Cryptocurrency’te Bu Hafta – 8 Aralık 2017

Cryptocurrency’te Bu Hafta – 8 Aralık 2017

Bitcoin Patlamaya Devam Ediyor: Geçen haftanın Bitcoin fiyatı için büyük bir hafta olduğunu düşündüyseniz, umarım bunun için biraz sürpriz yapmışsınızdır. Bitcoin fırladı 17.500,00 $ CoinMarketCap’te. Bazı Bitcoin meraklıları 20.000 $, 30.000 $ ve hatta 50.000 $ ‘a göz kulak olurken, bazı Bitcoin muhalifleri arkadaşlarının mali durumuyla ilgili endişeleri olarak gizlenmiş kıyamet günü kehanetlerini sürdürüyorlar..

Alts Nefes Aldı: Bu haftaki en kayda değer artışlardan biri IOTA oldu, neredeyse 4xing fiyatta. Diğer alts’ın çoğu, geçen hafta gördükleri patlayıcı büyümeden biraz geri çekilerek bu hafta rahatladı. Ethereum geri düştü 430,00 dolar, Litecoin düştü 97,00 ABD doları, Dash etrafa düştü 690,00 dolar. Ancak Monero, 280 $ aralığına sıçradı.

CMC kazançları

CryptoKitties’in Yükselişi: Kripto gibi mi? Aşk kedileri? Cryptokitties bu hafta olay yerine patladı. Neopets’i anımsatan CryptoKitties, esasen dijital kedi yavrularının satın alınması ve takas edilmesi için bir platformdur. Ethereum blockchain tarafından desteklenmektedir. Kullanıcılar kedileri satın alabilir, yetiştirebilir ve yavruları diğer kullanıcılara satabilir. CryptoKitties ortaya çıktı 7 milyon dolar değerinde bazı kullanıcıların birkaç saat içinde yavru kedilerinden tutarlı bir şekilde% 200 ila% 400 getiri elde edebilmesiyle.

kripto para

Tuhaf mı Evet. Bir noktada CryptoKitten satın alacak mıyım? Muhtemelen.

CryptoKitties’in piyasaya sürülmesi, Ethereum ağında büyük bir gerginlik gördü. 32.903 işlem tek seferde işlenmeyi bekliyor. CryptoKitties, Ethereum ağına bir stres testi uygulayarak Ethereum’un bazı pratik ölçeklenebilirlik sorunlarına biraz ışık tuttu. Ethereum, CryptoKitties’in tek oyunu kadar aptalca bir şeyle uğraşmakta sorun yaşıyorsa, başı dertte.

Ancak bu, Ethereum’un bu sorunları nasıl aşabileceğine dair eleştirel tartışmayı yeniden canlandıran bir şey..

Büyük Kısa: Bitcoin Sürümü ?: Bitcoin ile ilgili büyük bir açığın olacağı söylentisi biraz güç toplamaya başladı. Chicago Ticaret Borsası’nda bitcoin vadeli işlem sözleşmelerinin planlanan tanıtımı ile Bitcoin’e karşı bahis yapma seçeneği önemli miktarda ilgi çekecek. Bitcoin’in büyümesi, 2010’da başladığından bu yana yüzde milyonlarca melodiyle gerçekleşti ve bazı insanlar Bitcoin’e “şimdiye kadarki en büyük eksiklik fırsatları.”

Bu sadece bir söylenti olsa da, geleneksel finans dünyasının yabancılaşmış dünyasının, bazı büyük getiriler elde etmek için Bitcoin vadeli işlemlerinin tanıtımını kullanacağı fikri çok abartılı görünmüyor. Bu, JPMorgan CEO’su Jamie Dimon gibi büyük isimlerin itibarlarını her hafta pisliğe sürüklediği gerçeği göz önüne alındığında, özellikle mantıklı geliyor, Bitcoin her hafta daha fazla büyüme topluyor..

Steam, Bitcoin ile Ayrılıyor: Video oyun dağıtım platformu Steam’in sahibi Valve, bunun Steam satın alımları için desteği sona erdirmek “yüksek ücretler ve oynaklık” nedeniyle Bitcoin ile yapıldı.

Bitcoin’in fiyatı yüksek ve düşükler arasında hızla sallanmaya devam ettikçe ve işlem ücretlerindeki artış artmaya devam ettikçe, Steam gibi platformların Bitcoin’i bir ödeme seçeneği olarak makul bir şekilde kullanması zor..

Bazı Bitcoin işlem ücretleri, Steam’in Bitcoin’i ilk etkinleştirdiği ilk 0,20 $ ‘lık ücrete kıyasla çok daha az makul olan bir işlemde yaklaşık 20 $’ ı aştı. 50 ABD doları tutarında video oyunu satın alan kişilerin yalnızca işlem için ek 20 ABD doları harcaması pek mantıklı gelmedi.


Bu, Bitcoin desteğini bir ödeme yöntemi olarak çeken ilk büyük perakendecilerden ve dağıtım noktalarından biridir ve bu, Bitcoin’in günlük işlemler için uygun bir ödeme yöntemi olduğu fikrine büyük bir darbe niteliğindedir..

Uçurumu Kapatmak: Bitcoin fiyatı artmaya devam ederken, geleneksel bankacılık ile kripto para birimi arasındaki boşluğu doldurmanın yeni yollarını içeren birçok yeni proje ortaya çıkıyor. Örneğin, projelerden biri, Revolut, insanların günlük işlemlerinde kriptolarını daha kullanıcı dostu bir şekilde harcamalarına yardımcı olmayı amaçlayan 90 milyon dolarlık finanse edilen bir mobil bankacılık girişimidir. Revolut banka kartını kullanan biri, fiat biterse işlemlerini kripto para birimi ile finanse edebilir..

Bank of America, Kriptoda Görüşler Belirledi: Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük ikinci bankası olan Bank of America, dijital para birimlerini diğerlerine dönüştürecek benzersiz, otomatikleştirilmiş bir kripto para birimi değişim sistemi oluşturmak için bir patent kazandı..

Patent ayrıca, ilk bölümün müşterinin hesabı olduğu ve diğer ikisinin de sistemi çalıştıran işletmeye ait hesaplar olduğu üç bölümlü bir sistemi açıklamaktadır. Kullanıcılar, kripto para birimlerini müşteri hesaplarında saklayabilirler, ikinci hesap kripto para birimini “değişken hesap” olarak tutacak ve üçüncü hesap, yeni para biriminin eşdeğer miktarını taşıyacak ve orijinal müşteri hesabına aktaracaktır..

Patent, bu hizmetin kurumsal düzeydeki müşteriler için olacağını iddia ediyor, “” İşletmeler günlük olarak çok sayıda finansal işlemi gerçekleştirebilir. Teknoloji ilerledikçe, kripto para birimini içeren finansal işlemler daha yaygın hale geldi. Bazı işletmeler için para birimleri ve kripto para birimlerini takas etmek istenebilir. ” Sistem ayrıca, transfer miktarına ve diğer ilgili bilgilere dayalı bir risk puanı hesaplayarak potansiyel olarak yasa dışı işlemler için işlemleri işaretleyebilir..

CoinCentral’daki Yenilikler?

Bu hafta size daha harika kaynaklar getirdik.

Bu hafta yapılan yeni kripto para birimi kılavuzları:

  • TenX nedir? – Bu dijital cüzdan, fiziksel kart ve PAY belirteci hakkında bilgi edinin.
  • Bitcoin Gold nedir? – Bu Bitcoin fork hakkında daha fazla bilgi edinin.
  • NEM nedir? – Yaklaşan blockchain ekonomisini güçlendirmek için kurumsal düzeyde bir çözüm için yeni başlayanlar için bir rehber.
  • Cardano nedir? – Bilimsel felsefeden oluşturulacak ve hakemli akademik araştırmalar üzerine inşa edilecek ilk blok zinciri projesi hakkında bir rehber.
  • Ethereum madenciliği ne zaman bitecek? – Ethereum’un madencilik sürecinin nasıl gelişeceğine dair içgörü.
  • Bitcoin Vadeli İşlem Ticareti – Yaklaşan Bitcoin vadeli işlem sözleşmeleri hakkında uygun bilgiler.

Dünyanın Her Yerinden Daha Fazla Cryptocurrency Haberleri

Viva La Petro: Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro, Venezuela’nın petrol, gaz, altın ve elmas rezervleriyle desteklenen bir kripto para birimi piyasaya süreceğini açıkladı. “Petro”, Venezuela’nın “parasal egemenlik konularında ilerlemesine, finansal işlemler yapmasına ve finansal ablukayı aşmasına” yardımcı olacak. Bu, Venezuela’nın uluslararası bankalar aracılığıyla para taşıma yeteneğini etkileyen ABD yaptırımlarına atıfta bulunuyor..

Venezuela’daki ironi, yukarıdaki nedenlerden ötürü aniden bir kripto para birimi başlattıklarını duyuran Venezuela vatandaşlarının çoğunun, hükümetin USD bulma, çevrimiçi alışveriş yapma yeteneklerine ilişkin kontrollerini aşmak için kripto para madenciliğine yoğun bir şekilde dahil olmaya başlamasıdır ve yerli bolívarın hızlı şişmesi.

Bulgaristan Çantaları Bitcoin: Bulgar hükümeti, Mayıs ayında düzenlenen bir organize suç baskısından kaynaklanan yaklaşık 213.519 Bitcoin (yaklaşık 3.4 milyar dolar) üzerinde oturuyor. Yetkililer, ele geçirme ile ilgili olarak, “Suçlular, takip edilmesi ve takip edilmesi oldukça zor olduğu için para yatırımı / tasarrufu için bitcoin yolunu seçiyor.” Suçlu olduğu iddia edilenler ayrıca, Bulgaristan’a mal taşırken ücret ödemelerini atlamalarına izin veren Bulgar Gümrük bilgisayarlarını hackleyen bir virüs yaratmakla da suçlanıyorlardı..

Tokyo’da Bir Gelecek: Tokyo Financial Exchange, borsalarında Bitcoin gelecek teklifi oluşturma fikri etrafında eylemler başlatmaya başladı. Yaklaşan CME ve CBOE vadeli işlem tekliflerine benzer şekilde, Tokyo Financial Exchange daha fazla kişinin Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerine erişmesine izin verecek. Ancak bu lansman, Finansal Araçlar ve Borsa Yasasına bağlıdır. kripto para birimlerini tanımak finansal ürünler olarak.

Wrestlemania: Bitcoin vs Çin + Rusya? Etrafta dolaşan bir başka söylenti de, Bitcoin’in keskin ve dik bir düşüşten 1.000 doların altına düşmeden önce 60.000 dolara kadar yükselebileceği yönünde. Bu ani düşüş, Çin ve Rusya’nın “merkezi olmayan kripto para birimi ekosistemine çok yönlü bir saldırı başlatarak sermaye kaçışıyla ilgili endişeleri nedeniyle” odağı Bitcoin’den uzaklaştırması “ndan kaynaklanacak. Ancak, bu iddiaların “Saxo Bank” adlı bir Danimarka yatırım bankası tarafından yapıldığını “Çirkin Tahminler“Değeri düşük potansiyele sahip, beklenmedik olayları” tanımlamayı amaçlayan “. Yani, evet, bunu biraz tuzla al.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map