Cryptocurrency’te Bu Hafta – Haftalık Haber Özeti

Bitcoin 6.000 $ ‘ı Kırdı: Geçen haftalarda “Cryptocurrency’da Bu Hafta” haber bültenini yayınladıktan kısa bir süre sonra, Bitcoin Cuma günü ilk kez 6.000 doları aştı. Fiyat Cumartesi günü 6.194 dolara kadar yükseldi (Kaynak).

Kimse Bitcoin Gold’u Önemsemiyor: Bu hafta Bitcoin Gold fork’unun ardından BTG’nin fiyatı 128,15 $ ‘a düştü. Bu, BTG’nin fiyatını Bitcoin Cash fiyatının yalnızca 1 / 3’ünün biraz üzerine çıkarır. Yatırımcıların görünüşte yeni çatallı madeni paraya ilgisiz görünmesine ek olarak, BTG ile ilgili çok az haber var. Önemli miktarda paylaşıma sahip tek BTG haberi, BTG’nin web sitesinin çataldan hemen sonra büyük bir DDOS saldırısına maruz kaldığını ayrıntılarıyla anlatıyor..

Gerçek Slim Shady, Lütfen Ayağa Kalk: Kripto para dünyası yeterince olaylı değilmiş gibi, 16 Kasım civarında çıkacak olan Bitcoin SegWit2x forkunda insanlar hangi Bitcoin’in gerçek Bitcoin olarak kabul edileceğini merak ediyor. Her iki taraf da Bitcoin topluluğundaki saygın figürlerle ve Twitter’da birbirlerine isimler takan kararlı ideologların adil payıyla dolu..

Çatal için hazırlanıyor: Çatalın 16 Kasım civarında gerçekleşeceği tahmin ediliyor. Kendinizi hazırlamak için, borsalar çatal için ne yapacaklarını açıklarken takip ettiğinizden emin olun. Örneğin Coinbase, “Zinciri en fazla biriken zorluk Bitcoin olarak adlandıracaklar”. İkizler bu duruşu “… Bitcoin ve BTC olarak adlandıracağımızı belirlemek için ve Gemini platformunda blok zincirinin toplam kümülatif hesaplama zorluğunu ölçeceğiz“.

SegWit2x çatallanma tarihine yaklaştığımızda, her büyük borsanın SegWit2x prosedürleri hakkında derinlemesine bir rapor derleyeceğiz. Bu rapor için bizi izlemeye devam edin.

“Tamam arkadaşlar, blockchain bir tehdit olabilir”: Yüzyılın üzerindeki tahvil kredi derecelendirme şirketi Moody’s, kripto para birimlerinin ve blok zincirinin “tehdidinin” “uzak” olduğunu, ancak işletmelerin sonunda teknolojiyi benimsemeye başlayacağını belirten “Tüketici Dijital Ödemeleri – ABD” başlıklı bir rapor yayınladı. [Kaynak: Bitcoin Dergisi]

ICO ile Evde: Eski tarz e-ticaret devi Overstock.com, çoğunluğuna sahip olduğu yan kuruluşu t0 için şimdiye kadar 500 milyon dolar olarak belirlenen en büyük ICO turlarını yükseltmeyi hedefliyor. (alternatif olarak tZERO). Overstock, 1999’dan beri piyasada ve Ağustos 2017 itibarıyla Bitcoin’i ödeme olarak kabul etmeye başlayan ilk büyük e-ticaret şirketlerinden biriydi. CEO’ları Patrick Byrne de Blockchain teknolojisinin hevesli bir destekçisi. Ek olarak, Overstock.com, 126.565 hisse satmak için t0 iştirakini kullanarak hisse senetlerini Aralık 2016’da blockchain aracılığıyla ihraç eden ilk halka açık şirket oldu. Overstock, t0’ı geliştirmek için çalıştı. ilk ticaret platformu blok zincirine dayalı hisse senetleri ve menkul kıymetler için. Bir basın açıklamasında Byrne, “Birçoğu şüphe duysa da, tZERO ekibi kripto varlıkları için güvenilir, yetenekli ve kurumsal olarak ölçeklenebilir blok zinciri teknolojileri yaratma ve başlatma konusunda mızrağın ucunda olmak için çok çalıştı” dedi. ICO’nun 15 Kasım’da başlaması ve 31 Aralık’a kadar sürmesi bekleniyor..

CoinCentral’daki Yenilikler?

  • Sıradaki Bitcoin nedir? – CoinCentral yazarı Aaron Mangal bu ortak soruya bir göz atıyor.
  • [Güncellenmiş] Ethereum Nasıl Satın Alınır – Ether alıcı kılavuzumuz ek borsalar ve önde gelen borsalar arasındaki farkları detaylandıran daha fazla bilgi ile güncellendi.
  • Daha Fazla Değişim İncelemesi ve Karşılaştırma – Kullanıcılarımızın ihtiyaçları için en iyi kripto para birimi borsalarını bulmalarına yardımcı olmak için daha fazla değişim incelemesi ve değişim karşılaştırmaları eklemeye devam ettik..

Kripto para biriminde yeniyseniz veya CoinCentral’da yeniyseniz, en popüler başlangıç ​​kripto para birimi kılavuzlarımızdan bazılarına göz atmayı unutmayın:

  • Bitcoin nedir?
  • Ethereum nedir?
  • Ripple nedir?
  • Monero nedir?
  • Ethereum ve Ethereum Classic

Web’den Daha Fazla Cryptocurrency Haberleri

Woz’dan beğeniler: Apple Computers’ın sevimli kurucu ortağı Steve Wozniak, Money2020 Konferansı’nda konuştu ve Bitcoin’in seyreltilememesi anlamında “gerçek ve gerçek” olduğunu belirtirken, basılabilir ABD Doları gibi fiat para birimlerine ” bir tür sahte. ” [Kaynak: Bitcoin Dergisi]

Bitcoin muhalifleri dünyasından yeni bir şey yok: Finans dünyasının baş hocaları, Bitcoin’in bir an için 6.000 dolara ulaşmasının ardından bu hafta söyleyecek çok az şeyi vardı. Bu bizi, JP Morgan’ın herhangi birini “aptal” olarak adlandıran CEO’su Jamie Dimon ve Bitcoin’i “kara para aklama endeksi” olarak nitelendiren Blackrock CEO’su Larry Fink gibi finans endüstrisinin kaptanlarının nasıl görüneceğini düşündürüyor. onyıl. Tahminler yapmak için bu kadar çabuk olmamalı, ama bir şey bana şunu söylüyor: Bitcoin büyümeye devam ederse, bazı PR puff up hikayeleri ve özürler görmeye başlayabiliriz.

MIT MIT işlerini yapıyor: Massachusetts Institute of Technology (MIT), yeniden haber yapıyor ve dünyaya neden bir güç merkezi ve teknoloji yetenekleri geliştirme merkezi olarak kabul edildiğini hatırlatıyor. Bitcoin blok zinciri aracılığıyla diploma vermek. Blockcerts Wallet adlı bir uygulamayı kullanarak, 111 mezuna diploma verilecek ve “diplomalarını diledikleri kişilerle neredeyse anında, hiçbir aracı olmadan ücretsiz olarak paylaşabilecekler.” Yani, şimdi bir MIT mezunu size kaçınılmaz olarak MIT’den bir diploması olduğunu söylemek yerine, bunu size blockchain aracılığıyla gösterebilirler..

Down Under’dan Düzenlemeler: Avustralya hükümeti, finansal istihbarat düzenleyicisi AUSTRAC’a dijital para borsalarını denetlemek için yeni yetkiler verecek yasaları oylamaya hazırlanıyor.. Avustralya, Bitcoin aracılığıyla kara para aklamayı düzenlemeye başlamayı hedefliyor ve diğer kripto para birimleri ve kabul edilirse, bu yasalar borsaların hükümete kaydolmasını gerektirecektir..

Amazon Mayıs Bitcoin’i Kabul Etmeye Başlayın: Söylentilere göre e-ticaret devi Amazon, Ekim ayı sonlarında Bitcoin’i kabul etmeye başlayabilir. Bu söylentiler, Silikon Vadisi’ndeki finansal teknoloji kaynaklarının iddialarına dayanıyor. Alman gazetesi Welt. Kitapları, podcast’i, girişimcilik tecrübesi ve ara sıra aldatmaya değer “Crypto-Millionaire Hosts Free Cryptocurrency Masterclass” hedefli Facebook reklamlarıyla tanınan James Altucher, Amazon’un 26 Ekim’de bir kazanç konferansı görüşmesi sırasında Bitcoin duyurusunu yapabileceğini iddia etti. Bunu yazarken, Bitcoin 7.000 $ ‘dan fazla fiyatlandırılmadığından, konferans görüşmesinden haber gelmemiş gibi görünüyor..

Bu hikayenin bir söylenti, ve böyle muamele görmelidir.

Enflasyondan Kurtulmak İçin Venezuelalı Madencilik: Bir zamanlar Güney Amerika’nın en zengin ülkelerinden biri olan bölge, IMF’nin bu yıl% 720’ye ulaşabileceğini tahmin ettiği aşırı yüksek enflasyonla uğraşıyordu. Birçok Venezuelalı, mevcut koşullara alternatif olarak Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini madencilik yapmaya başladı. Ayda 800 dolar getiren madencilik operasyonları, asgari aylık maaşın 40 dolar olduğu ve yaklaşık 56 dolarlık hükümet kuponlarıyla desteklenen bir ülkede vatandaşlara daha iyi bir yaşam tarzı sağlıyor. Ancak Venezuelalılar bunu enerji hırsızlığından tutuklanma riskiyle yapıyor. [Yahoo Haberleri]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me