Cryptocurrency’te Bu Hafta – 12 Ocak 2018

Crypto Roller Coaster Devam Ediyor: Bu hafta, tüm kripto paraların toplam piyasa değeri, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. 835 milyar $ 7 Ocak’ta sert bir düzeltme yaptı ve kaybetti 200 milyar $ 11 Ocak’ta 628 milyar dolara inmek için sadece birkaç gün içinde. Yazım sırasında, piyasa istikrar kazanmış görünüyordu (Kripto’nun Vahşi Batı Dünyasında bir şey olabildiğince istikrarlı). 718 milyar $.

Bitcoin: Amiral gemisi kripto para birimi Bitcoin kabaca düştü -% 15 bu hafta 14.000,00 $ fiyatla.

Ethereum: Piyasanın şiddetli kıvrımlarına ve dönüşlerine rağmen Ethereum yükseldi % 25,91 bu hafta yaklaşık bir ATH’ye denk geliyor 1400 ABD doları. Ripple’dan ikinci sırasını geri aldı.

Dalgalanma 3. Noktaya Düştü: Birkaç haftalık patlayıcı bir büyümenin ardından Ripple, CoinMarketCap Güney Koreli borsaları listelerinden çıkarıp ATH’lerden fiyatları anında düşürdüğünde büyük bir darbe aldı. Aşağı % 34,91 Ripple, bu hafta MoneyGram ile ortaklığının duyurulmasıyla bir miktar iyileşme gördü..

Cardano: Şu anda 5. pozisyonda olan Cardano, yazı yazarken 0.80 $ ‘dan işlem görüyordu. Altcoin, Ripple ile birlikte büyük bir darbe aldı ve düştü % 21,22 geçen hafta.

Tron Devriliyor: Tron aleyhindeki son iddialar ve piyasanın genel olarak düşüşü, Tron’u oldukça sert bir şekilde etkiledi ve para birimini kısa ömürlü 6. sıradan 13. sıraya taşıdı. Para birimi düştü % 47,24 bu hafta.

Binance Coin: Binance Coin (BNB) yükseldi % 72 son 7 gün içinde. Büyük borsa Binance’e ait olan madeni para, platformunda diğer para birimleri için işlem yaparken madeni parayı kullanmak için indirimler sunuyor..

Alt-coin “Vibe” Tek Bir Günde% 400’den fazla artar: Canlı müzik odaklı bir kripto para birimi olan Vibe, Binance borsasına eklendikten sonra büyümeyle patladı. Şu anda 1,40 dolar civarında işlem gören madeni para, ICO aşamasında 5 dakikadan kısa sürede tükendikten sonra büyük bir vızıltı yarattı..

cmc

Tron Whitepaper’da İntihal Yapmakla Suçlandı: Tron Justin Sun CEO’su, Litecoin kurucusu Charlie Lee (daha sonra taraflar arasında çözüldü) tarafından tüm madeni paralarını satma suçlamalarını içeren bir dizi iddiayla karşılaştıktan sonra zorlu bir hafta geçirdi. Yaralanmaya hakaret eklemek için, Tron, BitTorrent istemcisi JoyStream’in kurucusu tarafından whitepaper’ını kopyalamakla suçlandı..

tron whitepaper twitter

Ünlü Wall Street Trader Mike Novogratz, Cryptocurrency Bankasını Başlatacak: Eski Goldman Sachs Ortağı Mike Novogratz, bir süredir blockchain’in tutkulu bir destekçisiydi ve şimdi sektördeki payını yeni boyutlara taşımak istiyor. Bloomberg Markets’a göre Galaxy Digital Holdings, Kanada’da halka açık olarak listelenecek ve “kripto para birimi ve blok zinciri alanında sınıfının en iyisi, tam hizmet, kurumsal kalitede ticari bankacılık işini” inşa edecek..

Bilgisayar Güvenlik Açığı Büyük Exchange’in Kapatılmasına Neden Oluyor: Geçtiğimiz Çarşamba günü Bittrex, platformundaki verilerin güvenliğini sağlamak için birçok cüzdanı çevrimdışına aldı. Esas olarak 1995 ve sonrasında oluşturulan Intel yongalarında bulunan kusurlar, bunları internete bağlanmak için kullanan “hemen hemen herkesi” etkiliyor.

Telegram, ICO için 1 Milyar Dolardan Fazla Para Toplamak İstiyor: Anlık mesajlaşma hizmeti Telegram, yakın gelecekte Telegram Açık Ağ (Ton) kripto para birimini piyasaya sürmeyi planlıyor. Uygulamadaki yaklaşık 200 milyon kullanıcıyla kullanıcılar, gizli göz atma ve dosya paylaşımı gibi araçlar için “gram” ile alışveriş yapabilecek..

Beyinler & Brawn, NFL Superstar Richard Sherman Kriptoda Tartışıyor: Seattle Seahawks için Cornerback Richard Sherman, insanların kripto para birimine yatırım yaparken araştırma yapmaları ve kendilerini eğitmeleri gerektiğini söylüyor. Ayrıca, pahalı ticaret ücretleri, yavaş işlem süreleri ve pazarın kitlesel benimseme potansiyelini zedeleyen “şüphecilik” dahil olmak üzere kripto para birimiyle ilgili üç ana sorunu ortaya koyuyor. Yaralanma nedeniyle saha dışında daha fazla boş zaman geçiren Sherman, “zihinsel olarak [kendini] canlandırmak” için kripto para istiyor.

Richard Sherman

Seattle Seahawks’ın izniyle

Kendi Kendini İlan Eden “Crypto Genius” James Atlucher Borsayı Başlatacak: James’i FB reklamlarınızdan veya haber kaynağınızdan tanıyabilirsiniz, kripto kurslarına kaydolarak “ortalama Jo’ları kripto patlamasını atmaya” ikna etmeye çalışabilirsiniz. “Finans Gurusu” olarak da adlandırılan yazar ve podcast sunucusu şimdi “Bitzumi” adlı bir değişim başlatmak istiyor. Altucher’e göre şirket, Bitstamp ve Coinbase gibi tanınmış borsalarla rekabet etmeyi planlıyor..

Eski İflas Şirketi Kodak, ICO’yu Başlatacak: “KodakCoin” in yaratıldığını duyurduktan bir gün sonra, Kodak hisseleri üç katına çıktı. Kodak web sitesine göre, Madeni para, fotoğrafçıların “satıştan hemen sonra çalışmalarını lisanslamak için ödeme almalarına ve çalışmalarını güvenli bir blok zinciri platformunda güvenle satmalarına” olanak tanıyacak.

kodak

Warren Buffett, Cryptocurrency’nin “Kötü Sona Geleceğini” belirtiyor: Bir spekülasyon denizinde, genel olarak muhafazakar yatırımcının kripto para birimlerinden uzak durmasına şaşmamalı. Bir CNBC röportajında ​​Buffet, kripto para biriminin “bir serap olduğunu … büyük bir iç değeri olduğu fikrinin sadece bir şaka olduğunu” söyledi..

CoinCentral’daki Yenilikler?

Daha fazla kripto bilgisi için CoinCentrals trend makalelerine içeriden bir bakış. Bu haftaki makaleler şunları içeriyor:

SALT Borç Verme Rehberi: Büyük bir masrafınız var, ancak blok zinciri varlıklarınızı satmak istemiyor musunuz? SALT sizin için mükemmel olabilir.

Dogecoin nedir ?: Dünyanın en değerli meminden daha fazlası var mı? Biz öyle düşünüyoruz.

ERC20’yi Anlamak: ERC20 tabanlı belirteçler, ahşap işçiliğinden kitleler halinde çıkıyor. Nasıl çalıştıklarını ve uymaları gereken kuralları öğrenin.

Cryptocurrency Temelleri: Karma ve kripto para birimleri tarafından kullanılan diğer kriptografi temelleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Dash nedir ?: Bu projenin anlık, özel ödemelerin zorluklarını nasıl çözmeyi amaçladığı hakkında daha fazla bilgi edinin.

0x nedir ?: ERC20 tokenlerinin Ethereum blok zincirinde işlem görmesine izin veren bu açık, izinsiz protokol 2018’de büyük olabilir..

Coinbase Ekibi Kimdir ?: Kripto para dünyasının en etkili şirketlerinden birinin ekibi hakkında daha fazla bilgi edinin. Şu anda San Francisco merkezli şirket, 2012 yılında Brian Armstrong ve Fred Ehrsam tarafından kuruldu..

2018’in Oluşmasına Yardımcı Olacak Ortaklıklar: Bu ortaklıklar, 2018’de birkaç projenin şekillenmesinde önemli bir rol oynayacak..

Vertcoin nedir ?: Vertcoin yalnızca bir para birimi olarak mevcuttur ve dağıtılmış fikir birliğine ulaşmak için iş kanıtı kullanır.

Vertcoin’in 1 Tıklamalı Madencisi: Artık Vertcoin hakkında biraz daha bilgi sahibi olduğunuza göre, 1-Click Miner’a göz atın. Gerçek olamayacak kadar iyi?

Ardour nedir ?: Ardour, işletmeler için kutudan çıkmış bir ton çözüm sunan bir ana zincir sunuyor.

Altcoinleri USD’ye ve Diğer Fiat Para Birimlerine Dönüştürme: Altcoinlerinizi USD ve diğer itibari para birimlerine çevirmenin en basit yollarını açıklamak.

Cryptocurrency Temelleri: Hashing Temelleri & Tarih: Genel bir karma işlevi, rastgele boyuttaki verileri aşağıdaki verilerle eşlemek için kullanılan özel bir programlama işlevi türüdür. sabit bir boyut.

blockchain bağlantısı

Tim Draper, Brad Garlinhhouse (Ripple’ın CEO’su) ve Charlie Lee (Litecoin’in Kurucusu) gibi kriptosferdeki en büyük isimlerden bazılarını görmek için şu adrese bakın: Blockchain Connect, 26 Ocak 2018’de San Francisco’da. Okurlarımız “coincentral” koduyla% 30 indirim alacak &# 128578;

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

NEO’nun Kurucusu Daha Katı Hükümet Düzenlemeleri Beklemiyor: NEO’nun Kurucusu Da Hongfei, Bloomberg ile yaptığı röportajda Çin hükümetinin Çin’deki kripto para birimleri konusunda zaten çok katı davrandığını, ancak daha katı düzenlemelerin gelmesini beklemediğini belirtti..

Kuzey Kore Madencilik Ultra-Anonim Monero: Kuzey Kore yine siber saldırı oyununda, bu kez insanların bilgisayarlarını hackleyerek Monero madenciliği yapıyor. Pyongyang’daki bir üniversiteye aktarılan para biriminin, ABD’li siber güvenlik firması Alienvault tarafından “yaptırımlardan sert bir şekilde etkilenen bir ülkeye mali bir cankurtaran hattı sağladığı” söyleniyor..

Çin Madenciliği Yasaklamakla Tehdit Ediyor: Fortune.com’a göre Çin, kripto para biriminden “düzenli bir çıkış” istiyor ve bunu yapmak için madencilerin elektrik arzını sınırlamaya istekli. Madenciliğin kripto para biriminin ayrılmaz bir parçası olması ve Çin’in Bitcoin madenciliği için en büyük pazar olmasıyla, böyle bir hareketin genel olarak endüstri üzerinde yıkıcı etkileri olabilir..

Venezuela’nın “Petro” Kripto Para Birimi, Kongre Tarafından Yasadışı Olarak Değerlendirildi: Venezuela kongresine göre, “Petro” madeni para, Başkan Maduro için “nakit sıkıntısı çeken ülkenin petrol rezervlerini yasadışı bir şekilde ipotek ettirmenin” başka bir yolu. Kongre ayrıca, dijital para birimini çıkarmanın, borçlanmayı onaylamak için yasama yetkisini göz ardı ettiğini de ekliyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me