Cryptocurrency’te Bu Hafta – 19 Ocak 2018

Ne Dip: Kripto para birimi yatırımcılarının çoğunu ayak parmaklarında tutmak için çalkantılı bir düşüş gibisi yoktur. Piyasalar Çarşamba günü toparlanmaya başlasa da, kripto para birimlerinin büyük çoğunluğunun% 25 ila% 45 arasında düştüğü bir dönem vardı. Eyvah!

CoinCentral okuyucularından korkmayın. Size kripto para birimi dünyasındaki en yeni makalelerden bazılarını sunmak için buradayız.

Bitcoin: Satoshi’nin beyin çocuğu, haftalık olarak toplamda yaklaşık% 16 düştü ve bir noktada 9.500 $ ‘ın altına düştü, bu da 26 Kasım 2017’den bu yana yaklaşık 7 hafta önce en düşük seviyeye ulaştı. Oh, korku! Bitcoin şu anda 11.717.00 $ seviyesinde bulunuyor.

Ethereum: Ethereum, bir önceki patlayıcı büyüme haftasına göre yaklaşık% 15 düştü ve şu anda 1066 dolar..

Dalgalanma: Bu hafta gerçekten dayak atacak ilk beş jeton varsa, o da Ripple’dı. Şu anda sadece% 20 düşerken, iki günde değerinin yarısından fazlasını kaybettiği bir nokta vardı..

NEO Pozitif Kalıyor: Tüm katliamlara rağmen NEO bir hafta için hala yaklaşık% 17 arttı. Negatiflikle dolu bir odada pozitif kalmanın yolu, NEO!

CMC

BitConnect, Ponzi Şemasından Sonra Kapanıyor: Kripto ödünç verme sitesi Bitconnect, Teksas ve Kuzey Carolina düzenleyicilerinden durdurma ve vazgeçme mektupları aldıktan sonra 16 Ocak’ta resmi olarak kapatıldı. BitConnect’i arayan ünlü fon yöneticisi Mike Novogratz da dahil olmak üzere birçok kişi sitenin güvenilirliği konusunda spekülasyon yaptı. “Eski tarz bir ponzi”. Şaşırtıcı bir şekilde, şirket kısa süre içinde operasyonlarını yeniden başlatacağını duyurdu ve hatta şunu belirtti: “BitConnect coin (BCC) değerinin geri kazanılmasını hala bekliyoruz.”

Lider Donanım Cüzdanı Şirketi Ledger 75 Milyon Dolar Artırdı: Fransız firması Ledger, 2017’de 1 Milyon cüzdan ve 2016’da 30.000 cüzdan satarak kabaca 33 kat arttı. Talep artmaya devam ettikçe, startup, zamanında istikrarlı bir tedarik sağlamakta zorlandı. Yeni finansman turu cebinde olan Ledger, müşterilerin siparişlerini almak için iki ay beklemek zorunda kalmaması için operasyonları artırmayı planlıyor.

defter

4 Yıl Sonra, Vircurex Müşterisi Donmuş Fonları Geri İstiyor: Bitcoin’in bebeklik günlerindeki bir dizi saldırıdan sonra, borsa sitesi Vircurex, üyelerinin fonlarının çoğunu dondurdu. Hesap sahiplerinden bazıları paraları iade edilirken, bir müşteri şirkete dava açıyor. Bitcoin’in yakın zamandaki büyümesiyle, dondurulmuş hesapların değeri 50 Milyon Dolar civarında..

ABD Gaziler İşleri Bakanlığı (VA) Eyes Blockchain Tech: VA CTO’su Charles Worthington’a göre, “Sektöre sahip olduğumuz sorunlarla geleceğiz ve blockchain’in uygun bir çözüm olduğunu düşünüyorsanız bize getirin.” VA’yı rahatsız eden bazı sorunlar birlikte çalışabilirliktir & sağlık hizmeti verilerinin kuruluşlar arasında dağıtılması. Blockchain’in sorunları bir gecede çözebileceğine inanmasa da, blockchain’in sayısız başka soruna çözüm sunabileceği inandırıcı bir şans olduğuna inanıyor..

ABD Bakanlığı Gazileri işleri

Colorado, Veri Güvenliğini Artırmak İçin Blockchain’e Bakıyor: Salı günü, Colorado Senatosu tanıtıldı 86 Senato Yasası eski veri yapısı sistemini iyileştirme çabası içinde. Son yıllarda ABD siber saldırılarda bir patlama gördü (rezil WannaCry fidye yazılımı saldırısı dahil). Yeni mevzuat, Colorado Eyaleti’nin hükümet veri depolama sisteminin savunmasızlığını vurguluyor ve sistemin kimlik hırsızlığına direnme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlıyor.

Dallas Mavericks Cryptocurrency’i Kabul Edecek: Bir basketbol hayranı ve kripto kullanıcısıysanız, artık bu iki ilgi alanını birleştiren bir şeye sahipsiniz. Shark Tank yıldızı ve Dallas Mavericks takım sahibi Mark Cuban diyor gelecek sezon hayranları Bitcoin ile bilet satın alabilecek. Kübalı kimdi eskiden oldukça anti-Bitcoin, 2017’nin öfkesiyle ısınmış görünüyor.

mavericks

Blockchain ETF’leri Başlıyor: Çarşamba günü, Bitcoin teknolojisinden para kazanmak isteyen yatırımcılar artık bunu dalgalı kripto para birimlerine yatırım yapmadan yapabilecekler. Reuters’a göre, yatırımcılar “teknolojinin temelindeki dijital varlıklardan yararlanabilecek Hitachi Ltd, Accenture plc ve Overstock.com Inc gibi şirketlerin hisselerini satın alabilirler.”

CoinCentral’daki Yenilikler?

CoinCentral için bir başka heyecan verici hafta da kitaplarda. Her zamankinden çok daha geniş bir çeşitliliği kapsayan yeni ve harika rehberler hazırlarken biraz eğlendik.

 • 3 Yaygın Kripto Para Birimi Vergisi “Boşlukları” ve Neden Çalışmıyorlar: Kripto para birimindeki birçok kişi, vergi sezonu geldiğinde IRS’den kaçabilecekleri varsayımı altında çalışıyor. Bunun neden bir hata olduğunu öğrenin.
 • DragonChain nedir ?: Disney + blok zinciri? DragonChain’in neyi başarmaya çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Pazar Görünüşte Yıllık Büyük Düzeltme ile Karşılandı: Bu haftaki düşüş rastgele ve memlerden daha fazlasıydı.
 • FunFair nedir ?: FunFair’in çevrimiçi kumarhane oyunlarını nasıl değiştirmeye çalıştığına bakın.
 • Bitcoin ile Nasıl Para Kazanılır: Bitcoin ile para kazanmanın birden fazla yolu var.
 • Sınır Ötesi Ödemeler için MoneyGram ile Ripple Ortakları: Bu, XRP yatırımcıları için büyük bir haberdi. Bu değerli ortaklık hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • VeChain Thor nedir ?: Çalışan bir ürünle Hizmet olarak Blockchain. VeChain Thor hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Zcash nedir ?: Tamamen anonim veya herkes tarafından görülebilir, seçim sizin. Zcash’i neyin tetiklediğini öğrenin.
 • ChainLink nedir? Bu projenin zincir içi ve zincir dışı ekosistemler arasında nasıl köprü oluşturmaya çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • San Francisco’daki NEO DevCon: NEO, “yılın en önemli konferansı” olarak gördükleri konferansı 30 ve 31 Ocak’ta San Francisco’ya getiriyor.
 • BitClave nedir: Bloktaki bu yeni çocuk interneti mevcut teknoloji oligarşisinden geri almayı planlıyor..
 • Raiden Nedir ?: Ethereum blok zincirine gelişmiş ölçeklenebilirlik getirmeyi amaçlayan bir proje olan Raiden dünyasına giriş
 • Bittrex, Binance ve Diğerleri Yeni Hesapları Kabul Etmeyi Durdurur: İşte bazı büyük borsaların kapılarını yeni hesaplara kapatmasının nedeni.
 • Waltonchain nedir ?: Waltonchain, blok zincirini IoT ile birleştirir ve çok daha sağlam bir IoT dünyasının önünü açmada önemli bir rol oynayabilir.
 • Ripples Fiyat Düşüşünü Açıklama: Kripto yatırımcılarını Ripple satmaya iten FUD’yi anlamak.
 • Ucuz Paraların Psikolojisi: Ucuz paraların psikolojik cazibesini keşfetmek.
 • Ripple ve R3 Yasal Savaşa Devam Ediyor: “Yanlış beyanlar, ihmaller, yarı gerçekler ve vaatlerini yerine getirememe” hakkında bir dava.

blockchain bağlantısı

Bu, için son haftalık hatırlatıcıdır Blockchain Connect, 26 Ocak 2018’de San Francisco’da. Konferans önümüzdeki CUMA ve hakkında yazdığımız birçok yenilikçi projenin arkasındaki etkili kişilerin çoğu konuşacak. % 30 indirim için “Coincentral” kodunu kullanın.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Kripto Yönetmelikleri Devam Ederken, Koreli Yetkili İçeriden Bilgi Ticareti Yapmakla Suçlandı: The Korea Times’a göre, Finansal Hizmetler Komisyonu başkanı Choi Jong-Ku, “bir FSS yetkilisinin, hükümetin piyasayı düzenlemek için yaptığı güncellenmiş açıklamasından önce içeriden bilgilere dayanarak kripto varlıkları sattığı iddialarını kabul ettik. Bu vakayı araştırıyoruz. ” Son “kripto çılgınlığı” ve kara para aklamanın güçlendirilmesi ile Güney Kore, kripto para piyasasına düzen getirmeye çalışıyor.

kore kripto

Kripto Para Borsası Kurmak İçin Lider Japon Bankası: Mitsubishi UFJ Financial Group, dünyadaki ilk on banka, Mart ayında bir kripto para birimi ve değişim başlatacak. 2.32 trilyon dolar değerinde, şirketlerin büyük ölçekli planları kripto para birimi topluluğunda dalgalar yaratmaya hazırlanıyor..

E-ticaret devi Alibaba Crypto Mining Platformunu Kuruyor: Çin hükümetinin ülkedeki tüm kripto para madenciliğini yasaklamaya çalıştığına dair son haberlere rağmen, Alibaba devam etti ve yine de yaptı. Nanjing’de kayıtlı “P2P Düğümleri”, bölgedeki birden fazla elektrik tedarikçisiyle ortak olacak şekilde ayarlanmıştır.

Alibaba madenciliği

Fransa & Almanya Bitcoin Düzenlemeleri için Planları Açıkladı: Fransız-Alman ortak basın toplantısında, Fransız Maliye Bakanı Bruno Le Maire, iki ülkenin Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini düzenlemeyi planladığını açıkladı. Le Maire, “Bitcoin ile bağlantılı risklerin ortak bir Fransız-Alman analizi yapacağız ve bunlar Mart ayında Arjantin’deki G20 zirvesinde G20 meslektaşlarımıza ortak bir teklif olarak sunulacak.”

Litvanya Merkez Bankası, İnovasyonu Teşvik Etmek İçin “LBChain” i Başlattı: Bankanın resmi sayfasında bildirildiği üzere, LBChain, yerli ve yabancı şirketlerin “düzenleyici ve teknolojik korumalı alan platform hizmetinde en muhtemel FinTech yeniliklerinden birini – blok zinciri tabanlı çözümler – geliştirip test etmesini” sağlayacak. Yönetim kurulu üyesi Marius Jurgilas, teknolojinin yeni dalga teknolojisini hızlandırmak için ülkeye yetenek ve yatırımcıları çekeceğini umuyor.

litvanya

İsrail, ICO’ları Vergilendirecek: Çarşamba günü, İsrail hükümeti bir teklif Nasıl devam edileceğine dair çok sayıda olası stratejiyle ICO’lara katma değer vergisi (KDV) eklemek. Önerilen önlemlerle ilgili alınacak en iyi yollardan emin olmayan hükümet, taslağı optimize etmek için halkın tavsiyesini istiyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me