Cryptocurrency’te Bu Hafta – 2 Şubat 2018

Odada Kanamayı Durduracak Doktor Var mı?

Arkaik kan alma sanatı, Eski Yunanlılardan 19. yüzyılın Avrupalı ​​cerrahlarına kadar doktorlar tarafından kullanılan yaygın bir tıbbi uygulamaydı. Mizahların (kan ve diğer vücut sıvıları) hastalık ve hastalık taşıdığı, bu nedenle doktorların hastalıklarını hafifletme umuduyla hasta hastalarının kanaması olacağı varsayıldı..

Kripto para piyasası şu anda ağır bir şekilde kanıyor ve tıpkı eski uygulama gibi, işleri daha iyi hale getirmek için çok az şey yapıyor – bu da komik olmaktan uzak.

Bitcoin: Bu büyük adam daha iyi günler gördü. Alt kısım düşmedi, ancak Bitcoin daha düşük destek seviyelerine düşmeye devam ederken dibin nerede olduğunu merak etmeye başladık. Crypto’nun ağır vuruşu düştü % 18 fiyat noktasından geçen Cuma gününe kadar, aşağı yukarı 9.000 $. Dün gece çoğumuz yataklarımızda oturduğumuz için Bitcoin, 7.800 ABD doları, Ocak ayındaki mega düzeltmeden düşük ve Kasım ayının ikinci yarısından bu yana en düşük.

Ethereum: Coin Market Cap’ın gümüş madalyası, hala kırmızı renkte olsa bile bu hafta Bitcoin’i geride bırakıyor. Ethereum kaybetti % 8 Şu anda fiyatlandırılan geçen haftanın değeri 950 ABD doları. Bitcoin gibi, dün gece bazı aşırı düşüklere hızlı bir düşüş yaşadı. 779 ABD doları Yeni yılın ilk gününden bu yana ilk defa.

Dalgalanma: Geçen hafta olduğu gibi, Ripple bizim ilk üçümüzden en kötüsünü vurdu. Aşağı % 28 geçen Cuma gününe kadar istenen fiyatla 0,88 ABD doları, ve en düşük seviyeye indi 0,64 ABD doları bir gecede.

Şubat işareti

Mansiyonlar: Genel piyasa kan banyosuna rağmen, DigixDAO (319 ABD doları) bitti % 28 son 24 saat içinde ve % 23 geçen hafta. Bunun yanı sıra, piyasadaki başka hiçbir şey, düşen fiyatlara karşı iyi yüzmüyor.

1 Milyondan Fazla Kişi Ücretsiz Kripto Ticareti için Robinhood’a Katılıyor: Kripto para ticareti ile ilgili en büyük sorunlardan biri ağır ücretlerdir. Örneğin Coinbase, tüm alım / satım emirlerinde% 1,49, Binance’in% 0,1 işlem ücreti ile karşılaştırıldığında müstehcen bir miktar alıyor. Ancak, hiçbir şey özgür olamaz.

Büyük Borsa Huobi ABD’de Ofis Açacak: Çin’in kurduğu borsa Huobi, yeni bir ofis yeri için San Francisco’ya göz atar. Huobi’nin Baş Strateji Sorumlusu Cai Kailong Coin Central personeline yaptığı açıklamada, “ABD’yi seçmemizin nedeni, büyük bir pazara ve kurumsal olarak iyi yatırımcılara sahip olmasıdır” dedi.

Ruby Tuesdays, Sahte Uber ve Korkunç Planlı Adam Kaçırma: Fortune.com’a göre Louis Meza, kurbanını / ortağını Times Meydanı’ndaki Ruby Tuesdays’de yemek yedikten sonra “sipariş ettiği” bir Uber’e çekti. İçeri girdiğinde, arabadaki bir silahlı adam kurbanın evinin apartman anahtarlarını talep etti ve sonunda içinde bulduğu Ledger Nano S’yi çaldı. Ancak Meza, kurbanların binasına (gözetleme kameraları olan) girerken maske takmamak ve parayı kolayca izlenebilir bir şekilde transfer etmek gibi kader hatası yaptı..

Samsung, Cryptocurrency Madenciliği İçin Cips Üretmeye Başladı: TechCrunch tarafından bildirildiği üzere Samsung, Ethereum ve Bitcoin gibi kripto para birimlerini çıkarmak için ASIC çipleri üretiyor. Bir şirket sözcüsü haber devine “Samsung’un dökümhane işi şu anda kripto para birimi madenciliği çiplerinin üretimi ile uğraşıyor. Ancak, müşterilerimizle ilgili daha fazla ayrıntı veremiyoruz. “

Mastercard, Kripto Satın Alımlarından Elde Edilen Kârda Artış Sağladı: Bitcoin ile Big Mac satın almak için Mastercard kullanamazsınız, ancak Coinbase gibi sitelerden kripto para satın almak için kullanabilirsiniz. Finans Direktörü Martina Hund-Mejean’a göre, bu satın alımlar kredi kartı firmasına yardımcı olsa da uzun vadede güvenilmez. Hund-Mejean, kredi kartlarını kullanarak kripto alımları hakkında “Daha geçen hafta – bazı fiyatların düştüğü için – trendin yavaşladığını gördünüz” dedi..

Papa Zuck, Kripto Reklamlarının Fişini Çekiyor: Geçtiğimiz Salı günü Facebook, kripto para birimiyle ilgili reklamları yasaklamak için reklamcılık politikasını yeniledi. Konuyla ilgili bir blog gönderisinde “yanıltıcı veya aldatıcı tanıtım uygulamalarına” atıfta bulunarak. Facebook, dolandırıcıların sosyal medya platformu kullanıcılarına ulaşma potansiyelini ortadan kaldırmak istiyor.

Satın Aldınız, Denetliyorlar: Eski haberler hala haber ve bu hafta ana akım ve kripto medya kuruluşları, hem Bitfinex borsasına hem de Tether’e gönderilen iki mahkeme celbiyle ilgili haberleri ortaya çıkardı. Mahkeme celpleri 6 Aralık 2017’ye kadar uzanıyor ve fiat para birimlerine “sabitlenmiş” popüler bir alt-coin olan Tether’in yasallığını inceliyorlar..

The Sherrif’s Back in Town: Texas, AriseBank’a Operasyonları Durduracak: Lone Star State düzenleyicileri, kripto paranın vahşi batısının vicdansız aktörlerini evcilleştirme çabalarını sürdürdüler. BitConnect’in kaldırılmasına yardım ettiler, şimdi siteleri Teksas merkezli, kendi kendini tanımlayan bir kripto bankası olan AriseBank’ta kuruldu. Eyaletteki yetkililer, “[ & İptal Emri, Komiserin, AriseBank’ın “banka” terimini bu eyalette bankacılık işinde olduğunu ima etmek için adında ve pazarlama materyallerinde kullanarak Texas Finans Kanunu Bölüm 31’i ihlal ettiği yönündeki bulgusuna dayanıyordu.

CoinCentral’daki Yenilikler?

 • Aceledeki İnsanlar için Kripto Para Birimi Vergileri: Kripto para kazancınız üzerinden vergi ödemelisiniz (istisna yok)! IRS ile ilgili sorunlardan kaçınmanıza yardımcı olacak bu hızlı kılavuza bir göz atın.
 • Kargaşadaki Tezos: Ne oluyor sorabilirsin? Burada veya orada bir dava, idari zorluklar ve bir sürü kavga karmaşası.
 • Yıldırım Ağı Nedir ?: Daha önce Bitcoin ile işlem yaptıysanız, saatlerce (veya en kötüsü, gün boyu) işlem süreleri yaşamış olabilirsiniz, yıldırım ağı buna yardımcı olmak için burada.
 • Lightning Network Burada: “Gelecek kapıma geldi!” Lightning Network’ü kullanarak yapılan ilk fiziksel satın alma hakkında bilgi edinmek için bu makaleyi okuyun.
 • MediBloc nedir?: Bu nispeten yeni blok zinciri projesinin sağlık endüstrisinde nasıl devrim yaratabileceğini öğrenin.
 • İstek Ağı nedir?: İstek Ağı, bir numaralı küresel ödeme sistemi olarak PayPal ile rekabet etmeye çalışırken, bundan çok daha fazlası. Nedenini öğrenin.
 • Cryptocurrency Airdrop nedir?: Hiç kripto para cüzdanınızda beklenmedik bir artış fark ettiniz ve bedava paraların nereden geldiğini bilmiyor musunuz? Nedenini bu makalede öğrenin.
 • Siacoin nedir?: Sia’nın DropBox, Amazon, Apple ve Microsoft gibi merkezileştirilmiş eski rakiplerle nasıl rekabet etmeyi planladığını öğrenin.
 • CoinCentral + NEO DevCon: Temel felsefemiz, okuyucularımıza en yüksek kalitede araştırma ve içerik sunmaktır, bu nedenle okuyucularımızın bilgilerini doğrudan kaynağından alabilmek için NEO’daki birçok yenilikçi projenin kurucularıyla tanışma ve röportaj yapma fırsatımız oldu. ekosistem.
 • Rentberry nedir ?: Bu blok zinciri teknolojisinin hem kiracılar hem de ev sahipleri için kiralama sürecini nasıl kolaylaştıracağını öğrenin..
 • Cindicator nedir?: “Yatırımcıların sermayesinin geleneksel finans ve kripto pazarlarda verimli yönetimi” için hazırlanan bir proje olan hibrit istihbarat tahminine yönelik bu başlangıç ​​kılavuzuna bir göz atın.
 • Yarışlara Kapalı: En İyi Dapps Platformu Olmak İçin Yarışan 5 Proje hakkında daha fazla bilgi edinin. Kim zirveye çıkacak?
 • Bitfinex ve Tether, ABD Düzenleyicileri Tarafından Mahkeme celbi: Tether bunca zamandır bir aldatmaca mıydı? Bitfinex ve Tether’in neden ateş altında olduğunu öğrenin.
 • Ethos nedir?: Madeni paraya ve bu projenin nasıl herkesin kripto para sahibi olmasını kolaylaştırmak istediğine derinlemesine bir bakış.
 • Burstcoin nedir?: Bitcoin’in boşa harcanan enerjiyle ilgili eleştiriler almasıyla, Burst, merkezi olmayan bir blok zinciri madenciliği yapmak ve çalıştırmak için daha çevre dostu bir yol sunuyor. Bu çevre dostu madalyonun arkasındaki ilginç teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Kapasite Kanıtı Nedir?: Bu makale, kapasite madenciliğinin kanıtı, yani ücretsiz jeton çıkarmak için sabit sürücünüzdeki boş alanı kullanma yeteneği hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır..
 • DigiByte nedir?: 2014’te kurulan eski kripto para birimi projelerinin bir parçasıdır. Bununla birlikte, yaşına ve son dört yılda devam eden gelişimine rağmen, DigiByte hala nispeten bilinmemektedir..
 • Atomik Takas nedir?: Atomik takasların ticareti daha güvenli, daha verimli ve güvensiz hale getirmeye çalıştığına bir giriş.
 • Yarışlara Kapalı: Bu madeni paralar arasında sıkı bir yarış var. Kripto’nun en iyi gizlilik seçeneği olmak için yarışan 4 jeton hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Çin Genelinde NEO ve Blockchainler: Görünüşe bakılırsa, kripto para birimleri ve Çin her zaman anlaşamıyor gibi görünüyor…. Her iki durumda da NEO’nun blockchain teknolojisini Çin’in tamamına yayma konusundaki iddialı planını durdurma niyeti yok..
 • QASH nedir?: Bu küresel kripto para firmasının kripto yatırımlarından ortaya çıkan likidite sorunlarını nasıl çözdüğü hakkında daha fazla bilgi edinin..
 • Dentacoin nedir?: Bu blockchain projesinin misyonu, kaliteli diş sağlığı hizmetlerini dünya nüfusunun yaklaşık% 80’ine onsuz ulaştırmaktır. Nasıl yapmayı planladığına bir göz atın.
 • Nebula nedir ?: Geleceğin İnterneti? Bir arama motorundan çok daha fazlasını sunan Yeni “Google for Blockchain” Nebulas’a bir bakış.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Tayvan’ın Başkenti, IOTA Ortaklığı Sayesinde “Akıllı Şehir” İnşa Edecek: Taipei şehri, vatandaşlarına blockchain teknolojisiyle fayda sağlamayı dört gözle bekliyor ve nihayetinde şehrin teknolojik hedeflerini gerçekleştirmesine yardımcı olmak için IOTA Vakfı’nı seçti. Taipei Şehri Hükümeti Bilgi Teknolojisi Departmanının Komiseri Wei-bin Lee, “Taipei Şehri her zaman ileriyi düşünürken ve IOTA’nın teknolojisiyle, bu ortaklık Taipei vatandaşlarına akıllı şehirler çağını başlatmak için stratejik bir harekettir. IOTA Vakfı’nı Taipei City’de ağırlıyoruz ve geleceğe birlikte başlamaktan heyecan duyuyoruz. ” Ortaklıktan projeler halihazırda devam ediyor.

Bitcoin, Hindistan Düzenlemelerinin Konuşmalarının Arasına Düştü mü?: İçinde Transcript günlük gazete The Hindu, Hindistan Maliye Bakanı Arun Jaitley milletvekillerine, Hindistan hükümetinin “kripto para birimini yasal para veya madeni para olarak tanımadığını ve bu kripto varlıkların kullanımını ortadan kaldırmak için tüm önlemleri alacağını” söyledi. Hükümetlerinden gelen bu kripto karşıtı duyarlılığın bir nedeni, kara para aklama gibi suç faaliyetlerinde kripto para birimlerinin kullanılmasıdır..

Büyük Avrupa Kamu Hizmeti Firması, Kripto Madenciliği Şirketlerine Yenilenebilir Enerji Satmayı Reddediyor: İtalya merkezli Enel, Perşembe günü Reuters’e yaptığı açıklamada, kripto para birimi madencilik şirketi Envion’a “güç satmakla hiçbir ilgilerinin olmadığını” söyledi. Raporda Enel, “karbondan arındırma ve sürdürülebilir kalkınma yolunda net bir yol izlediğini ve kripto para birimi madenciliğine adanmış yoğun enerji kullanımını, takip ettiği iş modeline uymayan sürdürülemez bir uygulama olarak gördüğünü” belirtti.

Deutsche Bank, Kripto Yatırımcılarının “Toplam Kayıp” Yaşayabileceği Uyardı: Global Baş Yatırım Ofisi Başkanı Markus Mueller’e göre, kripto para birimlerinin bir varlık sınıfı olarak kabul edilmesi için gereken “gerekli yönetişimden” sadece beş ila on yıl uzaktayız ve bu yalnızca güven ve güvenlik yaratıldığında gerçekleşecek. Mueller, yatırımcıları sektördeki dolandırıcılıklara ve dolandırıcılığa karşı koruyabilecek hükümet düzenlemesinden korkan kripto meraklılarının kızgınlığını anlamıyor..

Suudi Arabistan İçin Çalışmalarda ‘Yumuşak’ Kripto Yönetmeliği: Business Insider ile yaptığı röportajda, üst düzey bir finansal düzenleyici haber ekibine kripto para piyasasını sakatlamaya niyetlerinin olmadığını söyledi; ancak onu yakından izliyorlar. Suudi Arabistan Sermaye Piyasaları Kurumu Başkanı Mohammed El-Kuwaiz, “Uygun düzenleyici tepkimizin ne olması gerektiğini hala değerlendiriyoruz” dedi. “Sanırım çok yakında bir şeyler bulacağımızı düşünüyorum.”

İngiltere’nin Resmi Para Üreticisi Royal Mint, Altın Destekli Kriptoyu Piyasaya Sürüyor: AD 886’da (1132 yıl önce) kurulan Birleşik Krallık hükümetine ait şirket Royal Mint, RMG madeni parasının yönetim veya depolama maliyetleriyle uğraşmadan doğrudan altın sahipliği sunacağını söylüyor. Bu kripto para birimini diğerlerinden ayıran şey, maddi bir varlık tarafından desteklenmesidir; blok zincirinde 1 RMG, Royal Mint’in kasasında bir gramı temsil eder..

Güney Kore Gümrük Hizmetleri Raporu: Yasadışı Olarak Ticareti Yapılan Kriptoda 600 mln $: Kore Gümrük Servisi, 31 Ocak tarihli bir basın açıklamasında, ülkede yasa dışı olan döviz borsalarında vatandaşların parasının akışı hakkında yorum yaptı. Görünüşe göre, 637.5 milyar won (~ 600 milyar $), yetkililerin vergi kaçırma, kara para aklama ve dolandırıcılık olduğuna inandıkları şeyler için bu dövizler aracılığıyla Koreli vatandaşlar tarafından işleme alındı..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me