Cryptocurrency’te Bu Hafta – 23 Şubat 2018

Pazar yükselir, piyasa düşer: Her zamanki kripto rastlantısallığında, piyasa geçen haftaki toparlanmanın ardından hafif bir düşüş yaşadı, ancak endişelenmenize gerek yok. Bu sabah pozitif fiyat hareketleri görüyoruz ve 7 günlük grafik ufukta daha yeşil otlakları gösteriyor.

Yayınlandığı sırada pazar ortalıkta dolaşıyor 460 milyar $, kabaca 12 milyar dolar düşüş geçen haftadan. İdeal değil, ama çok daha kötü olabilir.

Bitcoin: Bitcoin, geçen haftadan bu yana değeri yükselen ilk ondaki tek para birimi 400 $. 10.457 $ ‘lık şu anki fiyatıyla Bitcoin kabaca arttı % 4 10.478 dolardan. SegWit aktivasyonunun işlem ücretleri her zamanki kadar düşüktür ve bu da büyük olasılıkla Bitcoin’in kırmızı denizde yüzmesini sağlar..

Ethereum: Ethereum düştü % 18 Hafta sonu güzel bir artışla işleri tersine çevirmeden önce hafta boyunca 800 dolara. Şu anda yaklaşık 875 dolar seviyesinde.

Dalgalanma: Ripple, Ocak ayındaki çöküşten geri tepme konusunda hâlâ sorun yaşıyor. % 10 bu hafta. Madeni para şimdi 1 doların biraz üzerinde, tüm zamanların en yüksek seviyesi 3,65 dolardan önemli ölçüde daha düşük..

kripto fiyat tablosu

Yurtiçi Haberler

New York Şehri, İlk “Blockchain Haftası” ile Silikon Vadisine Giriyor: New York City, 11 Mayıs’tan 17 Mayıs’a kadar sürecek olan ilk “Blockchain Haftası” nı duyurdu. Etkinlikler arasında blockchain teknoloji zirvesi Mutabakat, iş fuarları ve bir hackathon yer alıyor. İş piyasası analiz firması Burning Glas’a göre, NY’nin blok zinciri ile ilgili olarak San Francisco’dan daha fazla iş yeri var.. New York City Ekonomik Kalkınma Şirketi Kıdemli Başkan Yardımcısı Anthony Hogrebe, “Amaç gerçekten bu bayrağı dikmek ve çok net bir mesaj göndermek … Nihayetinde NYC’nin blockchain için küresel başkent olmasını istiyoruz” diyor..

Wyoming, Pro Kripto Faturalarını Crypto Haven Olmayı Düşünüyor: Wyoming eyaleti yasama meclisleri, blok zinciri teknolojisinin devlete getirilmesine yardımcı olacak bir dizi yasa tasarısı düzenledi. Kabul edilirse, faturalar kripto para birimleri üzerindeki vergi yüklerini azaltacak ve ICO’ları ve kripto para birimi borsalarını ortak düzenleyici yasalardan muaf tutacaktı. Kanadalı blockchain başlangıcı BlockCrushr şimdiden eyalete genişledi, belirten “Wyoming, ABD’de iş yapılacak en iyi yerlerden biridir.”

wyoming kripto

Beyaz Saray Resmi Eyaletleri Yönetmelikleri Çok Yakında Gelmeyecek: Beyaz Saray siber güvenlik koordinatörü Rob Royce, CNBC’ye yaptığı açıklamada, “Bu alandaki iyi ve kötü fikirlerin ne olduğunu kesinlikle araştırıyor ve anlıyoruz. Bu yüzden yakın olduğunu düşünmüyorum ”. Royce, kripto para biriminin açık avantajları ve dezavantajları olduğuna inanırken, kripto para birimine yönelik en büyük tehdidin suç kullanımı olduğunu ve Bitcoin işlemlerinin geri döndürülemezliğini “rahatsız edici” bulduğunu öne sürüyor. Kredi kartları ve bankalarla “satın alma işlemleri geri alınabilir ve nakit alınabilir”.

Kripto Bağışçıları, Al Takeover ile Mücadelede Yol Gösteriyor: Robotlar bizden daha akıllı olduğunda ne olur? İnsan ırkının sonu mu olacak? Machine Intelligence Research Institute tarafından yıllık bağış toplama etkinliğinde toplanan bağışların% 66’sını veren kripto toplulukları gözleminde değil. Bu yılki en büyük bağış, kar amacı gütmeyen kuruluşun insan ırkının hayatta kalmasını ve özgürlüğünü korumasına yardımcı olmak için 763.970 $ değerinde ETH veren Ethereum kurucusu Vitalik Buterin’den geldi..

MIRI

BitFunder Kurucusu, Kullanıcıları Dolandırmak İçin Yıllarını Hapiste Geçirecek: Çarşamba günü, Adalet Bakanlığı (DOJ) ve ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), BitFunder Kurucusu Jon E. Montrol’ü borsa kullanıcılarını dolandırmakla suçladı. SEC, Montrol’ün kripto para borsasını lisanssız işlettiğini ve araştırmacılara yanlış bakiye beyanları gösterdiğini iddia ediyor. Montrol ayrıca, kullanıcılara bugün 60 milyon dolardan fazla değere sahip 6.000’den fazla bitcoin çalan bir siber saldırıyı da söylemedi. Son bir darbe için Kurucu, DOJ Montrol’ü sırasıyla 5 ve 20 yıl hapis cezası içeren yalancı şahitlik ve engellemeyle suçladı..

Tesla, Hevesli Kripto Madencileri Tarafından Hacklendi: Cryptojacking olarak bilinen bir durumda, bilgisayar korsanları başkalarının bilgisayarlarına yazılım yükleyerek madeni para madenciliği yapmak için fazladan bilgisayar işlem gücü kazanır. Bu sefer, cryptojacker’lar Tesla’nın bulut bilişim platformunu hedef aldı. Bir Tesla sözcüsüne göre, mesele “saatler” içinde çözüldü ve “ilk soruşturma, müşteri gizliliğinin veya araç güvenliğinin veya güvenliğinin herhangi bir şekilde tehlikeye atıldığına dair hiçbir belirti bulamadı”.

tesla kripto hack

ABD Milletvekilleri, Hükümeti Blockchain İnovasyonunda Öncü Olmak İçin Çağrıyor: Congressional Blockchain Caucus’un (CBC) üç üyesi tarafından SEC başkanlarına gönderilen bir mektupta, “ABD bu yeniliğin yuvası olmalıdır … başarılı olmak için, bilinçli, esnek ve birleşik bir yaklaşım benimsememiz zorunludur. düzenlemeye. ” Üç milletvekili, hükümetin gereksiz endişelere bu kadar çok odaklanmayı bırakarak SEC’i “piyasada sürekli yeniliğe izin vermesi ve kripto para birimlerinin kullanılabileceği yollara daha yaratıcı analizler ayırması” gerektiğini de sözlerine ekledi.

Gizli Alım Satım Platformu 34 Milyon Dolar Artırdı… 21 yaşındaki biri tarafından: Taiyang Zhang, 21 yaşında olan blockchain şirketi Republic Protocol’ün “bir kripto para birimi karanlık havuzu”. Bu tür bir platforma olan talep, kripto para birimi dünyasında artmıştır, böylece balinalar (çok parası olan tüccarlar) “büyük, özel siparişler için çözüm bulabilirler” ve güvenlik nedenleriyle “insanların saldırıya uğramamasını, fidye almamasını sağlamak için” ya da daha kötüsü. ”Zhang, bu ürünün aynı zamanda piyasada balinalar ticareti ile birlikte gelen bazı dalgalanmaların hafifletilmesine de yardımcı olacağını umuyor..

CoinCentral’daki Yenilikler?

Aragon nedir ?: Bu merkezi olmayan uygulama ve misyonu hakkında daha fazla bilgi edinin ve herkesin merkezi olmayan bir organizasyon oluşturup yönetmesine izin verin.

DigixDAO nedir ?: Bu yeni başlayanlar kılavuzunda, bu projenin gerçek altın külçeleri ile desteklenen yeni bir kripto para birimi yaratmayı nasıl planladığına bir göz atacağız..

Bitflyer Exchange İncelemesi: BitFlyer’ı inceliyoruz. dünyanın en büyük Bitcoin borsası Japonya, Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri’nde faaliyet gösteren.

IDEX Değişim İncelemesi: IDEX, merkezi olmayan değişim alanında yükselen bir yıldızdır ve EtherDelta’yı seviyorsanız ancak onu kullanmaktan bıkmışsanız, kesinlikle denemeye değer.

Filecoin nedir ?: Filecoin, merakla beklenen merkezi olmayan bir depolama çözümüdür. 2017’de, Filecoin’in ilk madeni para teklifi, 257 milyon dolar katkı toplayarak tarihteki en büyük token satışı oldu.

Kripto ve NEO’nun Geleceği Üzerine Da Hongfei: Dostane kişiliğinin ve tombul ve mütevazı erken kripto para günlerinin samimi şakalarının ardında, tüm zamanların en yüksek piyasa değeri 10,5 milyar doları aşan bir kripto para biriminin arkasındaki kilit stratejistlerden biri var..

Yarışlara Çıkın: En İyi Merkezi Olmayan Depolama Dünyası Merkezi olmayan depolamanın arkasındaki fikir, sıradan insanların eşler arası bir ağda sabit disk alanlarının kullanılmayan bir bölümünü kiralamalarına izin vermektir. Öyleyse, en iyi merkezi olmayan depolama çözümü olma yarışını kim kazanacak??

Exchange Union Ürün Direktörü Kilian Rausch ile Röportaj: San Francisco’daki Blockchain Connect konferansında Rausch ile konuştuk.

CRYPTO20 nedir ?: CRYPTO20 (C20), yatırımcıların piyasanın en iyi yirmi kripto para birimini tek bir jeton tutmanın kolaylığı ve basitliği ile tutmanın çeşitlendirme avantajlarından yararlanmasına olanak tanıyan, dünyanın ilk kripto para birimi belirteçli endeks fonudur..

Ekmek Jetonu nedir ?: Bread Token (BRD), popüler Bread cüzdan uygulamasını kullanırken indirimler ve ek hizmetler sağlar ve Bread, sadakat ve müşteri ödül programı sağlayan ilk kripto para cüzdanıdır..

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Üzgünüm Bitcoin, İran Senden Hoşlanmıyor: Kaynağa göre, “İran Merkez Bankası, İran’daki dijital para birimlerini kontrol etmek ve önlemek için yeni bir mekanizma geliştirmek için diğer kurumlarla işbirliği yaptığını söylüyor”. Son zamanlarda diğer birçok İslam ülkesinin kripto para birimini “İslami olmayan” ilan ederek dinin ahlakına aykırı olduğunu ilan ettiği için bu haber şaşırtıcı değil..

Polonya Merkez Bankası, Kripto Karşıtı Youtube Kampanyalarında Propaganda Oluşturmayı Kabul Etti: Polonya Merkez Bankası, sahte haberlerle insanları kripto para biriminden korkutmak için yaklaşık 27.000 $ harcayarak “nefret edenler nefret edecek” i yeni bir seviyeye taşıyor. 500.000’den fazla izlenme sayısına sahip bir video, kriptoya yatırım yaparak tüm parasını kaybeden ve “utanç verici bir şekilde” restorandaki randevusu için ödeme yapamayan genç bir adamı gösteriyor. Lütfen para bankalarınızı boşa harcamayı bırakın, kripto hiçbir yere gitmiyor.

polonya merkez bankası

Madencilik Çılgınlığından Meydana Gelen Küresel GPU Kıtlıkları: Dünyanın dört bir yanından madenciler, daha ucuz GPU’lar için Hong Kong ve Singapur’da bulunan Asya pazarlarına yöneliyorlar ve bunlar, artan talep nedeniyle şu anda değer-fiyatlarını iki katına satıyorlar. Üst düzey grafik kartları, kripto para madenciliği yapmanın en etkili yollarından biridir, ancak sınırlı tedarik edilen ürünler, alıcı olmak isteyen alıcıları adil anlaşmalar için sokakları araştırıyor.

“Kripto Vadisi” olarak adlandırılan Bu İsviçre Kasabası, Finansal Devrim İçin Hazırlanıyor: Küçük Zug kasabası, muhtemelen 2014 yılında oraya yerleşen Ethereum mucidi Vitalik Buterin’in yardımıyla bir kripto cenneti olarak isim yapıyor. kayıt ofisi.

kripto vadisi zug

Fransa Kripto Reklamlarını Yasakladı, Bunları Türev Olarak Etiketleyecek: Fransa’nın mali düzenleyicisi Perşembe günü yaptığı açıklamada, “bu ürünleri sunan platformların yetkilendirme ve iş yapma kurallarına uyması gerektiğini … [ve bunların] elektronik yollarla reklamının yapılmaması gerektiğini” belirtti. Hareket, ülkede son düzenlemelere uyum sağlamayan borsaların olası bir şekilde yasaklanması anlamına gelebilir.

Petro Coin Venezuela için Çalışacak mı ?: Venezuela bu hafta “petro” olarak adlandırılan resmi kripto para biriminin satışına başladı. Kaynağa göre, “aşırı enflasyon Venezüella bolívarını aşağı çekerken, yiyecek ve ilaçlar kıt, suç yaygındır ve temel kamu hizmetleri baskı altına girdi. Sakinlerin çoğu zaten ülkeyi terk etti. ” Bu bağlamda, madeni para, Maduro yönetiminin ülke ekonomisini istikrara kavuşturmaya yardımcı olmak için son bir girişim olarak görülüyor..

petro para

20 Trilyon Dolarlık Paralar Japon Borsasında Neredeyse Kayboldu: Zaif borsasının kullanıcıları kısa bir 20 dakika boyunca ücretsiz alışveriş yapabildiler. Bildirildiğine göre bir kullanıcı 20 trilyon dolar değerinde madeni para ile para kazanmaya çalıştı, ancak şirket madeni paraları hızlı bir şekilde kurtarabildi. Firma, jetonlarla kaçan ve bunları başka bir borsaya başarıyla gönderen tek bir müşteri olduğunu ve şu anda bunları iade etmek için tüccarla görüşme sürecinde olduğunu belirtiyor..

Güney Koreli Yetkililer Meslektaşının Kripto Stresinden Öldüğüne İnanıyor: Hükümet Politika Koordinasyon Ofisi’nde ekonomi politikası başkanı Jung Ki-joon bu hafta öldü ve meslektaşları, “kripto sektörüyle uğraşmanın stresinin kalp krizini tetiklemeye katkıda bulunmuş olabileceğine” inanıyor. Faul-oyun dışlanmış olsa da, ülke için yaklaşan kripto para birimi düzenleme çerçevesi ölmeden önce Güney Kore’nin kripto para birimi yönetmeliği başkanıyla ilgili garip bir şey var.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me