Bu Haftanın En Çok Okunan Hikayeleri

Bitcoin’in fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Perşembe günü, tek bir Bitcoin’in fiyatı yeni bir tüm zamanların en yükseği 5.852,78 ABD doları, Bazı borsalar anlık olarak 5.900 dolara ulaşıyor. Fiyat şu anda son 7 günde 883.95 $ (% 19.22) yükseldi. Bunun etkileyici olduğunu düşünüyorsanız, “Gün içinde daha fazla Bitcoin almalıydım” diyen insanların sayısının% 10.000 arttığı söyleniyor..

Yaklaşan çatalların Bitcoin’in artan fiyatından sorumlu olduğu düşünülüyor. Bitcoin’in fiyat sıçraması için katalizör olabilecek iki olay var. 25 Ekim’de üçüncü bir Bitcoin forkuna (Bitcoin Gold) yaklaşıyoruz. Bitcoin altın (BTG) yeni bir iş kanıtı algoritması kullanarak madenciliği yeniden merkezileştirmeyi hedefliyor. Tercih edilen borsaya bağlı olarak, 25 Ekim’de Bitcoin’e sahip olan herkes aynı miktarda BTG alacak. Dolayısıyla, fiyat sıçraması, herkesin ücretsiz BTG beklentisiyle fiat ve alt-coin varlıklarını BTC’ye taşıması olabilir. Ek olarak, SegWit2X adlı başka bir ölçeklendirme ile ilgili çatalın Kasım ortasında gerçekleşmesi bekleniyor..

Alt paralar genellikle düştü. Bitcoin bu hafta oldukça büyük bir boğa koşusu görürken, NEO, OmiseGO ve Golem gibi diğer birçok alt-kripto para düştü. Yine, bu, BTG almak için altcoinlerden Bitcoin’e akın eden insanlardan kaynaklanıyor olabilir..

Jamie Dimon ve “Aptal” Bitcoin tüccarları: JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon’un Bitcoin hakkında konuşmaya başlaması sadece bir gün sürdü artık Bitcoin hakkında konuşmayacağını söyledikten sonra. Eylül yorumlarında, Dimon Bitcoin’i bir “dolandırıcılık” olarak adlandırdı ve onunla ticaret yapan herhangi bir çalışanı “aptal” olduğu için kovardı. Dimon, bu hafta yatırım dünyasının Skip Bayless olma geçişine “Bitcoin’in ne için işlem yaptığı, nasıl işlem yaptığı, neden işlem yaptığı, kimin takas ettiği umurumda değil. Satın alacak kadar aptalsan bir gün bedelini ödersin.”

Bitcoin Bankaları Yener: Bitcoin’in piyasa değeri yeni zirvesinde (97 milyar dolar) JPMorgan rakipleri Goldman Sachs (93 milyar $) ve Morgan Stanley’nin (89 milyar $) piyasa kapitalizasyonlarını aştı. Bitcoin’in, JPMorgan’ın 337,33 milyar dolarlık piyasa değerini geçmeden önce hâlâ gidecek bir yolu olsa da, bu artık ateşli bir rüya değil.

Ethereum Çatal: Bu Pazar, “Bizans” kodu Ethereum blok zincirinde hard fork olarak uygulanacak. Kod, “Metropolis“Ve Ethereum’un ölçeklendirme sorunlarını çözmeye yardımcı olduğu varsayılmaktadır. Ethereum geliştirme topluluğu ve tüccarlar genellikle hard fork’un bir sorun olmayacağından eminler.

CoinCentral’daki Yenilikler?

Doug Polk CoinCentral’ın Resmi Lansmanını Duyurdu. Perşembe günü, Kurucu Ortak Doug Polk, bir dizi tweet ile CoinCentral’ın lansmanını duyurdu. Upswing Poker Kurucu Ortak ve YouTube video oluşturucu kripto para birimine olan ilgisini ve CoinCentral vizyonunu tartışmaya devam etti.

Bugün itibariyle bir sonraki projemi duyurmaktan heyecan duyuyorum. Bugün CryptoCurrency haber sitemin resmi lansmanı https://t.co/r7Y1Pd0zpD! pic.twitter.com/0Z1bwbac4S

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) Ekim 12, 2017

BTC 100 $ ‘dan beri bu alanda yer alıyorum, bu yüzden bu benim için yıllardır bir tutku. Cryptocurrency’in gelecek olduğuna inanıyorum.

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) Ekim 12, 2017


Şurada: @kafadergisi, Amacımız, Kripto dünyasıyla ilgilenen herkesin karar vermek için güvenilir ve güvenilir bilgiler edinmesine yardımcı olmaktır.

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) Ekim 12, 2017

Bu yeni meydan okumayı dört gözle bekliyorum ve doğru bilgi arayan herkesin onu bulmasını sağlamak için elimden geleni yapacağım @kafadergisi

– gN Doug Polk (@DougPolkPoker) Ekim 13, 2017

CoinCentral.com’a hoş geldiniz!

Doug’ın tweet’inde belirtildiği gibi, CoinCentral’daki amacımız dünyayı kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisi konusunda eğitmeye yardımcı olmaktır. Bu heyecan verici yeni teknoloji çok karmaşık olsa da, bunu herkesin anlayabileceği bir şekilde açıklamayı hedefliyoruz..

Kripto para biriminde yeniyseniz, hızlanmanıza yardımcı olacak en iyi kaynaklarımızdan bazılarını burada bulabilirsiniz.

Bitcoin 101 – Bu indirilebilir PDF, Bitcoin’in ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve etrafındaki tüm terminolojiyi açıklayacaktır..

Bitcoin nedir? – Bu kılavuzda, dünyanın ilk kripto para birimi olan Bitcoin’i daha derinlemesine inceleyeceğiz..

Ethereum nedir? – Ethereum kılavuzumuzda, dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi hakkında bilgi edineceksiniz. Bitcoin öncelikle bir para birimi ve değer deposu işlevi görmeyi hedeflerken, Ethereum merkezi olmayan uygulamaların üzerine inşa edilebileceği bir platformdur..

Bitcoin ve Diğer Popüler Kripto Para Birimleri Nasıl Satın Alınır – Kripto para birimlerine yatırım yapmak isteyenler için, dünyadaki en popüler borsalardan bazılarını değerlendirdik ve inceledik..

En İyi Bitcoin Cüzdanları – Bitcoin’e sahip olduğunuzda, güvende olduğundan emin olmanın zamanıdır. Bu kılavuzda, farklı Bitcoin cüzdan türlerini inceleyip size önerilerimizi gösteriyoruz..

Web’den Daha Fazla Kripto Haberleri

Japon Yeni ve Kore Wonu, fiat cinsinden kripto para birimi ticaret hacmine Çin Yuanını sıkıca değiştirdi. Perşembe, Bloomberg fiat’ın kripto para birimi ticaret çiftlerine pazar payını gösteren derlenmiş veriler. Veriler, her hükümetin kripto para birimi konusundaki tutumunun ticaret hacmini nasıl etkilediğine ışık tutuyor.

Çin Yuanı Bitcoin ticaret hacminin çoğunu oluştururken, artan düzenlemeler Yuan’ı kripto para birimi ticaret çiftlerine düşürdü. Bir noktada Yuan, itibari para ile Bitcoin pazar payının en az% 98’ine sahipti, ancak şimdi% 5’in altına düştü.

Çin çatırdarken, Japonya hızla Bitcoin pazarının güç merkezi haline geliyor. Japonya Finansal Hizmetler Ajansı’nın 11 şirketi resmi olarak kayıtlı kripto para borsası operatörü olarak tanıması ile Japon Yeni, fiat’tan Bitcoin’e ticaret hacminde% 50’nin üzerinde pazar payı kazandı. Bu arada, Kore Wonu, Ethereum ticaret çiftlerinin% 50’sinden fazlasını oluşturmaya devam ediyor..

Çiftliğe (ve Ev ve Arabaya ve Diğer Her Şeye) Bahis: 39 yaşındaki Didi Taihuttu, dört yatak odalı lüks evi, arabası, motosikleti, çocuk oyuncakları, kıyafetleri ve ayakkabılarından her şeyi satışa çıkardı. Gelirle Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almayı planlıyor. Taihuttu, “Biz maceracı bir aileyiz ve minimalist bir hayat yaşamak için bir an kumar oynayacağız. Asla risk almazsan hayat sıkıcıdır. ” Business Insider Austrailia

Sınıf Oturumda: İsviçre’deki Lucerne Uygulamalı Bilimler ve Sanatlar Üniversitesi gibi İsviçre’deki bazı üniversiteler, Bitcoin’i öğrenim ücreti için bir ödeme yöntemi olarak benimseyeceklerini açıkladı. Okul, blockchain gibi en son teknolojiler hakkında bilgi sunma becerisi nedeniyle Bitcoin’e ilgi duyduklarını belirtti. Üniversite doğrudan Bitcoin kabul etmeyecek, bunun yerine Bitcoin Suisse AG adlı bir işleme firması ile çalışacak.. CoinTelegraph

(Ücretsiz İndirilebilir Bitcoin 101 Bilgi Grafiğimizde Bitcoin ve Kripto Para Biriminin Temellerini Öğrenin)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me