc tā būtībā ir tīmekļa lietojumprogramma, kas ļauj pārraudzīt Ethereum un mijiedarboties ar to..


Tā dizains ir diezgan elementārs un koncentrējas uz pamatkomponentiem, kas lietotājiem ļauj nosūtīt un saņemt Ethereum.

Ir jauka liela sūtīšanas darījumu lodziņa vieta, kur ievadīt ētera summu. Ekvivalenta vērtība tiek parādīta apakšējā kreisajā stūrī, padarot acumirklīgu pašreizējo valūtas kursu redzēšanu.

nosūtīt myetherwallet

Konta adrese ir gatava un to ir viegli atrast ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Vienkārši vienkārši nokopējiet un ielīmējiet to, lai saņemtu ēteri no cita maka.

Interfeisam ir sarežģītākas jomas, kurās jums būs jāzina, ko jūs darāt. Ir pieejamas viedās līgumu mijiedarbības un ētera-bitcoin apmaiņas iespējas, kuras jūs, iespējams, neredzat citos kriptogrāfijas valūtas maciņos.

Žēl, ka blokķēdes pētnieks nav iekļauts, lai pārbaudītu darījumus, jums būs jānoklikšķina uz saites etherscan, kas atrodas seifa kreisajā pusē..

Drošība

Īsts skaistums ar MyEtherWallet ir spēja iestatīt drošību jūsu individuālajām vajadzībām. Tas ir klienta puses maks, kas nozīmē, ka tikai jums ir piekļuve savām privātajām atslēgām. Neviens no MyEtherWallet nekad neturēs piekļuvi taustiņiem.

Tāpēc katru reizi, kad piesakāties, ir svarīgi būt ļoti modram attiecībā uz pikšķerēšanas izkrāpšanu. Iepriekš šis pakalpojums ir ticis uzbrukts vairākas reizes. Vislabāk ir izdarīt grāmatzīmi https://www.myetherwallet.com/ un ievadiet tikai caur šo saiti. Nekad nepiesakieties, izmantojot Google vai e-pastu.

Iestatīšanas laikā jums jāizvēlas vieta, kur saglabāt privāto atslēgu. Tas ir ļoti svarīgi jūsu drošībai, un ir trīs galvenās iespējas:

  • Aparatūras maks – (visdrošākais) Glabājiet atslēgas aparatūrā, piemēram, Trezor vai Nano, bez līdzekļiem nevar piekļūt līdzekļiem.
  • Cietais disks – (mazāk drošs) Saglabāts datorā, taču joprojām esat uzņēmīgs pret ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem.
  • Kopēt privāto atslēgu – (Vismaz droša) Kopējiet atslēgu vai pierakstiet to kaut kur, jums tā būs jāievada katru reizi.

Hackeriem joprojām ir iespējas iekļūt jūsu kontā, ja neesat piesardzīgs. Man nepatika, kā vietne parāda jūsu privāto atslēgu paaudzes ekrānā. Varētu paķert, ja kāds skatās, ko jūs darāt.

Jums ir arī iespēja no šīs atslēgas izdrukāt papīra maku. Ieteicams pārliecināties, vai jums ir sava maka dublējums.

Pieejamība

Seifa ģenerēšana un izmantošana ir sarežģītāka nekā citas iespējas tirgū, taču līdz ar to nāk arī daudz elastīgāka Ethereum platforma.

Jaunajiem lietotājiem var būt grūtības ar reģistrēšanās procesu, jo tas, šķiet, ir nedaudz vairāk paredzēts tehniskākai auditorijai.

Spēja lietot maku atšķiras atkarībā no tā, kur esat glabājis privātās atslēgas. Ja jūs tos glabājat cietajā diskā, līdzekļiem var piekļūt tikai no šī datora. Trezor un Ledger lietotāji var brīvi pieslēgt un palaist seifa lietojumprogrammu no jebkura pārlūka.

Visā makā nav neviena zvana un svilpes. Tas drīzāk ir sava veida platforma “nokļūt pie lietas un paveikt darbu”. Tas faktiski ir diezgan vienkārši darbināms, ja saprotat dažādas daļas, kas veido pienācīgu kriptonauda maku.

myetherwallet

Seifam nav tādas funkcijas kā QR koda uznirstošie logi vai ātrs skeneris, kas pavada sūtīšanas un saņemšanas zonu. Patiesībā nav pat saņemšanas cilnes, kas dažus mulsina, tikai jūsu publiskā adrese.

Seifā ir liela izvēle žetonu, kas ir tik svarīgi Ethereum makiem. Daudzi ētera darījumi tiek izmantoti ieguldījumiem ICO un dažādos marķieros. Daudzi lietotāji paļaujas uz piekļuvi dažādiem marķieriem Ethereum tīklā.

Secinājums

MyEtherWallet ir elastīgs maks, kas nodrošina visas funkcijas, kas nepieciešamas, lai mijiedarbotos ar Ethereum tīklu.

Lietotājs pats nosaka savas drošības metodes, no kurām neviena neatstāj privātās atslēgas tiešsaistē. Spēja integrēties ar aparatūras seifiem, kuros var uzglabāt citas valūtas, ir ideāli piemērota ikvienam, kam ir liels portfelis. Turklāt ICO investori var izmantot ēteri atbilstoši savām īpašajām prasībām.

Kopumā tam nav īpaši tīra, lietotājam draudzīga dizaina, taču tam ir iebūvētas iespējas nopietniem ētera lietotājiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me