xCoins apskats: vai jūs tiešām varat iegādāties Bitcoin ar PayPal?

xCoins nav jūsu tipiskā Bitcoin apmaiņa. Tā ir apmaiņa, kas koncentrējas uz aizdevēju piesaisti pircējiem. Pareizi, aizdevēji.

Aizdevēji finansē savu kontu ar Bitcoin, pēc tam izvēlieties procentu likmi. Darījuma otrajā galā pircēji izvēlas kādu no aizdevumu masīviem, izvēlas vienu ar tiem noteikumiem, kas viņiem patīk (alternatīvi, tos var automātiski saskaņot ar aizdevumu), pēc tam maksājiet ar vēlamo maksājuma veidu (kredītkarte, PayPal vai ACH nodošana).

Naudas kā nodrošinājuma izmantošanu viņi sauc par nodrošinātu aizdevumu. Saskaņā ar viņu bieži uzdotajiem jautājumiem, jūs jebkurā nākotnē varat atmaksāt Bitcoin aizdevumu ar Bitcoin, pēc tam saņemt naudu atpakaļ, atskaitot jebkādas mazākas maksas.

Ikviens, kuru interesē xCoins, varētu uzdot sev dažus jautājumus. Vissmagākais jautājums, ko esam saņēmuši, ir tas, vai vietne patiešām ir likumīgs veids, kā pirkt un pārdot Bitcoin.

Atbilde: xCoins nebūt nav ideāls pakalpojums Bitcoin pirkšanai un pārdošanai, taču tas tiek paveikts.

xCoins pamatinformācija

xcoins mājas lapa

Vietnē ir pārsteidzoši maz informācijas par uzņēmumu. Viņiem nav lapas “Par”, kā arī nav publiski pieejama informācija par viņiem. Par laimi, viņi savā vietnē norāda likumīgu adresi. Tomēr viņiem trūkst tālruņa numura.

Lai gan tas nav sarežģīts, es neieteiktu xCoins pilnīgi iesācējiem Bitcoin pasaulē. Apsveriet iespēju izmantot CoinBase, lai nopirktu savu Bitcoin.

XCoins sabiedrības viedoklis

xCoins nav vislabākās reputācijas Bitcoin kopienā. Pagājušā gada laikā, kad viņi ir darbojušies, viņi ir saņēmuši pietiekamu daļu sūdzību. Paturiet prātā, ka praktiski katrā apmaiņas vietnē parasti ir daudz negatīvu atsauksmju, taču katra atsauksme parasti atspoguļo kopējo platformu vai pakalpojumu.

Gandrīz visas sūdzības par xCoins nāk no viņu biznesa kreditēšanas puses. Bittrust un BitcoinTalk forumos bieži sastopamās sūdzības ir:

 • PayPal konta darbība ir apturēta. Visizplatītākās aizdevēju sūdzības ir tādas, ka viņu PayPal konts tika iesaldēts 180 dienas iespējamo krāpniecisko darbību dēļ. Redziet, ka aizdevējiem maksā, izmantojot PayPal, neatkarīgi no pircēju izvēlētā maksājuma veida. Ja jūs veicat lielu aizdevumu apjomu, tas jūsu kontā rada aktivitātes pieplūdumu. PayPal to redz un ir aizdomas par krāpšanu.

  Šī sūdzība ir pietiekami izplatīta, lai daudzus atrunātu izmantot šo pakalpojumu kā aizdevēju. XCoins to nav minējis, cik es to varēju atrast, un, iespējams, tam nav risinājuma. Tas ir būtisks xCoins platformas trūkums, kuru xCoins komandai vajadzētu apmeklēt tuvākajā nākotnē.

 • Klientu serviss neatbild. Kad pakalpojums pirmo reizi tika atvērts, xCoins bija ļoti maz darbinieku. Viņi saņēma diezgan daudz reklāmas, kas, protams, veicināja uzņēmējdarbības uzplaukumu. Kad cilvēkiem bija problēmas, viņi vērsās pie klientu atbalsta. Daži nesaņēma atbildi, tāpēc viņi devās uz Bittrust un BitcoinTalk, lai atbrīvotu savu neapmierinātību.

  Pēc visa spriežot, šī problēma ir atrisināta, pieņemot darbā vairāk klientu apkalpošanas pārstāvju. Atsauksmes vietnēs un forumos no xCoins darbiniekiem ir arī atbildes, kas parāda, ka viņi ir mēģinājuši novērst problēmu.

 • Nevar izņemt līdzekļus. Kaut arī tā nav visizplatītākā sūdzība, daži pircēji ir sūdzējušies, ka nevar izņemt savu Bitcoin. Par laimi, šīs sūdzības xCoins darbinieki izskatīja un novērsa.

xCoins ir tāls ceļš ejams, lai izveidotu zvaigžņu reputāciju Bitcoin kopienā. Viņiem būs jāatrod veids, kā novērst PayPal kontu iesaldēšanu, ja šāda lieta pat ir iespējama. Turklāt viņiem būs jākoncentrējas uz klientu apkalpošanu.

Kas ir xCoins process?

xcoins process

XCoins ir divas puses: pirkšana un kreditēšana. Abām pusēm ir savs process.

Pirkšanas process:

 1. Izveidojiet kontu.
 2. Norādiet, cik daudz Bitcoin vēlaties iegādāties un veikt maksājumu ar vēlamo metodi (kredītkarte, debetkarte, ACH, echeck, PayPal).
 3. Saņemiet Bitcoin savā xCoins makā, kuru pēc tam varat (un jums vajadzētu) pārsūtīt uz savu maku.

Reģistrējoties ir ID verifikācijas process, tāpēc vislabāk ir reģistrēties darba dienās darba dienās, lai viņu darbinieki varētu jūs verificēt..

Kreditēšanas process:

 1. Izveidojiet kontu. Jums būs nepieciešams arī PayPal konts.
 2. Iemaksājiet savu Bitcoin summu, kuru vēlaties aizdot, xCoins maciņā. Minimālā summa ir USD 20 USD vērtībā.
 3. Izveidojiet savu ierakstu. Jūs diktējat aizdevuma procentu likmi.
 4. Pagaidiet pircējus un pēc tam saņemiet maksājumu savā PayPal kontā.

Esiet brīdināts, jūsu PayPal konts var būt sasalusi noguldījumu skaita un rakstura dēļ.

Lai arī visu procesu sauc par nodrošinātu aizdevumu, tas tehniski ir pirkšana un pārdošana. Ir vairāki iespējamie iemesli, kāpēc to sauc par aizdevumu, nevis pārdošanu, no kuriem viens ir atļaut PayPal kā maksājuma veidu.

Tas nešķiet tā, it kā cilvēki nākotnē atmaksātu savus Bitcoin aizdevumus ar Bitcoin. Tomēr tā ir iespēja, kas ir visiem pircējiem. Šajā situācijā viņi sazinājās ar aizdevēju, lai atgrieztu Bitcoin un saņemtu naudu atpakaļ. Tas dod man pauzi, jo es domāju, ka vismaz ir jābūt iebūvētai atmaksas sistēmai.

Kādas ir maksas par pirkšanu un kreditēšanu?

Pircēji var pārlūkot dažādas likmes, kuras nosaka aizdevējs. Likmes ir no 15% līdz 30% no kopējās aizdevuma summas. Tas ir neparasti augsts Bitcoin pasaulē.

xcoins soļi

Aizdevēji paši nosaka procentu likmi, un xCoins ņem neatklātu procentu likmes summu. Tātad aizdevēji nemaksā nekādas maksas, taču viņiem tiek ieturētas maksas, kad tiek aizdots viņu Bitcoin.

Nobeiguma domas par xCoins

xCoins teorijā ir lieliska ideja, bet praksē tā atstāj daudz ko vēlamu.

Pirmkārt, tas, ka PayPal ar pārsteidzošu regularitāti iesaldē aizdevēju kontus. Tas ir pietiekami daudz problēmu, lai neļautu man aizdot savu Bitcoin savā platformā – es novērtēju savu PayPal kontu.

Tomēr xCoins ir diezgan laba platforma Bitcoin pirkšanai ar PayPal. Ir tikai daži pakalpojumi, kas to piedāvā, un pārdošanas pārdēvēšana par aizdevumu ir viens no iemesliem, kāpēc viņi var pieņemt PayPal.

Tas nozīmē, ka ir daudz faktoru, kas jums jāzina abās darījuma pusēs, lai pirms xCoins izmantošanas ar pārliecību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map