ShapeShift ir izveidota kriptovalūtas apmaiņas platforma, kas darbojas kopš 2015. gada. Tās mērķis ir padarīt ātru un vienkāršu pārslēgšanos starp digitālajiem aktīviem.

Apmaiņa ir piemērota regulāriem kriptovalūtu lietotājiem, kuriem jāpārskaita nauda starp Bitcoin, Ethereum un citiem altkoīniem. Lai gan pakalpojumu ir viegli izmantot, pirmoreiz pircēji nevar izmantot ShapeShift ar fiat valūtu. Tas ir vienkārši veids, kā pārvietot līdzekļus starp dažādām kriptovalūtām. Piemēram, iespējams, vēlēsities izmantot Bitcoin, lai iegādātos Litecoin, tāpēc varat apmeklēt ShapeShift un nemanāmi apmainīties ar abiem.

(Ja jūs meklējat veidu, kā nopirkt kriptovalūtas, izmantojot Fiat valūtu, pārbaudiet šo biržu sarakstu)

ShapeShift apskats: pamatinformācija

ShapeShift piedāvā ļoti ērtu pakalpojumu bez nepieciešamības izveidot kontu vai pat sniegt e-pastu. Tas ir patiešām noderīgi, ja vēlaties ātri un anonīmi apmainīties ar savu kriptogrāfiju. Uzņēmumam joprojām ir dažas problēmas, ziņojot par nelaimīgiem klientiem, kuri vai nu ir pazaudējuši naudu, vai arī kuriem negaidīti iekasēta liela maksa.

ShapeShift pārskats

ShapeShift vēlas pastāvēt kā neatņemama blokķēdes ekosistēmas sastāvdaļa, ļaujot cilvēkiem un lietojumprogrammām nevainojami pārvietoties starp dažādām kriptovalūtām. Ja esat investors, kurš vēlas paplašināt savu altkoīnu portfeli, tad tas ir ātrs bezrūpīgs veids, kā nopirkt praktiski jebkuru altkoīnu no Litecoin līdz Zcash.

Formas maiņas valūta

Ja vēlaties piedalīties gaidāmajā ICO, bet jums ir nepieciešams ēteris, nevis Bitcoin, varat izmantot ShapeShift, lai mainītu savus līdzekļus. Vai varbūt vēlaties sadalīt savu Bitcoin citā valūtā, piemēram, Litecoin?

ShapeShift ir Šveices uzņēmums, kas sniedz apmaiņas pakalpojumus lietotājiem visā pasaulē. Viņi neizmanto nevienu valūtu, kas nozīmē, ka viņiem nav vajadzīgas bankas vai noguldījumi noteiktās valstīs, kas lietotājiem ļauj veikt apmaiņu neatkarīgi no robežas vai atrašanās vietas.

Ja jūs tirgojat kriptonauda, ​​tad jums ir labi iet. Pakalpojums ir viena no anonīmākajām iespējām, un nav nepieciešams izveidot kontus, saņemt verifikāciju vai pat atstāt e-pasta adresi.

Shapeshift darījums

ShapeShift piedāvā arī savu API, lai lietotāji varētu izveidot pielāgotu programmatūru, lai piekļūtu un izmantotu savu apmaiņu.


Sabiedrības viedoklis

Šķiet, ka patieso ShapeShift lietotāju domas ir dažādas. Tāpat kā jebkurš uzņēmums, kura rīcībā ir jūsu līdzekļi, uzticība ir svarīga, jo īpaši ar lielām summām. Jums nav nepieciešams konts vai pieteikšanās, kas to padarītu ātru un ērtu. Tāpat var likties, ka pirms naudas noguldīšanas jums ir maza mijiedarbība, lai izveidotu uzticību ShapeShift. Tas paļaujas uz citu pozitīvu sabiedrības viedokli padara ļoti svarīgu.

Pozitīvais: Kā minēts iepriekš, jūs varat gandrīz uzreiz pamāt burvju nūjiņu un pagriezt savu Bitcoin uz Litecoin, kas ir ērts jebkura iemesla dēļ, kas jums tas jādara. Ja jūs maināt pareizo ceļu, tad maksa var būt diezgan zema. Ir daudz piecu zvaigžņu atsauksmju, kurās norādīts, kā pakalpojums ir vienkāršs un efektīvs.

Negatīvs: Tīmeklis ir nosodīts par ShapeShift apmaiņu. Vienkārša Google meklēšana jūs nedaudz šausminās par dažu lietotāju pieredzi. Daudzi apgalvo, ka ir pilnībā zaudējuši līdzekļus vai arī viņus sadedzina slēptie valūtas kursi. Diemžēl lietotāji ziņo, ka monētas pazūd pēc neveiksmīgiem darījumiem ar nelielu ShapeShift atbildi vai bez tās.

Attiecībā uz visiem ShapeShift vienkāršajiem piedāvājumiem ir diezgan nepatīkami lasīt tik daudz sliktas pieredzes.

Vai ShapeShift ir drošs?

Lai gan daudzi cilvēki ir izmantojuši ShapeShift, drošības trūkums var radīt dažas bažas. Lietotāja pusē nav drošības, ar kuru jāuztraucas, nav paroļu vai verifikācijas.

Lai gan hakeru uzbrukumā apmaiņā pret kontiem un karstiem seifiem nav drošības bonusa, šķiet, ka ir daudz neskaidrību par to, kur iet līdzekļi, kad tie ir noguldīti ShapeShift, it īpaši neveiksmīga darījuma laikā.

Pēc noguldīšanas ShapeShift kontrolē jūsu līdzekļus, izmantojot apmaiņu, un jums jāuzticas viņu drošības protokolam. Tā kā ātrā apmaiņa nozīmē, ka bezsaistes krātuve nav nepieciešama, tikai karsti maki.

2016. gadā bija arī pazīstams ShapeShift uzlaušana, kur divu nedēļu laikā tika iztukšoti līdzekļi, kuru kopējais apjoms bija aptuveni 200 000 USD. Kā jūs domājat, ka vietne tika atvērta bezsaistē un atjaunota drošība, lai gan es ceru, ka tas nozīmē, ka viņi ir mācījušies no savām kļūdām un par galveno prioritāti izvirzījuši drošību, joprojām ir grūti ignorēt faktus.

Izpilddirektors Ēriks Voorheess, šķiet, mēģina piedāvāt godīgu skaidrojums par notikušo. Uzbrukums tika izdarīts vārdā nenosauktam darbiniekam, kurš nodeva uzņēmumu un ķērās pie Bitcoin maka iztukšošanas. Zaudējumi bija diezgan ievērojami, lai gan ShapeShift apgalvo, ka klienta līdzekļi nekad nav tikuši aizskarti.

ShapeShift tirdzniecības maksa

Uzņēmums ir pilnībā pārliecināts par maksu iekasēšanu, kas mainās atkarībā no tā, kādu valūtu jūs pērkat. Noteikti pārbaudiet likmi, kuru maksāsiet par izvēlētajām valūtām, jo ​​tās var atšķirties atkarībā no kalnraču maksām par katru blokķēdi.

Šeit ir pārtraukums tam, kā izskatās daži no maksājumiem:

BCH Maksa par Bitcoin Cash Miner: 0,0002 BCH
BTC Bitcoin Miner maksa: 0,0025 BTC
DOGE Maksa par dogecoin kalnračiem: 2,0 DOGE
ETH Ētera kalnrača maksa: 0,001 ETH
ETC Ētera klasiskās kalnrača maksa: 0,01 ETC
LTC Litecoin Miner maksa: 0,001 LTC
XMR Monero kalnrača maksa: 0,02 XMR
XRP Ripple Miner maksa: 0,5 XRP
ZEC Maksa par Zcash kalnračiem: 0,0001 ZEC

Lai redzētu pilnu viņu tirdzniecības maksu sadalījumu, pārbaudiet to.

Tāpat kā fiat valūta, ir svarīgi ņemt vērā piedāvāto valūtas kursu, jo valūtai, visticamāk, šeit būs rezerves. Protams, nav depozīta un izņemšanas maksas, ja pakalpojums darbojas nevainojami, jums vajadzētu justies kā vienkārši nosūtīt kriptonauda no viena maka uz otru.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts var būt jaukts maisiņš ShapeShift, tāpat kā daudzas apmaiņas. Kad viss norit labi, ir kvēlojošas atsauksmes, un naglas tiek sakārtotas ļoti ātri. No otras puses, ja viss nenotiek labi, var šķist ļoti grūti saņemt atbildi no uzņēmuma. Tas var būt diezgan nikns, it īpaši, ja mēģināt atrast savu naudu!

Vietnes kontaktu lapa atstāj daudz ko vēlamu, un tai nav adreses vai tālruņa numura, lai uz leju piestiprinātu ShapeShift.

iesniegt pieprasījumu

Ja pārvietojaties pa vietnes atbalsta zonu, arī jūs paliksit bez atbildēm uz dažiem vienkāršiem jautājumiem.

Pēdējās domas – ShapeShift Exchange pārskata kopsavilkums

ShapeShift izskatās, lai nodrošinātu jums nevainojamu veidu, kā pārskaitīt starp jebkuru kriptogrāfijas valūtu. Un, ņemot vērā to, tas var būt ātrs un efektīvs, ja atrodaties nepareizā valūtā, taču lietotājam joprojām ir daudz vilšanās.

Labi vairāk nekā 50 altokīnu atbalsts ir ļoti pievilcīgs tiem, kas vēlas patiešām paplašināt savu digitālo portfeli ar vieglumu. Nav nepieciešams integrēt nevienu lokalizētu banku, jo viss ir balstīts uz kriptogrāfiju, pilnībā uzturot jūs decentralizētajos blokķēdēs.

Lietojot pakalpojumu, tiek saglabāta anonimitāte, kas ir labi, ja nav aizķeršanās.

(Skatīt mūsu pilnu kriptovalūtu biržu sarakstu)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me