Poloniex apskats: Pirms Poloniex lietošanas izlasiet to

Poloniex apskats: vai Poloniex ir drošs?

Poloniex, kas atrodas ārpus Vilmingtonas, Delaveras, ASV, pastāvīgi ir viens no lielākajiem tirdzniecības apjomiem no visām kriptovalūtu biržām. Neskatoties uz biržas plašo izmantošanu, ir vairāki sarkanie karogi pirms šīs vietnes izmantošanas kriptovalūtu tirdzniecībai jums jāzina.

Jo šis Poloniex pārskats ir brīdinošs stāsts, tam būs cits formāts nekā dažām citām apmaiņas atsauksmēm šajā vietnē. Papildus “galvenās informācijas” sniegšanai par Poloniex es vēlētos pievērsties arī vairākām problēmām. Tiem no jums īsā laikā un vienkārši meklējat uzticamu iespēju kriptovalūtu pirkšanai un pārdošanai, šeit varat apskatīt dažas no mūsu ieteicamajām iespējām.

Šajā pārskatā apskatīts:

 • Pārskata kopsavilkums
 • Poloniex apskats: pamatinformācija

  Poloniex klientu atbalsts

  Lai gan Poloniex jautājumi, iespējams, nonāk tālāk nekā slikts klientu atbalsts, ar to vien man pietika, lai es personīgi pārtrauktu apmaiņas izmantošanu.

  Slikts klientu atbalsts ir milzīgs jautājums kriptovalūtu industrijai kopumā. Ja esat izlasījis citas atsauksmes vietnē CoinCentral, iespējams, ka jūs jau esat dzirdējis, ka tas ir izvirzīts daudzas reizes. Ņemot to vērā, man ir svarīgi nodot Poloniex klientu atbalsta jautājumus daudz dziļāk nekā vairumam.

  Poloniex lietotājiem ir bijušas klientu atbalsta problēmas, kuru atrisināšanai nepieciešamas nedēļas vai pat mēneši.

  • Citi reddit lietotāji komentē pavedienu, apgalvojot līdzīgas problēmas:
 • Reddit lietotājs PuffinFluff apgalvo, ka Poloniex pārstāvji pat apgalvoja: “Lai to atrisinātu, var būt nepieciešamas 10 dienas līdz 3 mēneši.”
 • Reddit lietotājs kailuakona11, kurš ilgāk par 3 nedēļām nav atbildējis.
 • Reddit lietotāja nervotrep4ik “52 dienas un bez risinājuma”
 • Reddit lietotājs ugtarmas “Mans Poloniex konts tika“ uzlauzts ”pirms mēneša. Viņi tur manu 70 000 ASV dolāru un neatbildēs uz Nevienu atbalsta pieprasījumu ”.
 • Skaidrs, ka šāda līmeņa klientu atbalsts ir nepieņemams uzņēmumam, kuram ir miljonu vai, iespējams, miljardu dolāru lietotāju kriptovalūta..

  Izstāšanās jautājumi

  Daudzos iepriekšminētajos klientu atbalsta jautājumos Poloniex lietotāji interesējās par izņemšanas problēmām, kas viņiem radās biržā.

  Dažiem lietotājiem ir pieredzējuši izņemšanas gadījumi, kas ilgāku laiku “gaida apstiprinājumu”, neskatoties uz to, ka viņu pārskati ir labā stāvoklī.

  Pat ja jauns konts spēj izņemt līdzekļus, var būt grūti palielināt izņemšanas limitus virs 2000 USD dienā.


  Ja izmantojat Poloniex, klienta atbalsts var beigties ar neapstrādātu izņemšanu un mēneša ilgu gaidīšanas laiku.

  Lietošanas noteikumu izmaiņas

  2017. gada 1. augustā Poloniex veica izmaiņas viņu “Lietošanas noteikumi” to uztrauca daudzus lietotājus. Kaut arī dažu lietotāju bažas pēc tam tika mazinātas Poloniex oficiālais paziņojums par Bitcoin Cash, joprojām ir vairākas interesantas izmaiņas. Tas nozīmē, ka es domāju, ka lielākajai daļai šo izmaiņu bija nepieciešami ļoti svarīgi atjauninājumi jebkuram nozares uzņēmumam.

  Atruna: es neesmu jurists, un jebkādu šo “Lietošanas noteikumu” interpretāciju nevajadzētu uzskatīt par juridisku padomu.

  Lietošanas noteikumu atjauninājumu trūkums

  Pētot viņu pagātnes “Lietošanas noteikumus”, kaut kas ļoti ātri iekrita acīs. Izmantojot “Wayback Machine” nodrošina archive.org, pēdējais Poloniex lietošanas noteikumu labojums bija datēts ar 2015. gada 8. augustu. Wayback Machine to parādīja momentuzņēmumā no 2017. gada 19. jūnija..

  Lai gan tas NEDRĪKST radīt bažas, tas man šķita dīvaini. Poloniex, ātri augošas nozares uzņēmums ar pastāvīgi mainīgu juridisko ainavu, gandrīz divus gadus nebija atjauninājis savus lietošanas noteikumus. Salīdzinājumam – konkurenti Coinbase un Gemini šajā laikā bija veikuši vairākus atjauninājumus savās juridisko noteikumu lapās.

  2017. gada 1. augusta Poloniex “Lietošanas noteikumu” svarīgākie momenti

  Reddit lietotājs NLNico mēģināja apkopot daudzas no 1. augusta izmaiņām Bitcoin Markets SubReddit:

  • “Nav pakalpojumu cilvēkiem no Ņūhempšīras, Ņujorkas, Vašingtonas
  • Jūsu komentārs sociālajos tīklos par Poloniex tagad ir vienīgais Poloniex īpašums. [13. sadaļa]
  • Jums nebūs: Izmantojiet tīmekļa rāpuļprogrammu vai līdzīgu paņēmienu, lai piekļūtu mūsu pakalpojumiem vai iegūtu datus”[14. sadaļa]
  • .. jūs neizmantosiet šo vietni nelikumīgām darbībām, tostarp, bet neaprobežojoties ar nelegālām azartspēlēm, naudas atmazgāšanu, krāpšanu, šantāžu, izspiešanu, datu izpirkšanu vai terorisma finansēšanu vai citām vardarbīgām darbībām..”[1. sadaļa]
  • Apturēšanas rīkojumus var neizpildīt. [6. sadaļa]
  • Uzsver, ka tirdzniecība ir riskanta un ka jūs esat atbildīgs par piemērojamo likumu ievērošanu. [5. sadaļa]
  • Poloniex neļauj lietotājiem apmainīt žetonus pret naudu”[2. sadaļa]
  • Pievienota sadaļa “nepieprasīts īpašums” [29. pants]
  • Plašāka informācija par “šķīrējtiesu” [23. sadaļa un citas Lietošanas noteikumu jomas]
  • Adreses maiņa [8. sadaļa, šķiet, ir tikai izmaiņas, kur iesniegt paziņojumu par autortiesību pārkāpumiem.]
  • Kļūdu labojumi
  • “Sniega vētra” tiek pievienota kā attaisnojums pārtraukumam [27. pants]
  • utt utt utt.
  • Pilnīgai salīdzināšanai izmantojiet archive.org un text-compare.com.
  • Es neizlasīju visu jauno tekstu, tāpēc salīdziniet pats. ”

  NLNico komentāra kopsavilkums

  Lielākā daļa iepriekš minēto izmaiņu, šķiet, ir diezgan vienkāršas un pamatotas no kriptonauda apmaiņas. Daudzu Poloniex konkurentu lietošanas noteikumi / pakalpojumu sniegšanas noteikumi / lietotāja līgums ir līdzīgi. Tomēr, ņemot vērā Poloniex slikto klientu atbalstu un sabiedrības uzticību, Es domāju, ka jums jāzina vismaz dažas viņu lietošanas noteikumu daļas:

  • Jūs atsakāties no tiesībām vērsties Poloniex tiesā par daudziem jautājumiem, kas var rasties, izmantojot viņu pakalpojumu. Šie jautājumi tiks risināti šķīrējtiesā. [23. pants]
  • Jūs atsakāties no tiesībām piedalīties grupas prasībās vai visas klases šķīrējtiesā. [23. pants]
  • Poloniex var deaktivizēt jūsu kontu, ja viņiem ir aizdomas, ka jūs vai citi izmantojat jūsu kontu nelikumīgām darbībām. Tomēr jums būs atļauts pārsūtīt savus žetonus 90 dienas pēc konta deaktivizēšanas vai anulēšanas, ja vien to neaizliedz likums vai spēkā esošs tiesas pavēste vai tiesas rīkojums. [17. sadaļa]
  • Ņemot vērā to, ka daži lietotāji 90 dienu laikā nevarēja sasniegt klientu atbalstu, tas varētu būt problēma, ja jūs nepareizi apsūdzat par sava konta izmantošanu nelikumīgām darbībām.
 • “Iespējamie rīkojumi, piemēram,” stop-loss “vai” stop-limit “rīkojumi, ne vienmēr ierobežo jūsu zaudējumus līdz paredzētajām summām, jo ​​tirgus apstākļi var padarīt neiespējamu šādu rīkojumu izpildi.” [6. sadaļa]
 • “Ja Poloniex nespēj atdot jūsu žetonus trešās puses kontā jūsu vietā pēc neaktivitātes perioda, Poloniex var ziņot par žetoniem un pārsūtīt tos uz piemērojamu valdības aģentūru saskaņā ar piemērojamiem escheatment vai nepieprasītiem īpašuma likumiem.” [29. pants]
 • Vēl viens Reddit lietotājs, BehindTheGreenDoor, komentēja:

  “Pārbaudiet 16. sadaļa.

  “Poloniex nepieder un nekontrolē nevienu no pamatā esošajām programmatūrām, ar kuru starpniecību tiek veidoti bloku ķēdes tīkli un tiek veidoti un veikti darījumi. Parasti blokķēdes tīklu pamatā esošā programmatūra mēdz būt atvērta pirmkoda, lai ikviens to varētu izmantot, kopēt, pārveidot un izplatīt. Izmantojot Pakalpojumus, jūs atzīstat un piekrītat (i), ka Poloniex nav atbildīgs par pamata programmatūras un tīklu darbību, kas atbalsta žetonus, un ka Poloniex negarantē šādas programmatūras un tīklu funkcionalitāti, drošību vai pieejamību; un (ii) ka pamatā esošajos protokolos notiek pēkšņas darbības noteikumu izmaiņas (a / k / a “Dakšas”) un ka šādas dakšas var būtiski ietekmēt jūsu saglabāto žetonu vērtību, funkciju un / vai pat to nosaukumu. savā kontā. Dakšas gadījumā jūs piekrītat, ka Poloniex var uz laiku apturēt Pakalpojumus (ar vai bez iepriekšēja brīdinājuma) un ka Poloniex pēc saviem ieskatiem var (a) konfigurēt vai pārkonfigurēt savas sistēmas vai (b) nolemt to nedarīt pilnībā atbalstīt (vai pārtraukt atbalstīt) Forked tīklu, tomēr ar nosacījumu, ka jums būs iespēja izņemt žetonus vismaz vienā no joprojām pastāvošajiem pamatā esošajiem tīkliem. Jūs atzīstat un piekrītat, ka Poloniex neuzņemas nekādu atbildību par visiem pamatā esošajiem programmatūras protokoliem, neatkarīgi no tā, vai tie ir Forked vai nē. ”

  Fakts, ka viņiem tas bija jāpievieno pirms BCH dakšas, ļauj viņiem ieskaitīt BCH atlikumus diezgan drūmi. “

  BeHindTheGreenDoor komentāra kopsavilkums

  Kā minēts iepriekš, tas sākotnēji lika lietotājiem uztraukties, ka pēc dakšas viņi nesaņems Bitcoin Cash, kaut kas visvairāk notiek apmaiņā. Pēc tam šīs bažas tika mazinātas Poloniex veica oficiālu Bitcoin Cash atjauninājumu, paziņojot, ka viņi kreditēs lietotājus Bitcoin Cash.

  Lai gan Bitcoin Cash tiks ieskaitīts, šķiet, ka šis papildinājums Poloniex “Lietošanas noteikumiem” ļaus viņiem neatbalstīt nākotnes kriptovalūtas dakšiņas, ja viņi to izvēlēsies.

  Poloniex FAQ

  Ja, izlasot iepriekš minēto brīdinājumu, jūs joprojām vēlaties uzzināt kā lietot Poloniex, Šeit ir dažas atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem par apmaiņu.

  Kā noguldīt USD vai citas fiat valūtas Poloniex?

  Poloniex neatbalsta depozītus, naudas izņemšanu vai tirdzniecību nevienā valūtā (USD, EUR, GBP, utt.). Viņi ir tikai kriptovalūtas maiņa. Ja jūs vēlaties iegādāties kriptovalūtu ar fiat valūtu, skatiet mūsu labāko iespēju sarakstu.

  Kā nopirkt vietnē Poloniex?

  Lai Poloniex iegādātos kriptovalūtu, jums jau ir jābūt citai kriptovalūtai, kuru viņi atbalsta.

  Noguldiet savu kriptovalūtu, noklikšķinot uz Atlikumi > Noguldījumi & Izstāšanās. Atrodiet maku, kurā vēlaties iemaksāt, pēc tam nosūtiet savu kriptovalūtu uz šo adresi.

  depozīts poloniksā

  Kad depozīts ir sasniedzis kontu, dodieties uz apmaiņas lapu. Šeit jūs varat tirgot dažādas kriptovalūtas ar Bitcoin, Ethereum, Monero vai USDT.

  Apmaiņas lapas labajā pusē atrodiet pāri, kuru vēlaties tirgot. Pēc tam jūs varat iestatīt pirkuma cenu, summu, kuru vēlaties iegādāties, un pēc tam veikt pirkuma pasūtījumu. Jūsu pasūtījums tiks aizpildīts tikai tad, ja citi Poloniex lietotāji būs gatavi pārdot savu kriptovalūtu par cenu, kuru veicāt pasūtījumā.

  kā nopirkt poloniex

  Kādas ir Poloniex maksas?

  Tirdzniecības maksa parasti ir zem 0,25%. Viņu vietnē varat redzēt vairāk informācijas šeit.

  Depozīta maksas nav, lai gan izmaksas par izņemšanu mainīsies atkarībā no kriptovalūtas, kuru izņemat. Šīs izņemšanas maksas iekasē kriptonauda tīkls, nevis Poloniex.

  Poloniex pārskata kopsavilkums

  Laikā, kad izmantoju Poloniex, man personīgi nekad nebija problēmu ar apmaiņu. Tomēr forumos un draugos izplatītie plaši izplatītie jautājumi bija pietiekami, lai liktu man izņemt savus līdzekļus un izmantot dažādas vietnes.

  Ja meklējat vietni, kas ir ļoti līdzīga Poloniex, es iesaku tā vietā izmantot Bittrex. Ja jūs vienkārši meklējat vienkāršu veidu, kā iegādāties savu pirmo kriptonauda, ​​es ieteiktu Coinbase vai citu iespēju no šī saraksta.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map