Abra nedir?

Abra, kullanıcıların çeşitli kripto para birimleri satın almasını, satmasını, ticaretini yapmasını ve faiz kazanmasını sağlayan bir kripto para birimi yatırım platformudur. 5 $ gibi düşük bir fiyatla kullanıcılar, stabilcoinlerde yaklaşık% 10, Bitcoin’de ise% 4.5 faiz kazanabilirler..

Litecoin’in yaratıcısı Charlie Lee, Litecoin için uzun zamandır “büyük bir beklenmedik sürpriz” yaptı. Sürpriz, Abra’dan yeni bir uygulama şeklinde geldi. Uygulama, insanların Bitcoin ve Litecoin akıllı sözleşmelerini kullanarak 20 kripto para birimine ve 50 fiat para birimine yatırım yapmasına olanak tanır.. Yalnızca 70 farklı varlığa yatırım yapmakla kalmaz, aynı zamanda bunlar arasındaki ticaret bedelsiz ve neredeyse anında gerçekleşir.

2 aşağı, 2 kaldı! &# 128640;

✅ Ticari işlemci @CommerceCB

&# 128306; Popüler çevrimiçi cüzdan

&# 128306; Mal ticareti platformu

✅ Beklenmedik büyük bir sürpriz @AbraGlobal#PayWithLitecoin https://t.co/bYUPup67G0 https://t.co/bYUPup67G0

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) Mart 15, 2018

O nasıl çalışır?

İşte Abra’nın nasıl kullanılacağına dair bir örnek. Uygulamaya 1000 $ LTC yatırdığınızı ve Stellar’ın 0,25 $ ‘lık fiyatına biraz maruz kalmak için ticaret yapmak istediğinizi düşünün. Bu, Litecoin ağında akıllı kontratta olduğu gibi çoklu imza gerektiren bir işlem yaratır. İşlemin ilk yarısını Abra’ya imzalarsınız ve LTC’nizi işlem fiyatı üzerinden kilitlersiniz. Stellar, LTC’ye göre fiyatı ikiye katlarsa, artık LTC’yi iki katına çıkarırsınız. Ardından işlemin ikinci yarısını Abra’ya imzalatabilirsiniz. Bu, LTC’nizin kilidini açar ve kârınızı göndererek cüzdanınızda 2000 $ LTC ile sonuçlanır..

Abra Uygulaması

Bu sürecin hiçbir noktasında Stellar coin’e sahip olamazsınız. Stellar’ı Abra’dan bir Stellar cüzdanına göndermek mümkün olmazdı. Siz sadece altcoinlerin fiyat değişikliklerine piyasa maruziyeti sağlıyorsunuz. Abra, Stellar’ın fiyatını takip eden sentetik bir para birimi yaratır, ancak her zaman gerçekten Litecoin ile meşgulsünüz.. 70 farklı para birimine yatırım yapabilirsiniz, ancak asla onlara sahip olamazsınız. Litecoin blok zincirindeki akıllı sözleşmeler yoluyla fiyatlarını takip eden sentetik para birimlerine sahip olursunuz. “Bu şekilde Abra, ayrı bir cüzdan oluşturmadan, ayrı anahtarları yönetmeden veya bir borsada nasıl kripto satın alacağınızı çözmeden birden fazla kripto para birimine yatırım yapmanıza olanak sağlıyor.”

Sentetik Para Birimleri

Sentetik para birimlerinin likiditesi sorun olmayacak. Abra, “fiat, Bitcoin ve ether karşı taraf riskini bir yıldan fazla bir süredir hizmet kesintisi olmadan yönetmek” için bu çoklu imza sözleşmelerini başarıyla yürütmüştür. Her zaman Bitcoin veya Litecoin için ticaret yapabilir ve bu paraları istediğiniz cüzdana gönderebilirsiniz. ABD’de ayrıca itibari para birimine likide edebilir ve banka hesabınıza para gönderebilirsiniz..

Abra, kullanıcılarının konumlarını riske atarak bu akıllı sözleşmeleri kullanıcılarına garanti edebilir. Alım satım pozisyonlarınızı korumak için Abra, “farklı değişim ortaklarıyla kripto para alım satımının bir kombinasyonu.Riskten korunmaları kullanıcılar veya Abra için hiçbir risk oluşturmaz. Kârları riskten korunmadan değil, işlemlerinizi gerçekleştirirken fiyat farkından gelir..

Litecoin Ağı Üzerine İnşa Etmek

Yakın zamana kadar Abra, Bitcoin ağındaki sentetik para birimleriyle ilgili akıllı sözleşmeler yarattı. Ancak, şimdi işlemlerin çoğu için Litecoin blok zincirini kullanmayı planlıyorlar..

“Abra, yatırım platformumuz için birincil varlık sınıfı olarak Litecoin’i seçti, ancak artık kullanıcıları Bitcoin ve Litecoin sözleşmeleri arasında taşıma yeteneğine sahibiz. Kriterimizi karşılayan varlık sınıfını belirlemek için uzun ve kapsamlı bir araştırma sürecinden sonra Litecoin’i seçtik: güvenli, güvenli, ölçeklenebilir zincir içi ve zincir dışı, düşük madencilik ücretleri ve tercihen yayınlanan Bitcoin çekirdek yol haritasına bağlı kalınarak. ”

Abra belirledi işlerinin geleceği tamamen Litecoin ağına güvenebilir. Diğer kripto paraların aksine, Litecoin hard fork draması, ağ kesintileri ve işlem ücretlerinde ani artışlar içermez.

Abra, “Bitcoin her zaman biraz daha güvenli Litecoin’den daha küçük blok boyutu nedeniyle – birçoğu Litecoin’i Bitcoin’in dijital altına karşı dijital gümüş olarak adlandırır. Ancak bu küçük güvenlik takası, kullanıcılarımız için daha düşük madencilik ücretleri ve zincir ölçeklendirmede daha fazlası anlamına geliyor. Litecoin’in bu sözleşmeler için bugün en iyi seçenek olduğuna inanıyoruz.

Litecoin’in ücretleri sadece Bitcoin’den daha düşük değil, aynı zamanda en son Litecoin Core güncellemesi ücretleri daha da düşürüyor. Ortalama işlem maliyetleri potansiyel olarak 1 sentten az olabilir.

Bu Litecoin için ne anlama geliyor??

Abra, birden fazla kripto para birimine yatırım yapmanın karmaşıklığını önemli ölçüde azaltır. Yatırım platformuyla ilgilenen ABD dışındaki kullanıcılar, önce Litecoin alarak başlayabilirler. Abra önemli miktarda kullanıcıyı çekebiliyorsa, bu Litecoin talebini artırabilir. Arz tarafında, Abra üzerindeki sayısız akıllı sözleşme, Litecoin’i kilitleyerek, LTC’nin dolaşımdaki arzını azaltacaktır. Son olarak, Abra’nın seçimi Litecoin’e güvenilirlik katıyor. Abra’nın araştırması, Ripple, Ethereum veya Bitcoin Cash gibi tüm rakipler arasında Litecoin’in en iyi seçenek olduğunu gösterdi..

Abra, Litecoin’in daha iyi güvenliği ve Bitcoin’in ölçeklenebilirlik yol haritasına bağlılığı nedeniyle Bitcoin Cash yerine Litecoin’i seçti. &# 128020;&# 128640; # flappening https://t.co/ZtwLUfI1yx

– Charlie Lee [LTC⚡] (@SatoshiLite) Mart 16, 2018

Abra nasıl kullanılır?

Başlamak için önce uygulamayı indirin İşte ve özel anahtarlarınızı yazın. Abra, gözetim dışı bir cüzdandır, bu nedenle her zaman kendi paranıza erişebilirsiniz..

Ardından bir Amerikan veya Filipinler banka hesabı, American Express kartı, Bitcoin, Litecoin veya Ethereum kullanarak cüzdanınıza para yatırmaya başlayın. Abra cüzdanınıza para ekledikten sonra, mevcut 20 kripto para biriminden herhangi birine yatırım yapmaya hazırsınız..

Son düşünceler

Charlie’nin ‘büyük sürprizi’ ilk başta biraz kafa karıştırıcı olabilirdi, ancak Abra’nın Litecoin’in ve uygulamalarının geleceği için iyi haberlerden başka bir şey olmadığına şüphe yok. Çoğu kripto para hala yeni borsalara eklenmek istiyor. Abra durumunda, yeni borsa Litecoin’e eklenir.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me