Jūs meklējat, bet neesat pārliecināts, kam uzticēties. Ir šķietami bezgalīgas vietas, kur nopirkt Bitcoin ar savu grūti nopelnīto fiat valūtu. Kā jūs zināt, kurš uzņēmums ir drošs, drošs un cienījams?

xapo mājās

Nu, Xapo ir viens no cienījamākajiem uzņēmumiem Bitcoin pasaulē. Nesen viņi ir piesaistījuši 40 miljonus dolāru dažādu investoru finansējumam, kas palīdz parādīt viņu likumību.

Xapo piedāvā arī Bitcoin debetkarti, kas ir saistīta ar jūsu Bitcoin maku, ļaujot tērēt Bitcoin vieglāk nekā lielākajai daļai citu pakalpojumu.

Šajā Xapo pārskatā mēs iegremdēsimies viņu uzņēmumā un pārbaudīsim viņu reputāciju, lai pārliecinātos, vai viņi ir vērts satraukumu, vai arī jums labāk veicas ar citu apmaiņu.

Xapo galvenā informācija

Xapo sāka savu dzīvi Palo Alto, Kalifornijā 2014. gadā. Neilgi pēc tam tas sāka strauji augt, un regulatīvās stabilitātes un starptautiskās neitralitātes dēļ komanda pārcēlās uz Šveici. Tagad Xapo ir reģistrēts Honkongā un darbojas visā pasaulē ar birojiem Honkongā un Palo Alto, Kalifornijā.

Xapo izpilddirektors ir Venss Kasaress, kurš ir starptautisks uzņēmējs ar vairāk nekā 20 gadiem tehnoloģiju uzņēmumu veidošanā un pārdošanā. Viņš nodibināja Argentīnas pirmo ISP 20 gadu vecumā. Pēc tam viņš nodibināja tiešsaistes brokeru firmu Patagon, kuru pārdeva par 750 miljoniem ASV dolāru. Būtībā šis puisis lielāko savas dzīves daļu ir veidojis un pārdevis uzņēmumus.

Xapo prezidents ir Teds Rodžers, kurš Xapo pārnes vairāk nekā piecpadsmit gadu pieredzi uzņēmējdarbībā un finansēs. Ksapo valdes loceklis Federiko Murrone visu savu dzīvi ir koncentrējies uz tehnoloģijām. Viņš strādāja par Patagonas CTO.

Ko tas viss nozīmē jums? Xapo vada likumīgi uzņēmēji un uzņēmēji. Viņiem ir ilga vēsture, veidojot veiksmīgus uzņēmumus. Turklāt visa viņu reputācija ir saskaņā ar Xapo. Viņi ir padarījuši sevi pieejamus sabiedrībai. Pasaulē, kur daudziem uzņēmumiem un biržām ir ļoti maz publiski pieejamas informācijas par komandām, tas ir pieminēšanas vērts.

Kā lietot Xapo, lai iegādātos Bitcoin

xapo piereģistrēties

Process sākas, aizpildot iepriekšējo reģistrēšanās veidlapu. Pēc tam jūs atbildēsiet uz dažiem jautājumiem par sevi (jums arī jāatspējo AdBlock). Lai lietotu Xapo, jums jābūt vecākam par 18 gadiem. Protams, jums tiks nosūtīts verifikācijas e-pasts.


xapo pārbaudīt

Kā redzat, jums būs jāverificē mobilā tālruņa numurs, lai varētu kaut ko darīt ar savu maku. Kad esat norādījis tālruņa numuru, sadaļā “Drošības iestatījumi” varat atzīmēt izvēles rūtiņu, lai iespējotu 2FA..

Tagad, pirms jūs faktiski varat iegādāties Bitcoin ar savu jauno kontu, jums būs jāaugšupielādē vadītāja apliecība un dzīvesvietas apliecinājums. Ja informācija jūsu dokumentos netiks summēta, jūs tiksit noraidīts.

Kad būsiet apstiprinājis, jūs varēsiet iegādāties Bitcoin, izmantojot to ērti lietojamo saskarni ar savu FIAT valūtu.

Vai Xapo ir drošs?

Runājot par Bitcoin balstīta pakalpojuma drošību, jāņem vērā trīs faktori: uzņēmuma likumība, līdzekļu glabāšana un personīgā konta drošība:

Uzņēmuma likumība. Xapo ir izcila reputācija Bitcoin pasaulē. Viņi ir reģistrēti Honkongā, un tiem ir biroji visā pasaulē. Lai gan ir dažas sūdzības par Bittrust par viņu klientu atbalstu, šķiet, ka tās ir likumīgs uzņēmums.

Fondu glabāšana. Xapo apgalvo: “Apvienojiet ikdienas Bitcoin maka ērtības ar dziļas saldētavas glabātuves drošību.” Ko tas precīzi nozīmē? Dodamies uz Xapo FAQ lai saņemtu atbildi:

“Dziļā saldētava ir saldētavas veids, kur ne tikai bitcoīni tiek glabāti bezsaistē, bet arī sistēma, kas satur bitkoinus, nekad nebija tiešsaistē vai savienota ar jebkāda veida tīklu. Ar šo sistēmu saistītās privātās atslēgas tika ģenerētas bezsaistes sistēmās, un darījumu parakstīšanas process tiek veikts arī bezsaistes sistēmās. Šāda veida krātuvēs izmantotās sistēmas nekad neskar internetu; tie tiek izveidoti bezsaistē, tie tiek glabāti bezsaistē un ir bezsaistē, parakstot darījumus. ”

Ja tas bija pārāk daudz sagremojams, tas būtībā nozīmē, ka jūsu Bitcoin ir neticami drošs, jo nekad neesat tiešsaistē.

Personīgā konta drošība. Veidojot savu Xapo kontu, jūs izveidojat PIN un paroli. Tas palīdz saglabāt jūsu konta drošību. Lai aizsargātu savu kontu, varat arī iespējot 2FA (divu faktoru autentifikāciju).

Xapo par prioritāti prioritāti piešķir drošībai, kas nozīmē, ka jūsu personiskā informācija, Bitcoin un Fiat valūta, visticamāk, būs drošībā. Fakts, ka kādam ir jāaugšupielādē vadītāja apliecība un dzīvesvietas apliecinājums, lai kļūtu par klientu, dod man lielāku ticību viņiem kā uzņēmumam.

Xapo klientu atbalsts

Xapo mēģina sniegt izcilu klientu atbalstu pa e-pastu, Twitter un Facebook:

E-pasts: [e-pasts aizsargāts]

Twitter: https://twitter.com/xapo

Facebook: https://www.facebook.com/xapoapp

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka slikts klientu atbalsts ir vienīgā lielākā sūdzība par Xapo, meklējot Xapo atsauksmes. Cilvēkiem ar plašu problēmu klāstu ir problēmas ar atbilstošas ​​palīdzības saņemšanu no Xapo.

Ar to teikts, tas ir izplatīts atradums gandrīz katrai kriptogrāfijas valūtas maiņas vietnei. Tas, iespējams, ir saistīts ar strauji augošu nozari, apvienojumā ar “dusmīgajām balsīm, kas ir visskaļākās”.

Atbalstītās valstis

Xapo darbojas visā pasaulē. Xapo komanda ir smagi strādājusi, lai atbalstītu lielu daudzumu valstu un FIAT valūtu, sākot no Butānas Ngultrums (BTN) līdz Zambijai – Zambijas Kvačai (ZMK). Tas nozīmē, ka Xapo atbalsta visu, sākot no mazāk populārām valūtām līdz populārām, piemēram, USD, EUR, GBP, JPY, RUB un CNY.

Pirkšanas un pārdošanas ierobežojumi

Xapo nav publiski pieejamas informācijas par pirkšanas ierobežojumiem. Pirms veicat pirkumus, pārliecinieties, ka jūsu konts ir pilnībā pārbaudīts. Xapo iekasē 1% maksu par visiem pirkšanas pasūtījumiem, kā arī papildu apstrādes maksu, pamatojoties uz jūsu maksājuma veidu (atklāta, veicot pirkumu).

Pašlaik Xapo neļauj pārdot Bitcoin. Tā vietā viņi iesaka izmantot savu Xapo debetkarti, lai iztērētu savu Bitcoin, nevis pārdotu to tieši par FIAT valūtu.

Sūtot Bitcoin no sava Xapo maka

Xapo iegādāto Bitcoin varat nosūtīt uz jebkuru Bitcoin maku. Tas tiek darīts no plkst savā Xapo kontā. Tomēr par Bitcoin nosūtīšanu no Xapo uz jūsu maku ir jāmaksā. Tā vietā, lai nojauktu viņu pastāvīgi mainīgo maksu struktūru, ņemiet to maksas sadalījums tieši.

Minimālā summa, ko varat nosūtīt no Xapo, ir 55 biti, kas pazīstama arī kā 0,000055 BTC.

Bitcoin saņemšana jūsu Xapo makā

Lai saņemtu Bitcoin savā Xapo makā no ārēja avota, iegūstiet sava maka adresi no sava Xapo konta. Pēc tam izmantojiet šo Xapo adresi kā “nosūtīt uz” adresi savā ārējā makā. Ja tas ir mulsinoši, skatiet šo Bitcoin nosūtīšanas un saņemšanas rokasgrāmatu.

Xapo tomēr iekasē maksu par nelielu Bitcoin daudzumu saņemšanu, tātad pārbaudiet viņu maksu lapu pirms sūtīšanas, lai pārliecinātos, ka no jums netiks iekasēta papildu maksa.

Xapo pārskata kopsavilkums

Xapo ir cienījama kompānija, kas prioritāti piešķir drošībai. Ja tas jums ir svarīgi (mājiens: tam vajadzētu būt), tad Xapo ir labi vērts jūsu laiku.

Lielākā daļa sūdzību, kas konstatētas Bittrust un citās Xapo pārskatīšanas vietnēs, ir saistītas ar to, ka viņu klientu apkalpošana neattiecina katru pieprasījumu un ir lēna atbildēt. Tomēr, pēc šī recenzenta domām, tas ne vienmēr ir slikts. Tas nozīmē, ka viņi rūpējas par sava biznesa vispārējo drošību, ja katrs klients noliekas atpakaļ.

Xapo Bitcoin debetkarte ir unikāla funkcija, kas nav pieejama daudzās citās apmaiņas vietās un seifos. Lai gan kartes iegāde ir maksa (USD 20 USD), tā piedāvā interesantu veidu, kā Bitcoin ienest reālajā pasaulē.

Kopumā Xapo ir vērts jūsu laiku, it īpaši, ja jūs novērtējat drošību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me