Bir Dua Üzerine Yaşamak

“Övgü arttığında, kutsamalar düşer,” Chance the Rapper bize söyler. En iyisi haklı olduğunu umuyoruz, çünkü kripto para birimi piyasası şu anda biraz tasarruf kullanabilir.

Geçen Cuma 336 milyar dolarlık piyasa değerinde oturan piyasa, Pazar günü 275 milyar dolara düştü, ancak G20’nin kripto para odaklı zirvesinin ardından haftanın geri kalanında istikrarlı bir şekilde toparlandı. Düne kadar, piyasa değeri önceki haftaya göre pozisyonunun üzerine çıktı, ancak birkaç 10 milyar $ kaybettikten sonra 324 milyar $ oldu. % 3 geçen cumadan kayıp.

Kaydedilen en büyük kayıp hiçbir şekilde değil, ancak piyasanın hala gergin olduğunu gösteriyor. Şu anda, bir devrilme noktası bekliyor – ister yukarı ister aşağı olsun, kimsenin tahmin etmediği bir şey. Bununla birlikte, daha az değişken bir dengede işlem yaparak da bir miktar denge bulabilir. Bazı yan fiyat hareketleri önümüzdeki haftalarda bir nimet olabilir, bu yüzden biraz konsolidasyon ve düz çizgili bir fiyat tablosu için dualar söylemekten çekinmeyin..

Bitcoin: Bu yazının yazıldığı sırada Bitcoin, 8570 $ ‘dan işlem görüyor. % 1 8490 $ ‘dan bu haftaya yükselecek. Ama hey, hala yeşil ve bu minnettar olunacak bir şey.

Ethereum: Ethereum, Big Bro Bitcoin’e kıyasla o kadar iyi adil değil. Geçen hafta Cuma sabahı güçlü bir şekilde 622 dolardan işlem gördü. Şimdi, 526 $ % 15 yedi günlük süre içinde azalma.

Ripple: Bu hafta Ripple’ın fiyat hareketi, kripto para biriminin ilk ikisinin tam ortasında. 0,64 dolarlık bir fiyatla, düştü % 8 geçen Cuma oynadığı 0,70 dolardan.

kripto para piyasası coinmarketcap

Yurtiçi Haberler

Twitter CEO’su Bitcoin’in Dünyanın Tek Para Birimi Olacağına İnanıyor: “Nihayetinde dünya tek para birimine sahip olacak, internet tek para birimine sahip olacak. Ben şahsen Bitcoin olacağına inanıyorum ”dedi Twitter ve Square CEO’su Jack Dorsey. Önümüzdeki on yıl içinde Lightning Network gibi güncellemelerin bitcoin’in rakiplerini geçmesine yardımcı olacağına şiddetle inanıyor. Dorsey, Lightning Work’ü ilerletmeye odaklanan bir SF startup’a şimdiden 2,5 milyon dolar katkıda bulundu..

Jeb McCaleb, 2028 yılına kadar bir Evrensel Ödemeler Ağı olacağını söylüyor: Stellar Jeb’in CTO’su ve kurucu ortağı McCaleb, gelecekte hangi blockchain ağının evrensel ödeme sistemine hakim olacağını bilmiyor, ancak “insanların görebileceği ve keyfi olarak değiştiremeyeceği bir kamu defteri” içereceğine inanıyor. Şu anda McCaleb, Stellar aracılığıyla böyle bir ağ kurmaya çalışıyor..

yıldız ağı

IBM, İşletmeler İçin Blockchain Başlangıç ​​Planı Çözümünü Duyurdu: IBM, kısa bir süre önce herkesin dağıtılmış defterler oluşturmasına olanak tanıyan yeni ürünlerini tanıttı. IBM Marie Wieck’te Blockchain’in genel müdürü CNBC’ye gönderilen bir e-postada şunları yazdı: “Ağ oluşturma ve ölçeklendirme konusundaki uzmanlığımız paha biçilemez ve geniş bir ekosistemde paylaşılacaktır. IBM, kripto para birimlerine değil, dağıtılmış defter teknolojisine odaklanacaklarını açıkça belirtti.

2017’nin ICO’larının kabaca% 50’si Başarısız Oldu: ICO’lara karşı ihtiyatlı olmanız konusunda sizi uyaran herkesin haklı olduğu ortaya çıktı. Bitcoin.com tarafından yapılan bir araştırmaya göre, 2017’de gerçekleşen 902 kitle satışından 142’si fonlama aşamasını geçemedi ve 276’sı başarısız oldu. Hesaplandığında, kripto mezarlığına zaten girmiş olan tüm ICO projelerinin% 46’sına denk geliyor.

Başarısız ICOS

Stellar, Lightning Ağını Benimsemek İçin Görünüyor: Pazarın en iyi 10’undan biri olan Stellar Lumens, Lightning Channel’ın protokollerini ağına entegre etmeye başlayacak. Duyuru, Lightning Labs’in Bitcoin’in LN’si için bir beta yayınladıktan bir haftadan kısa bir süre sonra geldi. Stellar’ın kurucusu Jed McCaleb, “Ağı verimli ve istikrarlı tutmak için,” Lightning gibi bir şeye ihtiyacımız var “dedi.

Kongre Sorunları Blockchain’in Faydalarına İlişkin Bullish Raporu: Rutin bir ekonomi raporunda, Amerika Birleşik Devletleri Kongresi, eski endüstriler için blockchain teknolojisinin potansiyelini övüyor. “Blockchain teknolojisi, neredeyse her türlü veriyi birden çok platformda depolamak için merkezi olmayan, güvenli ve verimli bir yol sunuyor. Raporda, geliştiriciler, şirketler ve hükümetler potansiyeli fark ediyor ve birçok farklı kullanım için blok zincirleri uygulamaya başladı ”dedi. “Elektrik şebekesinin ve kamu hizmetlerinin yönetiminden şirketlerin küresel tedarik zincirlerini nasıl yönettiğine kadar çeşitli uygulamalardan blok zinciri potansiyeli gerçekten devrim niteliğinde.”

Trump, Vatandaşların Venezuela Petro Kullanmasını Resmi Olarak Engelliyor: Venezuela şu anda kendi emtia destekli, devlet destekli kripto para birimi olan Petro için ilk madeni para teklifini düzenliyor. İronik olarak, Trump şimdi, özellikle ABD yaptırımlarını atlatmak için yapılan alternatif bir para birimini yurt içinde onayladı. Petro’nun ICO’suna yanıt olarak, Trump bir icra emri Hem ABD’deki hem de bölgelerindeki vatandaşların Petro’yu satın almasını veya elinde bulundurmasını yasaklayan.

Trump petro yasağı

Para Aklama ile Bağlantılı Payza, Ponzi Şemaları: İngiltere dışında bir ödeme işleyicisi olan Payza’nın kurucu ortağı Ferhan Patel, bu hafta başında Michigan’da tutuklandı. Tutuklama, Payza’ya, saadet zinciri ve çocuk pornosu gibi “gerekli eyalet lisansları olmadan çalışan ve yasa dışı faaliyetten elde edilen fonları bilerek aktarılan bir para ileten bir işletmeyi [işletmek] için dava açan Kasım 2016 mahkeme kararının sonucu olarak geldi . Payza, geçen yıl satın alma hizmetleri aracılığıyla XRP ve ETH sunmaya başladı.

CoinCentral’daki Yenilikler?

Diğer Dağıtılmış Defterler Blockchain’in Yerini Alacak mı ?: Blockchain’i başka bir şeyle değiştirmeli miyiz? Bu, birçok teknoloji uzmanının kilit blok zinciri platformları için ölçeklendirme zorluklarının ardından sorduğu bir soru.

Pablo Escobar’ın Kardeşi Yeni Bir Kripto Para Birimi Oluşturuyor: Pablo Escobar, 1980’lerde “Kokain Kralı” olarak tanındı. Şimdi, kardeşi Roberto farklı bir sektörde başarılı olmayı umuyor: kripto para birimi.

Veritaseum (VERI) nedir ?: Bu bir aldatmaca mı? Yasal mı? Projenin web sitesi, “En basit haliyle Veritaseum, eşler arası sermaye piyasalarına açılan kapıdır” diyor.

SICAK nedir ?: HOT, Hydro Protokolünün belirtecidir. Isı veya ateşle ilgisi yoktur, ancak profesyonel piyasa yapıcılar için teşvikler sağlayarak likiditeyi iyileştirir..

Blockchain Tarımı Tarımı Değiştirecek & Gıda: Blockchain’in gerçek, organik, yerel kaynaklı ürünleri uygun fiyatlı ve herkes için erişilebilir hale getirmenin anahtarı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin..

Rusya, Venezuela’nın ABD Yaptırımlarından Kurtulmak İçin Petro Başlatmasına Muhtemel Olarak Yardım Etti TIME’ın önerdiği gibi, Ruslar Venezuela’yı, ruble düşürme riski olmadan merkezi olmayan bir para birimini test etmek için bir deney olarak kullanmış olabilir..

E-Ticaret Mağazanızda Kripto Para Birimi Nasıl Kabul Edilir: Bu makalede, e-ticaret blok zincirini nasıl entegre edeceğinizi ve çevrimiçi mağazanızda bitcoin (ve diğer kripto para birimlerini) kabul etmenin faydalarını vurguluyoruz..

Rivetz (RVT) nedir ?: Bu projenin, her işlemin ardında eşi benzeri görülmemiş bir kesinlik düzeyini nasıl sağlayabileceğini öğrenin..

[Yaklaşan Etkinlik] Global Blockchain Forumu, 2 – 3 Nisan: Yaklaşan Küresel Blockchain Forumu konferans Santa Clara’daki Santa Clara Kongre Merkezi’nde olacak, milyarderler Tim Draper ve daha fazlası.

GameCredits (GAME) nedir ?: Çevrimiçi oyun endüstrisi için tek ödeme çözümü olmak isteyen bir kripto para birimi projesi için başlangıç ​​kılavuzu.

Blockchain ile Sahipsiz İşletmeler Ufukta: Eyleme geçmeden önce çoğu kararın dört düzey onay gerektirmesi durumunda bir işletme gerçekten ne kadar etkili olabilir? Hoşgeldin blockchain.

Abra nedir ?: Litecoin Ağında kurulan yatırım uygulaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Blockchain Art Provenance & Dijital Sanatın Geleceği: Dijital bir sanatçı, sahteciliğin etkilerini hafifletmek ve orijinal, sanatçı tarafından onaylanmış parçaların gerçek sahiplerini kanıtlamak için jetonlu, sertifikalı sanat satabilir. Blockchain’in sanat endüstrisini nasıl etkileyeceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Zclassic (ZCL) nedir ?: Zclassic, bir madeni parayı klonladığınızda, bir geliştirme bütçesini kaldırdığınızda ve bunu herkes için topluluk odaklı bir ücretsiz hale getirdiğinizde ne olacağının mükemmel bir örneğidir.

ICO İncelemesi: AÇIK Platform: Uygulamalar için ilk blockchain ödeme altyapısı olan OPEN hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yarışlara Kapalı: Kripto’nun En İyi Ödeme Seçeneği Olmak İçin Yarışan Dört Kart: Bu yazıda, elinize kartlar ve cebinize harcanabilir kripto almak için çalışan en iyi projeleri listeledik..

Twitter Dolandırıcılıkları, Pazar Manipülasyonu ve Kalitesiz Borsalar: Dikkat etmeniz gereken yaygın kripto para birimi dolandırıcılıkları hakkında bilgilendirici bir parça.

Uluslararası Haberler

Hayır, Sierra Leone Dünyanın İlk Blockchain Tabanlı Seçimini Yürütmedi: Ulusal Seçim Komisyonu Sierra Leone, son başkanlık seçimlerini blockchain teknolojisiyle gerçekleştirdiğini iddia eden yayınları yalanladı. Bir Tweette komisyon, “seçim sonuçlarını hesaplamak için kurum içi bir veritabanı kullandığını” ve “Blockchain’i hiçbir şekilde kullanmadığını” söyledi. Yanlış anlatı, CEO’su ülkeyi seçimlerinde blockchain teknolojisini kullandığı için tebrik eden Agora adlı bir İsviçre blockchain şirketinden kaynaklanıyor gibi görünüyor..

pic.twitter.com/8cLMVvQPkQ

– Sierra Leone Ulusal Seçim Komisyonu (@NECsalone) 19 Mart 2018

Burada Kokain Yok Millet; Pablo Escobar’ın Kardeşi Cryptocurrency’i Başlattı:

Belki yolunu değiştirmiştir ya da belki de ultra zengin Escobar ailesinin başka bir kar sağlama planıdır. Her iki durumda da Roberto Escobar, bitcoin’e benzer olduğu söylenen kendi kripto para birimini piyasaya sürüyor. Roberto, “diyet bitcoin” olarak adlandırılan, kariyerinde 100 milyar doların üzerinde para kazandığını ve bu dijital varlığın başka bir başarı olacağını belirterek, “Ödeyebileceğiniz kadar çok diyet bitcoin satın alın, değer yakında çok yüksek olacak” dedi.

15 Yaşındaki İngiliz Çocuk Hacks “Kurcalamaya Dayanıklı” Kripto Cüzdanı: Fransa merkezli donanım cüzdanı başlangıcı Ledger, yıllardır kripto para cüzdanlarının bilgisayar korsanlarına karşı hiçbir güvenlik açığı olmadığını iddia etti. Geçtiğimiz günlerde genç Saleem Rashid, Ledger’ın yanlış iddia ettiğini kanıtladı ve Blog suçluların özel anahtarları fiziksel veya uzaktan nasıl çalabilecekleri. Ledger’in ana rakibi Trezor için müjde, tahmin ediyoruz.

Güney Kore ICO’ları Yeniden Yasallaştırmayı Planlıyor: The Korea Times’a göre, “finans otoriteleri, belirli koşullar karşılandığında Kore’de ICO’lara izin verme planı hakkında ülkenin vergi dairesi, adalet bakanlığı ve diğer ilgili devlet daireleri ile görüşüyorlar”. Kaynak (kimliğini gizlemeyi tercih eden) doğruyu söylüyorsa, geçen Eylül ayında gayri meşru olduğunu düşünen Güney Kore hükümeti için haberler büyük bir geri dönüş olacak..

Binance, Malta’ya Geçiş Yaptı: Japonya Finansal Hizmetler Ajansı tarafından gönderilen uyumluluk uyarılarının ardından, dünyanın en popüler kripto para borsalarından biri olan Binance, Malta’ya taşınıyor. Binance CEO’suna göre, Hong Kong merkezli borsa, Malta’nın özellikle kripto para birimlerine ve genel olarak FinTech’e yönelik ilerici tutumunun bir yaşından küçük şirket için daha sağlıklı bir kültür geliştireceğini umuyor..

Onur duydum efendim! Bloomberg’e yaptığım orijinal alıntıdan makalenin dışında kalan kısmı. “Malta, kripto ve fintech söz konusu olduğunda çok ilerici. Diğer kripto işletmelerinin de bakması için iyi bir yer olduğunu düşünüyoruz. ” https://t.co/cBZJnEgUGk

– CZ (kripto vermiyor) (@cz_binance) 23 Mart 2018

Rusya, Venezuela’ya Petro’ya Yardım Verebilir: A Time’ın 20 Mart’ta yayınlanan makalesi, Rusya’nın Venezuela’ya ulusal kripto para birimi Petro’nun lansmanında yardım ettiğini iddia ediyor. TIME’ın kaynağına göre, kripto para birimleriyle ilgilenen bir Rus devlet bankasında yönetici, “Kremlin’in üst düzey danışmanları Venezuela’daki çabayı denetledi ve Başkan Vladimir Putin geçen yıl bunu imzaladı.” Doğrulanmamış olsa da, suçlama şaşırtıcı olmaktan uzaktır, ancak özellikle Başkan Trump’ın Petro yasağı ışığında ABD ve Rusya ilişkilerinin durumu için daha karmaşık bir tablo çizmektedir..

İngiltere Hükümeti, Cryptocurrency Görev Gücü Oluşturmak İstiyor: Bu Perşembe günkü raporlara göre, İngiltere’nin Maliye Şansölyesi Philip Hammond, İngiltere’nin yeni kripto para birimi görev çatalları için planları açıklamaya hazırlanıyor. Görünüşe göre, görev gücü Hazine, İngiltere Bankası ve Mali Davranış Otoritesini içerecek. İngiliz hükümetinin ev sahipliğinde ikinci yıllık Uluslararası FinTech Konferansı’ndaki diğer FinTech tartışmalarının yanı sıra gelişmeler bekleniyor..

Kore’de, Borsa Kurumsal Hesapları İçin Araştırılan Bankalar: Başlangıçta Yonhap haberlerinde bildirildiği üzere, Güney Kore Finansal İstihbarat Birimi ve Finansal Hizmetler Komisyonu, kripto para borsalarına kurumsal hesaplar sunan yerel bankalar hakkında bir soruşturma başlatacak. Soruşturmalar, tüm bankaların hükümetin kara para aklamayı önleme düzenlemelerine uymasını sağlamak içindir.

Colin Harper bu gönderinin ortak yazarlığını yaptı *

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me