2018’in En Sıcak Kripto Para Birimi Ortaklıkları

Bir projenin ortaklıkları, büyüme beklentilerinde ve teknik gelişmelerinde büyük bir rol oynar. Ortaklık güncellemeleri günün her saati yayınlanır ve gözden kaçırmaları çok kolay olabilir.

Şu anda en büyük ortaklıklardan bazılarıyla, gelecekte beklenen ortaklıklar ve söylenti fabrikasından gelen potansiyel ortaklıklar ile kripto para birimi ortaklıkları üzerine haftalık segmentimizi başlatıyoruz..

Bu bir yatırım tavsiyesi değildir. Kendi araştırmanızı yapın ve yatırım kararlarınızı kendi şartlarınıza göre verin.

Mevcut Ortaklıklar:

Tron (TRX): 3 Ocak’ta Tron, kullanıcıların TRX aracılığıyla sanal evcil hayvanlar satın alabilecekleri lider oyun platformu Game.com ile bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bir hafta önce, oBike, 20 ülkede faaliyet gösteren 10 milyon kullanıcı paylaşımlı bir ekonomi şirketi Tron ile işbirliği yaptı. İlk elden bilgi almak ilginizi çekiyorsa, CEO Justin Sun genellikle takipçilerine yaklaşan büyük ortaklıklar hakkında dalga geçiyor. Twitter. Aşağıda, Sun’ın şirket ittifaklarıyla ilgili birçok önemli duyurudan ilkini görebilirsiniz..

Just Sun Ortaklığı Twitter

Dalgalanma (XRP): Sınır ötesi ödemeler çözümü XRP, şu anda büyük isim ortaklık oyununun yıldızı gibi görünüyor. Santander ve American Express gibi finans devleri, 1970’lerin modası geçmiş SWIFT sistemini değiştirmek için blok zincirini kullanmaya çalışacak. Daha yakın zamanlarda, Japon firması SBI Holdings, Ripple’ı aşağıdakiler için bir ödeme çözümü olarak sunma planını duyurdu: Asya ülkelerindeki bankalar, Çin, Japonya ve Tayvan dahil.Ripple Ortaklıkları

Raiden Ağı (RDN): Göre Merkle.com, RDN, enerji ve bilgisayar oyunlarında önemli ittifaklar oluşturmuştur. Enerji sektöründekiler arasında Grid + (sembol: GRID) ve Energy Web Foundation (EWF). Şu anda, EWF, dünyadaki en büyük on şirketten biri olan Royal Dutch Shell de dahil olmak üzere bir müşteri listesiyle enerji sektöründe blockchain çözümleri dağıtmayı amaçlamaktadır. Oyun endüstrisinde Raiden Network, 18 milyon kullanıcı tabanına sahip olan ve şu anda “dünyanın en büyük oyun topluluğu oluşturma platformu” olan Enjin ile ortaklık kurdu.

Kısa çizgi (DASH): İçinde Cıvıldamak 4 Ocak’ta Dash, kripto para birimini İspanya’da 12.000’den fazla perakendeciye sunduğu söylenen bir İspanyol girişimi olan Bitnovo ile ortaklığını duyurdu. Tüketiciler, “hediye kartları satın alarak binlerce mağazada ve belirli Carrefour ve Media Markt satış noktalarında kuponlu DASH” satın alabilecekler. Bu ortaklığı bir perspektif haline getirmek için, MediaMarkt şu anda Avrupa’nın en büyük tüketici elektroniği perakendecisidir. Perakendecilerin sayısı kesinlikle etkileyici görünse de Bitnovo, İngiltere, Portekiz ve İtalya gibi diğer ülkelere genişlemeyi planlıyor ve bunun karşılığında tuğla ve harç dükkanlarında dramatik yeni bir pazar girişi yoluyla DASH’ın başarı olasılığını artırmayı planlıyor..

Dash Twitter Ortaklıkları

Qtum (QTUM): Çevrimiçi ses ve video eğlence hizmetlerinin desteği ile mamut Baofeng (değeri 1 milyar USD’nin üzerinde), Qtum’daki ekip Ethereum ve Bitcoin’i geçmeyi ve en büyük ve ilk Blockchain Consensus Network’ü (BCN) kurmayı umuyor. 50.000 ağ düğümünü kolaylaştırma planıyla Bitcoin’in 10.000 düğüm ağından 5 kat, Ethereum’un 20.000 düğüm ağından 2,5 kat daha büyük olacak. Baofeng CEO’su Reccon Cui tarafından belirtildiği gibi, “Baofeng Group dünyanın en büyük P2P ağını işletiyor, bu nedenle Qtum’un blok zinciri mimarisinin güvenlik ve üstün esnekliğinden etkilendik”.

Yıldız (XLM): Stellar’ın teknik yönleri neredeyse (tamamen olmasa da) Ripple’ınkiyle aynı olsa da, şu andan itibaren iki kuvvet genellikle farklı varlıkların peşine düşüyor. Stellar, yoksulluk içinde olanlara uygun fiyatlı finansal hizmetler sunmaya çalışırken, Ripple’ın ortaklıkları daha çok finansal devlere ve büyük bankalara odaklanıyor. Teknoloji devi IBM ve danışmanlık firması Deloitte ile ortak olarak, şirketlerin resmi sitesinde bulunan sürekli ortaklık duyurularını bulabilirsiniz. Twitter, ve ayrıca mevcut ortaklıkların kapsamlı listesini bulun İşte.

Yıldız Ortaklıkları

Cardano (ADA): Büyük bir ortaklık olmamasına rağmen, Cardano resmi olarak İspanya’da bir ödeme şekli olarak kabul edilmektedir. Otel Ginebra. Otelin web sitesine göre, “ADA’yı ödeme olarak kabul ederek, dünya çapındaki konaklama yerleri büyük miktarlarda komisyonlardan tasarruf edebilecek ve bu da sonunda siz müşteri için daha iyi oranlarla sonuçlanacaktır.” Her şey yoluna girerse, anlamlı tanınma ADA’ya büyümesini sürdürmesi için güvenilirlik verebilir..

IOTA (MIOTA): İçinde Blog yazısı 4 Ocak 2018 tarihli, IOTA kurucu ortağı Dominik Schiener, ekibin “otonom araç test yatakları üzerinde çalışmak üzere onlarla işbirliği yapmak için Uluslararası Ulaşım Yenilik Merkezi (ITIC) ile resmi olarak ortaklık kurduğunu” duyurdu. Bu ortaklığın önemi, akıllı hareketlilik projeleri gibi “akıllı şehir” ortamlarındaki yeniliklerin test edilmesini ilerletmesidir. Canlı gösteriler 2018’de yapılacak ve halka IOTA / ITIC’in neler başardığına dair fikir verecek ve “daha büyük bir ortak ortak şirketler grubu” içerecek.

Pundi X (PXS): Buna göre İnternet sitesi, Pundi X, perakende satış mağazalarını “kripto para birimi satın alma ve kabul etme” konusunda güçlendirecek. Nüfusun% 1’inden daha az para birimine sahip olan Pundi X, üç kısa yıl içinde 100 binden fazla perakende mağazasına mağazalarını “dijitalleştirme” şansı sunarak kripto topluluğunu büyütme sürecini hızlandırmayı planlıyor. ICO’larının başlangıç ​​tarihini zaten duyurmuş olsalar da, katılımcı mağazalar Ethereum, Stellar, Qtum ve daha fazlası dahil olmak üzere neredeyse tüm dijital para birimlerini işlem yapabilecek. Ortaklıklar arasında Stellar, Fintech Endonezya ve İsviçre Finans + Teknoloji Derneği bulunmaktadır.

Pundi (PXS) Ortaklıkları

Monero (XMR): Sanatçıların, sahip olma şansı bulduklarında mahremiyetlerini sevdiklerini hepimiz biliyoruz. İle Mercan Resifi Projesi, kripto para birimi ve müzik tutkunları, ultra özel para Monero ile müzik ve ürün satın almanıza izin vererek tutkularını birleştirmek için. G-Eazy’ye göre, “Kripto para birimleri daha popüler hale geldikçe hayranlarımın şarkılarımı ve ürünlerimi nasıl satın alacaklarına gelince seçeneklere sahip olması önemlidir … Monero’nun en güvenli, en güvenli ve en özel kripto para birimlerinden biri olduğu düşünüldüğünde hayranlarım için en iyi seçeneklerden biri bu tatil sezonu. ” Monero aracılığıyla ürün satın alabileceğiniz sanatçılar arasında SIA, Kaskade, Weezer ve Mariah Carey bulunmaktadır..

Söylenti Değirmeni:

XRP’yi Kullanmak için Western Union: Göre Markets Insider, Western Union ve Ripples değeri, Western Union’ın sistemlerinde XRP’yi uygulayacağına dair söylentiler yayıldıkça arttı. Görünüşe göre söylenti, Ripple’ın resmi Twitter’ının en büyük ilk beş arasında yer alan üç para transfer firması ile birlikte çalıştığını duyurmasıyla başladı. Western Union şu anda bir numaralı noktayı elinde tutuyor ve muhtemelen en çok bilineni. İkinci sırayı almak Para gram, ardından TransferWise, WorldRemit, ardından PayPal, yani potansiyel olarak bunlardan herhangi biri ittifakın parçası olabilir.

Brad Garlinghouse Twitter XRP

XRP eklemek için Coinbase: Bir son duyuru Coinbase, birçok Ripple yatırımcısının borsaya entegre edilmesini umduğunu ezdi. Açıklık getirmek için Coinbase asla eklemeyeceklerini söylemedi #XRP, ancak, şu an itibariyle borsalarına yeni coin ekleme planları olmadığını söylüyorlar. Dolayısıyla, gelecekte diğer paralarla birlikte eklenme olasılığı hala var..

Coinbase Blog Coin Ekleme Duyurusu

Mark Zuckerberg Kripto İçerisine Bakıyor: Üzgünüm Mark, ama Winklevoss İkizlerinin çok gerisindesin. Kişisel olarak FB gönderisi CEO’nun kendisi tarafından Zuckerberg, birçok insanın FB’nin bir şekilde “ağabey” gibi davranan merkezi bir sistem olduğuna inandığını göz önünde bulundurarak, şirketini çevreleyen sorunları çözmek istediğini ima ediyor. Gönderiye göre, çözümler kripto para birimi içerebilir veya içermeyebilir. 2018’de bir “Zuckcoin” için bizi izlemeye devam etmeli miyiz??

Mark Zuckerberg Parası

TRX ve Halka Açık Şirketler: CEO Justin Sun, canlı bir videoda, geçtiğimiz hafta şu anda altında listelenen büyük halka açık şirketlerin kendisiyle temasa geçtiğini duyurdu. NASDAQ ve NYSE. Sun’a göre, ortaklıklar kuruldu ve TRX ile entegrasyon şu anda devam ediyor. Gemiye “en az 5” halka açık şirket geldi. Sun, düzenlemeler nedeniyle şirketler ortaklığı kendileri ilan edene kadar isimleri paylaşamayacağını söylüyor. Ancak genç CEO, takipçilerine ve yatırımcılarına bu şirketlerin Tron’u “yepyeni bir seviyeye” getirerek en az 100 milyon yeni kullanıcı getireceğini vaat ediyor..

Son düşünceler

Bu yenilikçi ekiplerin ne üzerinde çalıştığına dikkat etmemizin yanı sıra DSÖ gelecekte çalışmayı planlıyorlar. Bu ortaklıklar, bir projenin teknolojisini ve kullanıcı tabanını nasıl büyüttüğünde önemli bir rol oynayabilir..

Gelecekteki ortaklık duyuruları ve diğer ilgili kripto para birimi haberleri için e-posta listemize abone olduğunuzdan emin olun..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me