Robinhood Exchange galvenā informācija

Robinhood (tradicionālais) ieguva milzīgu popularitāti, pateicoties tā sviestveidīgajai saskarnei un bez maksas esošajām tirdzniecības iespējām. Tagad, kad platforma ir uzsākusi kriptogrāfijas tirdzniecības filiāli, jums var rasties jautājums, vai tā joprojām nodrošina to pašu pieredzi. Noskaidrosim.

Lietotāja saskarne un mobilā lietotne

Salīdzinot ar lielāko daļu biržu, Robinhood Crypto tirdzniecības saskarne ir diezgan vienkārša. Tiem, kas ir jauni kriptonauda, ​​to varētu uzskatīt par pozitīvu. Tirgotājiem, kuri vēlas izmantot modernākas saskarnes (t.i., svečturi, pasūtījumu grāmatas reāllaikā utt.), Robinhood, visticamāk, nebūs jums labākais risinājums. Tomēr fakts, ka šī birža piedāvā piekļuvi fiat tirdzniecībai, padara to par vilinošu iespēju.

Robinhood Crypto nav savas īpašās lietotnes. Tā vietā jums būs jāielādē parastā lietotne Robinhood iOS vai Android. Foršākais šajā lietotnē ir tas, ka to var izmantot arī, lai ieguldītu citos tirgos (t.i., akcijās un ETF). Daudziem cilvēkiem Robinhood piedāvā ērtāku iespēju, nekā dažādu ieguldījumu, aktīvu utt. Pārvaldīšanai jāizmanto vairākas platformas.

Mobilo lietotņu atsauksmes kopumā ir diezgan pozitīvas. Vietnē Google Play Robinhood ir 4,6 zvaigznes ar 80 595 atsauksmēm. Programmā iTunes tam ir 4,8 zvaigznes ar vairāk nekā 628 200 atsauksmēm. Tas ir arī ierindots kā 14. populārākā lietotne iTunes kategorijā Finance.

BTC cenu saskarne Robinhood Crypto (tīmeklī)

Robinhood Crypto ir vienkārša lietotāja saskarne.

Tirdzniecības iespējas un pieejamība

Robinhood pieejamās kriptovalūtas ietver:

  • Bitcoin (BTC)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Bitcoin SV (BSV)
  • Dogekoīns (DOGE)
  • Ethereum (ETH)
  • Ethereum Classic (ETC)
  • Litecoin (LTC).

Salīdzinot ar lielāko daļu kriptogrāfijas biržu, pieejamo monētu skaits ir diezgan ierobežots. Lai gan pašlaik Robinhood nav pieejams tirdzniecībai biržā, reāllaika tirgus dati atbalsta arī desmit papildu kriptogrāfijas. Tie ietver Bitcoin Gold (BTG), Dash (DASH), Lisk (LSK), Monero (XMR), NEO (NEO), OmiseGO (OMG), Qtum (QTUM), Ripple (XRP), Zvaigžņu (XLM) un Zcash ( ZEC). Iespējams, ka tie kādreiz nākotnē tiks pievienoti Robinhood Crypto tirgojamo kriptogrāfiju sarakstam.

Viens no lielākajiem pašreizējo tirdzniecības iespēju ierobežojumiem ir stablecoīnu trūkums. Tirgot altcoin citā biržā un pēc tam pārskaitīt līdzekļus Robinhood, lai izņemtu naudu fiat, tas varētu būt šķērslis dažiem tirgotājiem. Būtībā, ja vēlaties konvertēt kriptogrāfiju uz fiat, jums jāzina, cik ilgs laiks nepieciešams, lai līdzekļi sasniegtu jūsu Robinhood Crypto kontu, un iespējamās cenu svārstības šajā laika periodā.

Robinhood Crypto ir pieejams tikai Amerikas Savienotajās Valstīs no 2019. gada marta. Tas ietver 37 štatus un Vašingtonas DC robinhood izslēdz pārējo 13 štatu pilsoņus no reģistrēšanās. Lai gan tas daudziem lietotājiem var traucēt, ir svarīgi atzīmēt, ka Robinhood aktīvi strādā, lai paplašinātu savu ģeogrāfisko pieejamību. Ir skaidrs, ka šajā jomā ir panākts liels progress. Piemēram, kad birža pirmo reizi tika uzsākta 2018. gadā, tā bija pieejama tikai piecās valstīs. Jūs varat atrast atjauninātu pieejamo valstu sarakstu šeit.

Robinhood pieejamības karte

Sākot ar 2019. gada martu, Robinhood Crypto ir pieejams 37 štatos un Vašingtonā.

Drošība: vai Robinhood Crypto ir drošs?

Salīdzinot ar citiem šī uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem, kriptovalūtas fondi nav tik droši. Piemēram, Robinhood apdrošina krājumus līdz 500 000 USD vērtībā. Tikmēr uzņēmums neapdrošina kriptogrāfijas līdzekļus. Ja kāds var piekļūt jūsu kontam un nozagt līdzekļus, jums nav iespējas viegli ziņot par šo situāciju uzņēmumam un saņemt atmaksu.

Līdzīgi kā citās centralizētās apmaiņās, piemēram, Coinbase, ar Robinhood jums faktiski nav jūsu monētu vai privāto atslēgu īpašnieki. Daudzi to uzskata par lielāko Robinhood problēmu. Turklāt jūs nevarat pārsūtīt kriptogrāfiju no sava konta uz maku ārpus Robinhood bez papildu verifikācijas darbībām.

Kopumā Robinhood nevienā no saviem pakalpojumiem nekad nav cietis no liela mēroga uzlaušanas. Tomēr lietotāji ir ziņojuši par uzlaušanu dažādu sociālo mediju platformās. Ja izvēlaties izmantot Robinhood Crypto, ir daži dažādi veidi, kā uzlabot sava konta drošību. Piemēram, mobilajā lietotnē varat iespējot Touch ID vai Face ID. Varat arī pievienot pielāgotu PIN kodu vai ieslēgt divfaktoru autentifikāciju.

Robinhood maksas, tirdzniecības ierobežojumi, apstiprināšanas gaidīšanas laiks

Sākot ar 2019. gada martu, Robinhood Crypto (tāpat kā citas tirdzniecības iespējas ar Robinhood) apgalvo, ka tai nav nulles maksas, komisijas maksas vai slēptās maksas. Tomēr 19 lappušu garajā “Robinhood Crypto User Agreement” šķietami ir pretrunā ar šo apgalvojumu. Ir sadaļa ar nosaukumu “Atlaides un nodevu nodošana”, ko, pēc dažu domām, varētu interpretēt kā veidu, kā birža sajauc maksu par darījumu cenām. Piemēram, birža varētu piedāvāt augstākas cenas nekā vidējās tirgus cenas atsevišķām monētām. Lai arī tas varētu nebūt tā, iespējams, pirms tirdzniecības ir ieteicams reāllaikā salīdzināt cenu punktus ar citām biržām.

Robinhood ierobežo depozītus un naudas izņemšanu līdz USD 50 000 dienā. Tam ir arī gaidīšanas prasības, lai izņemtu līdzekļus no jūsu konta. Tas attiecas uz naudas līdzekļiem, kurus pārskaitāt uz savu kontu, kā arī uz līdzekļiem, kurus tirgojat Robinhood Crypto biržā.

Apstiprināšana var ilgt dažas dienas (vai ilgāk), ja konta verifikācijas pabeigšanai ir nepieciešama papildu dokumentācija. Kad Robinhood Crypto apstiprinās jūsu verifikāciju, varat saistīt savu bankas kontu, lai uzreiz iemaksātu līdz USD 1000. Parasti depozīta dzēšana ASV bankas kontā prasa četras līdz piecas dienas.

Klientu apkalpošanas pieredze

Ir vairākas iespējas, kā sazināties ar Robinhood klientu atbalsta komandu. Piemēram, viņiem ir veltīts Twitter konts klientu jautājumiem. Varat arī sazināties ar viņiem pa e-pastu: [e-pasts aizsargāts] Galvenā sūdzība, kas ir kopīga negatīvajām atsauksmēm, ir tāda, ka lietotāji saņem atbildes “kopēt, ielīmēt”, kas ne vienmēr risina klienta bažas..

Pat ja tas tā ir, klientu atbalsta atsauksmes galvenokārt šķiet pozitīvas. Tomēr lielākā daļa klientu atsauksmju līdz šim attiecas uz citiem uzņēmuma piedāvātajiem pakalpojumiem un nav specifiski kriptogrāfijas tirdzniecībai. Tas ir saprotams, jo īpaši ņemot vērā, ka kriptonauda ir gan jaunāka, gan ģeogrāfiski ierobežotāka Robinhood biznesa modeļa daļa.

Secinājums

Runājot par tirdzniecības iespējām, Robinhood vēl ir tāls ceļš ejams, pirms to var uzskatīt par galveno sāncensi starp kriptogrāfijas biržām. Fakts, ka tas atbalsta vieglu veidu tirdzniecībai ASV, izmantojot fiat, nozīmē, ka tas, iespējams, turpinās iegūt vilces spējas, ja tas ir pieejams. Nulles maksa, izveidotā lietotāju bāze citiem Robinhood pakalpojumiem un 2018. gada pirms palaišanas impulss palīdz palielināt šīs apmaiņas potenciālo lietotāju skaitu. Tomēr daži jautājumi, piemēram, fondu īpašumtiesības un ierobežota ģeogrāfiskā pieejamība, visticamāk, būs jārisina ilgtermiņā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me