Hadi, Bir Şey Yapın…

Piyasada fiyat açısından nispeten olaysız bir hafta geçirdik. Toplam piyasa değeri, haftanın ortasında 206 Milyar $ ‘a düştü ve bugün 221.1 Milyar $’ a yükseldi – genel olarak yaklaşık% 2’lik kayıp haftalık zaman diliminde.

Bu fiyat hareketi eksikliği, neredeyse hiçbir önemli haberin hemen ardından geldi. Yani, bu kadar şaşırmamalıyız. Yine de böyle haftalarda fiyatların diğer yönde seyrettiğini görmek güzel olurdu. İlk üç jetonu kontrol edelim.

Bitcoin sadece en iyi hafta geçirdim % 1.01 kaybetmek değerinin.

Ethereum haftalık fiyat düşüşlerine (çok daha katlanılabilir olsa da) devam etti. % 1.60 kayıp.

Geçen hafta olağanüstü bir koşudan sonra, XRP bu haftayı büyük kaybeden olarak bitirdi % 3.83 fiyat düşüşü.

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (9/28/18)

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (9/28/18)

Yurtiçi Cryptocurrency Haberleri

Bye Bye Blockchain Yasağı: Oh mutlu bir gün! Google, bu hafta kripto para birimiyle ilgili reklamlara yönelik kapsamlı yasaklarının Ekim ayında sona ereceğini duyurdu. Ancak güncellenen politika, herkese açık bir reklam olacağı anlamına gelmez. ICO’lar, cüzdanlar ve ticaret danışmanlığı için reklamlar hala kara listede ve onaylanmış reklamlar yalnızca Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya’da yayınlanabilir. Facebook’un liderliğini takiben, kripto ile ilgili şirketlerin ürünlerinin veya hizmetlerinin reklamını yapmak için bir başvuru formu doldurmaları gerekiyor.

Walmart, Tedarikçilere “Blockchain veya Bust” diyor: Walmart Pazartesi günü ortaklara, Kaliforniya merkezli üretim tedarikçilerinin tedarik zinciri blok zinciri sistemlerine katılmaları veya işlerini kaybetmeleri gerektiğini bildirdi. Blockchain üretim takibine geçiş, Walmart’ın kontaminasyon durumlarında geri çağırma kapsamını azaltmasına yardımcı olacaktır. Walmart’ın Gıda Güvenliği Başkan Yardımcısı Frank Yiannas gazetecilere verdiği demeçte, Walmart’ın iki yıldır blockchain teknolojisine pilotluk yaptığını, bu nedenle gereksinim “gerçekten bir sürpriz olmamalı” dedi.

Walmart’ın pilotları iyi gittiğinden, bu gerekliliğin sadece üretimle de bitmeyeceği muhtemeldir. Umarım diğer gıda temelli tedarik zincirleri de devreye girer. Sana bakıyorum Chipotle.

Kripto Liderleri Capitol Hill Heavies ile Buluşuyor: Elliyi aşkın katılımcı, kripto para birimi dünyasının geleceğini tartışmak için Salı günü R-Ohio’dan Temsilci Warren Davidson tarafından düzenlenen bir yuvarlak masa tartışmasına katıldı. Vurgulanan önemli bir nokta, şirketler yasaların yanlış yorumlanması nedeniyle kaynakları yasal ihlaller yapmak için aşırı kullanmaktan korkacaklarından, düzenleme belirsizliğinin ağırlığının yeniliği bastıracağıydı..

Ayrıca katılımcılar, 72 yıllık menkul kıymetler yasası olan “Howey Test” in dijital para birimlerine uygulanmasını eleştirdiler. SEC Başkanı Jay Clayton daha önce kripto para birimleri için “Howey Testi” ni güncellemeyi planlamadığı kesin bir pozisyon kurdu. San Francisco merkezli Coinbase’in Baş Politika Sorumlusu Mike Lempres, “Hepimiz adil ve düzenli bir pazar istiyoruz, düzenleyicilerin yaptığı her şeyi istiyoruz. Geçmişte olduğu gibi yapılması gerekmiyor ve buna açık olmamız gerekiyor. “

Circle Stablecoin’i (USDC) Başlattı: Kripto para birimi alanındaki belki de garip trendlerden birinde, Boston merkezli ödeme şirketi Circle, USDC adı verilen dolar sabitlenmiş stabilcoinini başlattı. Bu sürüm, kripto para borsası Gemini’nin stabilcoininin (GUSD) piyasaya sürülmesini takip ediyor. Bu sabit paralar, büyük olasılıkla yalnızca her borsaya özgü olacaklarından (Circle = Poloniex) doğrudan rekabet içinde olmasalar da, pazar payının bir kısmını stabilcoin lideri Tether’den (USDT) ayırmaları öngörülmektedir..

Medya Özeti

Bu hikayeler çığır açan bir benimseme örneği değil, ancak Bitcoin’in (ve blok zincirinin) ana akıma girmeye devam ettiği küçük yolları gösteriyor..

Bir Arkadaşa Telefon Etmek İstiyorum: Bitcoin ve blockchain, Who Wants to be a Millionaire adlı popüler oyun şovunun Avustralya versiyonunda yer aldı..

kim milyoner olmak ister üzerine blockchain bitcoin

Brickstring’in hoş bir yüzüğü var. Reddit kullanıcısı MyPlanetpage’in izniyle.

Tahsil Kripto Bobbleheads: Los Angeles Dodgers, bu hafta yirmi binin üzerinde hayranı Ethereum’a, Padres’le yaptıkları maçta dijital toplanabilir bobblehead’lerle tanıttı..

B.I.T.C.O.I.N (11 Puan): Scrabbleheads sevinir. Bitcoin artık resmi olarak Scrabble sözlüğünde.

coincentral'daki yenilikler

Elkrem, Blockchain IoT Cihazlarının Oluşturulmasına İzin Veriyor: Elkrem, IoT ve kripto para dünyalarını bir araya getiriyor. Nasıl yapacağınızı buradan öğrenin.

Video Oyunu Kariyerleri Cryptogames ile Hyperdrive’a Hızlanıyor: Artık kripto oyunları sayesinde PJ’lerinizdeki koltuğunuzdan biraz yan para kazanabilirsiniz..

Hackerlar Tarafından Kripto Madenciliği Kötü Amaçlı Yazılımları Açığa Çıkarmak İçin Kullanılan NSA Araçları: Hata! Sızan bir NSA istismarı, bilgisayar korsanlarının bilgisayarınızı kullanarak kripto madenciliği yapmasını mümkün kılıyor. Birisi kovuluyor…

Blockchain’in Spekülasyonun Ötesindeki Avantajları: Evet, Ay Ne Zaman? memler havalıdır. Ancak, blockchain’in getirdiği diğer tüm değer türlerini hiç düşündünüz mü??

İngiltere merkezli Indacoin Cryptocurrency Exchange Rehberi: Indacoin, Indahouse. İtibari para dönüşümleri ile bu Birleşik Krallık merkezli borsada size en düşük seviyeyi sunuyoruz.

Ikigai Kurucusu Travis Kling, Cryptocurrency Hedgefunds, ICOs ve More: Complicated name. Basit görev – daha iyi kripto varlık yatırımları.

Venezuela’nın Ulusal Kripto Para Birimi Nasıl Çalışıyor: Lansmandan altı ay sonra, Petro’nun nasıl dayandığına bir göz atıyoruz. Spoiler uyarısı: İyi değil.

Yeni Başlayanlar İçin Stellit Rehberi: Daha az bilinen bir gizlilik madeni parası olan Stellite’nin özüne bir dalış.

Bitmain’in Halka Arz: Bir Ayı Pazarından Yaklaşan Tehditler ve Öngörüler: Bitmain halka arz hala bir ayı piyasasının ortasında su tutuyor mu? Hadi bulalım.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Avusturya, Blockchain ile Tahvilleri Noter Onayladı: Geleneksel veri tabanlarına “Auf Wiedersehen” deyin. Avusturya hükümeti önümüzdeki Salı günü halka açık artırmada 1,15 milyar EUR değerinde tahvil ihraç etmeyi planlıyor. İhraçtan sonra, hükümet tahvil müzayedesinden elde edilen verileri Ethereum blok zincirine noterden onaylayacak. Görünüşe göre bu da Avusturya’da blockchain’i son gördüğümüz olmayacak.

Maliye Bakanı Hartwig Löger, “blockchain teknolojisinin bizim için bir ekonomik politika odağı olduğunu ve Maliye Bakanlığı’nda FinTech Danışma Konseyi’nin kurulmasıyla Avusturya’nın bu gelişmelerden mümkün olan en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olacak stratejiler geliştirdiğimizi duyurdu. . ” Teşekkürler, Google Çeviri!

Bitmain Halka Arz Etmek İçin Biraz Flak Alır: Bitcoin madenciliği ve ASIC madenci hokkabazlığı Bitmain, halka arz broşürünü Hong Kong Menkul Kıymetler Borsası’na yayınladı ve güçlü ama zayıf bir büyüme sergiledi. Bir ayı piyasasının yaklaşan tehditlerinden ve Bitmain’in değer kaybetmiş kripto para varlıklarından endişeler yükselmeye başladı.

İsviçre Kripto Bankası Harika Bir Yüz Mil Arttırdı: Zug merkezli Seba Crypto AG, özel ve kurumsal yatırımcılardan 100 milyon İsviçre Frangı (104 milyon $) toplayarak kripto para birimlerine basit bir dolar ve euro değişimine izin veren dünyanın ilk düzenlenmiş bankalarından biri olduğunu iddia etti. İsviçreli finansal hizmetler şirketi, eski UBS Group AG bankacıları tarafından yönetilmektedir. Girişimin başlatılması, İsviçre finans düzenleyicisi Finma’dan bir bankacılık lisansının onaylanmasına bağlıdır ve ekip, Ekim ayı sonuna kadar bir lisans başvurusu sunmayı planlamaktadır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me