Kaya gibi sağlam

Her şeyi hesaba katarsak, piyasada nispeten iyi bir hafta geçirdik. Tüm pazar bir hafta boyunca yeşildi ve yaklaşık% 7 büyüdü. Görünüşe göre, nihayet ayı piyasasının sonunda olabiliriz. Ancak kesin olarak söylemeden önce bunun gibi birkaç hafta daha görmemiz gerekecek.

Yani bu arada nefesimizi tutmayacağız.

Bitcoin bu hafta sağlıklı bir şekilde% 5,86 oranında büyüdü ve ilk üç kripto paranın paketine liderlik etti.

Ethereum % 0.31’lik bir kazançla pozitif bir haftayı zar zor geçirdi.

XRP gerçek bir hareket belirtisi göstermedi ve haftayı% 2.29 artışla tamamladı..

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (8/31/18)

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (8/31/18)

Yurtiçi Cryptocurrency Haberleri

Square, Kripto Patenti ile Büyük Kazandı: ABD Ticari Marka ve Patent Ofisi, yeni bir Satış Noktası (POS) sistemi için bu hafta Square’den bir patent başvurusunu onayladı. Son teknoloji POS, hem müşteriler hem de satıcılar için bir kazan-kazan olacaktır. Bununla müşteriler, kripto da dahil olmak üzere çeşitli para birimlerini kullanarak ödeme yapabilirken, tüccarlar sadece fiat olsa bile seçtikleri para birimini almaya devam edebilirler

Dahası, patent, POS aracılığıyla kripto para birimi işlemlerinin gerçek zamanlı olduğunu, örneğin Bitcoin işlemleri için birden fazla onay gerektiren önceki sorunu çözdüğünü belirtiyor..

Yahoo Kripto Borsasına Giriyor (Ve Sonra Girmiyor): Kripto topluluğunu ayak parmaklarının üzerinde tutan Yahoo, resmi bir açıklama yapmadan aniden kripto para birimi alım satımı için destek başlattı. Ama Satoshi’yi söyleyemeden bu özellik gizemli bir şekilde ortadan kayboldu.

Bir kez gerçekten piyasaya sürüldüğünde, Yahoo, Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash ticareti yapmanıza izin verecek gibi görünüyor. Ancak bunun ne zaman olacağı belli değil. Yahoo’dan bir temsilci henüz yorum yapmadı.

Ünlüler Bir Şey Söylüyor

Elon Musk biraz FOMO hissediyor: Musk, Twitter dolandırıcılıklarında kendisini taklit eden botların sürekli akışına yanıt olarak, bu noktada “bir aldatmaca olsa bile” bir miktar ETH istediğini tweetledi. Bu tweet’in Ethereum topluluğu için olumlu olup olmadığı tartışmaya açık. Bir yandan, attığınız şeyi aldığını kamuoyuna açıklayan bir teknoloji hokkabazlığınız var. Öte yandan, bunu doğru nedenlerle yapmıyor olabilir..

Bu noktada, bir aldatmaca olsa bile ETH istiyorum

– Elon Musk (@elonmusk) 28 Ağustos 2018

Vitalik, sıcaklığı Craig Wright’a getiriyor: Yüzyılın yanışında (ya da belki sadece geçen hafta), Ethereum’un harika zırvası Vitalik Buterin takipçilerine şunları söyledi: “CSW’nin Satoshi olduğuna dair tartışılmaz kanıtlar görürsem, bu Satoshi hakkındaki fikrimi, fikrimi değiştirmekten daha fazla değiştirirdi. CSW. ” Ah.

Tweet, Dr. Wright’ın kendisinin Satoshi Nakamoto olduğuna dair ısrarlı iddialarının arkasından, henüz makul bir kanıt sunmamış olmasına rağmen geliyor..

CSW’nin Satoshi olduğuna dair tartışılmaz kanıtlar görürsem, Satoshi hakkındaki fikrimi CSW hakkındaki fikrimi değiştirmekten daha fazla değiştirir.

– Vitalik Non-giver of Ether (@VitalikButerin) 25 Ağustos 2018

Scammer Wolf of Wall Street Bitcoin Dolandırıcılığı Ağlıyor: Birini tanımanın insan olduğunu söylüyorlar. Kötü şöhretli dolandırıcılık sanatçısı Jordan Belfort, CNBC ile yapılacak bir röportajda Bitcoin’e karşı konuşuyor. Bitcoin ortamını, firmasının yatırımcıları dolandırırken yaptığı hisse senedi manipülasyonlarına benzetiyor.

Röportaj, önümüzdeki Pazartesi yayınlanacak daha uzun bir belgesel olan “Bitcoin: Boom or Bust” parçası..

coincentral'daki yenilikler

WeChat, Çin Offshore Kripto Borsalarını Engellemeye Bakarken Kripto Haber Hesaplarını Yasakladı: Çin, WeChat’i kripto para birimi haberlerine karşı harekete geçmeye zorlayarak kripto baskılarını sürdürüyor.

Dünyanın En İyi Twitter Blockchain Influencer’larına Göz Atın: Crypto Twitter, son dakika haberleri için en iyi kaynaktır. İşte takip etmeniz gereken kişilerin listesi.

Cryptocurrency, Venezuela’nın Sorunlarına Çözüm Olabilir mi?: Blockchain dünyaya pek çok fayda getiriyor, ancak Venezuela halkına yardım etmek için yeterli olacak mı??

Kriptoda OTC Piyasalarına Yeni Başlayanlar Kılavuzu: Bilmiyor olabilirsiniz, ancak geleneksel borsaların dışında kripto para birimine yatırım yapmak için seçenekleriniz var.

Siacoin (SC) İnternet Cafe Hack ve Cryptojacking’in Yükselen Popülerliği: Cryptojacking her zamankinden daha yaygın hale geliyor ve Siacoin şu anda en yeni hedef..

Konferans Özeti: Las Vegas’ta ChainXChange: ChainXChange için Vegas’a gidemediniz mi? Sizi bu özetle ele aldık.

Constellation Labs ile DAG’leri ve Blockchain Ölçeklenebilirlik Sorunlarını Keşfedin: Constellation Labs, tamamen yeni bir altyapı olan DAG ile blockchain’in ölçeklenebilirlik sorunlarına yaklaşıyor.

Texas Bitcoin Madencilik Tesisi Kripto Madenciliğini Yeni Seviyelere Taşıyor: Teksas’ta her şey gerçekten daha büyük, madencilik bile. Bir tesisin maliyetleri düşürmek için yenilikçi soğutma mekanizmalarını nasıl kullandığını öğrenin.

NVIDIA, Cryptocurrency Madencilik Endüstrisinden Çekildi: NVIDIA, kripto madenciliği için havlu atıyor. Nedenini burada öğrenin.

Cryptocurrency ve Blockchain Ayrılabilir mi ?: Kripto ve blockchain, fıstık ezmesi ve jöle gibi bir araya gelir. Ama birinin diğeri olmadan var olabileceği iddiasının bazı geçerliliği var mı??

NFT’ler nedir? Değiştirilemeyen Jetonlar, Açıklandı: Cryptokitties onları popüler hale getirdi, ancak NFT’lerin kullanımı koleksiyon parçalarının çok ötesine geçiyor. Bu kılavuzda potansiyelleri hakkında bilgi edinin.

FOLM Coin (FLM) nedir ?: Harika soru. Bu kılavuz, “geleceğin ödeme anahtarı” hakkında bilmeniz gereken her şeyi içerir.

Şifreleme Algoritmaları ve Güvenli Blok Zincirleri Nasıl Karıştırılır: Temel bilgilere geri dönelim. Kripto algoritmaları ve hashing, blockchain güvenliğinin kalbinde yer alıyor.

Röportaj: Sanal Gerçekliğe Giriş & CEEK VR’den Mary Spio ile Blockchain: VR ve blockchain’i tartışmak için CEEK VR’den Mary Spio ile bir araya geldik. Bunu kaçırmak istemezsin.

Bitcoin ETF SEC Onay Tartışmasını Tartmak: SEC, bir grup Bitcoin ETF’yi reddetti (bir nevi). Bazılarının konu hakkında düşündüğü şey o.

Ethlend vs Salt: Hangisi Daha İyi Kripto Ödünç Verme Platformu: Sonsuza kadar HODL yapamazsınız – bazen faturaları ödemek için biraz nakite ihtiyacınız vardır. Kredi almak için hangi platformu kullanmanız gerektiğini analiz ediyoruz.

Tek Kullanışlı Açıklayıcıda Anahtar Şifrelemenin Kilidini Açma: Özel / genel anahtarlarınızın tam olarak nasıl çalıştığını anlamanıza yardımcı olacak hızlı bir kılavuzumuz var.

Kripto Kartı Nedir? | Her Şey Dahil Bir Kılavuz: Herhangi bir yerde harcayamıyorsanız tüm kripto paranızın ne faydası var? Bir kripto kartının nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Röportaj: IOTW’dan Frederick Leung ile IoT ve Blockchain’i keşfetmek: IoT ve blockchain doğal bir uyumdur. IOTW’dan Frederick Leung’un konuyla ilgili söylediklerini dinleyin.

Halka Arz Yok, Büyük Kripto Madenciliği Teknolojisi Şirketleri Ürün Yeniliğine Odaklanıyor: Kripto madenciliği şirketlerinin halka arzlara nasıl yaklaştığını ve ürünlerinde ne gibi adımlar attığını okuyun.

Dan Larimer kimdir? Vizyoner Blockchain Mimarı Üzerine Hızlı Bir Biyografi: Adam, efsane, tartışmalı figür. Dan Larimer’in hayatının kısa bir tarihi.

EOS Delegesi Nedir? | Temel Bir Açıklayıcı: Çok fazla kontrole sahip yirmi bir varlık. EOS ekosistemindeki delegelerin rolü hakkında buradan bilgi edinin.

DEX nedir? Merkezi Olmayan Borsalar, Açıklandı: Anahtarlarınız değil, kripto paranız değil. DEX’lerin yükselişi, kafanızın sorularla dönmesine neden olabilir. Biz senin arkandayız.

Akıllı Sözleşme Nedir? | Yeni Başlayanlar İçin Açıklama: Blok zincirinin yanı sıra, herkesin bilmesi gereken terimdir. Geride kalmadığınızdan emin olun.

Bir Blockchain Eğitim Ağı: Yeni Scholastics Çağı: Okullar katı geçmişte sıkışıp kalmış gibi görünebilir, ancak blockchain bunu tersine çevirme potansiyeline sahiptir..

Kanada’daki Kripto Para Birimlerine Yönelik Gerçek Kuzey Rehberi: Kuzey kardeşlerimizi unuttuğumuzu düşündünüz, değil mi? Sınırın üstündeki arkadaşlarımız için bu kripto rehberine göz atın.

Ricardian Akıllı Sözleşmeleri Blockchain Benimsemesini Nasıl Sağlar: Akıllı sözleşmelerin doğasında olan sorunlar, yaygın iş benimsemesini engelliyor. Ricardian akıllı sözleşmeleri yardımcı olabilir.

Tron, XRP ve Dünyaya Karşı Tartışmalı Jetonlar: Nefret etmeyi sevdiğiniz iki kripto para birimi. İki ayrı konuyu ele almanıza rağmen, düşündüğünüzden daha benzer olabilirler.

Blockchain Mobil Oyunlar Burada, Ama Çok Etkilenmemiş Olabilirsiniz: Emrinizde birkaç blok zinciri mobil oyun var, ancak sizi uyarmalıyız, bunlar Flappy Bird değildir.

Çin, Yeni Blockchain Laboratuvarı Girişimini Duyurdu: Kripto değil, blok zincirini zorlamaya devam eden Çin, yeni bir blockchain laboratuvarı oluşturma çalışmalarında. Kararınızı verin beyler.

Kaspersky Lab, Siber Suçlar ve Kripto Para Birimi Hakkında Korkunç Gerçekleri Açıklıyor: 13’üncü Cuma değil, ama yine de korkmak için nedenler var. Kaspersky Lab, şu anda gerçekleşen bir avuç blok zinciri ile ilgili suçtan fazlasını ortaya koyuyor.

Bitcoin Kahinleri nedir? Blockchain’de Yeni İşlevsellik: İdeal bir dünyada, tüm eylemler blok zincirinde gerçekleşir. Ancak, bunun imkansız olduğu bazı bilgiler (yani hava durumu değişiklikleri) vardır. Kahinlerin devreye girdiği yer burasıdır.

Kripto Yatırımcıları için En İyi Bytecoin Değişim Siteleri: Biraz Bytecoin satın almak istiyorsanız, sizi teminat altına aldık.

Square Cryptocurrency Ödeme Ağı Onaylandı: Dünya çapındaki Satış Noktası (POS) sistemleri yakında kripto para birimi dahil her türlü dijital ödemeyi kabul edebilecek.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Dünya Bankası Sadece Blockchain Tahvilini Çıkardı: Dünyada bir ilk olarak, Dünya Bankası “iki yıllık yaşam döngüsü boyunca yaratmadan tahsise ve yönetime kadar tüm tahvil sürecinin blok zincirinde gerçekleştiği” bir bağ kurdu. Commonwealth Bank of Australia, bonoyu düzenlemek için 80 milyon dolar topladı ve “blockchain tarafından işletilen yeni borç aracı” için “bond-i” adını verdi. Veya Avustralya’nın ikonik Bondi Plajı’ndan sonra.

Avustralya, Ülke Çapında Blockchain’i Duyurdu: Avustralya, blockchain teknolojisine doyamıyor. Geçtiğimiz Çarşamba günü, Avustralya hükümet kurumu CSIRO, Herbert Smith Freehills hukuk firması ve IBM ile ülkedeki işletmeler için ülke çapında halka açık bir blok zinciri çözümü oluşturmak için bir ortaklık duyurdu..

Avustralya Ulusal Blok Zinciri (ANB), işletmelere “Nesnelerin İnterneti (IoT) cihaz verileri gibi harici veri kaynaklarını kaydetme becerisine sahip akıllı hükümler içeren akıllı yasal sözleşmeler (SLC)” sağlar. Blockchain’in pilot uygulamasının bu yıl başlaması planlanıyor.

OECD Planları Blockchain Politikası Forumu: Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü, 4 ve 5 Eylül tarihlerinde Paris’te bir foruma ev sahipliği yapıyor. Konu: hükümet faaliyetlerinde ve kamu girişimlerinde blockchain teknolojisi.

Hyperledger, Ripple ve IOTA’dan konuşmacıların yanı sıra diğer ülkeler arasında İsrail, Rusya ve İtalya’dan yetkililer de katılacak..

Polonya Kripto Vergilendirmesini Netleştiriyor: Polonyalı yasa koyucular, ilk vergi tekliflerinde kripto savunucularından ağır geri dönüş aldıktan sonra, kripto üzerindeki vergileri basitleştiren yeni bir yasa tasarısı yazdı. Yeni teklif, kripto-kripto işlemlerinin hem bireyler hem de işletmeler için ücretsiz olacağını belirtiyor. Ayrıca, bireysel kripto madencilerinin ödülleri üzerinden vergilendirilmeyeceğini, ancak başka biri için çalışanların.

Teklif, kripto para karşıtı bir duyarlılıkla büyükten başlayan bir hükümet için doğru yönde atılmış bir adım gibi görünüyor..

Kuzey Kore Planlama Cryptocurrency Konferansı: Doğru millet. Kuzey Kore, bu yılın Ekim ayında iki günlük bir kripto para birimi konferansı olan Kore Uluslararası Blockchain Konferansı’na ev sahipliği yapacak. Konuşmacı listesi de dahil olmak üzere konferansla ilgili ayrıntıların çoğu henüz açıklanmadı. Ancak, ev sahipliği yapanlar konferansı ülkenin teknik yeteneklerini göstermek için bir fırsat olarak kullanmak istiyorlar..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me